Horoskop tygodniowy 07.09. - 13.09.

Przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku na najbliższe dni.
Horoskop tygodniowy 07.09. - 13.09.
07.09.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Sprawy rodzinne zaczną układać się pomyślnie. Wspólnie znajdziecie wyjście z trudnej sytuacji, a przychylność losu pomoże wam raz na zawsze uporać się z problemem z przeszłości. Piątek to dzień miłej niespodzianki.

Miłość i seks: Masz faceta? Atmosfera w waszym związku stanie się spokojna i trochę nudna. Nie obwiniaj za to partnera, bo ty również nie wykazujesz się kreatywnością. Popracujcie nad tym. Jesteś singielką? Obowiązki przysłonią ci to, co najważniejsze. Nie będziesz miała czasu na mężczyzn i uciekniesz w jeszcze większą samotność. Zastanów się, czy warto.

Kariera i pieniądze: W pracy będziesz dokładniejsza. Zaczną interesować cię szczegóły i dogadasz się z przełożonym co do drobiazgów. Twoja skrupulatność zaimponuje szefowi.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zastosuj zasadę ograniczonego zaufania i zatrzymaj sekrety dla siebie, nawet jeśli ciążą ci na sercu. Osoba, która wzbudzi twoją sympatię, nie będzie potrafiła trzymać języka za zębami. W weekend znajdź czas dla rodziny.

Miłość i seks: Masz faceta? Wrócicie do dawnych rozmów i znajdziecie rozwiązanie zadowalające dwie strony. Okres kłótni i nieporozumień odejdzie w niepamięć. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Barana jest energiczny i zarazem prostolinijny. Poznasz go w miejscu związanym z samochodami.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Druga połowa tygodnia to dobry czas na podjęcie działań, które do tej pory odwlekałaś. Poniedziałek sprzyja zawieraniu transakcji.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Twoi przyjaciele obdarzą cię opieką, którą będziesz potrzebować. Ich wparcie sprawi, że nabierzesz pewności siebie i odwagi, by zmienić to, co cię niszczy. Weekend to czas zasłużonego odpoczynku. Zapomnij o obowiązkach i wyjedź na wieś.

Miłość i seks: Masz faceta? Dostaniesz wiadomość, która pozytywnie wpłynie na wasz związek. Zaczniecie się sobą cieszyć, a każdy dzień spędzony razem jeszcze bardziej wasz do siebie zbliży. Jesteś singielką? Obdarz zaufaniem mężczyznę spod znaku Barana. Jest porywczy, ale nigdy cię nie okłamie. Czy właśnie nie na tym ci najbardziej zależy?

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni sprzyjają samodoskonaleniu się. Zapisz się na rozwojowy kurs i podnieś swoje kwalifikacje. Środek tygodnia będzie dobry dla rozmów kwalifikacyjnych.

 

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Zadbaj o zdrowie i zrób wszystko, by uniknąć przeziębienia. Przed tobą dużo pracy, a choroba ci w tym nie pomoże. Zacznij zwracać uwagę na to, jak się ubierasz, chroniąc górne drogi oddechowe.

Miłość i seks: Masz faceta? Świetnie się dogadacie z sprawie związanej z urlopem lub wyjazdem w gronie przyjaciół. Czarne chmury pojawią się dopiero wtedy, gdy poruszycie temat pieniędzy. Wyciągnij wnioski. Jesteś singielką? Przed tobą randka z enigmatycznym mężczyzną. Jego tajemnicza aura sprawi, że trudno będzie ci przełamać pierwsze lody. Postaraj się wzbudzić jego zaufanie, bo to ktoś wart twojego czasu i uwagi. 

Kariera i pieniądze: Poszukujesz nowego zajęcia? Dopisze ci szczęście. Pojawią się nowe oferty pracy, a na rozmowie z potencjalnym pracodawcą zrobisz bardzo dobre wrażenie. Wkrótce dostaniesz wymarzoną pracę.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: W najbliższych miesiącach wpadną ci do głowy najlepsze pomysły. Spisz je, by o żadnym nie zapomnieć, i zacznij działać. W weekend bądź ostrożniejsza na drodze. Wisi nad tobą fatum kolizji.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Znudzi ci się skakanie z kwiatka na kwiatek i zapragniesz być z kimś na stałe. Twoją determinację nagrodzi Wenus i ześle na twoją drogę wartościowego mężczyznę. Masz faceta? Zaczniecie się dogadywać z życiu codziennym, ale twój partner wciąż będzie umywał ręce od trudniejszych spraw. Porozmawiaj z nim na ten temat jak najszybciej.

Kariera i pieniądze: Potrzebujesz wsparcia w pracy? Obdarz zaufaniem koleżankę spod żywiołu powietrza. Chociaż nie należy ona do serdecznych osób, to można na nią liczyć w każdej sytuacji.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: W najbliższych dniach postaw na zdrowy rozsądek. Będąc spontaniczną, możesz wpaść w tarapaty. Weekend spędź w towarzystwie bliskich znajomych. Przyjaciółka podpowie ci, co masz zrobić, gdy zabraknie ci pomysłu.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Spodoba ci się mężczyzna spod żywiołu wody. Nie czekaj na ruch z jego strony i przejmij inicjatywę. Nie masz nic do stracenia, a możesz zyskać partnera na stałe. Masz faceta? W jego żyłach popłynie więcej wigoru z ogromną korzyścią dla ciebie. Wasze życie intymne stanie się intensywne i nabierze smaku.

Kariera i pieniądze: Odzyskasz wiarę w to, że z każdym dniem będzie coraz lepiej. Optymizm w pracy okaże się receptą na frustrację i stres. Odzyskasz spokój ducha i staniesz się efektywniejsza.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Poznasz osobę, która bardzo szybko stanie się dla ciebie autorytetem. Jej życiowa postawa da ci wiele do myślenia i zainspiruje cię do zmian. Weekend to czas dobrych widomości.

Miłość i seks: W miłości perspektywa zmiany. Czeka cię spotkanie z mężczyzną, z którym kiedyś flirtowałaś. Tym razem poczujecie do siebie jeszcze silniejszą chemię. Wkrótce zakochasz się z wzajemnością. Masz faceta? Nie spotka was nic, co mogłoby popsuć między wami relacje. Spędzicie miły i romantyczny tydzień w swoim towarzystwie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym gorszy okres. Będziesz miała mniej zleceń, a każdy dzień zwłoki oddali cię od awansu. Weź sprawy w swoje ręce i zacznij szukać nowych możliwości tam, gdzie wcześniej nie zaglądałaś.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Nie zamiataj domowych problemów pod dywan. Warto wyjaśnić nieporozumienie, zanim problem się rozwinie i nabierze gigantycznych rozmiarów. Przeprowadź szczerą rozmowę i oczyść zatrutą atmosferę.

Miłość i seks: W sprawach sercowych szczęście. Mężczyzna, na którym ci zależy, odważy się i wyzna ci, co tak naprawdę do ciebie czuje. Jego słowa będą balsamem dla twojego serca. Okaże się, że niepotrzebnie się zamartwiałaś, a twoje uczucia są całkowicie odwzajemnione. Wkrótce stworzycie idealną parę.

Kariera i pieniądze: Pod koniec tygodnia dostaniesz ofertę ciekawej pracy. Nie bój się zaryzykować, nawet jeśli to zajęcie do tej pory było ci obce. Merkury obdarzy cię bystrością umysłu, dzięki której bardzo szybko wszystkiego się nauczysz.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Staniesz się bardziej gospodarna i operatywna. Wprowadzisz do domu nowe zasady, które okażą się strzałem w dziesiątkę. Sprawiedliwy podział obowiązków zakończy okres kłótni i zapewni miłą atmosferę.

Miłość i seks: Masz faceta? To dobry czas na ustalenie wspólnych planów. Do tej pory od nich uciekaliście, ale kolejne tygodnie zwłoki nie będą sprzyjały waszemu związkowi. Podejmijcie decyzję i zacznijcie działać. Jesteś singielką? Zawierz intuicji, zwłaszcza gdy w grę wchodzą uczucia. Twój szósty zmysł pomoże ci dokonać słusznego wyboru i cieszyć się towarzystwem wartościowego mężczyzny.

Kariera i pieniądze: Bliski znajomy zaproponuje ci spółkę. Nie odrzucaj tej propozycji zbyt pochopnie. Praca pod dyktando szefa-tyrana nie jest dla ciebie.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Najbliższy tydzień to świetny czas na zmiany w najbliższej przestrzeni. Jeśli planowałaś przeprowadzkę czy remont, zacznij od dzisiaj. Nowe otoczenie sprawi, że nabierzesz wiatru w skrzydła.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Mężczyzna, który bardzo ci się podoba, zrobi coś, co sprawi, że się do niego zarazisz. Jego notowania spadną, a ty kolejny raz poczujesz miłosny zawód. Może warto znaleźć sobie inny obiekt westchnień? Masz faceta? Wasze relacje nabiorą innego kolorytu. Zaczniecie się sobą bardziej interesować i poczujecie, że jesteście dla siebie prawdziwymi przyjaciółmi.

Kariera i pieniądze: Przestań wydawać pieniądze jak szalona, bo niedługo nadejdzie czas zaciskania pasa. Kupuj tylko to, co naprawdę potrzebne i staraj się oszczędzać.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Poniedziałek przywita cię miłą wiadomością związaną z twoim zdrowiem. Przestaniesz się niepokoić i odzyskasz radość życia. Nabierzesz ochoty na aktywne działanie i zajmiesz się sprawami, które do tej pory cię przerastały.

Miłość i seks: Nudzą cię przewidywalni mężczyźni? Zapisz się na kurs związany z oryginalnym hobby. Poznasz tam kogoś irygującego. Masz faceta? Przeprowadzisz z nim rozmowę, która pozwoli ci wyciągnąć mądre wnioski. Koniec tygodnia sprzyja wspólnym wyjazdom. Jeśli brakuje ci czasu i pieniędzy, pojeździe na wycieczkę rowerową i zróbcie piknik na trawie.

Kariera i pieniądze: W pracy bądź małomówna i zatrzymaj intymne sprawy dla siebie. Współpracowniczka, którą uważasz za przyjaciółkę, nie jest kryształowa. Lepiej nie kusić losu.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Uświadomisz sobie, że od dawna niczego się nie nauczyłaś i poczujesz głód wiedzy. Wykorzystaj go jako motywację do podjęcia rozwojowych działań. Studia podyplomowe lub kurs języka obcego to dobry wybór.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Zrób pierwszy krok w stronę mężczyzny, który emanuje pewnością siebie. Fakt, że ma powodzenie u kobiet, nie znaczy, że nie masz szans zdobyć jego serca. Nie taki diabeł straszny, jak go malują. Będąc w związku, spędzisz spokojny czas z partnerem. Okres bezsensownych kłótni przeminie raz na zawsze.

Kariera i pieniądze: To doby czas dla spraw materialnych. Przemyślane decyzje pomogą ci uporać się z problemami finansowymi. W czwartek zagraj w totolotka i postaw na liczby, które są dla ciebie symboliczne.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.09.2015 01:45
BOŻE, niech rybom się sprawdzi :D
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie