Horoskop tygodniowy

Wróżka Nunila zagląda w gwiazdy... I już wie, co cię czeka w tym tygodniu!
Horoskop tygodniowy
28.09.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Przyjaciółka z dawnych lat odnowi z tobą kontakt. Okaże się, wasza więź wciąż jest silna. Będzie to miła niespodzianka. W okolicach weekendu unikaj dalekich wyjazdów. W podróży możesz zgubić coś cennego.

Miłość i seks: Masz faceta? Poróżnicie się o sprawę, którą już dawno powinniście wyjaśnić. Pod wpływem emocji powiecie sobie wszystko, co leży wam na sercu. Tym razem dojdziecie do konsensusu. Jesteś singielką? Spodoba ci się mężczyzna, który nie odwzajemni twojego zainteresowania. Nie przejmuj się tym. Ten facet nie był ciebie wart.

Kariera i pieniądze: Kolejny raz twoja smykałka do interesów zaowocuje zastrzykiem gotówki. Kuj żelazo póki gorące i zainwestuj. Fortuna będzie ci sprzyjać.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszej kondycji. Bujne życie towarzyskie negatywnie wpłynie na twoje zdrowie i urodę. Zarwane noce i zakrapiane alkoholem spotkania odbiją się zwłaszcza na twoim wyglądzie. Jak najszybciej o siebie zadbaj.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Wenus wróży ci miłość od pierwszego wejrzenia. Twój wybranek okaże się kim wartościowym. Postaw wszystko na jedną kartę. Masz faceta? Twój partner zrobi wszystko, byś poczuła się bezpiecznie. Doceń to.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Czwartek sprzyja ryzykownym posunięciom. Nie wahaj się. Będziesz miała szansę zarobić.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nic nie popsuje twoich relacji z rodziną. Staniecie się sobie bardzo bliscy i nauczycie się ze sobą rozmawiać. Cenne rady, które usłyszysz od rodzeństwa, pozwolą ci się uporać z nurtującym cię problemem.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner otoczy cię opieką, której bardzo potrzebujesz. Jego postawa będzie najlepszym dowodem na to, że on wciąż cię kocha. Jesteś singielką? Wenus wróży ci romans w pracy. Zanim całkowicie się zatracisz, upewnij się, czy twój wybranek jest godny zaufania.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa wkrótce się pogorszy. Bądź zapobiegawcza i już od dzisiaj zacznij oszczędzać. Naucz się również asertywności. Gdy znajomy poprosi cię o pożyczkę, po prostu odmów.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Drobny sukces z początku tygodnia sprawi, że spojrzysz na siebie i swoje życie przychylnym okiem. Uświadomisz sobie, że do tej pory byłaś wobec siebie zbyt krytyczna i przestaniesz być tak bardzo surowa. Sobota to dzień miłej niespodzianki związanej ze spawami rodzinnymi.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner nie będzie w najlepszym nastroju. Jego kiepski humor przełoży się na wasze życie seksualne. Poczujesz się zaniedbana w łóżku i w odwecie zaczniesz zwracać uwagę na innych mężczyzn. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ci się podoba, nie odwzajemni twojego zainteresowania. Nie narzucaj się mu. To i tak nic nie zmieni.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym sukces. Okażesz się najlepsza w firmowym projekcie i bez trudu pokonasz konkurentów do awansu. Wkrótce dostaniesz propozycję lepszej pracy.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nie zabraknie ci dobrego humoru i dystansu do codziennych problemów. Twoje pozytywne nastawienie stanie się zaraźliwe. Przyjaciele zaczną brać z ciebie przykład i przestaną przejmować się  tym, co błahe.

Miłość i seks: Czekają cię dni rozłąki z ukochanym. Będzie ona wiązała się z obowiązkami zawodowymi. Czas, który spędzicie bez siebie, pozwoli wam przemyśleć wiele spraw. Jesteś singielką? Spodoba ci się mężczyzna, który będzie podzielał twoje zdanie na kontrowersyjne tematy. Dołóż wszelkich starań, by wasza znajomość się rozwinęła. Ten sam punkt widzenia to podstawa udanego związku.

Kariera i pieniądze: Przed tobą pracowity tydzień. Bądź skoncentrowana i nie odkładaj niczego na później. W przeciwnym wypadku weekend spędzisz w pracy.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Czeka cię udany tydzień. Sprawy będą się toczyć spokojnym rytmem i nic ci się nie wymknie spod kontroli. W piątek możesz się spodziewać spotkania z osobą, za którą tęskniłaś.

Miłość i seks: W miłości stabilnie. Jeśli jesteś singielką, to się nie zmieni, ale wokół ciebie nie zabraknie adoratorów. Umów się na randkę z zodiakalnym Bliźniakiem. Spędzisz z nim wspaniały wieczór. Masz faceta? Wasz związek stanie się pełniejszy i dojrzalszy. Poczujesz, że jesteś z właściwym mężczyzną, a budowanie wspólnej przyszłości ma sens.

Kariera i pieniądze: Rozmowa z kimś bliskim uświadomi ci, że do tej pory za bardzo przejmowałaś się pracą i przeżywałaś porażki. Wyciągniesz wnioski i postawisz sztywną granicę między sprawami osobistymi a zawodowymi. Przestaniesz ją przekraczać i odzyskasz psychiczną wolność.

 

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Odzyskasz spokój i pogodę ducha. Zdasz sobie sprawę, że do tej pory marnowałaś energię na banalne sprawy i przesadnie zwracałaś uwagę na swój wygląd. Dystans do siebie i świata okaże się receptą na szczęście.

Miłość i seks: W miłości miła niespodzianka. Jako singielka dostaniesz romantyczną wiadomość od mężczyzny, na którego już dawno zwróciłaś uwagę. Umów się z nim na randkę. Masz faceta? Twój ukochany zacznie się bardziej starać i odciąży cię w domowych obowiązkach. Jego wsparcie będzie dla ciebie bezcenne.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej wyzwań. Nie bój się konkurencji i stań do walki o awans. Masz w sobie cechy, które znaczą więcej niż bogate CV.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Jeśli do tej pory trudno ci było wytrwać w postanowieniach, możesz liczyć na siłę Saturna. Jego wpływ sprawi, że staniesz się konsekwentna i niezłomna. Nie zabraknie ci silnej woli, dzięki której osiągniesz swój cel.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner kolejny raz popełni ten sam błąd. Zamiast awantury, zdecyduj się na spokojna rozmowę. Być może problem tkwi głębiej niż przypuszczasz. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, do którego od dawna wzdycha twoja przyjaciółka. Zanim się z nim umówisz, przedstaw jej całą sytuację.

Kariera i pieniądze: W sprawach zawodowych zamieszanie. Współpracownik nieopatrznie powie coś, co zaszkodzi tobie i kilku innym kolegom z firmy. Nie bądźcie dla niego zbyt surowi, ale wyciągnijcie wnioski.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Przed tobą pozytywne zmiany. Uporasz się z problemem natury rodzinnej i odzyskasz równowagę psychiczną. Weekend sprzyja podróżom. Wypad ze znajomymi w góry to strzał w dziesiątkę.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany znów da ci powód do zazdrości. Zanim zrobisz mu awanturę, zastanów się, czy jego zachowanie nie jest podyktowane chęcią zwrócenia na siebie twojej uwagi. Jesteś singielką? Daj się namówić na randkę w ciemno. Tym razem się nie rozczarujesz.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym perspektywa zmiany. Zostaniesz zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną, która będzie momentem przełomowym w twojej karierze. Nie zmarnuj tej szansy.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: W najbliższych dniach skup się na sobie i na rozwijaniu zainteresowań. Kreatywne działanie stanie się najlepszą odskocznią od codzienności. Przestaniesz się zadręczać i odnajdziesz radość życia.

Miłość i seks: Masz faceta? Spojrzysz na wasz związek z innej perspektywy. Pozwolisz sobie i partnerowi na więcej luzu i przestaniesz wymagać od niego rzeczy niemożliwych. Wasze relacje poprawią się. Jesteś singielką? Zaufaj pierwszemu wrażeniu. Mężczyzna, który wydaje ci się idealnie do ciebie pasować, rzeczywiście jest twoją drugą połową.

Kariera i pieniądze: W pracy stresująca sytuacja. Nie uda ci się jej ominąć, więc nie chowaj się po kątach. Staw czoła problemowi, a zyskasz w oczach szefa.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Twoje relacje z przyjaciółką poprawią się. Znów staniecie się sobie bardzo bliskie i nie będzie już między wami żadnych niedomówień. Weekend zaplanujcie razem. Wspólny wyjazd to strzał w dziesiątkę.

Miłość i seks: W sprawach sercowych większy dystans. Uświadomisz sobie, że do tej pory byłaś bardzo zazdrosna, a twoja zaborczość zniechęciła do ciebie bliskiego mężczyznę. Z dnia na dzień zmienisz podejście do relacji damsko-męskich i nauczysz się cieszyć chwilą. Twoja postawa okaże się receptą na udany związek.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej wolnego. Tydzień roboczy upłynie szybko i przyjemnie. Będziesz miała mniej obowiązków, a miła atmosfera w firmie pozwoli ci cieszyć się tym, co robisz.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Spotka cię sytuacja, podczas której dowiesz się, komu na tobie tak naprawdę zależy. Wyciągnij wnioski i zakończ jednostronne przyjaźnie. W okolicach weekendu pozwól sobie na odrobinę szaleństwa.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie igraj z jego uczuciami. Flirtowanie z innymi na jego oczach to nieczysty ruch z twojej strony. Jeśli chcesz, by bardziej się tobą zainteresował, po prostu mu o tym powiedz. Jesteś singielką? Uważaj na mężczyznę spod znaku Skorpiona. Ten facet bardzo szybko cię zauroczy i równie szybko zawiedzie.

Kariera i pieniądze: W pracy świetna passa. Wszystko, do czego się weźmiesz, wykonasz wzorcowo. Twój szef wreszcie zada sobie sprawę, że ma wykwalifikowanego pracownika. Możesz spodziewać się premii.

Komentarze (11)

Ocena: 4.64 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.09.2015 15:55
STOP Islamizacji Europy i Polski!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.09.2015 22:29
Powiedz ze kiedys jak najbardziej tak ale jeszcze nie teraz i żeby z tym zaczekał. Chyba najlepiej szczerze ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 29.09.2015 19:28
pierdu pierdu, będzie wiosna...
odpowiedz
tararara (Ocena: 5) 28.09.2015 11:39
tylko szczerosc kolezanko!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.09.2015 09:32
dziewczyny, spotykam się z chłopakiem od 3 tygodni, a on już coś przebąkuje o ślubie. Boję się, ze się oświadczy. Zależy mi na nim, ale to jeszcze za wcześnie na takie poważne deklaracje. Nie chcę mu odmawiać i jednocześnie nie chcę powiedzieć tak. Jak wyjść z tej sytuacji? :(
zobacz odpowiedzi (6)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo