Horoskop tygodniowy

Najnowszy horoskop Papilota na cały tydzień!
Horoskop tygodniowy
14.09.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju, a miła wiadomość z początku tygodnia podtrzyma ten stan przez cały tydzień. Weekend spędzisz szampańsko z przyjaciółką, z którą uda ci się odnowić kontakt.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Poznasz atrakcyjnego Barana, z którym połączy cię zarówno znak zodiaku, jak i podobne spojrzenie na życie. Nie pozwól mu uciec, bo to ktoś dla ciebie. Masz faceta? Twój partner zacznie ci sprawiać drobne przyjemności na co dzień. Nie krytykuj tych prezentów, nawet jeśli będą banalne. Liczy się to, że twój ukochany stale o tobie myśli.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym przestój. Wykorzystaj spokojniejszy okres na nadrobienie zaległości. Koniec tygodnia nie sprzyja zawieraniu umów. Będziesz zbyt rozkojarzona, by móc podjąć właściwą decyzję.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W najbliższych dniach skup się na sobie, a zwłaszcza na sferze duchowej. Czytaj ulubione książki i rozwijaj swoje wewnętrzne „ja”. W wolnych chwilach nie zapominaj o kontakcie z naturą. Weekend spędzony na wsi pomoże ci odreagować.

Miłość i seks: Masz faceta? Zaczniecie się dogadywać bez słów i przestaniecie chować w sercu urazy. Zaczynając wszystko od nowa, będziecie mieli szansę stworzyć idealny związek. Jesteś singielką? Poznasz wysportowanego Wodnika, który bardzo cię zaskoczy. Będzie on nie tylko sprawny fizycznie, ale także rozwinięty intelektualnie. Zrób wszystko, by go zdobyć.

Kariera i pieniądze: W pracy bądź ostrożna. Ktoś nieuczciwy będzie chciał cię oszukać przy ważnym projekcie. Zachowaj zasadę ograniczonego zaufania i działaj w pojedynkę.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Pluton doda ci pewności siebie i wreszcie odważysz się mówić to, co myślisz. Nauczysz się odmawiać – dzięki temu zyskasz wolny czas dla siebie. W weekend zrób coś, co sprawia ci przyjemność.

Miłość i seks: Masz faceta? Poróżni was problem związany z finansami i wszelkie próby dogadania się zakończą się fiaskiem. Póki co zostaw ten temat w spokoju – powrócisz do niego, gdy emocje opadną. Jesteś singielką? Staniesz się kapryśna i żaden z adoratorów nie będzie potrafił ci zaimponować. Masz prawo mieć wymagania, ale pamiętaj, że nikt nie jest doskonały.

Kariera i pieniądze: W pracy poczujesz się doceniona. Współpracownicy zaczną cię wspierać i będą wdzięczni za twoją pomoc. Twój szef także zauważy, że bardzo się starasz i pochwali cię w towarzystwie wpływowych ludzi.

 

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Wdasz się w spór z bliską osobą. Powód będzie błahy, ale jej zawziętość nie pozwoli wam się dogadać. Wróć do tego tematu, gdy emocje opadną, a tymczasem  nie zawracaj sobie tym głowy.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Przystojny nieznajomy na stałe zagości w twoich myślach. Warto dopomóc losowi. Jesteś wystarczająco kreatywna, by zaaranżować „przypadkowe” spotkanie. Masz faceta? Skup się na nim, ale nie zapominaj o swoich potrzebach. Namiętny wieczór w łóżku spędźcie tak, jak masz na to ochotę.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Obowiązków nie ubędzie, ale umiejętność planowania zapewni tobie i twoim współpracownikom bezstresowy tydzień roboczy. Wtorek to dobry dzień na pojednawczą rozmowę z przełożonym.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Saturn obdarzy cię większym dystansem do życia i siebie samej. Przestaniesz zwracać aż tak wielką uwagę na wygląd i zajmiesz się tym, co naprawdę ważne. Weekend to czas zawierania znajomości z kreatywnymi osobami.

Miłość i seks: W miłości więcej dobrych wiadomości. Jeśli jesteś związana z kimś na stałe, to usłyszysz od partnera słowa, które zapewnią ci spokój i sprawią, że przestaniesz odczuwać wątpliwości co do przyszłości waszego związku. Jesteś singielką? Zrobisz wywiad środowiskowy na temat interesującego cię mężczyzny i okaże się, że twój obiekt westchnień jest czysty jak łza. Zawalcz o niego, bo warto.

Kariera i pieniądze: W pracy bez reperkusji. W środę uważaj, by nie wdać się w niepotrzebną sprzeczkę z szefem. Pod koniec tygodnia nie zawieraj umów bankowych.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Przed tobą ważne wydarzenie, które wpłynie na twoją przyszłość. Będzie miało związek z sytuacją w rodzinie. Piątek to dzień dobrych wiadomości u twoich przyjaciół. Będziecie mieli solidny powód do toastu i zabawy.

Miłość i seks: Masz faceta? Jego optymizm i twój realizm to wiecznie ścierający się duet. Zamiast wzajemnie się denerwować, zaakceptujcie fakt, że się różnicie. Pomoże wam w tym rozmowa z bliskim, który jest bezstronny. Jesteś singielką? Przypadkowe spotkanie z kolegą z dawnych lat przerodzi się w flirt. Możesz spodziewać się zaproszenia na randkę. Nie odmawiaj.

Kariera i pieniądze: W sprawach finansowych spokój. Uregulujesz zaległe rachunki i będziesz miała mniej nowych płatności. W sobotę zagraj w totolotka i postaw na numery, które coś dla ciebie znaczą.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Planety będą ci sprzyjać i sprawią, że poczujesz się bezpiecznie. W okolicach środy możesz spodziewać się miłej niespodzianki związanej z finansami. Weekend spędzisz intensywnie, niestety w natłoku wydarzeń zapomnisz o wypoczynku.

Miłość i seks: Masz faceta? Poczujesz, że nadszedł moment na poważne deklaracje. Porozmawiaj na ten temat z partnerem, ale zrób to bardzo delikatnie. Mężczyźni nie znoszą być przypieraniu do muru. Jesteś singielką? Zawrzesz interesującą znajomość w wirtualnej przestrzeni. Nie przejmuj się, gdy usłyszysz na ten temat słowa krytyki. Mężczyzna po drugiej stronie okaże się dla ciebie stworzony.

Kariera i pieniądze: Chcesz osiągnąć sukces? Odważ się i zrób to, co podpowiada ci intuicja. Nie zrażaj się, gdy bliscy nie podzielą twojego zdania. Sama wiesz najlepiej, jaką drogę wybrać.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: W twoim życiu wydarzy się coś, co sprawi, że zaczniesz patrzeć na świat z innej perspektywy. Zmiana nastawienia do siebie i innych okaże się receptą na budowanie trwałych relacji. Niedziela to dzień niezapowiedzianej wizyty.

Miłość i seks: Jesteś singielką? W najbliższych dniach to się nie zmieni, ale nie zabraknie ci okazji do flirtu. Jeden z twoich rozmówców będzie tobą bardzo zafascynowany. Przed tobą pasmo gorących randek. Masz faceta? W najbliższych dniach nie zwierzaj mu się z sekretów, szczególnie jeśli dotyczą innych mężczyzn. Twój partner będzie drażliwy i może to źle odebrać.

Kariera i pieniądze: Twoja sumienność przyniesie oczekiwane efekty. Zaczniesz więcej zarabiać i wreszcie będziesz w stanie coś odłożyć. Zaoszczędzona suma pomoże ci spełnić marzenie bliskiej osoby.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Będziesz spokojniejsza i przestaniesz odczuwać nieuzasadnione lęki. Dojdziesz do wniosku, że to, czego się bałaś, było wymysłem twojej bujnej wyobraźni. Odzyskasz wewnętrzną harmonię i pójdziesz o krok do przodu.

Miłość i seks: Masz faceta? To świetny czas na budowanie wspólnej przyszłości. Plan, który obierzecie, będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla ciebie, jak i twojego partnera. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym się okazjonalnie spotykasz, złoży ci obietnicę bez pokrycia. Wkrótce okaże się, że to gruszki na wierzbie. Wyciągnij wnioski na przyszłość.

Kariera i pieniądze: W pracy rewelacyjnie. Znajdziesz się w sytuacji, która zweryfikuje ciebie i pracowników pod względem kompetencji. Okaże się, że jesteś najlepsza pod każdym względem. Możesz spodziewać się premii.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Dobre kontakty z bliskimi zapewni ci opiekun Jowisz. Ciepło domowego ogniska wynagrodzi ci trudy dnia powszedniego. W okolicach weekendu mogą pojawić się nad tobą czarne chmury. Nie spaceruj sama po zmroku – licho nie śpi.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Spędzisz przewidywalne chwile u boku partnera. Może warto pomyśleć o urozmaiceniu waszych wspólnych wieczorów? Jesteś singielką? Pojawi się na twojej drodze ktoś, kto bardzo ci się podoba. Niestety okaże się, że to chłopak twojej koleżanki. Nie walcz z nią o niego.

Kariera i pieniądze: W pracy okres prosperity. Twoja firma będzie zarabiała, a osobą, która się do tego najbardziej przyczyni, okażesz się właśnie ty. Będziesz miała powody do dumy, a jeszcze większą przyjemność sprawi ci suma na twoim koncie.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Ktoś bliski okaże ci zrozumienie i weźmie twoją stronę. Świadomość, że masz sprzymierzeńca, okaże się receptą na dobre samopoczucie. Przestaniesz się zadręczać i pójdziesz naprzód.

Miłość i seks: Sprawy miłosne ułożą się po twojej myśli. Wyeliminujesz problemową sytuację z waszego wspólnego życia i przywrócisz harmonijną atmosferę. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ci się podoba, a do tej pory nie był wolny, rozstanie się ze swoją partnerką. Kuj żelazo póki gorące, bo masz dużą szansę się z nim związać.

Kariera i pieniądze: Świetnie ułożą się twoje stosunki z szefem. Wyjaśnisz nieporozumienie, które kiedyś was poróżniło i znów polubisz swoją pracę. Środa to dobry dzień na podpisanie umowy kredytowej.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Denerwują cię zasady w twoim domu? Zamiast narzekać na bliskich, pomyśl o przeprowadzce. Weekend to czas zawierania nowych znajomości. Poznasz kogoś, kto pomoże ci rozwiązać finansowy problem.

Miłość i seks: Masz faceta? Zatroszcz się o niego i postaraj się, by niczego mu nie brakowało. Ostatnio go zaniedbałaś, a brak zainteresowania z twojej strony bardzo go zabolał. Przypomnij mu swoim zachowaniem, jak bardzo ci na nim zależy. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na temperamentnego Lwa. To nie tylko dobry rozmówca, ale i świetny kochanek.

Kariera i pieniądze: W pracy uważaj, komu i z czego się zwierzasz. Pod wpływem impulsu możesz powiedzieć o jedno słowo za dużo i poważnie sobie zaszkodzić. Czwartek to dobry dzień na rozmowę w sprawie podwyżki.

Polecane wideo

Komentarze (11)
Ocena: 4.36 / 5
Face Swap for Snapchat https://i (Ocena: 5) 07.04.2018 20:26
Jakiś dziwny pokarz mi coś lepszego jak nie to sie wpychaj
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.04.2018 20:24
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 14.09.2015 18:19
Do wpisu... jestem bykiem... w horoskopie urodzeniowym mam tak posadowionego Saturna, że w życiu osobistym choćbym chodziła na rzęsach... to wolę nie robić nic. Szkoda mojego wysiłku
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.09.2015 18:08
Jestem bykiem, poznam wysportowanego wodnika, rozgarniętego i powinnam go zdobyć.Wg mnie to jest nierealne, nie ufam waszym horoskopom, myślę,że sobie robicie jaja z czytelników i pisze je jakiś stażysta.Jeśli jednak się sprawdzi to przyjdę i odszczekam, ale spokojna moja
zobacz odpowiedzi (1)
L (Ocena: 5) 14.09.2015 11:31
Olej go, to najlepsza metoda. Najpierw pokarz zainteresowanie, a późńiej jakby Ci totalnie nie zalezalo, acz kolwiek on po prostu weźmie sobie Ciebie za cel, jak mu się uda Cię zdobyć może i tak Cię zostawić, a może się jednak zakocha, tego nigdy nie bedziemy wiedziec
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie