Horoskop 30.11. - 06.12.

Twój horoskop na cały tydzień.
Horoskop 30.11. - 06.12.
Fot. Thinkstock
30.11.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Będziesz w dobrej formie. Poczujesz się szczęśliwa i pełna energii. Twój pozytywny stan pogłębi niespodzianka, która spotka cię w weekend. W niedzielę bądź ostrożniejsza za kółkiem. Możesz dostać mandat.

Miłość i seks: Masz faceta? Spokój w twoim związku zakłóci nowy mężczyzna. Na twojej drodze pojawi się ktoś, kim się zauroczysz. Nie podejmuj decyzji pod wpływem impulsu. Jesteś singielką? W najbliższych dniach to się nie zmieni. Nie będziesz jednak mogła narzekać na nudę. Przed tobą kilka randek i niewykluczone, że jedna z nich z kawiarni przeniesie się do sypialni.

Kariera i pieniądze: To dobry czas na inwestycje. Pieniądze, które teraz ulokujesz, pomnożą się w błyskawicznym tempie. Okolice czwartku nie sprzyjają podpisywaniu umów. Zrób to na początku tygodnia.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Zwróć uwagę na sprawy rodzinne i odważ się przeprowadzić ważną rozmowę. Udawanie, że nic się nie dzieje, jedynie psuje atmosferę w twoim domu. Wyjdź z inicjatywą i porusz niewygodny temat.

Miłość i seks: Masz faceta? Temperatura w twoim związku znacznie się podniesie. Znów spojrzysz na swojego partnera jak na kogoś bardzo atrakcyjnego, a wasze życie seksualne rozkwitnie. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie spod znaku Ryb. Jeśli szukasz kogoś silnego dosłownie i przenośni, to ten facet jest dla ciebie stworzony.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym pozytywne zmiany. Wywalczysz więcej praw dla siebie i współpracowników, a szefowi zaimponuje twoja brawura. Dostrzeże on twoje zdolności przywódcze i siłę charakteru.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Będziesz w świetnym nastroju. Poniedziałek zapoczątkuje dobrą passę w twoim życiu. Wszystkie sprawy będą się układały po twojej myśli i uda ci się dojść do porozumienia z bliską osobą, z którą często się kłócisz. Piątek to dzień dobrych wiadomości.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Znajomość, którą niedawno zawarłaś, rozwinie się dzięki internetowym pogawędkom. Rozmawiając w ten sposób, zdobędziecie się na większą szczerość i spontaniczność. Bariera między wami zniknie. Masz faceta? Najbliższe dni upłyną wam w pogodnej atmosferze. Będziecie się cieszyć swoją obecnością, a wszystko, co zrobicie razem, sprawi wam wiele przyjemności.

Kariera i pieniądze: W pracy uważaj na konkurencję. Nie zostawiaj na biurku ważnych dokumentów i mów jak najmniej na temat projektów, których powodzenie może wpłynąć na twoją przyszłość w firmie. Lepiej dmuchać na zimne.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszej kondycji psychicznej. W ciągu dnia będziesz nerwowa, a wieczorami smutna. Nie pogłębiaj swojego stanu i idź pobiegać. Ruch na świeżym powietrzu to lekarstwo zarówno na stres, jak i chandrę.

Miłość i seks: Masz faceta? To dobry czas na podjęcie decyzji dotyczącej waszej wspólnej przyszłości. Życie z dnia na dzień, bez konkretnych planów, to unikanie odpowiedzialności. Porozmawiajcie szczerze i podejmijcie istotne decyzje. Jesteś singielką? Na twojej drodze pojawi się bardzo inteligentny mężczyzna. Szybko się w nim zadurzysz, ale zdobycie jego serca będzie wymagało do ciebie nie lada wysiłku.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym kusząca propozycja. Osoba, która pracuje w konkurencyjnej firmie, zaproponuje ci stanowisko u siebie. Nowa praca będzie się wiązała z lepszymi zarobkami. Może warto zaryzykować? 

horoskop

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Przed tobą ciężki tydzień. Poczujesz się zmęczona i apatyczna. Wspomaganie się kawą i czekoladą nie przyniesie rezultatów. Porozmawiaj z bliską osobą, by chociaż na kilka dni przejęła część twoich obowiązków.

Miłość i seks: W miłości świetna passa niezależnie od tego, czy masz faceta, czy wciąż jesteś singielką. Twoje znajomości z mężczyznami staną się jasne, a relacje z nimi zacieśnią się. Jeśli jest w twoim życiu ktoś, na kim ci zależy, to wreszcie usłyszysz słowa, na które długo czekałaś. Twoja miłość zostanie odwzajemniona w stu procentach.

Kariera i pieniądze: Nie jest to dobry czas na podejmowanie kluczowych decyzji. Twój umysł nie będzie teraz pracował na najwyższych obrotach. Pracuj z dnia na dzień, skupiając się na rutynowych obowiązkach. Większe wyzwania zostaw na przyszły tydzień.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Chcesz się poczuć lepiej w swojej skórze? Nie skupiaj się na wyglądzie, lecz na osobowości. Twój brak pewności siebie nie ma nic wspólnego z rozmiarem ubrań. Jak najszybciej wypowiedź wojnę kompleksom, które tkwią w twojej psychice.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zrobi wszystko, byś poczuła się przy nim bezpiecznie. Doceń jego starania i przestań się rozglądać za innymi mężczyznami. Jesteś singielką? Wenus wróży ci znajomość z temperamentnym Bykiem. Podczas starcia waszych charakterów polecą iskry pożądania.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym intensywnie. Przed tobą dużo wyzwań i jeszcze więcej pracy. Będziesz musiała poświęcić się sprawom firmy, realizując swoje projekty i pomagając nowicjuszom. Przełożony doceni twój trud.

 

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Najbliższe dni nie sprzyjają rozpoczęciu diety czy treningów. Zabraknie ci silnej woli i wszelkie próby wprowadzenia w życie zdrowych nawyków spełzną na niczym. Zaczekaj z tym do przyszłego tygodnia.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Mężczyzna, który w twoim towarzystwie uchodzi za niedostępnego, zwróci na ciebie uwagę. Kuj żelazo póki gorące i zaproponuj mu spotkanie. Nie masz nic do stracenia, a jedynie do zyskania. Masz faceta? Twój partner okaże ci więcej zrozumienia i troski. Twoje wątpliwości znikną.

Kariera i pieniądze: Twoje zawodowe plany i projekty będą miały teraz szansę się zrealizować. Przy odrobienie szczęścia uda ci się także zdobyć odpowiednie środki finansowe. Dopomóż losowi i mądrze zainwestuj pieniądze.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Nabierzesz dystansu do codziennych spraw i przestaniesz się wszystkim przejmować. Większy luz okaże się receptą na dobre samopoczucie. Koniec tygodnia sprzyja metamorfozom. Zaszalej u fryzjera.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany będzie teraz potrzebował dużo więcej uwagi i troski. Zaopiekuj się nim i daj mu to, czego mu brakuje. Weekend spędźcie tylko we dwoje z dala od imprez i znajomych. Jesteś singielką? Spodoba ci się mężczyzna, którego żywiołem jest powietrze. To ktoś inteligentny, ale niestety niestały w uczuciach. Nie oczekuj od niego zbyt wiele.

Kariera i pieniądze: Raki zatrudnione na stałe mogą się spodziewać spokojnego i bezstresowego tygodnia. Jeśli szukasz pracy, to pod koniec tygodnia dostaniesz ofertę od koleżanki, za którą nie przepadasz. Spójrz na tę sytuację pragmatycznie.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Najbliższe dni to dobry czas na rozpoczęcie treningu. Pokonaj wewnętrznego lenia i zacznij robić to, czego najbardziej potrzebujesz. Koniec tygodnia to czas rodzinnych spotkań. Odwiedź bliskich, którzy bardzo za tobą tęsknią.

Miłość i seks: W miłości spokój, na który długo czekałaś. Będąc singielką uporasz się z demonami przeszłości i poczujesz, że jesteś gotowa nawiązać nową relację. Staniesz się bardziej otwarta i odzyskasz utraconą pewność siebie. Masz faceta? Wyjaśnisz nieporozumienia z partnerem i ustalisz nowe zasady funkcjonowania waszego związku. Po ciężkich chwilach stworzycie idealnie dopasowany duet.

Kariera i pieniądze: To świetny czas dla twoich finansów. Odkryjesz nowe źródło zarobkowe, które przyniesie ci ogromne korzyści. Piątek to dobry dzień na negocjacje. Wywalczysz to, na czym od dawna ci zależało.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Na przekór pogodowej aurze będziesz miała jeszcze więcej energii. Wykorzystaj ją rozsądnie, robiąc coś pożytecznego. Weekend to czas zabawy w gronie ludzi, których bardzo lubisz.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasze życie seksualne pozostawia wiele do życzenia. Nie wiń za to jedynie partnera. Ty także nie wykazujesz większej inicjatywy. Może warto to zmienić? Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się bardzo atrakcyjny mężczyzna. Bądź ostrożna. Aura tajemniczości, którą wokół siebie rozsyła, to nic innego jak chęć zatajenia niektórych faktów.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Jeśli wciąż liczysz, że coś się poprawi, to jedynie tracisz czas. Podejmij męską decyzję i zrób coś, co i tak jest nieuniknione.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Najbliższe dni nie sprzyjają spontanicznym metamorfozom. Jeśli znudziła ci się twoja fryzura albo nie czujesz się dobrze w swoich ubraniach, najpierw zastanów się, jak chciałabyś wyglądać. Idąc na żywioł lub oddając się w ręce obcej osoby, możesz przypłacić to gorzkim rozczarowaniem.

Miłość i seks: Masz faceta? W waszym związku nie wydarzy się nic niepokojącego. Będzie spokojnie i niestety trochę nudno. Wyjdź z inicjatywą i zaproponuj coś, czego na co dzień nie robicie. Wystarczy wyjście do teatru czy wspólne bieganie po parku, by zerwać z rutyną. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę spod znaku Byka. To facet, który mocno stąpa po ziemi i umie zaopiekować się swoją kobietą.

Kariera i pieniądze: W pracy bez mian. Pod koniec tygodnia możesz wdać się w niepotrzebną dyskusję z szefem. Nie przejmuj się tym zbytnio. Weekend wszystko załagodzi.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Zacznie ci dokuczać przeziębienie. Nie daj za wygraną i jak najwięcej czasu spędzaj na powietrzu. Szybkie spacery po parku poprawią krążenie i zahartują na całą zimę.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych bez większych uniesień. Będąc w związku skupisz się na budowaniu przyjacielskich relacji i przywróceniu miłej atmosfery. W weekend nie strońcie od imprez. Warto sobie przypomnieć jak dobrze się razem bawicie. Jesteś singielką? Czeka cię randka z mężczyzną, którego żywiołem jest ziemia. Spędzisz przyjemnie czas, ale nie licz na fajerwerki.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym czas dobrych wiadomości. Dostaniesz poufną informację na temat firmy, w której chciałabyś pracować. Okaże się, że szukają tam nowego pracownika z twoim wykształceniem. Jak najszybciej złóż tam swoje CV.

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Ola (Ocena: 5) 02.12.2015 15:25
Już wkrótce Mikołajki!! Szukacie inspiracji na najlepszy prezent? Teraz GG przygotowało kody rabatowe do najlepszych sklepów online!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2015 08:41
omg powariowaliscie. Baran - 100% !!
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie