Horoskop 24.08. - 30.08.

Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni.
Horoskop 24.08. - 30.08.
24.08.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nic nie umknie twojej uwadze. Staniesz się spostrzegawcza i bardzo skrupulatna. Bycie dokładną pomoże ci zapanować nad chaosem w twoim otoczeniu.

Miłość i seks: To dobry czas dla Baranów w stałych związkach. Twój partner nauczy cię sztuki kompromisu i przestaniecie toczyć boje o nieistotne sprawy. Jesteś singielką? Twoje drogi splotą się z mężczyzną, z którym kiedyś przeżyłaś płomienną znajomość. Będziesz miała szansę na nowo rozniecić ogień pożądania. Nie wahaj się. W życiu ważne są tylko chwile.

Kariera i pieniądze: Twoja intuicja przyda ci się w interesach. Dzięki niej nie popełnisz błędu i podejmiesz słuszną decyzję. Wkrótce twoja sytuacja finansowa diametralnie się zmieni.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przed tobą dobry tydzień. W twoim otoczeniu znajdą się pomocni ludzie, dzięki którym uporasz się z problemem urzędowym. W wolnej chwili dopieść ciało i duszę i wybierz się na relaksacyjny masaż.

Miłość i seks: Masz faceta? Wprowadź do waszego związku zgodę i harmonię. To prostsze niż ci się wydaje. Weekend sprzyja romantycznym podróżom tylko we dwoje. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Raka od dawna okazuje ci swoje zainteresowanie. Otwórz oczy i zobacz, że miłość jest na wyciągnięciu twoich rąk.

Kariera i pieniądze: Zmotywujesz się do stanowczego działania. Staniesz się samodzielna i nabierzesz pewności siebie. Okaże się, że jesteś stworzona, by być szefem dla siebie i innych.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Spotkasz na swojej drodze energiczną osobę, która zmotywuje cię do działania. Zaczniesz spędzać wolny czas aktywnie i znajdziesz sobie nowe hobby. Koniec tygodnia sprzyja metamorfozom. Zaszalej u fryzjera.

Miłość i seks: W miłości kilka niewiadomych. Mężczyzna bliski twojemu sercu zacznie się dziwnie zachowywać. Twoje czarne myśli dodatkowo pogłębi informacja, która usłyszysz od koleżanki. Bądź cierpliwa i nie podejmuj żadnych działań. Wkrótce wszystko samo się wyjaśni.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie jest najlepsza? Zamiast usilnie wiązać koniec z końcem, zawalcz o podwyżkę. Wtorek to dobry dzień na rozmowę w tej sprawie.

 

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zajmij się samą sobą. Twoi bliscy są ważni, ale nie możesz pomagać im swoim kosztem. W weekend zafunduj sobie wizytę w spa. Tobie też należy się trochę luksusu.

Miłość i seks: Twoje drogi skrzyżują się z mężczyzną, z którym kiedyś przeżyłaś przelotny romans. Tym razem będzie inaczej. Zaczniecie ze sobą rozmawiać i flirtować, ale dawne pożądanie nie odżyje. Nie wmawiaj sobie, że jest inaczej i raz na zawsze zakończ tę znajomość. Po co wracać do tego, co było, gdy życie toczy się dalej?

Kariera i pieniądze: W pracy okres dobrych wiadomości. Twoje złe przeczucia nie sprawdzą się i wyjdziesz z opresji obronną ręką. Informacja, którą dostaniesz pod koniec tygodnia, utwierdzi cię w przekonaniu, że twoja pozycja w firmie jest stabilna.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Znajomi złożą ci propozycję wspólnego wyjazdu. Nie odmawiaj, nawet jeśli nagromadziły ci się obowiązki. Masz szansę przeżyć niezapomnianą przygodę. Niedziela to dzień dobrych wiadomości związanych z finansami.

Miłość i seks: Poszukujesz drugiej połówki? Nie odrzucaj mężczyzny, którego aparycja odbiega od twojego ideału. Ktoś, kto pozornie nie jest w twoim typie, może okazać się tym jedynym. Masz faceta? Twój partner stanie się troskliwy i zacznie ci okazywać większe zainteresowanie zwłaszcza w łóżku. Wasze życie seksualne rozkwitnie i stanie się bardzo pikantne.

Kariera i pieniądze: Szef będzie wymagał od ciebie deklaracji. Zanim coś powiesz, zastanów się, czy będziesz w stanie temu sprostać. Składając obietnicę bez pokrycia, kopiesz pod sobą dołek.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Nudzą cię rodzinne spotkania? Wykaż się kreatywnością i zorganizuj wspólny wyjazd. Podróż w gronie najbliższych obudzi w tobie miłe wspomnienia. W sobotę unikaj konfrontacji z koleżanką, za którą nie przepadasz.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Wenus przyniesie ci miłą niespodziankę. Dostaniesz miłosną wiadomość od mężczyzny, którego znasz i lubisz. Od ciebie będzie zależało, jak potoczą się wasze losy. Masz faceta? Zaufaj mu, zwłaszcza gdy w grę wchodzą wasze wspólne finanse. Jego decyzja pomoże wam rozwiązać wiele problemów.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni sprzyjają przemyślanym posunięciom na polu zawodowym. Jeśli obecne zajęcie ci nie odpowiada, zaczekaj cierpliwie, aż dostaniesz ciekawą ofertę pracy. Działając impulsywnie, możesz wiele stracić.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Nie jesteś zadowolona ze swojej figury? Zrób remanent w szafie i oddaj koleżankom wszystkie za ciasne ubrania. Gdy nic nie będzie cię upijać, poczujesz się swobodniej i piękniej.

Miłość i seks: Masz faceta? Spotka cię sytuacja, która udowodni ci, że twój partner jest zaangażowany w wasz związek. Twoje wątpliwości znikną. Jesteś singielką? Na zbliżającej się imprezie poznasz czarującego Koziorożca. Uważaj na niego – to seryjny podrywacz.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach omijaj przełożonego szerokim łukiem. Wasza rozmowa może przerodzić się w kłótnię. Nie warto ryzykować dobrych stosunków, na które tak długo pracowałaś.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Staniesz się sentymentalna i zaczniesz zatracać się we wspomnieniach. Czasami warto cofnąć się do przeszłości, byle nie trwało to zbyt długo. Tego, co było, już nie zmienisz, więc skup się na tym, co tu i teraz.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych przejmij inicjatywę. W związku przyprzyj partnera do muru, by podjął decyzję, od której od dawna ucieka. Jesteś singielką? Na zbliżającej się imprezie zamiast czekać, aż ktoś pierwszy do ciebie podjedzie, spontanicznie wyciągnij jakiegoś przystojniaka na parkiet. Taniec to niezobowiązująca zabawa, która może stać się początkiem atrakcyjnej znajomości.

Kariera i pieniądze: Najbliższy tydzień sprzyja współpracy. Wyjdź z inicjatywą i namów kolegów z branży na zaangażowanie się w ten sam projekt. Co dwie głowy, to nie jedna.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Ktoś, kogo do tej pory ignorowałaś, popsuje ci szyki. Sprawy zaczną się komplikować, a twój życiowy cel znów stanie się bardzo odległy. Nie zniechęcaj się i poproś o wsparcie zaufaną osobę.

Miłość i seks: W miłości wiele dobrego. Możesz liczyć na wsparcie Wenus, która zadba o romantyczną atmosferę między tobą a partnerem. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Panny zacznie się tobą interesować na poważnie. Odbierz te wyraźne sygnały miłosne, bo nie pozostawiają one wątpliwości.

Kariera i pieniądze: Twoje stosunki z szefem poprawią się. Przełożony będzie wobec ciebie miły i publicznie cię pochwali. Środa nie sprzyja negocjacjom z ważnymi klientami. Pod wpływem zdenerwowania możesz popełnić błąd.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: W najbliższych dniach znajdź nowy sposób na odreagowanie stresu. Jeśli dysponujesz wolnym czasem, zapisz się na zajęcia jogi, które cię wyciszą i rozciągną zastałe ciało. Staniesz się spokojniejsza i przestaną ci dokuczać problemy z zasypianiem.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych bądź ostrożniejsza. Nie ufaj impulsom, bo możesz zrobić coś, czego później będziesz żałować. W związku uważaj na to, co mówisz pod wpływem nerwów. Twój partner stanie się drażliwy i wyczulony na słowne zaczepki. Nie warto ryzykować kolejnej awantury.

Kariera i pieniądze: Saturn pozytywnie wpłynie na twoje sprawy zawodowe. Jego energetyczne wibracje dodadzą ci siły i odwagi, byś sięgnęła po to, na co zasługujesz. Zaczniesz negocjować i wywalczysz wszystko to, co od dawna ci się należy.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Spotka cię życzliwość ze strony ludzi, którzy do tej pory byli wobec ciebie obojętni. Ich wsparcie pomoże ci rozwiązać finansowy problem. Piątek to dzień dobrych wiadomości.

Miłość i seks: W miłości świetna passa. Podejmiesz słuszne decyzje, dzięki którym twoje relacje z bliskim mężczyzną poprawią się. Weekend to czas podbojów dla samotnych Wag. Wyjdziesz z inicjatywą i nawiążesz atrakcyjną znajomość z panem, który szuka stałego związku. Wkrótce stworzycie udaną parę.

Kariera i pieniądze: W sprawach zawodowych przestój. Nie dostaniesz żadnej ciekawej oferty pracy i będziesz zmuszona zająć się tym, co nie do końca ci odpowiada. Mimo to daj z siebie wszystko. Twoja pracowitość zostanie nagrodzona w niedalekiej przyszłości.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: W najbliższych dniach poświęć się sprawom rodzinnym. Niewyjaśnione nieporozumienie psuje twoje relacje z bliską osobą. Porozmawiaj z nią na ten temat i wspólnie dojdźcie do konsensusu. Oszczędzisz tym sobie niepotrzebnych stresów.

Miłość i seks: Masz faceta? Mniej się na baczności. Twój partner zacznie zwracać uwagę na inne kobiety, a jego zainteresowanie zostanie odwzajemnione. Zareaguj, zanim będzie za późno. Jesteś singielką? Nie daj się omamić czułymi słówkami. Twój czarujący adorator nie jest do końca z tobą szczery. Zastosuj zasadę ograniczonego zaufania.

Kariera i pieniądze: Poczujesz, że znajdujesz się na właściwym miejscu. Znów zaczniesz odczuwać satysfakcję z wykonywanej pracy i staniesz się bardziej ambitna. Twój szef to doceni.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.08.2015 10:33
7
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.08.2015 16:36
DZIEWCZYNY, POTRZEBUJĘ WASZEJ PORADY. JAK MAM POSTĘPOWAĆ WOBEC SZEFA, KTÓRY KAŻE MI PRACOWAĆ NAWET W WEEKENDY? ZASYPUJE MNIE ROBOTĄ OD RANA DO WIECZORA, NIERZADKO DOSTAJĘ OD NIEGO MAILE NAWET O 2 W NOCY... DODAM, ŻE MAM UMOWĘ O PRACĘ, W KTÓREJ JEST JASNO NAPISANE, ŻE CZAS MOJEJ PRACY TO OD 8 DO 16, OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU, A WEEKENDY PRZYSŁUGUJĄ MI WOLNE. ZAŁAMANA JESTEM :(
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie