Horoskop 17.08. - 23.08.

Wróżka Nunila wie, co czeka Was w tym tygodniu.
Horoskop 17.08. - 23.08.
17.08.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W najbliższych dniach wytyczysz sobie nowe ścieżki rozwoju i zaczniesz nimi dążyć. Świadomość, że idziesz do przodu, podniesie twoją samoocenę. Uwierzysz w siebie, a twój życiowy cel będzie na wyciągnięcie ręki.

Miłość i seks: Masz faceta? Będziesz musiała mu się wytłumaczyć ze sprawy, którą zamknęłaś w szufladzie przeszłości. Twój ukochany dowie się o twoim dawnym grzeszku i przyprze cię do muru. Jesteś singielką? Na najbliższej imprezie poznasz atrakcyjnego mężczyznę spod żywiołu ziemi. Przetańczycie całą noc, ale wasza znajomość nie rozwinie się tak, jakbyś tego chciała.

Kariera i pieniądze: Merkury obdarzy cię wytrwałością w pracy. To, co do tej pory odkładałaś na bok, stanie się twoim nowym priorytetem. Zaczniesz dbać o szczegóły i doprowadzisz do końca zaległe projekty.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Drobne niepowodzenie z początku tygodnia podłamie cię. Wyciągnij wnioski i zamiast snuć dalekosiężne plany, skup się na tym, co tu i teraz. Panując nad aktualnymi sprawami, masz większą szansę osiągnąć cel.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Otwórz się na nowe znajomości i rozejrzyj się za miłością. Gdy dobrze się porozglądasz, okaże się, że ten jedyny jest na wyciągnięcie twoich rąk. Masz faceta? Twoja samoocena spadnie, ale partner zrobi wszystko, byś pozbyła się nieuzasadnionych kompleksów. Znów uwierzysz w siebie, a twoje życie erotyczne rozkwitnie.

Kariera i pieniądze: W pracy zaczniesz działać intuicyjnie. Twój szósty zmysł okaże się doskonałym doradcą. Staniesz się bardzo skuteczna, czym zyskasz w oczach przełożonego.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Zdarzenie z początku tygodnia negatywnie wpłynie na twój nastrój. Staniesz się rozdrażniona i zamkniesz się w sobie. Okolice weekendu to czas ożywienia w sprawach towarzyskich. Kontakt z przyjaciółmi poprawi ci humor.

Miłość i seks: Masz faceta? Spędzisz z partnerem wiele niezapomnianych chwil. Wspólne przygody i wrażenia scementują wasz związek. Jesteś singielką? Randka z mężczyzną spod znaku Panny mile cię zaskoczy. Poczujesz, że nadajecie na tych samych falach. Wasza znajomość bardzo szybko się rozwinie.

Kariera i pieniądze: W pracy rozkładaj siły i nie porywaj się z motyką na słońce. Jeśli czujesz, że nie jesteś w najlepszej formie – odpuść, zamiast wylewać siódme poty. Gdy wypoczniesz, ze wszystkim poradzisz sobie śpiewająco. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Przed tobą czas dobrych zmian. Uporasz się z problemem natury towarzyskiej i zakończysz znajomość, która nie wnosiła w twoje życie niczego dobrego. Zdecydujesz się również na drobną zmianę w sowim wyglądzie. Nowa fryzura będzie strzałem w dziesiątkę.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie nad sobą pracować i stanie się mniej wybuchowy. Okres kłótni bez powodu odejdzie do lamusa. Jesteś singielką? Przestaniesz się bać mężczyzn i nauczysz się z nimi rozmawiać. Okaże się, że bycie naturalną i uśmiechniętą wystarczy, by zdobyć męskie serce.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni zapowiadają się pracowicie. Bądź wytrwała i nie pomijaj detali. W okolicach wtorku spotka cię stresująca sytuacja. Trzymaj nerwy na wodzy.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Podreperujesz zdrowie i odzyskasz życiową energię. Staniesz się kreatywna i powrócisz do dawnego hobby. Rozwijanie zainteresowań okaże się najlepszą metodą na rozładownie stresu. 

Miłość i seks: Jesteś w związku? Twój partner będzie przemęczony i stanie się marudny. Bądź cierpliwa – ty też miewasz gorsze dni. Jesteś singielką? Na twojej drodze pojawi się czarujący mężczyzna. Bądź elegancka i kobieca, a zdobędziesz jego serce.

Kariera i pieniądze: To dobry czas na nawiązane współpracy z osobą z twojej branży. Zaproponuj interes przedsiębiorczemu znajomemu, któremu nie brak motywacji. Razem możecie wiele zdziałać.

 

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Na co dzień bądź łagodna i unikaj kłótni. Ostre wymiany zdań i towarzyszące temu nerwy nie są ci teraz potrzebne. Weekend spędź z dala od miastowego zgiełku i zrelaksuj się na łonie natury.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Nie usłyszysz od partnera deklaracji, która by cię uspokoiła. Nie wywieraj na nim presji i uzbrój się w cierpliwość. Jesteś singielką? W najbliższych dniach to się nie zmieni, możesz jednak liczyć na większe powodzenie, zwłaszcza wśród panów, których żywiołem jest ogień. Z nimi nawet przez chwilę nie będziesz się nudzić.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym perturbacje. Twój konkurent w wyścigu o awans popsuje ci szyki. Będziesz musiała zweryfikować swoje myślenie i zacząć wszystko od nowa.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Energia Jowisza pobudzi cię do działania. Uda ci się zrealizować coś, co od dawna nad tobą wisiało. W okolicach środy spotka cię bardzo miła niespodzianka związana ze sprawami rodzinnymi.

Miłość i seks: Masz faceta? Nieporozumienia między wami nie znikną, dopóki nie będziesz mówiła mu wszystkiego wprost. Licząc na jego domyślność, tracisz czas i niepotrzebnie się denerwujesz. Jesteś singielką? Uwierz w siebie i wyjdź z cienia ładnych koleżanek. Jesteś tak samo atrakcyjna i niejeden facet chciałby z tobą być.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nowe możliwości i szansa na zaistnienie w branży. Weź udział w odważnym projekcie, który będzie wymagał nie tylko wiedzy, ale i poświęcenia wolnego czasu. Kilka dni wytężonej pracy bardzo się opłacą.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Wybronisz się z trudnej sytuacji i udowodnisz osobom, które w ciebie wątpiły, że na wiele cię stać. Koniec tygodnia sprzyja podróżowaniu. Bądź spontaniczna i pojedź nad morze. Szum fal ukoi twoje nerwy.

Miłość i seks: W miłości więcej niewiadomych. Mężczyzna bliski twojemu sercu stanie się enigmatyczny i małomówny. Trudno będzie ci się z nim porozumieć, a jego milczenie zacznie cię niepokoić. Może warto się upewnić, czy twój ukochany nie ma nic na sumieniu?

Kariera i pieniądze: Zwróć uwagę na swoje kontakty z szefem. Twoja postawa wobec przełożonego wzbudza kontrowersje. Poniedziałek to dobry dzień na podpisanie ważnej umowy.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Zadbaj o kondycję i postaw na krótki, ale regularny wysiłek fizyczny. Systematyczność przyniesie lepsze efekty niż jednorazowe wyciskanie z siebie siódmych potów. Weekend to czas rodzinnych spotkań. Nie odmawiaj bliskim i pojaw się tam, gdzie cię oczekują.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Weekend do czas flirtowania i randkowania. Spotkane z ciekawym świata Wodnikiem zapoczątkuje w twoim życiu okres bogaty w nowe wrażenia. Masz faceta? Przestaniesz się podświadomie rozglądać za innymi mężczyznami i uwierzysz w to, że twój partner jest facetem, którego szukasz. Wasz związek rozkwitnie.

Kariera i pieniądze: W pracy staniesz na wysokości zadania i doprowadzisz do końca sprawę, która ciągnie się od dawna. Twój przełożony będzie z ciebie dumny i pochwali cię przed współpracownikami.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Wszystko, za co się weźmiesz, dopniesz na ostatni guzik. Weekend to czas spontanicznych podróży. Namów przyjaciółkę na wypad do miasta tętniącego życiem. Zabawa do białego rana dobrze wam zrobi.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Wenus obdarzy cię nieodpartym urokiem, dzięki któremu zyskasz nowego adoratora. Będzie to sympatyczny mężczyzna obdarzony poczuciem humoru. Wasze spotkania upłyną w wesołej atmosferze. Masz faceta? Twój partner uświadomi ci, że nie zgadzacie się w priorytetowych sprawach. Zamiast się obrażać, szczerze z nim porozmawiaj.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach przyłóż się do zawodowych obowiązków. Twój szef będzie krytyczny i wyczulony na wszelkie potknięcia. Bądź skrupulatna, a unikniesz nieprzyjemności.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Ktoś, na kim ci zależy, nie pogratuluje ci sukcesu. Poczujesz się zignorowana i zawiedziona. Nie chowaj w sercu urazy, ale wyciągnij wnioski. Być może osoba, którą uważasz za przyjaciela, tak naprawdę nim nie jest.

Miłość i seks: Jesteś w związku? Twój ukochany stanie się bardzo czuły i troskliwy. Będzie o ciebie dbał i rozpieszczał cię komplementami. Podsyć ogień waszej miłości i zaplanuj romantyczny weekend we dwoje. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, z którym łączą cię zawodowe stosunki. Nie rezygnuj zbyt pochopnie z tej znajomości. Z tym facetem masz szansę stworzyć udany związek.

Kariera i pieniądze: Szczęście w pracy będzie ci dopisywać przez cały tydzień. Za sprawą Merkurego unikniesz niemiłej konfrontacji z szefem. W czwartek sfinalizujesz ważną umowę.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: W najbliższych dniach przyjrzyj się swoim sprawom towarzyskim. Osoba, którą bardzo lubisz, jest fałszywa i wykorzystuje przewagę, jaką ma nad tobą. Zapomnij o sentymentach i jak najszybciej zakończ toksyczną znajomość.

Miłość i seks: W miłości fajerwerki. Poznasz mężczyznę, z którym spędzisz upojną noc. Zaskoczy cię fakt, jak szybko potrafisz się zakochać. Masz faceta? Już nic nie stanie na drodze do waszego wspólnego szczęścia. Uspokoicie się, a wasze uczucia wybuchną ze zdwojoną siłą.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym masz szansę wiele zyskać. Bądź stanowcza i nie daj się zbić z pantałyku. Brnąc uparcie do przodu, osiągniesz swój cel.

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.08.2015 23:34
akurat
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.08.2015 20:34
"Uwierz w siebie i wyjdź z cienia ładnych koleżanek. Jesteś tak samo atrakcyjna i niejeden facet chciałby z tobą być" :))))))
odpowiedz

Polecane dla Ciebie