Twój horoskop tygodniowy

Wróżka Nunila zagląda w przyszłość... Sprawdź jej najświeższy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.
Twój horoskop tygodniowy
09.11.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Zaczniesz wspominać przeszłość i pogrążysz się w melancholii. Smutny nastrój sprawi, że zaszyjesz się w domu. Wyjdzie ci to na dobre. Wypoczniesz i poukładasz sobie w głowie wiele spraw.

Miłość i seks: W miłości dobre wibracje. Spojrzysz na partnera przychylniejszym okiem i dostrzeżesz w nim zalety, na które wcześniej nie zwracałaś uwagi. Jesteś singielką? Daj jeszcze jedną szansę mężczyźnie spod żywiołu wody. Tworzycie kontrastową, ale i idealnie uzupełniającą się mieszankę.

Kariera i pieniądze: To świetny czas na rozwinięcie własnego biznesu. Zastanów się, w czym jesteś dobra i skup się na tej dziedzinie. Twoja wrodzona smykałka do interesów pomoże ci podjąć słuszne decyzje finansowe.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Ktoś, kogo lubisz i cenisz, podniesie cię na duchu. Okaże się, że zbyt nisko się cenisz i marnujesz swój potencjał. Wyciągnij wnioski i popracuj nad pewnością siebie. Niejedna osoba chciałaby być w twojej skórze.

Miłość i seks: Masz faceta? Przestanie się starać tak jak na początku waszego związku. Zastanów się, czy twój partner nie czuje się zbyt pewnie. Świadomość, że nigdy go nie zostawisz, demotywuje go. Jesteś singielką? Poznasz ekscentrycznego mężczyznę. Jeśli brakuje ci wrażeń, skup się na tej relacji. Z nim nie będziesz się nudzić, ale nigdy nie poczujesz się bezpiecznie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym ciekawa oferta pracy. Skorzystaj z niej. Będziesz miała okazję wiele się nauczyć i poznać ludzi, którzy cię zainspirują. Wtorek to dobry dzień na rozmowę kwalifikacyjną.

Candice

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Uciążliwe dolegliwości zdrowotne negatywnie wpłyną na twój nastrój. Nie będziesz miała na nic ochoty, a twoje życie towarzyskie zejdzie na drugi plan. Weekend nie sprzyja podróżom. Lepiej zostań w domu.

Miłość i seks: W miłości karta pożądania. Twój partner bardzo zainteresuje się seksem i zacznie cię namawiać na swoje fantazje. Może warto spróbować? Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, któremu będziesz się bardzo podobać. Taka również będzie wasza znajomość – czysto fizyczna. Ku zadowoleniu was obojga.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetna passa. Sukces z połowy tygodnia zapoczątkuje okres prosperity. Nie będziesz już mogła narzekać ani na pracę, ani na niskie zarobki.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają zmianom wizerunku. Zapragniesz ubierać się inaczej i wreszcie odważysz się podkreślić swoje atuty. Usłyszysz na swój temat wiele komplementów, które dodadzą ci pewności siebie również w innych dziedzinach życia.

Miłość i seks: W miłości zastój. Nie poznasz nikogo wartego uwagi, a mężczyzna, z którym okazjonalnie się spotykasz, znajdzie sobie nową przyjaciółkę. Potraktuj to jako ciszę przed burzą. Wkrótce twoje serce porazi grom uczuć. Masz faceta? Twój partner zaczyna się nudzić w twoim towarzystwie. Postaraj się urozmaicić wspólnie spędzony czas.

Kariera i pieniądze: W pracy zostaniesz doceniona. Szef zauważy, że wiele z siebie dajesz i postanowi cię wyróżnić. Kuj żelazo póki gorące i porozmawiaj z nim na temat podwyżki.

Candice

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Będziesz się dobrze czuła w swojej skórze, a uśmiech nie przestanie ozdabiać twojej twarzy. Weekend to kulminacja szczęścia. Spotka cię coś bardzo miłego.

Miłość i seks: W miłości zachowaj ostrożność. Nie podejmuj nieprzemyślanych decyzji, zwłaszcza jeśli jesteś w związku. Stawiając wszystko na jedną kartę, możesz dużo stracić. Jesteś singielką? Zanim wyznasz miłość, upewnij się, czy obiekt twoich westchnień jest tego wart. W tym wypadku lepiej trochę poczekać.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej możliwości. Będziesz mogła się wykazać w ważnym projekcie i udowodnić wszystkim, na co tak naprawdę cię stać. Piątek nie sprzyja zawieraniu umów.

 

Candice

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Czeka cię trudny tydzień. Będziesz miała wrażenie, że prześladuje cię pech, a twój los jest wszystkim obojętny. Pamiętaj, że najważniejsze jest pozytywne myślenie. Zdystansuj się do codzienności i rób swoje.

Miłość i seks: W miłości zmiany na lepsze. Poznasz wartościowego mężczyznę, który będzie traktował kobiety z szacunkiem. Zainwestuj w tę znajomość. Masz faceta? Twój partner uświadomi sobie, że ostatnio cię zaniedbywał i poświęci ci czas kosztem swoich kolegów. Znów będziesz na pierwszym miejscu, a atmosfera między wami ociepli się.

Kariera i pieniądze: W pracy uważaj na koleżanki żądne sukcesu. Jedna z nich wyznaje zasadę „po trupach do celu”. Mów tylko tyle, ile musisz i nie wdawaj się w dyskusje na temat szefa. Mówiąc o jedno zdanie za dużo, możesz sobie bardzo zaszkodzić.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Zdarzenie z początku tygodnia da ci do myślenia. Nabierzesz do siebie dystansu i przestaniesz przesadnie dbać o powierzchowne sprawy. W weekend spotka cię miła niespodzianka związana z życiem towarzyskim.

Miłość i seks: Masz faceta? Między wami ostatnio powiało chłodem. Nie trać czasu na szukanie źródła problemu i popracuj nad waszym życiem intymnym. Ogień w sypialni najskuteczniej ociepli wasze relacje. Jesteś singielką? I dobrze. Baw się, flirtuj i romansuj do woli. Każda, nawet jednorazowa relacja czegoś cię nauczy i urozmaici twój świat.

Kariera i pieniądze: W pracy sukces. Twój pomysł okaże się strzałem w dziesiątkę. Szef cię doceni i przestanie traktować jak zwykłego pracownika. Staniesz się jego prawą ręką, a zaufanie, jakim cię obdarzy, przełoży się na większe pieniądze.

Candice

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Czeka cię ważne wydarzenie. Poczujesz przyjemną adrenalinę i więcej energii. Koniec tygodnia to czas towarzyskich spotkań. Na jednym z nich dowiesz się czegoś szokującego.

Miłość i seks: Masz faceta? W najbliższych dniach twój związek zejdzie na drugi plan. Partner okaże ci wyrozumiałość i pozwoli, byś zajęła się sobą. Nie nadwyrężaj zbyt długo jego dobroci. Jesteś singielką? Zainteresuje się tobą mężczyzna spod znaku Barana. Daj mu szansę, nawet jeśli za pierwszym razem nie zrobi na tobie wrażenia. Jego dziwne zachowanie będzie spowodowane nieśmiałością i stresem.

Kariera i pieniądze: Przed tobą pracowity tydzień. Bądź systematyczna i nie odkładaj niczego na później. W czwartek możesz mieć pecha. Nie podpisuj tego dnia żadnych ważnych umów.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Najbliższe dni to czas psychicznego oczyszczenia i stabilizacji. Uporasz się z problemem natury egzystencjalnej i zaczniesz nowe życie. Radykalne zmiany wyjdą ci na dobre. Sobota to dzień bardzo miłej niespodzianki.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek zostanie wystawiony na próbę. Okaże się, że wasze priorytety są różne. Nie wpadaj w panikę i nie podejmuj pochopnej decyzji. Każda relacja wymaga kompromisu. Jesteś singielką? Spodoba ci się chłopak twojej znajomej. Nie rezygnuj zbyt szybko z tej znajomości. Ich związek to kwestia czasu.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Koniec tygodnia to dobry moment na szczerą rozmowę z szefem. Bądź opanowana i nie bój się poruszyć kontrowersyjnego tematu. W przeciwnym wypadku nie będziesz zadowolona z tego, gdzie się znajdujesz.

Candice

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają rozpoczęciu diety. Jeśli jesteś szczupła, zmień swoje nawyki żywieniowe i zacznij jeść to, co bezpośrednio daje nam natura. Poczujesz się lżejsza i piękniejsza.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie zazdrość koleżankom, których partnerzy publicznie manifestują swoje uczucia. Fakt, że twój ukochany nie obściskuje się przy innych, nie oznacza, że cię nie kocha. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Lwa to ktoś, kto dorówna ci temperamentem. Poznasz go w miejscu związanym z muzyką.

Kariera i pieniądze: To dobry czas dla spraw materialnych. Pieniądze same będą ci się mnożyć w rękach i uzbierasz porą sumę na realizację marzeń. W sobotę zagraj w totolotka, zdając się na ślepy traf.

Candice

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: W najbliższych dniach pomyśl o sobie i zadbaj o relaks na najwyższym poziomie. Jeśli do tej pory szkoda ci było na to pieniędzy, przestań wreszcie się wahać. Zasłużyłaś na to, by poczuć się jak księżniczka.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner nie zrobi nic, byś zmieniła o nim zdanie. Wyciągnij wnioski. Może warto zamienić go na lepszy model? Nie bój się radykalnych działań. Jesteś singielką? Mężczyzna, który nie szanuje kobiet, nie jest dla ciebie. Łudząc się, że ty będziesz wyjątkiem, popełniasz duży błąd.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetna passa. Wykorzystaj ją. Koniec tygodnia to dobry czas na negocjacje i zawieranie umów. Dokument podpisany w czwartek otworzy przed tobą drzwi do kariery.

Candice

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Osoba, którą lubisz, przeżyje coś przykrego. Nie zostawiaj jej samej i postaraj się, by jak najszybciej wyszła z psychicznego dołka. Weekend sprzyja podróżom. Odwiedź miejsce, które kojarzy ci się z dzieciństwem.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner kolejny raz udowodni ci, że jest tym jedynym. Jego zachowanie będzie również świadczyło o tym, że myśli o tobie w kategoriach przyszłej żony. Twoje obawy znikną. Jesteś singielką? Mężczyzna, którego niedawno poznałaś, zrobi wszystko, by się do ciebie zbliżyć. Może warto dać mu szansę? Gdy poznasz go bliżej, okaże się, że ma bardzo dużo zalet.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Pod koniec tygodnia nie rozleniwiaj się. Szef będzie zwracał na to uwagę. Nie warto ryzykować dobrej opinii.

 

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 4.17 / 5
krecik (Ocena: 4) 15.12.2017 15:08
Nie mogę się w tym odnaleźć. Nie wszystko dotyczy mojego znaku zodiaku. Wolę horoskop na stronie https://www.horoskop360.pl/horoskop-koziorozec/tygodniowy
odpowiedz
Kate (Ocena: 5) 09.11.2015 13:36
O co kaman w ogóle z tym? Rzyga tym postem ;/ To nie na temat w ogóle jest!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2015 07:54
Koziorozec jest pod 8. Musialam przeleciec caly,zeby znalezc ryby. A one byly pod 7.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2015 06:51
No dobre pytanie, gdzie koziorożec?!?!
zobacz odpowiedzi (1)
Koziorozec (Ocena: 1) 09.11.2015 06:46
Gdzie koziorozec?!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie