Horoskop tygodniowy 07.12. - 13.12.

Sprawdź przepowiednie wróżki Nunili na cały tydzień.
Horoskop tygodniowy 07.12. - 13.12.
Fot. Thinkstock
07.12.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Najbliższe dni mile cię zaskoczą. Wszystko będzie się układało po twojej myśli, a wsparcie bliskich doda ci odwagi w życiu codziennym. Staniesz się pewniejsza siebie i śmielsza w kontaktach z obcymi ludźmi.

Miłość i seks: W sprawach sercowych dla odmiany kieruj się rozumem. Nie czas na błędy i decyzje popełnione pod wpływem emocji. Będąc w związku nie pozwól sobą manipulować. Sama dobrze wiesz, czego chcesz i do tego staraj się dążyć. Jesteś singielką? Uważaj na mężczyznę spod znaku Lwa. Z waszej znajomości nic dobrego nie wyniknie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Pod koniec tygodnia poczujesz się zmęczona. Mimo to nie osiadaj na laurach. W przeciwnym wypadku nie uciekniesz od nadgodzin.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Poczujesz się szczęśliwa i pełna wigoru. Powrócisz do formy i zamiast leżeć na kanapie, zaczniesz chwytać dzień. Twój aktywny styl życia wzbudzi podziw bliskich. Namów ich do wspólnego treningu.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod znaku Panny umrze śmiercią naturalną. Nie przejmuj się tym i idź do przodu. Szkoda czasu na sentymenty. Masz faceta? W waszym związku nie wydarzy się nic, co mogłoby wpłynąć na wasze relacje. Będzie tak jak zwykle, czyli trochę nudno. Może warto nad tym popracować?

Kariera i pieniądze: W pracy nowe wyzwania. Nie bój się ich i staw czoło trudnym zadaniom. W okolicach czwartku możesz mieć pecha. Nie negocjuj tego dnia z ważnymi klientami.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Nowy tydzień zaskoczy cię niespodzianką związaną ze sprawami towarzyskimi. Twoje życie nabierze szybszego tempa, które będzie ci odpowiadać. Pod koniec tygodnia poczujesz zmęczenie, ale także zadowolenie. Weekend to czas zabawy do białego rana.

Miłość i seks: W miłości kolejna niewiadoma. Będąc w związku przyłapiesz swojego partnera na drobnym kłamstwie. Da ci to słuszne powody do rozważań na temat jego prawdomówności. Zaczniesz składać wszystkie elementy, a efekt będzie zaskakujący. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który nie będzie nic mówił o sobie. To wspaniale, że są jeszcze mężczyźni, którzy potrafią słuchać, ale niech to nie uśpi twojej czujności.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dużo pracy. Bądź systematyczna, by nie dać się zwariować. Piątek nie sprzyja podpisywaniu ważnych dokumentów.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Staniesz się weselsza i bardziej towarzyska. Nabierzesz ochoty na imprezy i odnowisz kontakty ze starymi znajomymi. Weekend spędzisz szampańsko, bawiąc się do białego rana.

Miłość i seks: Masz faceta? Twoje fantazjowanie o innych mężczyznach tylko pozornie jest niewinne. Myśląc o innych, częściej niż o swoim partnerze zapędzasz się w psychiczną pułapkę. Zapanuj nad tym. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, któremu będzie chodziło tylko o jedno. Nie łudź się, że z tobą będzie chciał stworzyć związek. To wolny strzelec, któremu nie w głowie zobowiązania.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach skup się na sprawach zawodowych. Będziesz miała teraz dużo szczęścia, więc uda ci się zrealizować projekty, które wcześniej wydawały się nieosiągalne. Środa to dobry dzień na rozmowę kwalifikacyjną.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nie przesadzaj z aktywnością fizyczną. Będziesz przemęczona, a forsowne ćwiczenia zamiast cię zrelaksować, jeszcze bardziej cię obciążą. W weekend daruj sobie imprezy i porządnie wypocznij.

Miłość i seks: Masz faceta? W twoim związku nie wydarzy się nic, co mogłoby popsuć wasze relacje. Staniecie się sobie bliscy, a sprawy, które kiedyś was dzieliły, przestaną się liczyć. Jesteś singielką? Poznasz atrakcyjnego mężczyznę, który będzie wiedział, czego chce. Nie łudź się, że go zmienisz. Jeśli chcesz z nim być, to ty musisz się do niego dostroić.

Kariera i pieniądze: To dobry czas dla twojej kariery. Zmienisz swoje podejście do zawodowych spraw i okaże się, że większy luz w połączeniu z pomysłowością to sposób na sukces. Wkrótce dostaniesz wymarzoną pracę.

 

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Merkury będzie cię wspierał i obdarzy cię swoją siłą. Poczujesz się pełna wigoru, a twój umysł zacznie pracować na zwiększonych obrotach. Wykorzystaj dobry moment i powróć do hobby, które ostatnio zaniedbałaś. Masz szansę osiągnąć sukces.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych pasmo nieporozumień. Okaże się, że twoja bezpośredniość jest źle postrzegana przez mężczyzn, a ktoś, na kim ci zależy, zmieni o tobie zdanie. Wyczujesz ochłodzenie waszych relacji, a wszelkie próby naprawienia tego, co się zepsuło, okażą się fiaskiem. Nie zadręczaj się z tego powodu i postaraj się żyć dalej. Wkrótce spotkasz kogoś, przy kim będziesz mogła być naprawdę sobą.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała dużo pracy. Zaciśnij zęby i nie narzekaj. Twój szef niedługo przejrzy na oczy i odpowiednio cię nagrodzi.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zwróć uwagę, w co się ubierasz. Krótka kurteczka jest bardzo kobieca, ale nie ochroni cię przed wiatrem. Gdy się przeziębisz, nawet w najpiękniejszej kreacji nie będziesz się dobrze prezentować. Z chorobą nikomu nie jest do twarzy.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Spodoba ci się zajęty facet. Twój seksapil pomoże ci pokonać każdą rywalkę, ale najpierw zastanów się, czy tym razem nie powinnaś odpuścić. Świadomość, że rozbiłaś czyjś związek, nie pozwoli ci się cieszyć. Masz faceta? Twój partner tylko na pierwszy rzut oka jest z tobą szczęśliwy. Nie udawaj, że tego nie widzisz i zacznij przyjmować krytykę. Jest wiele rzeczy, które powinnaś w sobie zmienić.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetna passa. Przełożony cię doceni i wyróżni na tle współpracowników. Koniec tygodnia sprzyja zawieraniu transakcji.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: W najbliższych dniach unikaj stresujących sytuacji. Nie wtrącaj się w rodzinne spory i daj się wmanewrować w coś, co jest ponad twoje siły. Okolice weekendu to dobry czas na wycieczkę za miasto. Namów swoją przyjaciółkę na rowerowy wypad.

Miłość i seks: W sprawach sercowych postaraj się być bardziej otwarta. Osoba, na której ci zależy, zaczyna czuć się zdezorientowana. Zgrywając tajemniczą i niedostępną, odgradzasz się od mężczyzn murem. Nie musisz mówić tego, czego nie chcesz, ale odrobina szczerości jest niezbędna zarówno w związku, jak i na początku znajomości.

Kariera i pieniądze: W pracy czas pochwał i nagród. Twój szef doceni fachowość i zaangażowanie, którymi się odznaczasz. Możesz spodziewać się premii.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Przed tobą dobry tydzień. Planety będą ci sprzyjać i pomogą dopiąć ci na ostatni guzik ważną sprawę. Weekend to czas rodzinnych spotkań. Nie stroń od nich.

Miłość i seks: W miłości powodzenie. Mężczyźni zaczną zabiegać o twoje względy, a jeden z nich nie będzie potrafił przestać o tobie myśleć. Będziesz zasypywana wiadomościami i zaproszeniami na randkę. Daj się skusić. Niezobowiązujące spotkanie nie jest niczym zdrożnym, nawet jeśli jesteś w związku. Wybierając miejsce, unikaj barów. Pod wpływem alkoholu możesz zrobić coś, czego później będziesz żałować.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym stabilnie. Wykorzystaj spokojniejszy okres i rozejrzyj się za nową pracą. Tkwiąc w jednym punkcie, odbierasz sobie szansę na rozwój. Środa to dobry dzień na rozmowę kwalifikacyjną.

horoskop

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Staniesz się systematyczna, a siła Marsa doda ci pewności siebie w kontaktach z obcymi ludźmi. Uda ci się wyegzekwować to, na czym ci najbardziej zależy i dopniesz na ostatni guzik ważną dla ciebie sprawę.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner przyniesie ci nowe powody do radości i dumy. Kolejny raz utwierdzisz się w przekonaniu, że twój ukochany jest tym jedynym. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym często rozmawiasz przez internet, zaproponuje ci spotkanie. Pokonaj nieuzasadnione lęki i umów się z nim. Wasza randka bardzo pozytywnie cię zaskoczy.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach przypilnuj swoje finanse. Spisz ważniejsze sprawy na kartce i w pierwszej kolejności spłać długi. Koniec tygodnia sprzyja inwestycjom. Nie podejmuj jednak pochopnych decyzji.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Tempo twojego życia znowu przyśpieszy. Zbyt wiele zajęć i ciągłe napięcie negatywnie odbiją się na twoim zdrowiu. Ucierpi na tym szczególnie uroda. Zadbaj o swoje atrybuty, wspomagając się ziołowymi kuracjami.

Miłość i seks: W miłości stabilizacja. Będąc singielką poczujesz się dobrze w swojej skórze. Uświadomisz sobie, że życie bez zobowiązań jest tym, czego od zawsze ci brakowało. Weekend to czas gorących flirtów. Masz faceta? Zażegnasz konflikt z partnerem i zaczniesz nowy, spokojny etap w waszym związku. Przyjazna atmosfera i wzajemne zrozumienie okażą się receptą na szczęście.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej obowiązków. W chwili kryzysu okaże się, że ze wszystkim zostałaś sama. Wyciągnij wnioski i następnym razem nie pomagaj współpracownikom swoim kosztem.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nie żałuj sobie przyjemności. Wystarczy, że przez okrągły rok jesteś zdyscyplinowana. Zastanów się, co sprawia ci prawdziwą przyjemność i zrób to bez wyrzutów sumienia. Poczujesz się beztrosko jak mała dziewczynka.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zrobi coś, czym pozytywnie cię zaskoczy. Miła niespodzianka uświadomi ci, że twój ukochany myśli o tobie częściej niż ty o nim. Może warto się zrewanżować? Jesteś singielką? Twoje serce zabije mocniej, ale nieśmiałość nie pozwoli ci zrobić pierwszego kroku. Nie dodawaj sobie animuszu alkoholem. Efekt będzie odwrotny do zamierzonego.

Kariera i pieniądze: To dobry czas na podniesienie kwalifikacji. Nie musi się to jednak wiązać z dodatkowymi kosztami. Poszukaj darmowego kursu lub poucz się w domu. Będziesz miała podwójną korzyść.

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 4.4 / 5
KIKI (Ocena: 5) 23.12.2015 13:25
NIE WYBIERAM SIĘ DO ZADNYCH SKLEPÓW PIEKNOŚĆ NIEMIECKA BO WSZEDZIE SĘPY NIEMCY KRĄŻĄ ,DLA MOJEGO BEZPIECZENSTWA LEPIEJ NIE .NA SYLWESTRA TEZ NIE IDĘ BO SĘPY BY MOGLI MNIE DORWAĆ ! NIEMKA LEPIEJ NIE BO WSZEDZIE SEPY NIEMCY BEDA KURSOWAĆ I GOSCIC SIĘ BYŁAM BYM W IEKSZYM NIEBEZPIECZENSTWIE I W POLSCE I ZAGRANICĄ KIEDY TE SWIETA SIE SKONCZĄ TO LWICA GEPRDZIA ODSAPNIE I BEDE MOGŁA SIE POKAZAĆ NIE CHOWAJAC SIE BO SEPY NIEMCY ODJADĄ ! DLA LWICY GEPRDZIEJ TO DOBRA WIADOMOSC PO CZEKAM AZ BALNGI SIE POKONCZĄ DO PIERO RUSZĘ DO SKLEPU ?
odpowiedz
Daria (Ocena: 5) 07.12.2015 16:32
Dziewczyny! Jeżeli wciąż nie macie pomysłu na świąteczny prezent to polecam stronę, która da wam masę inspiracji, a dodatkowo fantastyczne rabaty do markowych sklepów. Kody rabatowe G G- świetna in icjatywa słynnego komunikatora :) Polecam!!
odpowiedz
hej (Ocena: 2) 07.12.2015 15:45
Chiałbym napisac moze nie w temacie o sieci DINO . w tym markecie w ogole nie zwaza sie na klineta,kasjerka nawet nie umie powiedziec dzien dobry , zachowuje sie jakby robila komus laske ,ze go obslużyła.firma powinna zwracac uwage na takie rzeczy .
zobacz odpowiedzi (1)
aśka (Ocena: 5) 07.12.2015 15:36
5
odpowiedz

Polecane dla Ciebie