Horoskop 23.11. - 29.11.

Co Cię czeka w tym tygodniu? Sprawdź swój horoskop!
Horoskop 23.11. - 29.11.
Thinkstock
23.11.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Przeżyjesz coś, co bardzo cię wzruszy. Emocjonalne wydarzenie zmieni twój światopogląd. Staniesz się wrażliwsza i bardziej czuła na ludzkie troski. Weekend to czas rodzinnych spotkań.

Miłość i seks: Masz faceta? Teraz to ty będziesz rozdawać karty. Rób to mądrze i nie daj się ponieść negatywnym emocjom. Przemyślane decyzje umocnią wasz związek. Jesteś singielką? Flirt z mężczyzną spod znaku Koziorożca doda twojemu życiu odrobinę pikanterii. Nabierzesz ochoty na romans i wkrótce twoje pragnienie przyjmie realne kształty.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym same pozytywy. Przekonasz przełożonego do swojego pomysłu i dostaniesz odpowiednie środki, by zrealizować swoją wizję. Piątek to dzień zawierania korzystnych umów.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Będziesz w świetnej formie. Ani pogoda, ani drobne porażki nie wytrącą cię z równowagi i nie popsują dobrego humoru. Koniec tygodnia to czas większego ruchu w życiu towarzyskim. Impreza w gronie ludzi, których lubisz, będzie wyjątkowo udana.

Miłość i seks: W miłości rozczarowanie. Ważna dla ciebie osoba nie będzie w stanie dać ci tego, na czym najbardziej ci zależy. Nie rezygnuj z tej znajomości, ale postaraj się bardziej zdystansować. Miej także oczy i uszy otwarte. Być może spotkasz kogoś, kto będzie do ciebie bardziej pasował i spełni wszystkie twoje oczekiwania.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym stabilizacja. Przyzwyczaisz się do obecnej sytuacji, a nawet ją polubisz. Czwartek to dobry dzień na wdrożenie w życie planu, który od dawna chodzi ci po głowie.

horoskop

Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Będziesz się złościć bez konkretnego powodu. Twoje humory negatywnie wpłyną na atmosferę w domu. Postaraj się trzymać nerwy na wodzy. Twoi bliscy nie zasłużyli na takie traktowanie.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany wybaczy ci twoje ekscesy i kolejny raz udowodni, że jest nie tylko twoim kochankiem, ale i przyjacielem. Doceń skarb, który posiadasz, i daj z siebie trochę więcej. Jesteś singielką? Spodoba ci się mężczyzna spod znaku Panny. Zachowaj wobec niego dystans. Na pierwszy rzut oka to ktoś towarzyski i otwarty, ale w głębi serca jest on klasycznym samotnikiem.

Kariera i pieniądze: W pracy świetna passa. Wszystko, co zrobisz w najbliższych dniach, przybliży cię do prawdziwego sukcesu. Wkrótce osiągniesz to, o czym od dawna marzysz.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: W najbliższych dniach poświęć więcej uwagi sprawom towarzyskim. Ostatnio bardzo zaniedbałaś swoje przyjaźnie. Wykaż się, urządzając małe przyjcie w swoim domu. Koleżanki będą zachwycone.

Miłość i seks: Masz faceta? W twoim związku nie będzie się działo najlepiej. W najbliższych dniach poświęć swojemu partnerowi więcej uwagi. Być może problem tkwi w braku zrozumienia. Przeprowadź szczerą rozmowę. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio flirtowałaś, przestanie się do ciebie odzywać. Nie dzwoń do niego. To dobitny i jasny gest z jego strony.

Kariera i pieniądze: W pracy zachwycisz wszystkich swoją błyskotliwością. To, co powiesz i zrobisz, wzbudzi podziw szefa. Nie każdy umie szybko myśleć i od razu działać. Niewykluczona premia.

horoskop

Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Będziesz w dobrej formie i nawet zawirowania w sprawach sercowych nie popsują ci humoru. Okolice weekendu sprzyjają jednodniowym podróżom. Dłuższe wyjazdy za bardzo uszczuplą twoją kieszeń.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Mężczyzna, którego niedawno poznałaś, powie coś, co bardzo ci się nie spodoba. Nie podejmuj radykalnych działań tylko z tego powodu, ale zachowaj to w pamięci. Jeśli sytuacja się powtórzy, pogódź się z faktem, że się od siebie różnicie. Masz faceta? Twój partner przestanie się starać zarówno w życiu codziennym, jak i w sferze emocjonalnej. Nie toleruj tego. Nie możesz wszystkiego dźwigać na swoich barkach.

Kariera i pieniądze: W pracy spokój, który wyczekiwałaś. Dopniesz na ostatni guzik wszystkie ważne sprawy i zapewnisz sobie bezstresowy tydzień. Wtorek to dobry dzień na rozmowę z szefem o wolnych dniach.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: To dobry czas na rozpoczęcie diety lub podjęcie walki z nałogiem, który negatywnie wpływa na twoje zdrowie. Spotkasz kogoś, kto nie tylko cię zmotywuje, ale również pomoże ci wybrać odpowiednią metodę. Wkrótce osiągniesz życiowy cel i poczujesz się jak nowo narodzona.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner ulegnie urokowi koleżanki z pracy. Nie wyolbrzymiaj tej sytuacji, ale bądź czujna. Zbytnia pewność siebie może sprowadzić cię na manowce. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Bliźniąt okaże ci swoje zainteresowanie. Niestety, jego sygnały będą bardzo subtelne. Miej oczy i uszy szeroko otwarte, by nie przegapić okazji na miłość.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej przestrzeni dosłownie i w przenośni. Koniec tygodnia to dobry moment, by przedstawić swój punkt widzenia. Twój pomysł okaże się innowacyjnym rozwiązaniem.

horoskop

Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nie wydarzy się nic, co mogłoby cię zasmucić lub zakłopotać. W okolicach czwartku możesz spodziewać się miłej niespodzianki związanej ze sprawami towarzyskimi. Być może będzie to nieplanowana wizyta niespodziewanego gościa, którego bardzo lubisz.

Miłość i seks: Masz faceta? W waszym związku zagości spokój i harmonia. Przestaniecie się kłócić i co najważniejsze, sprawiać sobie przykrość. Poczujesz, że masz przy sobie kogoś, kto naprawdę cię kocha. Jesteś singielką? Weekend to czas zawierania nowych znajomości. Poznasz mężczyznę spod znaku Raka, który zachwyci cię swoim poczuciem humoru. Postaraj się, by wasza znajomość się rozwinęła. Warto mieć u swojego boku optymistę.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym czas dobrych wiadomości. Dostaniesz pozytywną odpowiedź od osoby, która wiele znaczy w twojej branży. Twoja kariera ruszy z miejsca.

 

horoskop

Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Weź sprawy w swoje ręce. Przekazując obowiązki innym i zdając się na ich decyzje, nie masz wpływu na efekt końcowy. W weekend zafunduj sobie wypad do spa. Relaks na najwyższym poziomie to coś, czego najbardziej potrzebujesz.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Przed tobą okres pełen flirtów. Chociaż się nie zakochasz, to spędzisz czas w wyjątkowo przyjemny sposób i zawrzesz kilka atrakcyjnych znajomości. Niewykluczony krótki, ale intensywny romans. Masz faceta? Chwile, które z nim spędzisz, będą pełne emocji i romantycznych wyznań. Twój partner powie ci to, czego dawno od niego nie słyszałaś.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej wyzwań. Szef powierzy ci nowe zadania, z których wywiążesz się śpiewająco. Bezrobotne Bliźnięta dostaną kilka ciekawych ofert. Na rozmowę kwalifikacyjną umów się we wtorek.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zdaj się na siłę spokoju. Będąc opanowaną, osiągniesz swój cel i wygrasz konfrontację z osobą, która od dawna z tobą rywalizuje. Niedziela to dobry czas na rodzinną wycieczkę.

Miłość i seks: Masz faceta? Pokłócicie się o błahostkę. Schowaj dumę do kieszeni i pierwsza wyraź skruchę. Ciche dni mogą się źle skończyć. Jesteś singielką? Wyjdź z domu i spotkaj się z przyjaciółmi. Twój znajomy przyprowadzi kogoś, kto bardzo ci się spodoba. Bądź spontaniczna i uśmiechnięta, a zdobędziesz jego serce.

Kariera i pieniądze: Jeśli obecna praca ci nie odpowiada lub w ogóle jej nie masz, to teraz los będzie ci sprzyjał. Porozsyłaj swoje CV do wymarzonych firm, nawet jeśli nie szukają tam nowych pracowników. Wkrótce zostaniesz zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną.

horoskop

Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Twoi przyjaciele nie będą mieli dla ciebie aż tyle czasu, ile potrzebujesz. Będziesz mogła za to liczyć na wsparcie rodziny. Pod koniec tygodnia czeka cię niespodzianka. Zaskakujące i zarazem bardzo miłe wydarzenie poprawi ci humor na wiele dni.

Miłość i seks: W miłości bądź bardziej zdecydowana. Nie zwódź mężczyzn i mów wprost, czego oczekujesz. Jeśli wciąż nie wiesz, co czujesz, postaw wszystko na jedną kartę i zakończ tę znajomość. Skoro do tej pory nie było między wami chemii, to nie czekaj na cud. Szkoda czasu i energii na coś, co wiecznie tkwi w stanie wegetacji.

Kariera i pieniądze: Potrzebujesz pieniędzy? Wyjdź z inicjatywą i zacznij zarabiać na własną rękę. Oglądając się na innych, jedynie tracisz czas. W piątek Fortuna będzie ci sprzyjać. Zagraj w totolotka.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Najbliższe dni to czas nawiązywania nowych kontaktów, ciekawych rozmów i wymiany doświadczeń z kreatywnymi ludźmi. Będziesz miała okazję podzielić się swoimi przemyśleniami i nowymi pomysłami. Ktoś bardzo ci życzliwy pomoże ci wdrożyć w życie jeden ze śmiałych planów dotyczących niedalekiej przyszłości.

Miłość i seks: Masz faceta? Znajdziecie wspólny język i uda wam się dojść do porozumienia w ważnej sprawie. Wasz związek stanie się stabilniejszy. Jesteś singielką? Nie unikaj mężczyzn, zwłaszcza tych spod znaku Skorpiona. Tylko oni są wstanie dorównać ci inteligencją.

Kariera i pieniądze: Zadbaj o sprawy finansowe i nie kupuj rzeczy, które nie są ci potrzebne. Wkrótce spotka cię sytuacja, która poważnie obciąży twoją kieszeń. Warto przygotować się na tę ewentualność.

horoskop

Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Najbliższe dni to czas refleksji i zadumy. Pomyślisz o osobach, których z różnych powodów nie ma już w twoim życiu, i przypomnisz sobie ich ciepłe słowa oraz cenne rady. Może warto wreszcie z nich skorzystać?

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner staje na głowie, by cię uszczęśliwić, a ty nadal odczuwasz niedosyt. Może problem tkwi nie w nim, lecz w tobie? Zastanów się, czego tak naprawdę chcesz i podejmij konkretne działanie. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę spod znaku Strzelca. Ten faceta od dawna kręci się wokół ciebie, a ty wciąż udajesz, że go nie widzisz. Pamiętaj, że los bywa mściwy.

Kariera i pieniądze: W pracy perturbacje. Poróżnisz się z szefem o błahostkę, ale negatywna atmosfera między wami szybko was nie opuści. Tym razem pierwsza nie wyciągaj ręki na zgodę. Przełożony musi wiedzieć, że też masz swoją godność.

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.11.2015 14:47
jeśli chcesz tak na siłę być dobrą chrześcijanką, to zamiast tracić czas na te eseje, zapisałabyś się np. do wolontariatu... :/
odpowiedz
iskr (Ocena: 5) 24.11.2015 02:35
wszystko bujda
odpowiedz
iskr (Ocena: 5) 24.11.2015 02:34
co to za głupoty z tym k0ochaniem
odpowiedz
Marta (Ocena: 5) 23.11.2015 22:29
mój konflikt trwa ciekawe jak sie skonczy ?! a praca czekam na odpowiedz wiec sie okazę a obecnej pracy ni znasze !
odpowiedz
Ja (Ocena: 5) 23.11.2015 20:03
Mnie facet przestał kochać na rok przed ślubem :) a później okazało się, że od kilku miesięcy grał na dwa fronty. Wierzę, że będzie lepiej :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie