Horoskop tygodniowy 16.11. - 22.11.

Co spotka Cię w tym tygodniu? Sprawdź swój horoskop!
Horoskop tygodniowy 16.11. - 22.11.
Fot. harpersbazaar.com
16.11.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Trudno będzie ci zebrać myśli. W twoim życiu zbyt wiele zacznie się dziać, a problemy z koncentracją uniemożliwią ci podjęcie słusznych decyzji. Może warto poprosić o radę bliską osobę?

Miłość i seks: Masz faceta? Zmotywujesz go do działania. Zacznie dawać z siebie jeszcze więcej, a wasz związek rozkwitnie. Weekend spędźcie we dwoje. Cisza i spokój stworzą wam warunki do ważnych rozmów. Jesteś singielką? Mężczyzna spod twojego znaku zachwyci cię temperamentem w życiu i w łóżku. Wasza znajomość będzie bardzo emocjonalna.

Kariera i pieniądze: W pracy postaraj się być mniej impulsywna. Bycie spontaniczną nie służy zawieraniu intratnych umów. Koniec tygodnia to czas drobnych, ale istotnych zmian. Nie bój się ich. Wyjdą ci na dobre.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W najbliższych dniach spędzaj jak najwięcej czasu na powietrzu. Wbrew pogodowej aurze spaceruj, najlepiej w towarzystwie przyjaciółki. Kontakt z naturą podziała na ciebie jak lekarstwo na codzienne smutki.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek stanie się pełniejszy i bogatszy w emocje. Poczujesz się doceniona i kochana. Pielęgnuj waszą miłość i nie psuj romantycznej aury niepotrzebnymi wybuchami złości. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który spodoba się także twojej koleżance. Nie odpuszczaj tylko dlatego, że chcesz być lojalna. Ty też masz prawo do szczęścia.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Czwartek to dobry dzień na podjęcie dalekosiężnych działań. Realizując zawodowe plany, przybliżasz się do bram sukcesu.

horoskop

Fot. harpersbazaar.com

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Na co dzień bądź uśmiechnięta i postaraj się nie przejmować wszystkim naraz. Na niektóre sprawy i tak nie masz wpływu, więc czasami pozwól zadecydować losowi. Niedziela to czas rodzinnych spotkań. Nie stroń od nich.

Miłość i seks: W miłości nie wydarzy się nic nowego. Spędzisz przewidywalne chwile z ukochanym, podczas których powieje nudą. Może warto spróbować czegoś nowego? Pamiętaj, że marazm to największy wróg namiętności. Jesteś singielką? Poznasz interesującego mężczyznę świeżo po rozstaniu. Daj mu czas ochłonąć. Angażując się zbyt szybko, skazujesz się na jednostronny związek.

Kariera i pieniądze: W pracy pochłoną cię sprawy, które nie do końca należą do twoich obowiązków. Będziesz musiała robić coś za kogoś, a wyręczona osoba przejdzie nad tym do porządku dziennego. Wyciągnij wnioski i następnym razem nie daj się w nic wmanewrować.

horoskop

Fot. harpersbazaar.com

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nie zmuszaj się do tego, na co nie masz ochoty. Rób tylko tyle, ile musisz i jak najwięcej odpoczywaj. Weekend nie sprzyja spontanicznym planom. Nieprzemyślana decyzja może cię sporo kosztować.

Miłość i seks: W miłości spełnienie. Zakosztujesz chwil pełnych emocji, zwłaszcza namiętności. Poczujesz, że fizyczne idealnie pasujesz do swojego partnera, a zgranie w łóżku przełoży się na harmonię w waszym życiu codziennym. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który będzie umiał cię rozbawić. Przy nim nabierzesz dystansu do świata i staniesz się pogodniejsza. Wkrótce stworzycie dobraną parę.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Jeśli wciąż szukasz pracy, będziesz musiała się uzbroić w cierpliwość. Myśl pozytywnie, a twoja sytuacja wkrótce się zmieni.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: W żuciu towarzyskim przyjemne zamieszanie. Będzie się dużo działo, a twój wolny czas wypełnią spotkania i imprezy. Weekend sprzyja wyjazdom z przyjaciółmi. Będziesz się świetnie bawić i odpoczniesz psychicznie.

Miłość i seks: Jesteś w związku? Jeśli od dawna prześladują cię myśli o rozstaniu, najbliższe dni sprzyjają tej decyzji. Będziesz odważniejsza w wyznaniu tego, co czujesz, a twój partner zaskoczy cię opanowaniem. Nie masz faceta? To się nie zmieni. Możesz jednak liczyć na flirt, który pomoże ci odzyskać pewność siebie.

Kariera i pieniądze: W pracy postaw na trzeźwość umysłu. Bądź skupiona i nie odkładaj na później papierkowych spraw. Będąc systematyczną, zyskasz na czasie, który bardzo ci się przyda pod koniec tygodnia.

horoskop

Fot. harpersbazaar.com

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Przed tobą wyjątkowy czas. Przeżyjesz wiele wspaniałych chwil, a okres szczęścia i radości zwieńczy wydarzenie z końca tygodnia. Świat będzie stał przed tobą otworem.

Miłość i seks: W miłości nić porozumienia. Będąc w związku wyjaśnisz niejasne sytuacje, które ostatnio psuły atmosferę między tobą a partnerem. Twój ukochany zrozumie swoje błędy i zacznie kontrolować negatywne emocje. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Ryb zafascynuje cię oryginalnymi zainteresowaniami. To facet, z którym nigdy nie będziesz się nudzić.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej luzu. Okaże się, że niepotrzebnie źle się nastawiałaś, bo uporasz się z obowiązkami bardzo szybko i bezstresowo. Czwartek to dobry dzień na rozmowę z szefem w ważnej sprawie.

 

horoskop

Fot. harpersbazaar.com

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Czekają cię udane dni. Nie będziesz musiała się martwić o codzienne sprawy, bo zadba o nie ktoś bardzo ci bliski. Zyskasz więcej czasu dla siebie i powrócisz do rozwijania zainteresowań.

Miłość i seks: Masz faceta? Chwile spędzone u jego boku dadzą ci wiele radości. Przestaniecie się kłócić, a wasza relacja nabierze bardziej przyjacielskiego charakteru. Będąc singielką zaczniesz narzekać na samotność i poczujesz, że jesteś gotowa na związek. Otworzysz się na nowe znajomości i zanim się obejrzysz, twój kalendarz wypełnią terminy randek.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym obietnica zmiany. Rozmowa z wpływową osobą da ci nadzieje na to, że prędzej czy później osiągniesz to, o czym marzysz. Piątek to dobry dzień na podpisanie ważnej umowy.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Poczujesz się zmęczona i przytłoczona sprawami, na które nie masz wpływu. Zaczniesz się zamartwiać, a złe samopoczucie odbierze ci chęć do życia. Nie trać czasu na dołowanie się i pozwól sobie pomóc.

Miłość i seks: W miłości dobra passa. Będąc w związku uświadomisz sobie, że twój partner to mężczyzna na całe życie. Zaczniesz pielęgnować wasze relacje, a twój kochany postara się być dla ciebie prawdziwym oparciem. Jesteś singielką? Nie będziesz mogła narzekać na brak powodzenia. Mężczyźni zaczną zabiegać o twoje względy, a do jednego niech poczujesz coś więcej niż sympatię.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym ciekawa oferta pracy. Skorzystaj z niej, nawet jeśli będziesz musiała z czegoś zrezygnować. Ryzyko się opłaci.

horoskop

Fot. harpersbazaar.com

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Więcej optymizmu, Wago! Uprawiając czarnowidztwo, zsyłasz na siebie pecha. Następnym razem, gdy będziesz musiała się zmierzyć z przeciwnościami losu, wyobraź sobie szczęśliwe zakończenie. Siła twojego umysłu jest większa niż myślisz. 

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner da ci drugą szansę. Będziesz mogła naprawić to, co zepsułaś przez swoją ignorancję. Nie zmarnuj tej szansy. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio się spotkałaś, nie jest tobą aż tak zafascynowany jak ty nim. Trzymaj emocje na wodzy, by nie wyrwać się z niepotrzebnym wyznaniem.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bądź ambitniejsza. Pamiętaj, że im wyższej sięgniesz, tym spadniesz bliżej punktu, w którym chcesz się znaleźć. Czwartek sprzyja rozmowom kwalifikacyjnym. Nie trać czasu.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Wydarzenie z drugiej połowy tygodnia pozwoli ci uwierzyć w siebie. Okaże się, że do tej pory zbyt nisko się ceniłaś, bo w oczach innych jesteś kimś wyjątkowym. Weekend sprzyja zawieraniu nowych znajomości. Nie bój się zrobić pierwszego kroku.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Spotkasz mężczyznę, który spełni twoje oczekiwania. Będzie on nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale również zorientowany w dziedzinie, którą się interesujesz. Postaraj się go zdobyć. Masz faceta? Spędzicie udany tydzień. Wygospodarujecie dla siebie więcej czasu, a chwile spędzone razem upłyną wam w romantycznej atmosferze.

Kariera i pieniądze: W sprawach zawodowych świetna passa. Twoja elokwencja i spryt okażą się sposobem na sukces. Zaczniesz awansować i zarabiać dobre pieniądze.

horoskop

Fot. harpersbazaar.com

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Twoja pewność siebie zacznie wzbudzać antypatię. Nie przejmuj się tym. Nie wszyscy muszą cię lubić. Liczy się to, że masz już przyjaciół i te relacje pielęgnuj.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner uświadomi sobie, że ostatnio cię zaniedbał i zrobi wszystko, by naprawić wasze stosunki. Zacznie cię adorować i dbać o to, byś czuła się przy nim szczęśliwa. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie spod znaku Raka. Jego inteligencja zaimponuje ci. Wasze długie rozmowy staną się podstawą do zbudowania trwałej znajomości.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała dużo pracy. Tym razem odpuść i powiedz otwarcie szefowi, że nie ze wszystkim jesteś w stanie się wyrobić. W przeciwnym wypadku zawsze będziesz czuć, że ktoś cię wykorzystuje.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Początek tygodnia będzie wyczerpujący, więc resztę dni przeznacz na odpoczynek. Obowiązki domowe mogą poczekać, a sprawy niecierpiące zwłoki powierz zaufanej osobie. Weekend to czas rodzinnych spotkań. Nie unikaj ich.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Będziesz się świetnie bawić w towarzystwie mężczyzn. Flirt okaże się twoim sposobem na samotność, a jednorazowe znajomości zapełnią pustkę, którą od dawna odczuwasz. Masz faceta? Pozwól mu być tym, kim jest. Próby zamienienia go w kogoś innego prędzej czy później i tak spełzną na niczym.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym zawalcz o swoje. Twój potencjał jest nieograniczony i nie warto go marnować na pracę, która nie spełnia twoich ambicji. Poniedziałek to dobry dzień na rozmowę kwalifikacyjną.

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 4.67 / 5
KIKI (Ocena: 5) 23.12.2015 13:13
LWICA GEPARDZIA DOBE JA I MIŁOŚĆ ZARTY SOBIE ROBICIE JA KOCHAM WOLNOŚĆ MOCNO OSTNIA PIĘKNOŚĆ NIEMIECKA I PRZYRODĘ ! A FACETÓW W JEDNYM ROKU ŻUCILAM 10 A W DWA LATA TEMU 4 I JESTEM SZCZĘŚLIWA I WOLNA JAK PTAKI ? NIE WIRZĘ W ŻADNE HOROSKOPY I TYM BARDZIEJ W MILOŚĆ WOLE RATOWAĆ ŚWIAT TO MOJE HOBBY ! I JESTEM SZCZEŚLIWA WODNICĄ
odpowiedz
Wodnik (Ocena: 3) 22.11.2015 20:17
Wodnik 0%
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.11.2015 16:40
Nie wierzę... U raka w miłości sprawdziło się wszystko.WOW
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.11.2015 15:59
Napisz komentarz...Sprzedam zestaw wczesnoporonny z Women On Web. Zestaw składa sie z 1 tab Mifepristonu+ 12 tab Misoprostolu. Cena to 390zł, mozliwa jest wysylka kurierska lub poczta polska lub odbior osobisty! Moj numer to 66314trzy828. Polecam!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.11.2015 00:11
wodnik 100%
odpowiedz

Polecane dla Ciebie