Horoskop tygodniowy

Sprawdź, co czeka Cię w ostatnim tygodniu października.
Horoskop tygodniowy
26.10.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Doprowadzisz do końca ważną sprawę. Sukces w sprawach osobistych pozytywnie wpłynie na twój nastrój. Weekend to czas rodzinnych spotkań. Nie szukaj wymówek i znajdź chwilę dla bliskich.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Staniesz na nogi i przestaniesz rozpamiętywać miłosne porażki. Otworzysz się na nowe znajomości i pozwolisz sobie na więcej luzu w kontaktach damsko-męskich. Masz faceta? Twój partner dołoży wszelkich starań, byś poczuła się przy nim bezpiecznie. Doceń to i daj mu jeszcze jedną szansę.

Kariera i pieniądze: Przed tobą ciężki tydzień. Będziesz miała dużo pracy i mniej energii. Nie przemęczaj się i unikaj konfrontacji z szefem, a dotrwasz do weekendu bez szwanku.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Znajdziesz czas na realizowanie planów i kreatywnych projektów. Ludzie będą ci teraz przychylni, a ich pomoc umożliwi ci konstruktywne działanie. Piątek to dzień dobrych wiadomości związanych ze zdrowiem.

Miłość i seks: Zaczniesz odczuwać wątpliwości wobec partnera. Kilka dni rozłąki zweryfikuje twoje uczucia. Zaskoczą cię wnioski, do których dojdziesz. Jesteś singielką? Zaakceptuj tę sytuację i nie szukaj na siłę drugiej połowy. Miłość sama zapuka do twoich drzwi i to w najmniej oczekiwanym momencie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym ciekawa oferta pracy. Nie odrzucaj jej, nawet jeśli nie jest związana z twoją branżą. Merkury obdarzy cię zdolnością szybkiego uczenia i zapamiętywania.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Początek tygodnia zaskoczy cię miłą niespodzianką. Będzie ona związana ze sprawami materialnymi. Weekend to czas odpoczynku w samotności. Chwile spędzone w ciszy z dala od imprez i znajomych pozwolą ci przemyśleć kilka ważnych kwestii.

Miłość i seks: W miłości zastój. Sprawy sercowe zejdą na drugi plan, a ty zajmiesz się sobą. Nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia. Dopiero gdy uporządkujesz swoje życie osobiste, będziesz mogła zacząć budować trwałe relacje.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym pasmo sukcesów. Pokonasz konkurentów w ważnym projekcie i zostaniesz zauważona przez wpływową osobę. Niewykluczone, że dostaniesz nową ofertę pracy. Nie odrzucaj jej, nawet jeśli będzie się to wiązało ze zmianą miejsca zamieszkania. Do odważnych świat należy.

 

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Rozmowa z wyjątkową osobą zrobi na tobie ogromne wrażenie. Zmienisz swoje myślenie i podejście do codziennych spraw. To, co do tej pory sprawiało ci trudność, okaże się łatwe i niewarte uwagi. Poniedziałek to dzień niespodzianek.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym kilka razy się spotkałaś, przestanie się do ciebie odzywać. Nie pisz do niego i nie dzwoń. To on na tym traci, a nie ty. Masz faceta? Nad waszym związkiem zawisną czarne chmury. Uświadomisz sobie, że twój partner nie spełnia twoich oczekiwań, a wiara, że kiedyś się zmieni, to życie złudną nadzieją. Możesz warto pomyśleć o rozstaniu?

Kariera i pieniądze: Sporo drobnych sukcesów. Codzienne zwycięstwa pomogą ci polubić swoją pracę, którą przestaniesz traktować jak przykrą konieczność. Wtorek to dzień nagród pieniężnych.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: W najbliższych dniach unikaj konfrontacji z osobami, którym zalazłaś za skórę. Czas wyleczy wszystkie rany i załagodzi każdą sytuację, więc nie warto wszczynać kolejnej kłótni na ten sam temat. Sobota to dzień miłego spotkania.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek przeżyje rozkwit. Zaczniecie ze sobą więcej rozmawiać i aktywniej spędzać wolny czas. Będziecie się nie tylko świetnie bawić , ale i doskonale dogadywać. Jesteś singielką? Zwróci na ciebie uwagę mężczyzna spod znaku Barana. Nie każ mu czekać na twoją decyzję zbyt długo. Ten facet ma bardzo delikatne ego i łatwo się zniechęca. 

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Czeka cię przewidywalny tydzień roboczy, ale nie oznacza to, że będziesz się nudzić. Zleceniodawcy nie dadzą ci odetchnąć, a wymagania szefa nie zmaleją.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: To dobry czas na rozpoczęcie treningu lub diety. Tym razem uda ci się być nie tylko systematyczną, ale i wytrwałą. Wkrótce polubisz zdrowy tryb życia i stanie się on dla ciebie nie koniecznością, lecz priorytetem.

Miłość i seks: W sprawach sercowych więcej romantyzmu. Spędzisz czułe chwile z partnerem, podczas których usłyszysz miłosne deklaracje. Jego wyznania rozwieją twoje obawy i wątpliwości. Jesteś singielką? Przed tobą spotkanie z prawdziwym gentlemanem. Wasza randka okaże się niezwykle przyjemnym przeżyciem.

Kariera i pieniądze: Zostaną ci przydzielone nowe obowiązki, z których nie będziesz zadowolona. Nagle twoja praca przestanie dawać ci satysfakcję i radość. Postaraj się i rób minę do złej gry. Nie warto narażać się szefowi.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Zaczniesz o siebie dbać, a twoje starania nie pójdą na marne. Poczujesz się zdrowsza i pełna sił witalnych. Powiedzenie „w zdrowym ciele zdrowy duch” znajdzie w tobie odzwierciedlenie. Przez cały tydzień będziesz tryskać energią i dobrym humorem.

Miłość i seks: Masz faceta? Przestaniesz wierzyć w siebie i staniesz się zazdrosna o inne kobiety. Spojrzysz na swoje znajome jak na rywalki i zaczniesz się doszukiwać śladów zdrady. Zanim posądzisz o coś swojego partnera, zastanów się, czy źródło problemu nie tkwi w tobie. Jesteś singielką? Spodoba ci się nieodpowiedni mężczyzna. Wasza relacja od początku nie będzie wróżyła niczego dobrego. Naucz się odczytywać znaki i słuchać głosu intuicji.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojniej. Twój szef stanie się mniej nerwowy i zarazem pobłażliwy. W okolicach czwartku pod wpływem impulsu popełnisz błąd. Przełożony potraktuje go jak zwyczajną pomyłkę przy pracy i nie wyciągnie konsekwencji.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Nie czujesz się dobrze w swojej skórze? Zamiast zmagać się z kolejną dietą-cud, wybierz aktywność fizyczną. Będziesz nie tylko zdrowsza, ale i szczęśliwsza. Wtorek to dzień dobrych wiadomości.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany bardzo miło cię zaskoczy. Swoim zachowaniem udowodni ci, że się o ciebie troszczy nawet wtedy, gdy tego nie widzisz. Jesteś singielką? W najbliższą sobotę nie stroń od towarzystwa i miej oczy szeroko otwarte. Na horyzoncie pojawi się bardzo interesujący mężczyzna. Rozpoznasz go po niezniewalającym uśmiechu.

Kariera i pieniądze: Twoje stosunki z szefem poprawią się. Będziesz spędzała z nim więcej czasu – uda się wam odbudować dawną relację. Świadomość, że przełożony cię lubi i ceni, będzie motorem napędzającym do wytężonej pracy.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Zaczniesz się spełniać w domowych obowiązkach. Drobne sukcesy w życiu codziennym będą najlepszym sposobem na jesienną chandrę. Weekend to czas spontanicznych podróży. Daj się namówić na wyjazd z przyjaciółmi.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Jeśli jesteś singielką, będziesz musiała się przyzwyczaić do tego stanu. Nie oznacza to jednak, że czeka cię pasmo samotnych wieczorów. Powodzenie u płci przeciwnej nie ustanie, a twój kalendarz zapełni się terminami randek. Masz faceta? Uświadomisz sobie, że nudzisz się w jego towarzystwie. Nie bagatelizuj tego problemu, bo jego źródło tkwi głębiej, niż możesz przypuszczać.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dobra passa. Staniesz się kreatywna, a szef dostrzeże twoje zaangażowanie i pomysłowość. Poczujesz się doceniona i odpowiednio nagrodzona.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: W sprawach towarzyskich negatywne emocje. Osoba, do której jesteś przywiązana, zaprzyjaźni się z kimś, za kim nie przepadasz. Ich znajomość stanie się powodem twojej frustracji. Poczujesz się zawiedziona i oszukana.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zacznie się starać i swoim zachowaniem zapewni cię o swoich uczuciach. Będziesz mogła na nim polegać, a jego wsparcie okaże się bezcenne. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym okazjonalnie się spotykasz, zacznie wywierać na ciebie presję. Nie daj się zdominować. Jeśli nie czujesz do niego nic więcej poza sympatią, otwarcie mu to powiedz.

Kariera i pieniądze: Tydzień roboczy upłynie szybko i intensywnie. Spadną na ciebie nowe obowiązki, ale poradzisz sobie z nimi śpiewająco. Okolice czwartku sprzyjają trudnym rozmowom z szefem. Bądź szczera, ale uważaj, by nie poniosły cię nerwy.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Życie codzienne stanie się prostsze i weselsze. Wszystkie sprawy zaczną się układać po twojej myśli, a ewentualne porażki nie będą wzbudzały w tobie aż tyle emocji, co dotychczas. Koniec tygodnia to czas zasłużonego odpoczynku, który spędzisz w gronie najbliższych.

Miłość i seks: W sprawach sercowych pozwolisz sobie na więcej luzu. Przestaniesz rozpamiętywać miłosne porażki i skupisz się na budowaniu aktualnych relacji. Staniesz się bardziej otwarta i zaczniesz czerpać przyjemność z każdej chwili, nie wybiegając w daleką przyszłość.

Kariera i pieniądze: Czeka cię tydzień wytężonej pracy. Świadomość wolnego weekendu pozwoli ci przetrwać najtrudniejsze chwile. W okolicach środy unikaj konfrontacji z szefem. Pod wpływem impulsu możesz powiedzieć coś, co popsuje wasze relacje.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zadbaj o zdrowie i zwróć uwagę na to, co jesz. Wprowadź do jadłospisu więcej warzyw i orzechów, a przy tym nie zapominaj o aktywności fizycznej. Tylko w ten sposób podniesiesz swoją odporność.

Miłość i seks: Masz faceta? Waszemu związkowi nie będzie już nic zagrażać. Wyjaśnicie nieporozumienia i staniecie się sobie bliżsi. Weekend spędźcie razem w miejscu, gdzie nie spotkacie waszych znajomych. Jesteś singielką? Niewinna rozmowa z mężczyzną spod znaku Ryb stanie się początkiem romantycznej znajomości. Wkrótce zakochasz się z wzajemnością.

Kariera i pieniądze: W pracy postaraj się być bardziej samodzielna i nie sugeruj się opinią innych. Najwyższy czas pokazać szefowi, że jesteś w stanie zarządzać i podejmować słuszne decyzje bez wcześniejszych konsultacji. Czwartek to dobry dzień na podpisanie ważnej umowy.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.10.2015 12:04
czy moglibyscie wylaczyc te przeklete reklamy ? mam adblocka i inne bzdety a nic mi nie pomagaja ;/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie