Horoskop 14.12. - 20.12.

Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni.
Horoskop 14.12. - 20.12.
Fot. Thinkstock
14.12.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Zaczną cię pochłaniać sprawy, od których jedynie możesz wpędzić się w kłopoty. Nie igraj z losem i zajmij się tym, co naprawdę ważne. Jeśli nie mieszkasz już z rodzicami, upiecz ciasto i złóż im niezapowiedzianą wizytę.

Miłość i seks: Masz faceta? Najbliższe dni spędzicie w miłej, wręcz słodkiej atmosferze. Będziecie dla siebie bardzo czuli i delikatni. By nie zrobiło się mdło, dodaj do tej kombinacji odrobinę pikanterii w łóżku. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie spod znaku Bliźniąt. Jeśli szukasz stabilizacji, nie oczekuj od niego zbyt wiele. Przy nim ciężko zaznać nawet odrobiny spokoju.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Koniec tygodnia to dobry czas na rozmowę z szefem. Nie bój się prosić o to, co prawnie ci się należy.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Ruch i zdrowa dieta przyniosą rezultaty. Zyskasz także na wolnym czasie. Wykorzystaj go, realizując swoje pasje.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany będzie przemęczony. Pomóż mu i odciąż go w lżejszych obowiązkach. Nie miej także do niego pretensji, gdy w wolny wieczór będzie wolał wypocząć. Każdemu należy się odrobina relaksu. Jesteś singielką? Spodoba ci się mężczyzna spod znaku Ryb. To dobry materiał na stałego partnera.

Kariera i pieniądze: Spojrzysz na swoją sytuację zawodową obiektywnie. Okaże się, że do tej pory popełniłaś bardzo wiele błędów. Jak najszybciej zmień taktykę i zawalcz o sukces. Masz w sobie ogromny potencjał, którego nie powinnaś marnować.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Czeka cię tydzień pełen wrażeń. Życie zacznie cię zaskakiwać, a znajomi nie dadzą ci spokoju. Będziesz rozchwytywana i każdy będzie łaknął twojej obecności. Bądź asertywna i znajdź równowagę między sprawami towarzyskimi a codziennością.

Miłość i seks: Masz faceta? Ktoś mądry uświadomi ci, że do tej pory skupiałaś się tylko na sobie. Wyciągnij wnioski i zacznij dbać o swojego partnera. On jest tak samo ważny jak ty, nie zapominaj o tym. Jesteś singielką? Najbliższe dni nie przyniosą zmiany. Nie będziesz jednak narzekać na brak zainteresowania. Spodobasz się dwóm mężczyznom, których będzie łączyła przyjacielska relacja. Oj, będzie się działo.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nowe wyzwanie. Nie bój się i podejmij ryzyko. Twoja odwaga zastanie nagrodzona.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Zaczniesz się spełniać w domowych obowiązkach i polubisz gotowanie. Racząc swoimi przysmakami bliskich, zaskarbisz sobie ich względy. Czwartek to dzień dobrych wiadomości związanych ze sprawami finansowymi.

Miłość i seks: W miłości dobra energia. Zaczniesz emanować wewnętrznym ciepłem i seksapilem. Na horyzoncie pojawią się nowi adoratorzy, a jeden z nich zadurzy się w tobie. Daj mu szansę. To ktoś dla ciebie. Jesteś w związku? Problemy z komunikacją przestaną być twoim problemem. Będziesz się dogadywać z partnerem bez słów, a atmosfera między wami stanie się przyjazna i beztroska.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej spokoju. Szef stanie się mniej nerwowy, a koledzy z firmy wreszcie zajmą się tym, co do nich należy. Koniec tygodnia nie sprzyja ważnym negocjacjom. Zajmij się tym dopiero po weekendzie.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nie zabraknie ci pewności siebie. Staniesz się bezkompromisowa, a twój upór pomoże ci zakończyć sprawę urzędową. W weekend uważaj w czasie podróży. Planety nie będą się tobą opiekować.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek rozkwitnie na nowo. Staniecie się sobie bardzo bliscy i otworzycie się na nowości. W waszej sypialni zapłonie ogień. Czekasz na miłość? Koniec roku będzie pod tym względem bardzo korzystny. Uzbrój się w cierpliwość.

Kariera i pieniądze: W sprawach zawodowych postęp. Dopniesz na ostatni guzik sprawę, od której zależy twoja przyszłość. Skrupulatność okaże się kluczem do sukcesu. Wkrótce osiągniesz to, o czym marzysz.

 

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Przed tobą czas zamian. W sprawach osobistych wiele się wydarzy, ale zachowasz spokój i nie dasz się zwariować. Dystans i równowaga pomogą ci przetrwać najbardziej stresujące chwile.

Miłość i seks: W miłości uważaj na lekkoduchów i nie daj się wykorzystywać. Mężczyzna, na którym ci zależy, nie dorósł do roli odpowiedzialnego partnera. Jeśli wierzysz, że wkrótce się zmieni, to jedynie się oszukujesz. Szkoda czasu na kogoś, kto nie jest w stanie ci zapewnić poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji. Życie jest tylko jedno, a sposobów na jego zmarnowanie tysiące.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetna passa. Wykorzystaj ją i umów się na rozmowę kwalifikacyjną. Pokonasz konkurentów w wielkim stylu.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Odniesiesz wrażenie, że znajomi spychają cię na boczny tor. Już nie będziesz brylować na towarzyskich spotkaniach, a w centrum uwagi znajdzie się twoja przyjaciółka. Nie miej do niej o to pretensji. Każdy chociaż przez chwilę pragnie mieć swoje pięć minut.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner kolejny raz udowodni ci, że wbrew swojej opinii jest kimś, na kim można polegać. Jego odpowiedzialna postawa rozwieje twoje wątpliwości i sprawi, że przestaniesz słuchać plotek. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ci się podoba, zwróci na ciebie uwagę. Odważ się i zrób pierwszy krok. Bądź subtelna, ale zdecydowana, a wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach zadbaj o finanse. Zorientuj się, jaki jest rzeczywisty stan twojego budżetu i zacznij mądrze nim gospodarować. W przeciwnym wypadku będziesz musiała sobie odmówić czegoś, na czym ci zależy.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Merkury pomoże ci odkryć w sobie kolejny talent. Okaże się, że do tej pory zajmowałaś się dziedziną, w której się nie realizowałaś. Nowe hobby pozwoli ci wykorzystać drzemiący w tobie potencjał i stanie się najlepszym lekarstwem na chandrę.

Miłość i seks: W miłości więcej niewiadomych. Mężczyzna, na którym ci zależy, zacznie się dziwnie zachowywać. Stanie się tajemniczy i odniesiesz wrażenie, że coś przed tobą ukrywa. Nie bagatelizuj swoich odczuć. Sprawa jest poważniejsza, niż ci się wydaje. Za wszystkim stoi osoba spod znaku Skorpiona. Użyj swojej intuicji do rozwiązania tej zagadki.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetna passa. Szef pochwali cię i zacznie cię traktować jak swoją prawą rękę. Okolice wtorku to dobry czas na zawarcie ważnej umowy. Zanim ją podpiszesz, skonsultuj się z kimś, do kogo masz zaufanie.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zabraknie ci silnej woli. Powrócisz do szkodliwych nałogów, które negatywnie wpływają na twoje zdrowie. Wyjdź naprzeciw problemowi i poproś o pomoc bliską osobę. Słowa otuchy i wiara w twoje możliwości okażą się najlepszą motywacją.

Miłość i seks: Masz faceta? Poczujesz się bezpiecznie i przestaniesz się oglądać za innymi mężczyznami. Spokój i harmonia na stałe zagoszczą waszym związku. W weekend nie strońcie od imprez, ale wybierając się do klubu, nie zabierajcie całej paczki znajomych. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę spod znaku Panny. Ten facet dorówna ci inteligencją, ale także będzie potrafił cię rozśmieszyć.

Kariera i pieniądze: W pracy bez perturbacji. Pod koniec tygodnia opadniesz z sił. Nie katuj się i wydłuż sobie weekend, biorąc w piątek wolne.

horoskop

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Czeka cię dobry tydzień. Nie wydarzy się nic, co mogłoby popsuć ci humor i pokrzyżować weekendowe plany. We wtorek możesz się spodziewać miłej niespodzianki.

Miłość i seks: W miłości świetna passa. Znajdziesz sposób na mężczyzn i nauczysz się z nimi postępować. Już nic nie zachwieje równowagi między tobą a partnerem. Dojdziesz z nim do porozumienia we wszystkich sprawach, które do tej pory was dzieliły. Jesteś singielką? Przed tobą spotkanie z kimś, kto bardzo ci się podoba. Wsparcie Wenus sprawi, że nie będziesz zestresowana. Rozmowa potoczy się swobodnie, a twój urok będzie nieodparty.

Kariera i pieniądze: Uświadomisz sobie, że twoja sytuacja zawodowa stoi w miejscu. Przejrzysz na oczy i dostrzeżesz pewne fakty, których wcześniej wolałaś nie widzieć. Nie mydl sobie oczu i zrób wszystko, by móc się dalej rozwijać.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Perspektywa zbliżającej się podróży wprawi cię w stan ekscytacji. Podwyższony poziom adrenaliny na co dzień sprawi, że zaczniesz żyć szybko i trochę chaotycznie. Zwolnij choć na chwilę.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zacznie odczuwać zazdrość i niepokój. Negatywne emocje udzielą się także tobie. Zaczniecie się sprzeczać, a jedna z kłótni na długo zapadnie wam w pamięci. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym okazjonalnie się spotykasz, zakocha się w tobie. Jeśli nic do niego nie czujesz, bądź fair i nie mydl mu oczu. Pamiętaj, że los bywa mściwy.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym marazm. Nie dostaniesz żadnych ciekawych propozycji, a obecna praca zacznie cię przygnębiać. Może warto rozpocząć poszukiwania na własną rękę?

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Będziesz miała więcej energii niż zwykle. Zrób coś dla swojego ciała i zacznij ćwiczyć. Jedynie w ten sposób wypracujesz sylwetkę, o jakiej marzysz. Piątek to dzień dobrych wiadomości.

Miłość i seks: Masz faceta? Twoja miłość do niego zaczyna cię zaślepiać. To dobrze, że mu ufasz, ale nie wpadaj ze skrajności w skrajność. Wierz w jego słowa, ale nie ignoruj głosu intuicji. Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się ktoś bardzo interesujący. Już po pierwszej rozmowie poczujesz, że między wami iskrzy. Zanim się obejrzysz, będziesz miała nowego faceta.

Kariera i pieniądze: W pracy dobre fluidy. Zaczniesz się dogadywać ze współpracownikami i co najważniejsze – z szefem. Uda ci się dojść z nim do porozumienia w ważnej sprawie i wywalczysz dla wszystkich więcej przywilejów. Twoi koledzy odpłacą ci się późniejszą lojalnością. 

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.12.2015 13:55
kobieto polska jak fagas ci spokoju nie daje przywal mu az wpiety mu pujdzie ! to dobra metoda nam kobietom zagarnicznym facetom dupy skopać nie możemy bo by nas pozwali ? lepiej nie ale odpyskować możesz i zagrozic tez możesz ! pomyśl móżgiem jak sobie z dupkiem poradzić ? nagraj go ze sie nie wita i pokasz szefunciowi jak go tak uwielbia ! to tyle
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.12.2015 13:49
trudna sprawa dziewczyno ? podkabluj go i sprawa załatwiona znajdz negatywną ceche tego hama ? do kobiet powinien zwracać sie z czacunkiem facet ham ! niech za to zaplaci ham !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.12.2015 20:16
i gdzie Ci moi adoratorzy? Czekałam cały tydzień ....
odpowiedz
pov (Ocena: 5) 15.12.2015 13:41
Horoskopy traktuje zawsze z przymrużeniem oka, przeczytałam i powiem, że jestem w szoku!!! Lekkoduchom mówimy NIE!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.12.2015 16:48
Ja bym go nagrala na telefonie. Nikt ci nie uwierzy bez dowodow lub swiadka a widocznie jest sprytny na tyle zeby swiadkow nie bylo. Moze jest taki typ ze widzi ze sobie dajesz i sie wyzywa na Tobie na osobnosci. Ja bym go nagrala.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie