Horoskop 10.08.-16.08.

Astrologiczne przepowiednie dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop 10.08.-16.08.
10.08.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Przed tobą męczący tydzień. Spiętrzą się domowe obowiązki, a pod koniec tygodnia czeka cię biznesowa podróż, która pokrzyżuje ci weekendowe plany. Niedziela to dzień zasłużonego odpoczynku i spotkań w rodzinnym gronie.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany stanie na wysokości zadania i sprawdzi się w trudnych chwilach. Jego postawa uświadomi ci, że to mężczyzna twojego życia. Jesteś singielką? Kuzyn twojej koleżanki ma nie tylko atrakcyjną aparycję, ale także wiele do powiedzenia. Warto go lepiej poznać.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej niepewności. Będzie się to wiązało z redukcją etatów, która obejmie twoje współpracowniczki. Ty na szczęście nie musisz się martwić, twój szef cię lubi i docenia to, co robisz.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Najbliższe dni będą pełne wrażeń. Twoje życie przyśpieszy, a ty znajdziesz się w centrum wielu interesujących sytuacji. Piątek to twój szczęśliwy dzień. Czeka cię miła niespodzianka związana ze sprawami towarzyskimi.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany nie będzie w najlepszej formie. Stanie się marudny i najlepiej będzie się czuł w swoim towarzystwie. Bądź wyrozumiała i pozwól mu na chwilę samotności. Jesteś singielką? Romantyczna przygodna z mężczyzną spod znaku Panny przerodzi się w miłość. Nie bój się tego uczucia.

Kariera i pieniądze: To świetny czas dla spraw materialnych. Możesz się spodziewać przypływu gotówki pochodzącej z nieznanego dotąd źródła. Twoja sytuacja finansowa na stałe się poprawi.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: W twoim życiu wydarzy się coś, co zmobilizuje cię do działania. Uświadomisz sobie, że każdy dzień mija bezpowrotnie i nie warto go marnować, kierując się negatywnymi emocjami. W środę czeka cię miła niespodzianka związana ze sprawami rodzinnymi.

Miłość i seks: W sprawach sercowych staniesz się wymagająca. Będziesz więcej brać niż dawać i patrząc na bliskiego mężczyznę, zauważysz nowe wady. Zastanów się, jaka jest przyczyna twojego krytycyzmu. Być może uczucie, które do tej pory żywiłaś, wygasło, a ty żyjesz mitem dawnej miłości?

Kariera i pieniądze: Jeśli do tej pory narzekałaś na marazm w życiu zawodowym, to sytuacja się zmieni. Uda ci się umówić na rozmowę kwalifikacyjną, a jej przebieg pozytywnie cię zaskoczy. Twój rozmówca pod samego początku będzie pod twoim wrażeniem, a ty osiągniesz swój cel.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Saturn zatroszczy się o ciebie i sprawi, że unikniesz przykrych sytuacji. Pod koniec tygodnia uda ci się także rozwiązać nurtujący cię od dawna problem. Niedziela to czas rodzinnych spotkań, które upłyną w wyjątkowo przyjemnej atmosferze.

Miłość i seks: Rozpoczniesz nowy rozdział w swoim życiu uczuciowym. Jeśli do tej pory nie udało ci się znaleźć drugiej połówki, to nauczysz się cieszyć wolnością i zaczniesz czerpać przyjemność z przelotnych flirtów i romansów. W związku staniesz bardziej niezależna i zarazem bliższa partnerowi. Naucz się dysponować czasem i sprawiedliwie go rozdzielać między ukochanym a swoimi sprawami.

Kariera i pieniądze: W pracy wystrzegaj się nieczystej gry. Twoja współpracowniczka zasłużyła na karę, ale zniżając się do jej poziomu, nie osiągniesz satysfakcji. Pokaż swoją wyższość i bez słowa komentarza przejdź do porządku dziennego.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Tajemnica, którą od dawna ukrywasz, zacznie ci ciążyć na sercu. Nie dźwigaj w pojedynkę tego brzemienia i porozmawiaj na ten temat z bliskimi. Okażą się nie tylko wyrozumiali, ale również bardzo pomocni.

Miłość i seks: Jesteś singielką? W najbliższych dniach to się nie zmieni, ale za to poznasz kogoś, z kim przeżyjesz miłosną przygodę. Chwile, które razem spędzicie, na długo zapadną ci w pamięć. Masz faceta? W weekend odpuśćcie sobie imprezę do białego rana i nacieszcie się sobą. Zadbaj o romantyczną atmosferę i przygotuj kolację przy świecach.

Kariera i pieniądze: W pracy stroń od plotkarzy i nie powtarzaj niesprawdzonych informacji. Ktoś może na tym ucierpieć, a ty znajdziesz się w centrum przykrych wydarzeń. Pamiętaj, że dobre relacje ze współpracownikami wpływają na twoją efektywność.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Sprawy rodzinne wysuną się na pierwszy plan. Nie wydarzy się nic niepokojącego, ale uświadomisz sobie, że do tej pory poświęcałaś bliskim bardzo mało czasu. Weekend sprzyja spontanicznym podróżom w nieznane.

Miłość i seks: Masz faceta? Zamiast udawać, że wszystko jest w porządku, porozmawiaj z nim na trudny dla was temat. Ku twojemu zaskoczeniu szybko dojdziecie do porozumienia, a to, co do tej pory was różniło, okaże się dobrym spoiwem. Jesteś singielką? Twój sposób flirtowania jest tak subtelny, że mężczyźni odbierają go jak zwykłą rozmowę. Na najbliższej imprezie spróbuj być bardziej bezpośrednia.

Kariera i pieniądze: To dobry czas na podzielenie się z szefem nowymi pomysłami. Nawet jeśli nie wszystkie się mu spodobają, to i tak mu zaimponujesz. Liczy się to, że działasz i dajesz z siebie wszystko.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Twoi bliscy staną się nadopiekuńczy i zaczną interesować się sprawami, których wolałabyś nie roztrząsać. Doceń to, że rodzina się o ciebie martwi i troszczy, ale nie pozwalaj naruszać im granic prywatności.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie zasypywać cię komplementami i prezentami. Nie daj się przekupić i bądź stanowcza. Masz prawo wymagać od niego minimum zaangażowania. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Bliźniąt zaimponuje ci swoją wiedzą. Wasze intelektualne rozmowy bardzo szybko nabiorą bardziej intymnego charakteru.

Kariera i pieniądze: To świetny czas dla twoich finansów. Po tygodniach stagnacji zaczniesz czerpać zyski z dawnych inwestycji. Zarobisz więcej niż mogłaś się spodziewać.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Czeka cię udany tydzień. Będziesz miała wiele powodów do radości, a pod koniec tygodnia zamiast zmęczenia poczujesz więcej energii. Wykorzystaj ten potencjał.

Miłość i seks: Masz faceta? Bądź z nim szczera i nie ukrywaj przed nim tego, co zrobiłaś. Twój partner okaże się nie tylko wyrozumiały, ale i wspaniałomyślny. Dostaniesz nowy kredyt zaufania i pozbędziesz się psychicznego obciążenia. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod znaku Byka stanie w miejscu. Nie wywieraj na nim presji i zaczekaj na rozwój wypadków. W ten sposób dowiesz się, na czym stoisz.

Kariera i pieniądze: To świetny czas dla spraw zawodowych. Jeśli marzy ci się wyższe stanowisko, to będziesz miała szansę osiągnąć cel. Prowadząc decydującą rozmowę, nie zapominaj o uśmiechu. Pogodni ludzie wzbudzają nie tylko sympatię, ale i zaufanie.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Staniesz się odważniejsza w życiu codziennym. Przestaniesz się wahać i podejmiesz radykalne działanie. Twoja postawa wzbudzi podziw bliskich. W okolicach czwartku bądź ostrożniejsza za kierownicą.

Miłość i seks: Masz faceta? To dobry czas na deklaracje i planowane wspólnej przyszłości. Decyzje, które teraz podejmiecie, będą słuszne. Jesteś singielką? To długo nie potrwa. Znajomość z mężczyzną spod żywiołu powietrza rozwinie się w błyskawicznym tempie. Wkrótce stworzycie udany związek.

Kariera i pieniądze: Nauczysz się oddzielać istotne sprawy od błahostek. Skupiając się na ważnych projektach, poprawisz swoją efektywność. Możesz spodziewać się premii.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Jowisz obdarzy cię szóstym zmysłem. Twoja intuicja uchroni cię od kłopotów i sprawi, że zaczniesz podejmować słuszne decyzje. Weekend to czas zasłużonego odpoczynku. Wolne chwile spędź z rodziną, która tęskni za twoją obecnością.

Miłość i seks: W sprawach sercowych rozkwit. Na nowo zakochasz się w swoim partnerze, a twoja miłość stanie się dojrzalsza. Jesteś singielką? Pokonasz swoje lęki i zaufasz mężczyźnie, który od dawna stara się o twoje względy. Wasza znajomość nabierze intymnego charakteru.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie jest najlepsza? Weź sprawy w swoje ręce i wykorzystaj znajomości. Kolega, z którym znasz się od dawna, zaproponuje ci wspólny interes. Warto spróbować.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Początek tygodnia przyniesie dobrą wiadomość związaną ze sprawami rodzinnymi. Ciągnący się od dawna problem zostanie rozwiązany, a w twoim domu znów zapanuje spokojna i przyjemna atmosfera. Weekend spędzisz szampańsko, bawiąc się do rana.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Zaczniesz odbierać niewerbalne sygnały, które od dawna wysyłają ci twoi adoratorzy. Okaże się, że wystarczy drobny gest z twojej strony, by zapoczątkować atrakcyjną znajomość. Masz faceta? Twój ukochany stanie się o ciebie bardzo zazdrosny. Bądź stanowcza i utemperuj go, ale nie dolewaj oliwy do ognia.

Kariera i pieniądze: Twoje relacje z szefem staną się bardzo delikatne. Dbaj o nie, ale się nie podlizuj. Twój przełożony tego nie lubi podobnie jak współpracownicy. Nie warto ryzykować dobrych relacji, na które długo pracowałaś.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Na drodze pojawi się życzliwa osoba, która zarazi cię swoim optymizmem. Pozytywne nastawienie do problematycznych spraw pozwoli ci znaleźć wyjście z niewygodnej sytuacji. W piątek dostaniesz wiadomość, na którą długo czekałaś.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zacznie się interesować waszym związkiem, a tobie uda się zorganizować dla niego więcej czasu. Wspólnie spędzone chwile pomogą wam się do siebie zbliżyć zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Jesteś singielką? Staniesz się wrażliwsza na subtelne zaloty. Nieśmiały flirt z romantycznym Rakiem będzie początkiem wspaniałej znajomości.

Kariera i pieniądze: W pracy nie licz na poparcie współpracowników. Gdy w grę wchodzą relacje z przełożonym, nikt nie będzie nadstawiał za ciebie karku.

Komentarze (9)

Ocena: 3.67 / 5
Anonim (Ocena: 1) 10.08.2015 14:43
Jeśli wierzysz w Boga w żadnym wypadku nie czytaj horoskopów itp....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.08.2015 14:42
czyny a nie słowa... słowa są puste!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.08.2015 14:04
Nie mów mu tego pierwsza. Ja to czułam już wcześniej, a te dwa ważne słowa usłyszałam po dłuższym czasie, wydaje mi się że nie warto się spieszyć z wyznaniami, bo te po długim czasie są jakby głębsze.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.08.2015 13:00
Zapytaj go, co do Ciebie czuje? Może po prostu myśli, że wiesz że Cię kocha? :) pierwsza mu tego nie mów. Powodzenia ;))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 10.08.2015 12:59
Prawda leży w Jezusie Chrystusie a nie w jakiś "horoskopach" wymyślanych przez ludzi! obudzcie się !! Wyznaj mu! jeśli czuje to samo, to Cię nie odrzuci ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo