Horoskop tygodniowy 19.10. - 25.10.

Sprawdź horoskop na najbliższe dni dla swojego znaku zodiaku!
Horoskop tygodniowy 19.10. - 25.10.
19.10.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Czeka cię rodzinny wyjazd. Nie obmyślaj kolejnej wymówki i spełnij swój obowiązek. Okaże się, że czas, który spędzisz z bliskimi, poprawi ci humor i sprawi, że poczujesz się bezpiecznie.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Wenus wróży ci wciągający flirt z inteligentnym Wodnikiem. Wasza rozmowa otworzy ci czy i zmieni twoje podejście do niektórych spraw. Postaraj się, by wasza znajomość się rozwinęła. Masz faceta? Czeka was kilkudniowy kryzys, który finalnie wyjdzie wam na dobre. Uświadomicie sobie, że za dużo od siebie oczekiwaliście i dacie sobie więcej luzu.

Kariera i pieniądze: W pracy skup się na przyszłości. Zapomnij o popełnionych błędach i podejmij dalekosiężne działanie. Wkrótce osiągniesz to, o czym marzysz.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W sprawach osobistych dobra passa. Załatwisz problem urzędowy, a pod koniec tygodnia rozstrzygniesz towarzyski spór. Nagle wszystko zacznie się układać po twojej myśli. W niedzielę uważaj na drodze i nie wsiadaj do samochodu, gdy będziesz zdenerwowana.

Miłość i seks: W miłości perturbacje. Na horyzoncie pojawi się atrakcyjna rywalka, która zacznie uwodzić bliskiego ci mężczyznę. Pokaż rogi i zawalcz o swoje. Żyjąc w przeświadczeniu, że nic nie zagraża waszej relacji, skazujesz się na nieuniknione rozczarowanie.

Kariera i pieniądze: Spotka cię sytuacja, która będzie wymagała od ciebie użycia elementarnej wiedzy, ale również zdobytych niedawno informacji. Okaże się, że nauka nie poszła w las i ze wszystkim poradzisz sobie śpiewająco. Szef cię doceni.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Twój organizm zacznie pracować na zwolnionych obrotach. Ciężko będzie ci się zmobilizować do działania, a twoją ulubioną rozrywką okaże się popołudniowa drzemka. Nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia, nawet jeśli ktoś zarzuci ci lenistwo.

Miłość i seks: W miłości intensywnie. Możesz spodziewać się większej dawki emocji i silnego napięcia między tobą a partnerem. Znów nie będziecie potrafili oderwać od siebie rąk. Jesteś singielką? Wenus wróży ci romans z temperamentnym Bykiem. Wasza relacja będzie opierała się na fizyczności, ale nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej możliwości. Szef zauważy, że potrzebujesz wolnej przestrzeni i da ci więcej swobody. Twoje decyzje okażą się strzałem w dziesiątkę. Niewykluczona podwyżka.

 

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Przed tobą tydzień swobody w życiu codziennym. Czeka cię rozłąka z osobami, które są wobec ciebie nadopiekuńcze. Wreszcie będziesz mogła robić to, co uważasz za słuszne, nie narażając się na krytykę.

Miłość i seks: W miłości dobra karta. Poznasz kogoś wartego uwagi. Będzie to nietuzinkowy mężczyzna, którego żywiołem jest woda. Warto zainwestować w tę znajomość. Masz faceta? Możesz się spodziewać zacieśnienia relacji z partnerem. Będziecie mieli szansę wejść na wyższy poziom i na poważnie rozważyć opcję zaręczyn. Postawa twojego ukochanego pozytywnie cię zaskoczy.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej luzu. Przestaniesz przesadnie przejmować się problemami w firmie i postawisz kreskę miedzy spawami zawodowymi a osobistymi. Czwartek to dobry dzień na rozmowę o podwyżce.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Twoje myśli zaczną zaprzątać sprawy towarzyskie. Uświadomisz sobie, że tkwisz w relacji, z której nic nie wynosisz poza rozczarowaniem. Może warto zakończyć toksyczny układ? Jednostronna znajomość zbyt wiele cię kosztuje.

Miłość i seks: Masz faceta? Schowaj dumę do kieszeni i przyznaj się do błędu. Ciche dni kosztują cię więcej nerwów i energii niż możesz przypuszczać. Jesteś singielką? Nie angażuj się w znajomość z mężczyzną, którego żywiołem jest ogień. Dużo was łączy, ale jeszcze więcej dzieli. Wasze charaktery nigdy nie będą ze sobą współgrać.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetna passa. Będziesz miała w sobie więcej zapału i wszystko, za co się weźmiesz, wykonasz perfekcyjnie. Przełożony wreszcie cię doceni. Możesz spodziewać się premii.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Twoja kondycja psychofizyczna pogorszy się. Staniesz się apatyczna, płaczliwa, a odporność twojego organizmu spadnie. Jeśli nie chcesz spędzić tygodnia w łóżku, ubieraj się ciepło i wspomóż się suplementami diety.

Miłość i seks: Wenus stanie po twojej stronie. Jej wpływ pomoże ci rozwiązać problemy sercowe i zacząć budować silne relacje od nowa. Nagle sprawy damsko-męskie wydadzą się jasne i bardzo proste. Zaczniesz postępować z mężczyznami intuicyjnie i okaże się, że bez trudu dostaniesz to, na czym ci zależy.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Koniec tygodnia przyniesie więcej niewiadomych i stresujących sytuacji. Bądź samodzielna i nie kieruj się sugestiami współpracowników. Niewykluczone, że zazdrosna koleżanka podpowie ci źle z premedytacją.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Będziesz miała szansę zbliżyć się do osób, które do tej pory trzymały cię na dystans. Gdy pęknie niewidzialna bariera, zawrzesz przyjaźnie na długie lata. Okolice weekendu sprzyjają podróżom. Weź sobie wolne od wszystkiego i pojedź w silną dal.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Jeśli do tej pory nie znalazłaś swojej drugiej połówki, to będziesz musiała się uzbroić w cierpliwość. Nie oznacza to jednak życia bez mężczyzn. Na horyzoncie pojawi się nowy adorator. W związku twoje relacje z partnerem nie poprawią się. Nie czekaj, aż twój ukochany się zreflektuje, i szczerze z nim porozmawiaj.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie jest najlepsza? Zaciśnij pasa i powstrzymaj się od brania pożyczki. Umowy bankowe podpisanie w najbliższych dniach nie będą dla ciebie korzystne.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Przestaną ci dokuczać huśtawki nastrojów i zaczniesz się cieszyć bieżącym dniem. Nagle okaże się, że wokół ciebie dzieje się dużo dobrego, a twoje życie ma wiele jasnych stron. W okolicach piątku spotka cię bardzo miła niespodzianka.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój związek przejdzie trudne momenty. Możesz spodziewać się kłótni i cichych dni. Niektóre złudzenia prysną jak mydlana bańka i będziesz musiała zmienić podejście do ukochanego. Jesteś singielką? Nie traktuj każdego nowo poznanego mężczyzny jak potencjalnego partnera. Faceci nie lubią się czuć osaczeni i przymuszani do czegoś, na co nie są gotowi.

Kariera i pieniądze: Twój szef podzieli się z tobą swoim pomysłem. Intuicja podpowie ci, że nie jest to dobre rozwiązanie. Podziel się z nim swoimi obawami. Przełożonemu spodoba się fakt, że przejmujesz się losem firmy.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Przez przypadek znajdziesz się w nieodpowiednim miejscu i czasie. Usłyszysz coś, czego nie powinnaś i zostaniesz zamieszana w sprawę, z którą wolałabyś nie mieć nic do czynienia. Nie działaj pochopnie i poproś o radę zaufaną osobę.

Miłość i seks: Masz faceta? Pod wpływem impulsu wypomnisz partnerowi sytuację z przeszłości, o której mieliście zapomnieć. Niewinna rozmowa na błahy temat nieoczekiwanie zmieni się w kłótnię. Jesteś singielką? Niedawno poznany mężczyzna okaże się zwykłym facetem, a nie księciem, którego sobie wymarzyłaś. Wyciągnij wnioski i nie idealizuj rzeczywistości.

Kariera i pieniądze: W pracy dobra passa. Twój urok osobisty pomoże ci podczas negocjacji, a bystrość umysłu i refleks uchronią cię od pełnienia błędu. Tygodniowy bilans umieści cię na pierwszym miejscu na liście kandydatów do awansu.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Jeśli chciałabyś zrzucić kilka kilogramów, to nie jest najlepszy moment na rozpoczęcie diety. Twój organizm będzie potrzebował teraz pełnowartościowych posiłków bogatych w białko i witaminy. W pierwszej kolejności podreperuj swoje zdrowie, a potem pomyśl o diecie.

Miłość i seks: Masz faceta? Docenisz bezpieczeństwo i spokój, które zaznajesz u jego boku. Przestaniesz zwracać uwagę na innych mężczyzn i nauczysz się cieszyć każdym dniem spędzonym razem. Jesteś singielką? Staniesz przed trudnym wyborem między sercem a rozumem. Tym razem posłuchaj głosu zdrowego rozsądku. W przeciwnym wypadku znowu się rozczarujesz.

Kariera i pieniądze: Rzetelność w pracy utoruje ci drogę do zawodowego sukcesu. Wysoko postawiona i wpływowa osoba doceni fakt, że jesteś obowiązkowa i nie idziesz na łatwiznę. Możesz spodziewać się awansu.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Staniesz się nerwowa i zaczną ci dokuczać huśtawki nastrojów. Zamiast leczyć się słodyczami, rozładuj napięcie, uprawiając sport. Ruch na świeżym powietrzu okaże się najlepszym sposobem na dobre samopoczucie. 

Miłość i seks: Masz faceta? Ostatnio zbyt często pieniądze były tematem waszych rozmów. Warto dojść do konsensusu i ustalić pewne zasady. Wpłynie to korzystanie zarówno na twój portfel, jak i na wasze relacje. Jesteś singielką? Poznasz czarującego podrywacza, któremu bardzo się spodobasz. Może być z tego płomienny romans.

Kariera i pieniądze: Wdasz się w konflikt ze współpracowniczką, o którym dowie się przełożony. Tym razem szef zajmie stanowisko w tym sporze i rozstrzygnie go na twoją korzyść. Koleżanka przełknie porażkę i atmosfera w firmie znów stanie się przyjazna.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Będziesz w świetnym nastroju. Umiarkowany wysiłek fizyczny i pozytywne myślenie sprawią, że pożegnasz się ze stanami depresyjnymi raz na zawsze. Weekend to czas ważnych, rodzinnych spotkań.

Miłość i seks: W miłości spokojnie. Przestaniesz się spierać z partnerem o mało istotne sprawy i skupicie się na tym, co naprawdę ważne. Jesteś singielką? To się nie zmieni, ale nie będziesz mogła narzekać na brak adoracji ze strony mężczyzn. Niestety, żaden z nich nie sprosta twoim oczekiwaniom.

Kariera i pieniądze: To dobry czas na realizowanie ambitnych pomysłów. Będziesz miała więcej werwy i cierpliwości do ludzi, którzy będą ci rzucać kłody pod nogi. Twój upór się opłaci. Wkrótce spełnisz swój zawodowy cel.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
TEMAT (Ocena: 5) 24.10.2015 10:30
Biedak umiera tak samo jak bogacz, a mędrzec identycznie jak głupiec. Więc JEŚLI miałbyś po śmierci trafić do piekła na wieczność, to czy chciałbyś, aby ktoś Cię przed nim ostrzegł i powiedział jak go uniknąć? Spójrz. Gdyby ktoś Ciebie oszukał i okradł, a potem stanął przed Sądem i rzekł na swoją obronę: "Wysoki Sądzie. Przepraszam, że oszukałem i okradłem, ALE logicznie rzecz biorąc nie przejmuje się tym, bo skąd mogę wiedzieć, jak jest w więzieniu i czy ono istnieje? To głupie. Przecież nigdy tam nie byłem, więc po co miałbym się martwić? Mam inny światopogląd. Myślę pozytywnie. Jestem niewierzący. Ponadto, zamiast przejmować się karą, ZROBIŁEM DOBRY UCZYNEK i umyłem panu samochód. " - to czy na tej podstawie sprawiedliwy Sędzia powinien wypuścić Twojego napastnika na wolność? Dobrze wiesz, że nie. Ponieważ w takich okolicznościach, Twój oprawca trafiłby do więzienia, NIE DLATEGO, że tam nie był lub że nie wierzy w istnienie kary, a także NIE DLATEGO, że umył Sędziemu samochód czyniąc dobry uczynek - LECZ DLATEGO, że Cię oszukał i okradł. Bo dwie są drogi zadośćuczynienia Prawu. Jedna polega na tym, że się Prawa przestrzega, druga zaś na tym, że się ponosi karę, jeśli się Prawo przekroczy. Podobnie jest z Tobą. Jeżeli TYLKO RAZ w życiu skłamałeś lub coś ukradłeś to Bóg wymierzy Tobie karę, NIE DLATEGO, że w Niego nie wierzysz lub że się tym nie martwisz, bo czynisz dobre uczynki - LECZ DLATEGO, że w rzeczywistości złamałeś już Prawo. Wobec tego, w Dniu Sądu, słusznie trafiłbyś do piekła i już nigdy z niego nie wyszedł. Jednak pewien mężczyzna, widząc Twoje wszystkie błędy i słabości, wszedł do sali sądowej i rzekł z miłości do Ciebie: "Oddaje całe swoje życie, aby zapłacić karę ZA CIEBIE. " Wtedy sędzia mówi TOBIE: "TWOJA kara została spłacona. Stałeś się wolnym człowiekiem, ponieważ ten mężczyzna SPŁACIŁ TWOJĄ KARĘ. " - Co byś wtedy czuł? Czy powiedziałbyś temu człowiekowi, który oddał za Ciebie swoje życie: "Dziękuję?" To uczynił dla Ciebie Bóg ponad 2000 lat temu. Posłał swojego BEZGRZESZNEGO Syna Jezusa Chrystusa, aby spłacił swym życiem TWOJĄ KARĘ. Było to konieczne, ponieważ przez swoje grzechy złamałeś już Prawo i nie mógłbyś zostać wypuszczony na wolność za wyznawanie religii, chodzenie do kościoła lub czynienie dobrych uczynków. DLATEGO Bóg musiał posłać Jezusa, aby uczynić Cię wolnym w Dniu Sądu ponieważ Cię kocha i nie chce abyś żył z dala od Jego miłości. Nie prosiłeś Go, aby Cię umiłował. On uczynił to z własnej woli i nie ma już znaczenia kim dziś jesteś lub co uczyniłeś. Możesz być najbardziej rozwiązłym grzesznikiem na świecie, najgorszym nędznikiem, jaki kiedykolwiek istniał, a jednak BÓG CIĘ KOCHA, bo dał Ci samego Jezusa jako przebaczenie Twych win. Więc jak mógłbyś wzgardzić taką miłością, która nie ma sobie równej? Jednak tak jak każdy człowiek, masz dziś wolną wolę. I jeśli zdecydujesz się odrzucić łaskę ofiarowaną Ci dzięki Jezusowi Chrystusowi, wówczas ZMUSZONY będziesz żyć pod Prawem, które w Dniu Sądu sprawiedliwie Cię osądzi, ponieważ już je złamałeś. A wtedy słusznie trafisz do piekła, gdyż zlekceważyłeś miłość Bożą daną Ci w Chrystusie. Więc póki nie jest jeszcze za późno, to przyjdź do Jezusa takim, jakim jesteś. Grzesznym, zbuntowanym, niedoskonałym. I nie czekaj, aż staniesz się idealny, bo to się nigdy nie stanie. Złamałeś już Prawo, więc tylko Twoje szczere zaufanie Chrystusowi dokona w Tobie zmiany i oczyści Cię z wszelkich win. Już nie raz się przekonałeś, że religia i jej obrządki nie mają mocy zmienić Twojego życia. Nawet Twoje próby samodoskonalenia ciągle zawodzą, bo i tak zaliczasz upadki. Tylko przyjrzyj się jak szatan realnie wiąże i okalecza ludzi chorobami, nałogami, oraz sprawia, abyś nieustannie polegał na sobie. W ten sposób oddzielony jesteś od obecności i pomocy Jezusa. Wówczas demony mają do Ciebie łatwy dostęp i Cię okaleczają, tak, że giniesz we własnej bezsilności, chorobach, nałogach i depresjach. Bo bez żywej relacji z Jezusem - zdany jesteś na samozagładę. Więc czy nie lepiej to przerwać zanim będzie za późno? Pomyśl. Zasługujesz na wieczne życie w szczęściu danym Ci od Boga, więc czemu chcesz się tego pozbawiać? Opamiętaj się i poproś dziś Jezusa swoimi słowami, aby wszedł w Twoje serce, przebaczył Ci wszystkie grzechy, oraz uwolnił od nich, a także poprowadził dalej ku wieczności. Zaufaj Mu. I tak jak On przebaczył Tobie, tak Ty przebaczaj ludziom.
odpowiedz
lato wie (Ocena: 5) 19.10.2015 18:02
dla byka na 19-25 pażdziernik 2015 ... rywalka na horyzoncie, a ja jestem wdową, rywalkę miałam w kwietniu 2013 i ona przyszła z kosą, a teraz jestem sama to ona może mnie cmoknąć, najwyżej spotkam się ze starym po tamtej stronie, na tym g. świecie i tam mnie już nie czeka, a starość jest wstrętna
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie