Horoskop tygodniowy 21.09. - 27.09.

Przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku na najbliższe dni!
Horoskop tygodniowy 21.09. - 27.09.
21.09.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Zadbaj o siebie i podreperuj zdrowie. Od tego będzie zależało powodzenie ważnych spraw. W weekend odpocznij w gronie najbliższych. Niedziela to czas rodzinnych spotkań, które upłyną w wyjątkowo miłej atmosferze.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zrobi coś, co ci się nie spodoba. Zanim zarobisz mu awanturę, zastanów się, czy rzeczywiście masz powód do kłótni. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio się widziałaś, nie odezwie się do ciebie. Nie próbuj na siłę się z nim kontaktować. Jego milczenie jest wystarczająco wymowne.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetna passa. Staniesz się rezolutna i pobijesz konkurencję na głowę. Niewykluczony awans.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zajmij się swoimi sprawami. Powróć do hobby i znajdź czas na aktywność fizyczną. Na spotkania towarzyskie przyjdzie pora, gdy będziesz miała lepszy humor.

Miłość i seks: W miłości pozytywne wibracje. Dopasujesz się z partnerem i przestaniesz szukać dziury w całym. Okaże się, że niepotrzebnie zwracasz uwagę na innych mężczyzn. Jesteś singielką? Odważ się i zaproponuj spotkanie komuś, kto od dawna ci się podoba. On także jest tobą zainteresowany.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Okolice środy to dobry moment, by porozmawiać z przełożonym o podwyżce. Pamiętaj, że twoje milczenie traktowane jest jako zgoda na obecną sytuację.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszej kondycji. Odnowi ci się dawna kontuzja, która pokrzyżuje ci plany na weekend. Nie bagatelizuj tego problemu i idź do specjalisty.

Miłość i seks: W miłości dobra passa. Emocjonalnie zbliżysz się do partnera i naprawisz to, co ostatnio się między wami popsuło. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Koziorożca zrobi na tobie niesamowite wrażenie. Jego aktywność życiowa uświadomi ci, że właśnie takiego faceta potrzebujesz.

Kariera i pieniądze: Wpadniesz na świetny pomysł poszerzenia swoich kwalifikacji. Wzbogacone CV zrobi wrażenie na decydującej osobie. Możesz spodziewać się awansu.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Poczujesz, że od dawna robisz coś, co wcale cię nie uszczęśliwia. Może warto poszukać nowej drogi? Okolice weekendu to czas dobrych wiadomości związanych ze sprawami rodzinnymi.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner będzie ostoją w trudnych chwilach. Jego wsparcie pomoże ci się uporać z nurtującym cię problemem. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Ryb okaże się twoim dopełnieniem. Stworzycie parę, która rozumie się bez słów.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym szansa na awans. Szczęśliwy splot wydarzeń pozwoli ci pokonać konkurencję bez większego wysiłku. Wreszcie zdobędziesz to, na czym tak bardzo ci zależy.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Ktoś, z kim do tej pory żyłaś jak pies z kotem, zmieni nastawienie do twojej osoby. Nie szukaj w tym podstępu, ale zachowaj zasadę ograniczonego zaufania. Niedziela to dzień miłej niespodzianki.

Miłość i seks: Masz faceta? W najbliższych dniach zwróć uwagę na więź emocjonalną, która was łączy. To dobrze, że dogadujecie się w łóżku, ale ważniejsze jest co, czy odbieracie na tych samych falach. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Bliźniąt oczarujecie cię swoimi manierami. U jego boku poczujesz się jak prawdziwa kobieta.

Kariera i pieniądze: W pracy ciężki okres. Będziesz miała mniej energii i więcej obowiązków. Stracisz zapał i zaczniesz robić to, co do ciebie należy bardzo niedbale. Uważaj, by nie przyłapał cię przełożony.

 

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: W najbliższych dniach unikaj osób, które mają talent do wytrącania cię z równowagi. Niepotrzebna sprzeczka na długo popsuje ci humor. Czwartek to dzień dobrych wiadomości.

Miłość i seks: Jesteś w związku? Popracuj nad waszym życiem seksualnym. Twój partner szanuje to, że nie zawsze jesteś w nastroju, ale nie możesz go cały czas odtrącać. Jesteś singielką? Przestaniesz zwracać uwagę na mężczyzn i skupisz się na sobie. Bycie niezależną podniesie twoją pewność siebie. Spodobasz się komuś, kto ceni silne kobiety.

Kariera i pieniądze: W pracy problemy techniczne. Drobna awaria zweryfikuje pracowników pod względem zaangażowania w problemy firmy. Okaże się, że tworzysz nieliczną grupę, która należy do profesjonalistów.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Będziesz podenerwowana, a twoja irytacja negatywnie wpłynie na relacje z bliskimi. Potraktuj swój stan jako alarm i zrób kompleksowe badania. Wyniki okażą się odpowiedzią na to, dlaczego ostatnio tak łatwo cię zdenerwować.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Spędzisz spokojny czas u boku partnera. Weekend spędźcie tylko we dwoje i nie zapominajcie o fizycznej bliskości. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ci się podoba, nie jest dla ciebie stworzony. Nie zadręczaj się z tego powodu. Wkrótce poznasz swoją drugą połowę.

Kariera i pieniądze: W finansach bez zmian. Nie zarobisz kokosów, ale poradzisz sobie bez potrzeby zaciągania długów. W czwartek możesz liczyć na uśmiech Fortuny. Zagraj w totolotka.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Tydzień zapoczątkujesz drobnym sukcesem. Dobra passa potrwa aż do niedzieli. Weekend to czas towarzyskich spotkań i zabawy na łonie natury. Ognisko w gronie przyjaciół to strzał w dziesiątkę.

Miłość i seks: Masz faceta? W waszym związku nie będzie się działo najlepiej. Podczas ostrej wymiany zdań uświadomicie sobie, że bardzo dużo was dzieli. Próby dogadania się kolejny raz zakończą się fiaskiem. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na kogoś, kto dziwnie się wobec ciebie zachowuje. Jego irracjonalny sposób bycia to dowód na to, że bardzo mu się podobasz. Pozwól mu się wyluzować, a odkryjesz w nim cudownego faceta.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Tydzień upłynie przewidywalnie bez stresujących sytuacji. Pod koniec tygodnia unikaj konfrontacji z szefem. Może się ona źle skończyć.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Twoje życie zacznie się toczyć spokojnym rytmem. Uda ci się zakończyć dawne sprawy i znajdziesz czas na rozwijanie zainteresowań. Koniec tygodnia sprzyja towarzyskim spotkaniom. Odnów zaniedbane kontakty.

Miłość i seks: Masz faceta? Zaufaj mu w kwestii związanej z pieniędzmi, nawet jeśli jest bardziej rozrzutny od ciebie. Jego postawa uwodni ci, że niepotrzebnie w niego wątpiłaś. Jesteś singielką? Mężczyzna pod znaku Wagi zapewni ci spokój, którego potrzebujesz. Nie odrzucaj go, nawet jeśli wizualnie odbiega od twojego ideału.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej luzu. Szef stanie się bardziej wyrozumiały i przestanie wszystkich kontrolować. Wreszcie będziesz miała większe pole do popisu.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Staniesz się odważniejsza na co dzień. Zaczniesz ryzykować i ku zaskoczeniu bliskich to ci się opłaci. Koniec tygodnia sprzyja podróżom w miejsca z bogatą historią. Edukacyjna wycieczka będzie strzałem w dziesiątkę.

Miłość i seks: Masz faceta? Temperatura między tobą a partnerem wzrośnie. Nabierzecie ochoty na łóżkowe igraszki, a ty dasz się namówić na eksperymenty. Aktywne życie seksualne okaże się receptą na zgodę w związku. Jesteś singielką? Na zbliżającej się imprezie poznasz kogoś, kto cię oczaruje. Rozmowa z tym mężczyzną będzie początkiem niezwykłej znajomości.

Kariera i pieniądze: W pracy bądź czujna. Twój konkurent będzie chciał cię „wygryźć”. Bądź skoncentrowana, a nie dasz mu tej satysfakcji.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Domowe obowiązki będą wymagały większej uwagi. Nie zaniedbuj ich, bo mogą się stać przyczyną konfliktu. Systematyczność okaże się najlepszym sposobem zyskania wolnego czasu. Weekend spędzisz szampańsko.

Miłość i seks: W miłości bądź bardziej skryta. Mężczyzna bliski twojemu sercu zaczyna wykorzystywać twoją otwartość i ufność. Mów tylko tyle, ile musisz, a głębokie przemyślenia zachowaj dla siebie. Aura tajemniczości sprawi, że staniesz się dla niego bardziej atrakcyjna, a tobie pozwoli kontrolować sytuację.

Kariera i pieniądze: To dobry czas na inwestycje. Porozmawiaj z przyjacielem, który ma smykałkę do interesów. Jego rady pomogą ci podjąć mądrą decyzję.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Staniesz się żywsza i weselsza. Dobry humor nie opuści cię do końca tygodnia. Okolice piątku przyniosą zamieszanie w sprawach towarzyskich. Nie udzielaj się za bardzo, zwłaszcza jeśli spór ma związek ze sprawami miłosnymi.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Najwyższy czas związać się z kimś na stałe. Flirty przez internet to miły sposób spędzenia wolnego czasu, ale nie poznasz tak swojej drugiej połówki. Masz faceta? Uda ci się załagodzić nieporozumienia, a twój partner przestanie marudzić i nastawi się optymistycznie do waszych wspólnych planów. Weekend sprzyja odpoczynkowi we dwoje.

Kariera i pieniądze: W pracy będzie mniej dyskusji i więcej obowiązków. Będziesz musiała się zmobilizować i przyzwyczaić do nowego stanu rzeczy. Bądź wytrwała, a osiągniesz sukces.

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
waga (Ocena: 5) 23.09.2015 23:04
nie wierzę, prawda!
odpowiedz
strzelanina (Ocena: 5) 22.09.2015 13:15
Super , dobrze wiedzieć że facat który mi sie mega podoba nie jest dla mnie... Chyba bede wiecznie sama
odpowiedz
Marta (Ocena: 5) 21.09.2015 15:43
Własnie pocięlam sobie nadgarstki i przeczytalam ze dobry humor nie opusci mnie do konca tygodnia
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.09.2015 09:59
Baran....jak to idealnie pasuje do mojej obecnej sytuacji...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 21.09.2015 09:23
Lew się sprawdza. Nie podoba mi się to.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie