Horoskop tygodniowy

Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni!
Horoskop tygodniowy
12.10.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Staniesz się twórcza i znajdziesz radość z rozwijania zainteresowań. Zaczniesz czuć się dobrze sama ze sobą i przestaniesz tak bardzo potrzebować znajomych. W weekend zrób remanent w szafie i pozbądź się workowatych ubrań.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. W związku nic cię nie zaskoczy i zacznie ci brakować wrażeń. Twój partner to wyczuje i postara się, by między wami było więcej emocji. Jesteś singielką? To się nie zmieni, ale nie będziesz mogła narzekać na nudę. Mężczyźni będą się tobą interesować i zasypią cię propozycjami romantycznych spotkań.

Kariera i pieniądze: Twoja kondycja finansowa pogorszy się. Zabraknie ci pieniędzy, by zrealizować zawodowe plany i będziesz musiała zaniechać podjętych już wcześniej działań. Warto pomyśleć o pożyczce.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Troska o kogoś, na kim ci zależy, przysłoni ci twoje dobro. Zaniedbasz samą siebie i przede wszystkim swój wygląd. Zastanów się, czy warto aż tak wiele poświęcać. Czwartek to dzień miłej niespodzianki.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Nie izoluj się i daj szansę komuś, kto od dawna się do ciebie dobija. Ten mężczyzna jest szczery i lojalny. Masz faceta? Porozmawiaj z nim na temat nawyków, które cię denerwują. Robienie dobrej miny do złej gry mija się z celem.

Kariera i pieniądze: To dobry czas na inwestycje. Przemyślane decyzje finansowe przyniosą materialne korzyści, jeśli nie teraz, to w najbliższej przyszłości. Wkrótce fortuna się do ciebie uśmiechnie.

vogue italy

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: W twoim życiu nie wydarzy się nic spektakularnego, a mimo to poczujesz się spełniona i szczęśliwa. Uświadomisz sobie, że do tej pory marnowałaś energię na umartwianie się i zmienisz swoje myślenie. Nagle świat okaże się piękny i kolorowy.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Nie bój się ryzykować. Jeśli czujesz, że nowo poznany mężczyzna jest dla ciebie stworzony, postaw wszystko na jedną kartę. Twoja intuicja cię nie zawiedzie. Masz faceta? Najbliższe dni sprzyjają ważnym rozmowom. Porusz temat, którego do tej pory unikaliście. Tym razem się dogadacie.

Kariera i pieniądze: W pracy ktoś będzie chciał zyskać twoim kosztem. Bądź czujna i nie daj się sprowokować. Pod koniec tygodnia odczujesz napięcie i zdenerwowanie. Jeśli masz taką możliwość, weź sobie dzień wolnego.

vogue italy

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Poczujesz w sobie siłę, by zacząć trening lub odchudzanie. Nie zniechęci cię pogoda i brak wsparcia ze strony bliskich. Wykorzystaj ten moment i uwodnij całemu światu, że jesteś w stanie osiągnąć każdy cel.

Miłość i seks: W miłości zamieszanie. Poznasz kogoś niezwykle interesującego, kto cię zafascynuje i sprawi, że nie będziesz potrafiła przestać o nim myśleć. Będzie to mężczyzna bardzo tajemniczy, o którym żaden z twoich znajomych wcześniej nie słyszał. Nie angażuj się, dopóki czegoś się o nim nie dowiesz.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Połowa tygodnia sprzyja podejmowaniu radykalnych działań. Odważny krok okaże być jedynym słusznym wyjściem z sytuacji.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Zakończysz prywatne spawy i zajmiesz się kreatywnym działaniem. Pod koniec tygodnia możesz spodziewać się miłej niespodzianki związanej ze sprawami rodzinnymi.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zakończy znajomość, która przez ostatni czas psuła wasze relacje. Waszemu związkowi nic już nie będzie zagrażać. Jesteś singielką? Uzbrój się w cierpliwość. Wszystko wskazuje na to, że niedługo w twoim życiu pojawi się ktoś bardzo wartościowy.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach nie unikaj służbowych spotkań. Firmowa kolacja stworzy idealny grunt do rozmowy o twojej zawodowej przyszłości. Będziesz miała szansę ubić dobry interes.

vogue italy

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszym nastroju. Staniesz się nerwowa, a bliscy zaczną dolewać oliwy do ognia. Nie czekaj, aż wybuchnie awantura i jak najwięcej czasu spędzaj w samotności, kojąc nerwy przy muzyce i dobrej książce.

Miłość i seks: W miłości spokojnie. Spędzisz radosne chwile u boku partnera. Jego wsparcie pomoże ci przetrwać trudny okres. Jesteś singielką? Bądź cierpliwa i poczekaj, aż twój adorator przejmie inicjatywę. Będąc zbyt natarczywą, możesz go spłoszyć.

Kariera i pieniądze: Połączysz pomysłowość z działaniem. Kreatywność i szybkość myślenia okażą się receptą na zawodowy sukces. Pod koniec tygodnia możesz spodziewać się ważnej rozmowy. Przygotuj się, bo jej przebieg może zaważyć na twojej karierze.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Poradzisz sobie z problemem, który do tej pory spędzał ci sen z powiek. Pomału zaczniesz odzyskiwać energię i radość życia. W weekend wyjedź daleko od domu, wybierając miejsce blisko natury.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Poznasz kogoś, kto nie odwzajemni twojego zainteresowania. Nie popadaj z tego powodu w kompleksy. Ten facet szuka dziewczyn, z którymi na szczęście masz mało wspólnego. Jesteś w związku? Uważaj na konkurencję. W waszym życiu pojawi się kobieta, której bardzo spodoba się twój partner. Bądź czujna i nie bagatelizuj jej obecności.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym perturbacje. Przez nieuwagę popełnisz błąd i stracisz w oczach szefa. Dołóż wszelkich starań, by odzyskać jego uznanie.

vogue italy

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zdaj się na pomoc mądrej i wpływowej osoby. Pomoże ci ona rozwiązać problem rodzinny i oczyścić atmosferę w domu. Wtorek to dzień miłej niespodzianki.

Miłość i seks: Masz faceta? Pozwól mu na więcej swobody. Twoja zaborczość zaczyna go odstraszać. Nic się nie stanie, gdy raz na tydzień spędzi wieczór z kolegami. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Bliźniąt to ktoś, z kim nigdy nie skończą ci się tematy do rozmowy. Gdy go spotkasz, postaraj się, by wasza znajomość się rozwinęła.

Kariera i pieniądze: Przyjrzyj się swoim dotychczasowym osiągnięciom i wyciągnij wnioski. Okaże się, że jesteś dobra w konkretnej dziedzinie i idź dalej tym tropem. Rozmieniając się na drobne, oddalasz się od zawodowego sukcesu.

 

vogue italy

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: W twoim domu zagości radosna atmosfera. Rodzinne sprzeczki odejdą w niepamięć, a częste wizyty mile widzianych gości sprawią, że staniesz się domatorką. Sobota to twój szczęśliwy dzień. 

Miłość i seks: Twoja aktywność seksualna wzrośnie. Podświadomie zaczniesz kusić mężczyzn, a niewerbalne sygnały, które wyślesz, zostaną odebrane. Dostaniesz kilka propozycji spotkań o dwuznacznym charakterze. Zanim wdasz się w romans, zastanów się, czy nie ryzykujesz zbyt wiele.

Kariera i pieniądze: Poznasz wpływową osobę, która zaoferuje ci swoją pomoc. Zanim uniesiesz się dumą, przemyśl złożoną ci propozycję. Twoja kariera ma szansę ruszyć z miejsca.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Nie będziesz mogła narzekać na brak towarzystwa i wrażeń. Czeka cię wiele towarzyskich spotkań i kilka spontanicznych wyjazdów. Otoczenie przyjaciół pozytywnie wpłynie na twój nastrój.

Miłość i seks: Masz faceta? Zadbaj o życzliwą atmosferę między wami. Zarówno ty, jak i twój partner lubicie emocje, ale ciągłe sprzeczki bez konkretnego powodu nadwyrężają wasze relacje. Jesteś singielką? Mężczyzna, któremu ostatnio dałaś kosza, nie da za wygraną i zacznie cię zasypywać wiadomościami. Jeśli jesteś pewna, że ten facet cię nie interesuje, powiedz mu o tym.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym zmiany. Początki będą trudne, ale finalnie okaże się, że los się do ciebie uśmiechnął. Koniec tygodnia sprzyja zawieraniu ważnych umów.

vogue italy

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Twoje życie towarzyskie zejdzie na drugi plan. Zajmiesz się sobą i swoimi sprawami, a weekendowe imprezy ustąpią miejsca wypoczynkowi w domowym zaciszu. W środę bądź bardziej skoncentrowana na drodze.

Miłość i seks: Masz faceta? Zróbcie sobie kilka dni wolnego od siebie. Rozłąka okaże się najlepszym afrodyzjakiem. Gdy znowu się spotkacie, nie będziecie potrafili się od siebie oderwać. Jesteś singielką? Przelotny flirt niespodziewanie przerodzi się w płomienny romans. Zanim się obejrzysz, zaangażujesz się w tę znajomość z wzajemnością.

Kariera i pieniądze: Dostaniesz propozycję dodatkowej pracy. Będzie ona bardzo korzystna, zwłaszcza że nie będziesz musiała rezygnować z dotychczasowego zajęcia. Twoja sytuacja finansowa bardzo się poprawi.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Będziesz przemęczona i stracisz zapał do pracy. Lenistwo na kanapie stanie się twoim ulubionym zajęciem, przez co zaniedbasz domowe obowiązki. Nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia. Gdy odzyskasz życiową energię, bardzo szybko nadrobisz zaległości.

Miłość i seks: Masz faceta? Skup się na waszym związku i zapomnij o innych mężczyznach. Jeśli tego nie potrafisz zrobić, to znak, że powinniście się rozstać. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym niedawno flirtowałaś, znów pojawi się na twojej drodze. Potraktuj to jako znak i postaraj się, by wasza znajomość się rozwinęła.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W okolicach środy unikaj konfrontacji z przełożonym. Szef będzie drażliwy, a twoje gadulstwo stanie się zarzewiem do nieprzyjemnej sprzeczki.

Polecane wideo

Komentarze (8)
Ocena: 4.5 / 5
lato wie (Ocena: 1) 13.10.2015 01:05
Nie przewiduję nadejścia żadnej kasy, a już tym bardziej fortuny, bo niby skąd.... w miłości mam się nie izolować od szczerego i lojalnego mężczyzny, który się do mnie dobija. Nikogo takiego NIE MA !!!! NIE ISTNIEJE !!!
zobacz odpowiedzi (1)
Młoda mężatka (Ocena: 5) 12.10.2015 14:26
Tym razem się nie sprawdza :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2015 14:09
haha " w środe badź bardziej skoncentrowana na drodze" a egzamin na prawko już w środe :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2015 13:18
A ja próbuję się teraz ogarnąć po strasznym idiocie. Zrobił mi nadzieję, obiecywał tyle rzeczy aż nagle przestał się odzywać pisząc tylko że nie chce mi robić nadziei. Raczej już trochę na to za późno. I jak tu komuś zaufać...Czuję się rozczarowana i chyba przestane ufać facetom.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2015 10:39
Co za pierdoły. W ogóle się nie zgadza. Za kilka dni biorę ślub i mam robić sobie przerwę od faceta na tydzień a w weekend pierwszy po ślubie zająć się tylko sobą. Ha ha ha.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie