Horoskop tygodniowy 05.10. - 11.10.

Przepowiednie na cały tydzień dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 05.10. - 11.10.
05.10.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Zmiana pogody wpłynie na twój nastrój. Staniesz się melancholijna i zaczniesz stronić od przyjaciół. Nie przejmuj się ich krytyką. Chwile samotności dobrze ci zrobią.

Miłość i seks: Wyjdziesz ze skorupy i otworzysz się na miłość. Nauczysz się wybaczać i zapomnisz o tym, co cię kiedyś spotkało. Większa ufność i tolerancja względem mężczyzn okażą się receptą na udany związek. Stworzysz silną relację, która przetrwa próbę czasu.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni sprzyjają trudnym rozmowom. Nie wstydź się i poproś przełożonego o podwyżkę. Nawet jeśli od razu jej nie dostaniesz, twoja prośba zapadnie szefowi w pamięci. Prędzej czy później dopniesz swego.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Będziesz w świetnej formie psychofizycznej. Przestaniesz się zadręczać i odzyskasz energię do działania. Weekend spędzisz szampańsko.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Nie bagatelizuj pogłosek na temat mężczyzn i nie umawiaj się z facetami, którzy mają złą reputację. Pamiętaj, że w każdej plotce jest ziarenko prawdy. Masz faceta? Twój ukochany zacznie się dziwnie zachowywać. Nie bombarduj go niewygodnymi pytaniami, bo i tak nie dowiesz się prawdy. Tym razem lepiej poczekać na rozwój wypadków.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym perturbacje. Tym razem nie działaj na własną rękę i skorzystaj ze znajomości, które niedawno zawarłaś. Dzięki temu załatwisz sprawy dużo szybciej i bezboleśnie. Czwartek to dobry dzień na podpisanie ważnych dokumentów.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: W sprawach finansowych zamieszanie. Nie wdawaj się w dyskusje i rozmowy za plecami zainteresowanych osób. Pamiętaj, że łatki plotkary trudno się pozbyć.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Zawrzesz miłą znajomość z mężczyzną spod znaku Byka. Wasze rozmowy i spacery wieczorową pora bardzo szybko nabiorą intymnego charakteru. Zanim się obejrzysz, zakochasz się z wzajemnością. Masz faceta? Bądź mniej wymagająca. Każdemu zdarza się zbłądzić, a ukrywanie prawdziwych emocji mija się z celem. Pozwól sobie na więcej luzu i nie traktuj wszystkiego zbyt serio.

Kariera i pieniądze: Twoje problemy finansowe się skończą. Zaczniesz przyciągać pieniądze, a dobre inwestycje pomogą ci je pomnożyć. Wkrótce będziesz mogła sobie pozwolić na luksusowe życie.

 

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Zaczną ci dokuczać bóle głowy. Nie bagatelizuj tego problemu. Nie wszystkie dolegliwości można wytłumaczyć zmianą pogody. W okolicach weekendu zrób sobie wolne od domowych porządków i zrelaksuj się tak, jak lubisz.

Miłość i seks: Masz faceta? W waszym związku wiele się nie zmieni. Jeśli w głębi ducha czegoś ci brakuje, porozmawiaj o tym z partnerem. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Panny czeka na sygnał z twojej strony. Zachęć go uśmiechem i miłą rozmową. 

Kariera i pieniądze: W pracy szansa na umocnienie pozycji. Będziesz miała okazję się zaprezentować i udowodnić współpracownikom, że jesteś profesjonalistką. Twój szef także to zauważy.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Poczujesz się dobrze w swojej skórze i staniesz do walki ze złym przyzwyczajeniem. Zaskoczy cię łatwość, z jaką pokonasz swój nałóg. Okolice weekendu to czas rodzinnych imprez. Postaraj się nie popełnić gafy.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Nowa znajomość ma szansę się rozwinąć dzięki niezobowiązującym rozmowom w kameralnym miejscu. Luźna atmosfera ośmieli twojego rozmówcę. Masz faceta? Nie naciskaj na niego. Jeśli twój partner nie jest gotowy na poważne deklaracje, wywieranie na nim presji mija się z celem.

Kariera i pieniądze: Zrodzi się w twojej głowie pomysł na zarobienie pieniędzy. Nie przejmuj się krytyką i wciel go w życie. Pozornie absurdalne plany mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Poczujesz w sobie przyrost mocy twórczej. Staniesz się bardzo kreatywna i zaczniesz się spełniać, dekorując swoje mieszkanie. Twój zmysł artystyczny zrobi wrażenie na znajomych.

Miłość i seks: Masz faceta? Czeka was impreza, podczas której będziesz obserwowana. Bądź czarująca i pij wodę zamiast drinków. Pod wpływem alkoholu możesz powiedzieć o jedno zdanie za dużo. Jesteś singielką? Odrzuć smutne wspomnienia i zacznij budować nowe relacje. Wracanie do przeszłości to strata czasu. Postaraj się zapomnieć o tym, co było i skup się na teraźniejszości.

Kariera i pieniądze: Szef zainteresuje się twoim projektem. Kuj żelazo póki gorące i przedstaw mój swój pomysł w najdrobniejszych szczegółach. Piątek to dobry dzień na zawarcie umowy.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: W najbliższych dniach myśl racjonalnie. Skup się na tym, co ważne i nie zajmuj się drobiazgami. Życie sprawami towarzyskimi jest mało konstruktywne. Poświęć czas sobie i nie zapominaj o edukacji.

Miłość i seks: Masz faceta? Etap szalonej miłości minie. Bliskość emocjonalna zastąpi fizyczną, a wasze relacje staną się bardziej przyjacielskie. Nie walcz z tym. To naturalna kolej rzeczy. Jesteś singielką? Zastanów się, czy twoje wymagania nie są za bardzo wygórowane. Być może szukasz kogoś, kto nie istnieje. 

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym uśmiech losu. Twoja życzliwość wobec ludzi zostanie wynagrodzona. Ktoś odpłaci się za pomoc i umówi cię na rozmowę z osobą, którą wpłynie na twoją karierę.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Przed tobą tydzień dobrych wiadomości. Jedna z informacji pomoże ci zakończyć problem urzędowy. W weekend bądź ostrożniejsza na drodze i nie szalej za kierownicą.

Miłość i seks: W sprawach sercowych więcej emocji. Możesz spodziewać się ożywienia w sferze uczuć i większej namiętności ze strony partnera. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który nie będzie potrafił ci się oprzeć. Zanim puszczą ci hamulce, upewnij się, czy twój adorator jest godny zaufania.

Kariera i pieniądze: W pracy skorzystaj z cudzych doświadczeń. Przeżycia kogoś, z kim łączy cię przyjaźń i ta sama branża, pomogą ci podjąć słuszną decyzję. Nie popełnisz błędu i przestanie nad tobą wisieć widmo strat.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Odzyskasz apetyt na życie i zaczniesz uciekać od nudnych spraw. Zatracisz się w swoim hobby, przez co zaniedbasz domowe obowiązki. W chwili kryzysu poproś o pomoc bliską osobę.

Miłość i seks: Masz faceta? Dojdziecie do porozumienia w sprawie związanej ze sprawami rodzinnymi. To, co ustalicie, okaże się bardzo dobrym rozwiązaniem. Powody do kłótni znikną, a wasze relacje ocieplą się. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Ryb to dobry kompan do zabawy i intelektualnych rozmów. Znajdziesz go w miejscu związanym z literaturą. Dołóż wszelkich starań, by nawiązać z nim znajomość.

Kariera i pieniądze: W pracy bądź śmielsza i nie bój się pokazać swoich talentów. Umiejętność, która do tej pory była ci niepotrzebna, nagle okaże się twoją kartą przetargową. Pokonasz konkurencję i wyjdziesz na prowadzenie.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Gdzie się podziała twoja pewność siebie? Twoją głowę zaczynają zaprzątać nieuzasadnione kompleksy. Spójrz na siebie bardziej przychylnie. Twoje życie i sukcesy to wystarczający dowód na to, że jesteś wyjątkowa.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner kolejny raz utwierdzi cię w przekonaniu, że jest tym jedynym. Doceń go i nie strofuj z powodu błahostek. Weekend spędźcie tylko we dwoje. Wspólny relaks w domowym zaciszu to coś, czego najbardziej potrzebujecie. Jesteś singielką? Na twojej drodze pojawi się mężczyzna, z którym kiedyś flirtowałaś. Tym razem wasza znajomość nie skończy się wraz z imprezą. Zanim się obejrzysz, stworzysz z nim ciekawą parę.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym propozycja wyjazdu. Będzie to delegacja lub kurs w innym mieście. Skorzystaj z tej atrakcyjnej oferty. Masz szansę zawrzeć znajomości z wpływowymi osobami.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Najwyższy czas zmienić przyzwyczajenia, które rujnują twoje zdrowie. Walkę z nałogiem rozpocznij jak najszybciej, ale nie szukaj pomocy u bliskich. Jedynie działając w pojedynkę, masz szansę osiągnąć swój cel.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę spod zdanku Barana. Jego niedoparty urok nie pozwoli ci o nim zapomnieć. Zanim się zorientujesz, zakochasz się w nim po uszy. Masz faceta? Odżyją między wami dawne uczucia. Staniecie się dla siebie bardzo bliscy, a każda chwila spędzona z dala od siebie będzie męczarnią. Weekend wykorzystajcie w stu procentach i wyjeździe razem poza miasto.

Kariera i pieniądze: Atmosfera w firmie stanie się przyjazna. Współpracownicy przestaną snuć intrygi i zajmą się tym, co do nich należy. Koniec tygodnia to dobry czas na przełamanie lodów z nowym kierownikiem. 

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Twoje życie towarzyskie rozkwitnie. Będziesz rozchwytywana, a znajomi zasypią cię zaproszeniami na spotkania i imprezy. Weekendowa zabawa bardzo mile cię zaskoczy. Ciesz się chwilą i nie przejmuj się tym, co będzie jutro.

Miłość i seks: W sprawach sercowych nabierzesz pewności siebie. Przestaniesz oglądać się na mężczyzn i robić to, czego wobec ciebie oczekują. Staniesz się bardziej niezależna i uświadomisz sobie, że nie ma sensu tracić czasu na kogoś, kto wymaga od ciebie więcej, niż ci oferuje.

Kariera i pieniądze: W pracy idź na kompromis. Jesteś indywidualistką, ale tym razem grupowe działanie wyjdzie ci na dobre. Daj się przekonać kompetentnemu koledze z firmy i razem święćcie trumfy.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 4 / 5
Anonim (Ocena: 2) 05.10.2015 17:00
Wodnik: W sprawach finansowych zamieszanie. [...] Twoje problemy finansowe się skończą.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 05.10.2015 11:13
Wodnik: w miłość mając faceta to się zgadza :(
odpowiedz

Polecane dla Ciebie