Horoskop tygodniowy 31.08. - 06.09.

Sprawdź swój horoskop na pierwszy tydzień września.
Horoskop tygodniowy 31.08. - 06.09.
31.08.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Długo odkładane sprawy dadzą o sobie znać. Nie czekaj z nimi i jak najszybciej zacznij działać. Weekend sprzyja podróżom. Jeśli chcesz mieć udany wyjazd, najpierw pozałatwiaj to, co dłużej nie ścierpi zwłoki.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Przez cały tydzień będziesz w romantycznym nastroju. Nabierzesz ochoty na randki i umówisz się z mężczyzną, którego do tej pory zbywałaś. Masz faceta? Nic nie zmąci spokoju i harmonii między tobą a partnerem. Staniecie się wobec siebie czuli, a każdy dzień spędzony razem będzie kolejnym powodem do radości.

Kariera i pieniądze: Marzy ci się awans? Zawalcz o niego. Czekając biernie, że szef sam cię wyróżni, tracisz czas. Bądź pracowita i daj przełożonemu do zrozumienia, na czym ci zależy.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przestaniesz tłumić złość i nauczysz się niwelować nagromadzony stres. Poczujesz się dobrze w swoim ciele i odzyskasz doskonały nastrój. W okolicach weekendu unikaj spotkań z osobami, które ostatnio zalazły ci za skórę.

Miłość i seks: Masz faceta? Bądź mniej krytyczna i obudź w sobie ciepłe uczucia. Twój partner zaczyna się zastanawiać, czy jeszcze go kochasz. Jesteś singielką? Przyjrzyj się dokładnie osobom, z którymi się spotykasz. Być może poświęcasz swój czas nieodpowiednim mężczyznom. Pamiętaj, że sam wygląd nie wystarczy, by stworzyć udany związek.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach nie będziesz musiała się przemęczać. Współpracowniczka odciąży cię w niektórych obowiązkach, więc zapewnisz sobie tydzień roboczy bez nadgodzin. W piątek postaraj się nie zawierać umów, szczególnie bankowych.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: W twoim życiu będzie się dużo działo. Bądź czujna, by niczego nie przeoczyć. Zapisywanie ważnych wydarzeń w kalendarzu pomoże ci w planowaniu i wykonaniu zadań.

Miłość i seks: Jesteś singielką? W najbliższych dniach zawrzesz nowe znajomości i przeżyjesz krótki, ale gorący flirt. Świadomość, że interesują się tobą mężczyźni, doda ci pewności siebie. Masz faceta? Odżyje między wami pożądanie, a wasz związek rozkwitnie. Weekend sprzyja wspólnym wyjazdom w romantyczne miejsce. Wybierzcie miasto nieoblegane przez tłumy.

Kariera i pieniądze: Twoje problemy finansowe skończą się i wreszcie nie będziesz musiała się martwić o pieniądze. Mimo to nie bądź rozrzutna. Warto mieć odłożone pieniądze na czarną godzinę.

 

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Zadbaj o zdrowie, a zwłaszcza o krążenie. Siedzący tryb życia to nie tylko wróg dobrej formy, ale i przyczyna wielu schorzeń. Jeśli nie lubisz aktywności fizycznej, zacznij jeździć na rowerze – połączysz przyjemne z pożytecznym. 

Miłość i seks: Masz faceta? Dojdziecie do porozumienia w sprawie związanej z finansami i przestaniecie się kłócić. Relacja między wami odżyje i stanie się bardzo przyjazna. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Byka to idealny partner dla ciebie. Ten facet jest ambitny i wie, czego chce. Przy nim poczujesz się bezpiecznie.

Kariera i pieniądze: Pojawi się przed tobą szansa na zrobienie szybkiej kariery. Zanim podejmiesz decyzję, przemyśl to dokładnie. Osoba, która będzie cię namawiać, nie ma do końca czystego sumienia.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Pozytywna energia Saturna wpłynie na twoje myślenie. Staniesz się optymistką i przestaniesz się przejmować tym, co tak naprawdę nie jest istotne. Okolice weekendu sprzyjają podróżom. Nie planuj i spontanicznie pojedź tam, gdzie cię serce poniesie.

Miłość i seks: Masz faceta? Zadbaj o wasze życie erotyczne, nie zapominając o romantycznej atmosferze. Miłość fizyczna okaże się lekarstwem na niezgodę w twoim związku. Jesteś singielką? Zawierz intuicji, zwłaszcza gdy w grę wchodzi romans z mężczyzną, którego nie znasz zbyt długo. Jeśli pod skórą czujesz, że twój adorator nie jest do końca z tobą szczery, to z pewnością się nie mylisz. 

Kariera i pieniądze: To dobry czas na usamodzielnienie się i założenie własnej działalności. Porozmawiaj na ten temat z osobą, która dobrze ci życzy, i weź sobie do serca jej rady. Praca pod dyktando innych nigdy nie była twoją domeną.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Twój krąg przyjaciół poszerzy się o kogoś wpływowego. Znajomość z tą osobą będzie dla ciebie bardzo korzystna. Dzięki jej pomocy rozwiążesz problem natury urzędowej i zyskasz wsparcie w innych dziedzinach życia.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Spojrzysz na swój romans z innej perspektywy. Dostrzeżesz wiele mankamentów w tej relacji i zmienisz swoje nastawienie. Będzie to dobry ruch z twojej strony. Masz faceta? Twój partner stanie się kapryśny i zacznie cię krytykować. Niestety, niektóre jego uwagi będą słuszne. Wyciągnij wnioski.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach zaciśnij pasa i zacznij oszczędzać. Pieniądze przydadzą ci się w czasie zbliżającej się podróży. W sobotę będzie ci sprzyjać fortuna. Zagraj w totolotka.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Czujesz się przytłoczona? Skup się na najbliższym otoczeniu i zrób gruntowne porządki w domu. Nie wahaj się przed wyrzuceniem starych, niepotrzebnych rzeczy. Zyskasz wolną przestrzeń i zaczniesz swobodniej oddychać (dosłownie i w przenośni).

Miłość i seks: Jesteś singielką? Staniesz się śmielsza wobec mężczyzn i zaczniesz mówić wprost, co ci leży na sercu. Twoja szczerość okaże się receptą na nieporozumienia. Masz faceta? Twój partner rozleniwi się i przestanie ci pomagać w rutynowych obowiązkach. Nie pozwól mu na to i jak najszybciej go zmobilizuj do działania.

Kariera i pieniądze: Odważ się i podejmij kroki zbliżające cię do zawodowego sukcesu. Czekając biernie na awans, pozwalasz konkurencji cię wyprzedzić. Wtorek to dobry dzień na rozmowę z przełożonym.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Za sprawą Merkurego staniesz się żywsza i odważniejsza. Zaczniesz czerpać z życia garściami i zajmiesz się sprawą, która do tej pory cię przerastała. Bez niczyjej pomocy rozwiążesz od dawna nurtujący cię problem.

Miłość i seks: Masz faceta? Zadbaj o waszą emocjonalną więź. Zgranie w łóżku jest bardzo ważne, ale samo pożądanie nie wystarczy, by stworzyć udany związek. Jesteś singielką? Poznasz miłego mężczyznę spod znaku Bliźniąt. Nie będzie on tak temperamentny jak ty, ale jego wrażliwość i szczerość bardzo ci zaimponują.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym perspektywa zmiany. Dostaniesz ofertę pracy w firmie, o której słyszałaś wiele niedobrego. Zanim podejmiesz decyzję, zastanów się, czy należy sugerować się opinią innych. Pamiętaj, że zawsze warto mieć swoje zdanie.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Intensywny tryb życia, który prowadzisz, da ci się we znaki. Opadniesz z sił i odczujesz psychiczne zmęczenie. Zadbaj o siebie i zrób sobie wolne od wszystkiego, co nie sprawia ci przyjemności.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zacznie się starać i odciąży cię w domowych obowiązkach. Powody, przez które się kłóciliście, znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Jesteś singielką? Twoja sytuacja miłosna jest zbyt skomplikowana. Wsłuchaj się w głos swojego serca i skup się na najbardziej rokującej relacji.

Kariera i pieniądze: W pracy mniej nerwów. Tydzień roboczy upłynie spokojnie, a przyjazna atmosfera w firmie sprawi, że przestaniesz wstawać rano ze skwaszoną miną. Piątek to dobry dzień na podpisanie umowy.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Niepokoi cię twoje zdrowie, ale wciąż brakuje ci czasu na badania? Nie zaniedbuj siebie i idź do lekarza, a zwłaszcza do dermatologa. Twoja skóra nie jest w najlepszej kondycji, a kąpiele słoneczne jej nie pomagają.

Miłość i seks: W miłości okres stabilizacji. Rozwiążesz sercowy problem i uwolnisz się od negatywnych emocji. Twoja relacja z bliskim mężczyzną rozwinie się i stanie się silniejsza. Wkrótce poczujesz, że jesteście dla siebie stworzeni.

Kariera i pieniądze: To świetny czas dla twojej kariery. Zostaniesz zaangażowana w projekt, który ujawni twoje ukryte zdolności. Pracując nad nim, okaże się, że masz nie tylko smykałkę do interesów, ale także zdolności przywódcze.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Najbliższe dni to doskonały czas na spotkania towarzyskie. Twoi przyjaciele będą mieli czym się pochwalić, a ich otwartość zachęci cię do szczerości. Zaczniesz o sobie mówić i wyrzucisz z siebie to, co tak długo w sobie tłumiłaś.

Miłość i seks: Masz faceta? Przestaniesz się nudzić w jego towarzystwie, a wspólnie spędzone wieczory będą bardzo pikantne. Wasz związek odżyje. Jesteś singielką? W najbliższych dniach zaszalej i zacznij wychodzić z inicjatywą w stronę mężczyzn, którzy ci się podobają. Zaskoczy cię, jak szybko twój kalendarz zapełnią terminy randek.

Kariera i pieniądze: Jeśli zamierzasz poprosić szefa o podwyżkę, zaczekaj z tym do piątku, a od poniedziałku daj z siebie wszystko. Będąc pracowitą, przez cały tydzień zapewnisz sobie lepsze notowania. Przełożony nie będzie mógł ci odmówić.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Najbliższe dni to czas dobrych zmian. Będą miały związek ze sprawami rodzinnymi. Sobota to twój szczęśliwy dzień. Możesz spodziewać się miłej niespodzianki.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Ryb umili ci weekend i niewykluczone, że złoży ci propozycję stworzenia związku. Bądź spontaniczna i korzystaj z uroków życia bez wyrzutów sumienia. Masz faceta? Twój partner coś przeskrobie, ale jego szczerość będzie zbyt ujmująca, byś mogła się gniewać. Mimo to wyciągnij konsekwencje, bo inaczej taka sytuacja znów się powtórzy.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja w pracy skomplikuje się. Zaczniesz się bać o swoją przyszłość w firmie, a twoje czarne myśli potwierdzi opinia współpracowniczki. Zachowaj zimną krew i nie podejmuj nieprzemyślanych decyzji.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 4.67 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.08.2015 21:42
Zgadzam się. Wstyd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.08.2015 13:00
NAPRAWCIE MOBILNĄ WERSJE STRONY BO WSTYD!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie