Horoskop tygodniowy 02.11. - 08.11.

Horoskop na cały tydzień - sprawdź, co Cię czeka!
Horoskop tygodniowy 02.11. - 08.11.
02.11.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Przed tobą tydzień wyzwań. Będziesz musiała się zmierzyć ze sprawami, które do tej pory załatwiał za ciebie ktoś inny. Stań na wysokości zadania i udowodnij samej sobie, na co cię stać.

Miłość i seks: W miłości dobry czas zarówno dla singielek, jak i kobiet w stałych związkach. Jeśli do tej pory narzekałaś na samotność, to sytuacja w końcu się zmieni. Zainteresuje się tobą atrakcyjny mężczyzna, a twój kalendarz wypełnią terminy spotkań. Masz faceta? Twój partner poprawi się i zacznie się zachowywać tak, jak powinien. Wasze relacje staną się mocniejsze.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym okres stabilizacji. Przyzwyczaisz się do swojej pracy i zaczniesz działać dużo szybciej. Większa wydajność przełoży się na wolny czas.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przed tobą tydzień obfitujący w wydarzenia. Los niestety nie będzie do końca łaskawy. Chwile radości będą przeplatały się ze stresującymi sytuacjami. Weekend to czas oddechu i miłego spotkania w rodzinnym gronie.

Miłość i seks: W sprawach sercowych negatywne wibracje. Spodoba ci się mężczyzna, który nie odwzajemni twojego zainteresowania. Potraktujesz to jako kolejną porażkę miłosną i stracisz pewność siebie. Masz faceta? Spotka was niecodzienna sytuacja. Reakcja twojego partnera uświadomi ci, że wasz związek opiera się na bardzo kruchych podstawach.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym sukces. Pokonasz swojego największego konkurenta i wyjdziesz na prowadzenie w drodze do awansu. Wkrótce osiągniesz to, na czym od dawna ci zależy.

horoskop

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Odkryjesz w sobie kolejny talent. Nowe hobby całkowicie cię pochłonie i stanie się receptą na jesienną chandrę. Twoi znajomi poczują się odstawieni na boczny tor. Nie zaniedbuj ich i jeden wolny wieczór spędźcie razem.

Miłość i seks: W miłości spokojnie. W twoim związku nie wydarzy się nic, co zepsułoby atmosferę między tobą a ukochanym. Będzie cię wspierał i zapewniał o słuszności twoich decyzji. Jesteś singielką? Uda ci się rozwiązać problem miłosny. Wnioski, do których dojdziesz, pomogą ci zbudować trwałe relacje damsko-męskie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym oferta ciekawej pracy. Nie odrzucaj jej tylko dlatego, że boisz się konkurencji. Masz w sobie cechy, które wyróżniają cię z tłumu.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Przed tobą bardzo intensywny tydzień. Będziesz miała dużo zajęć, ale nie zabraknie ci werwy i zapału. Najbliższe dni to także dobry czas na rozpoczęcie diety i treningu. Wpływ Marsa wzmocni twoją silną wolę.

Miłość i seks: Masz faceta? Poczujesz, że twój partner nie tylko nie wpływa na ciebie inspirująco, a nawet cię blokuje. Zaczniesz się zastanawiać, czy nie lepiej by ci było samej, żyjąc na własną rękę bez zobowiązań. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym okazjonalnie się spotykasz, zacznie odkrywać przed tobą coraz więcej wad. Przestaniesz patrzeć na niego przez różowe okulary, a twoje zauroczenie jego osobą przeminie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dobry okres. Dostaniesz kilka nowych ofert pracy, a jedna z nich będzie zgodna zarówno z twoimi umiejętnościami, jak i upodobaniami. Umów się na rozmowę kwalifikacyjną i pokaż się z jak najlepszej strony.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Pierwsze dni tygodnia upłyną spokojnym rytmem. W okolicach czwartku spotka cię sytuacja, z której będziesz mogła wyciągnąć bardzo ważne wnioski. Weekend to czas spotkań z przyjaciółmi i dobrej zabawy, podczas której zawrzesz nowe znajomości.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Spędzisz miłe chwile z partnerem, które pozwolą wam odbudować nadszarpniętą relację. Znów staniecie się sobie bardzo bliscy. Jesteś singielką? Zacznie ci dokuczać brak męskiego towarzystwa, ale w głębi serca wciąż nie będziesz gotowa na związek. Nie skazuj się jednak na samotne wieczory i zacznij umawiać się na randki. Niezobowiązujące spotkania pozwolą ci nabrać śmiałości i otwartości.

Kariera i pieniądze: W interesach zachowaj ostrożność. Nie podejmuj śmiałych decyzji finansowych, nawet jeśli intuicja podpowiada ci coś innego. Pozornie złota inwestycja może cię wpędzić w poważne kłopoty.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszej kondycji. Zaczną ci dokuczać drobne dolegliwości fizyczne, które nasilą się pod koniec tygodnia. Uważaj ze środkami farmakologicznymi – i tak bierzesz już ich zbyt wiele.

Miłość i seks: W miłości kilka niewiadomych. Mężczyzna, który od dawna się tobą interesuje, przestanie zabiegać o twoje względy. Jego oschła postawa zacznie ci bardzo przeszkadzać. Czy przypadkiem czegoś do niego nie czujesz? Warto się nad tym głębiej zastanowić i podjąć konkretne decyzje.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym sukces, który cię uskrzydli. Okaże się, że jesteś dużo lepsza od swoich konkurentów, a twoje pomysły są nie tylko nowatorskie, ale i bardzo skuteczne. Niewykluczony awans.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zwróć uwagę na sprawy rodzinne i relacje z bliskimi. Warto poświęcić trochę czasu i energii na odbudowanie nadszarpniętych relacji. Weekend sprzyja spontanicznym podróżom i kontemplacji na łonie natury. Połącz jedno z drugim i pojedź na wieś.

Miłość i seks: Masz faceta? W najbliższych dniach bądź mniej wymagająca. Twój partner będzie nie tylko przemęczony, ale i psychicznie podłamany. Nie ma sensu dokładać mu zmartwień. Jesteś singielką? Bądź bardziej asertywna w stosunku do mężczyzn, którzy ci się nie podobają. Oszczędzisz sobie późniejszych nieprzyjemności.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym spokój. Uda ci się nadrobić zaległości i zakopać topór wojenny ze współpracowniczką, z którą od dawna rywalizujesz. Przyjazna atmosfera w firmie przełoży się na twoją efektywność.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Przytłoczy cię nadmiar obowiązków. Uświadomisz sobie, że wciąż robisz to, na co nie masz ochoty, i postanowisz się zbuntować. Twoja postawa wzbudzi sprzeciw twoich domowników.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner będzie kapryśny, a jego humory staną się nie do wytrzymania. Bądź wyrozumiała, ale nie toleruj tego w nieskończoność. Spokojna, ale stanowcza rozmowa wiele ci wyjaśni. Jesteś singielką? Poznasz czarującego mężczyznę, który okaże się niestabilny emocjonalnie. Nie angażuj się w tę znajomość. W przeciwnym wypadku zamiast partnera zyskasz… pacjenta.

Kariera i pieniądze: W pracy bez większych niespodzianek. Tydzień upłynie przewidywalnie z dala od stresujących wydarzeń. Okolice środy sprzyjają rozmowom z szefem. Porusz temat wolnych dni. Ostatnio nie miałaś ich zbyt wiele.

 

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Będziesz w dobrej formie. W okolicach czwartku spotka się miła niespodzianka związana ze sprawami rodzinnymi. Weekend to czas zasłużonego odpoczynku.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany przestanie widzieć tylko czubek własnego nosa i zacznie cię wspierać. Okaże się, że jego rady i uwagi są bardzo przydatne. Wasze relacje poprawią się. Jesteś singielką? Pod koniec tygodnia poznasz mężczyznę, który zaimponuje ci wiedzą. Niestety, między wami nie zaiskrzy. Mimo to nie rezygnuj z tej znajomości. Warto mieć takiego przyjaciela.

Kariera i pieniądze: Pojawi się przed tobą możliwość zarobienia większych pieniędzy. Zanim się zdecydujesz, zastanów się, czy nie musisz zbyt wiele poświęcić. Czasami więcej wart jest święty spokój.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Zaczniesz się spełniać w codziennym życiu. Nauczysz się systematyczności, dzięki czemu zyskasz dużo wolnego czasu. Weekend sprzyja rodzinnym spotkaniom. Nie stroń od bliskich i odwiedź kogoś, kto za tobą tęskni.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zrozumie swój błąd i postanowi go naprawić. Daj mu szansę. Nikt nie jest doskonały. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, którego żywiołem jest ogień. Jego temperament i stanowczość zrobią na tobie wrażenie. Zachowaj jednak ostrożność. To ktoś, kto nie uznaje sprzeciwu.

Kariera i pieniądze: W pracy względny spokój. Wydarzenia z końca tygodnia przyniosą więcej stresów w twojej firmie. Nie daj się zwariować i rób swoje. Piątek nie sprzyja biznesowym rozmowom.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Wszystko zacznie się układać po twojej myśli, a Merkury obdarzy cię życiową energią. Poczujesz się zdrowsza i szczęśliwsza.

Miłość i seks: W miłości więcej zrozumienia. Nauczysz się tolerować przyzwyczajenia swojego partnera, a on odwdzięczy ci się tym samym. Zyskacie więcej przestrzeni dla samych siebie i zakończycie okres kłótni. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, z którym będziesz nadawać na tych samych falach. Okaże się, że bardzo się myliłaś, myśląc, że żaden facet nie jest w stanie cię zrozumieć.

Kariera i pieniądze: Po latach błądzenia na polu zawodowym odkryjesz swoje powołanie. Okaże się, że do tej pory robiłaś coś, do czego nie jesteś stworzona. Nie męcz się dłużej i zacznij się spełniać w dziedzinie, w której bardzo szybko osiągniesz sukces.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Doceni cię osobą, na której zdaniu bardzo ci zależy. Jej pochwały przywrócą ci pewność siebie i poprawią humor na wiele dni. W weekend uważaj podczas podróży, zwłaszcza jeśli będziesz prowadziła samochód.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych chwilowy zastój. Nie poznasz nikogo interesującego, a ostatnio zawarte znajomości umrą śmiercią naturalną. Masz faceta? Wasz związek dopadnie rutyna i stagnacja. Zaczniecie się nudzić w swoim towarzystwie i w konsekwencji coraz więcej czasu będziecie spędzać osobno. Zainterweniuj, zanim zrobi się za późno.

Kariera i pieniądze: Czeka cię pracowity tydzień. Szef dołoży ci obowiązków i nie będziesz mogła liczyć na pomoc koleżanki. Pod koniec tygodnia poczujesz się zmęczona i przytłoczona. Może warto porozmawiać na ten temat z przełożonym?

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2015 14:56
W pracy nic nowego wg horoskopu a ja wlasnie sie dowiedzialam ze zamykaja placowke w ktorej pracuje
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.11.2015 20:50
Naprawde jestem pod wrażeniem ... Już kilka tygodni z rzędu wszystko sie sprawdza ,dotychczas nie wierzyłam w takie rzeczy ..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.11.2015 14:42
w tym tygodniu wszystko się bykowi sprawdzi, w życiu osobistym najwięcej czyli wielkie g....w pracy awans,niestety nie pracuję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.11.2015 11:11
Trafione w punkt... szok...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie