Horoskop tygodniowy 3.08.-9.08.

Astrologiczne przepowiednie dla 12 znaków zodiaku!
Horoskop tygodniowy 3.08.-9.08.
03.08.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W najbliższych dniach poświęć więcej czasu bliskim. Jeśli masz starszych rodziców, będą potrzebowali od ciebie pomocy. Nie unikaj także rodzinnych uroczystości i bądź na nich zarówno ciałem, jak i duchem.

Miłość i seks: Masz faceta? Ujarzmij swoją władczą stronę natury i nie rywalizuj ze swoim partnerem. Nie musisz zawsze grać pierwszych skrzypiec. Postaraj się być delikatniejsza i zamiast mówić – słuchaj. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na brata swojej przyjaciółki. Między wami już dawno zatarła się różnica wieku.

Kariera i pieniądze: To świetny czas dla twojej kariery. Zaimponujesz wpływowej osobie, która zechce mieć cię w swoim zespole. Wkrótce dostaniesz wymarzoną ofertę pracy.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: To czas rozkwitu w sprawach towarzyskich. Odnowisz kontakty z przyjaciółmi i zawrzesz nowe znajomości. Nowo poznana osoba spod znaku Lwa na długo zagości w twoim życiu.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner stanie się bojowo nastawiony. Możesz spodziewać się kłótni rozpętanej zupełnie bez powodu. Tym razem mu nie ustępuj. Najwyższy czas, by twój partner uświadomił sobie, że nie jest idealny. Jesteś singielką? Wenus wróży ci flirt z czarującym Baranem. Rozmawiając z nim, będziesz miała wrażenie, że znacie się od lat.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym spokojnie. Dogadasz się z przełożonym w ważnej sprawie i zapewnisz sobie komfort pracy. Czwartek sprzyja podpisywaniu umów kredytowych.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Twój humor pozostawia wiele do życzenia? Obudź w sobie dziecko, które jeszcze w tobie drzemie. Bądź spontaniczna i rób tylko to, na co naprawdę masz ochotę. Urlop od dorosłości i wiążących się z tym obowiązków okaże się lekarstwem na wszystkie smutki.

Miłość i seks: W sprawach sercowych mniej wątpliwości. Przestaniesz komplikować proste sytuacje i zsynchronizujesz swoje postrzeganie świata z myśleniem bliskiego mężczyzny. Okaże się, że doskonale się rozumiecie i macie podobne spojrzenie na te same kwestie. Wasze relacje zacieśnią się, a wy jeszcze bardziej się do siebie zbliżycie.

Kariera i pieniądze: Współpracowniczka poprosi cię pomoc. Nie odmawiaj jej, nawet jeśli będzie się to wiązało ze zmianą twoich planów. Będąc życzliwą, ugrasz dużo więcej niż możesz przypuszczać.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nie odkładaj niczego na później. Pokonaj wewnętrznego lenia i bądź systematyczna, zwłaszcza w domowych obowiązkach. Weekend to czas zawierania dobrych wiadomości.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Odnotujesz większe powodzenie, zwłaszcza wśród mężczyzn, których żywiołem jest woda. Jeśli dopadną cię wątpliwości, wybierz pana spod znaku Ryb. To facet, który nie ma już ochoty skakać z kwiatka na kwiatek. Jesteś w związku? Twojemu partnerowi zacznie dokuczać przemęczenie. Zwolnij go z najcięższych obowiązków i poświęć mu więcej czasu i troski.

Kariera i pieniądze: Nie jesteś zadowolona z warunków pracy? Odważ się i porozmawiaj na ten temat z przełożonym. Milczenie odbierane jest jako zgoda na panujące zasady.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Najbliższe dni to czas pełen wrażeń. Nadchodzący tydzień przywita cię miłą niespodzianką związaną ze sferą towarzyską. Okolice czwartku przyniosą ożywienie w sprawach rodzinnych. Weekend spędzisz na zabawie i spontanicznych wycieczkach.

Miłość i seks: Staniesz się emocjonalna i z łatwością będzie cię można „kupić” czułymi słówkami. Mężczyzna bliski twojemu sercu zacznie to wykorzystywać. Jego zachowanie nie będzie do końca fair, ale kilka komplementów i romantycznych wyznań zamydlą ci oczy. Zacznij myśleć racjonalnie, w przeciwnym wypadku twój wybranek wejdzie ci na głowę.

Kariera i pieniądze: W pracy otworzą się przed tobą nowe perspektywy. Będziesz miała okazję zademonstrować swoje umiejętności i sprawdzić się w zupełnie innej dziedzinie. Okaże się, że jesteś wszechstronnie uzdolniona.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Jowisz zaopiekuje się twoim zdrowiem psychicznym. Jego dobroczynny wpływ sprawi, że nauczysz się pozbywać negatywnych emocji. Przestaniesz kumulować w sobie nagromadzony stres i odzyskasz dobry nastrój.

Miłość i seks: Masz faceta? Skup się na jego dobrych stronach. Zwracając uwagę jedynie na wady, niepotrzebnie wpędzasz siebie i jego we frustrację. Jesteś singielką? Znajdź czas dla niedawno poznanego mężczyzny. Przekładając w nieskończoność spotkania, ochładzasz wasze relacje. Umów się z nim jak najszybciej, w przeciwnym wypadku więcej go nie zobaczysz.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni będą sprzyjały śmiałym posunięciom finansowym i grom loteryjnym. Nie bój się i podbij stawkę. Masz szansę wygrać więcej niż podpowiada ci intuicja.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Będziesz spięta i nerwowa. Relaksując się, sięgniesz po środki, które negatywnie wpływają na twoje zdrowie. Nie wpędzaj się w błędne koło i zamiast używek wybierz naturalne sposoby radzenia sobie ze stresem.

Miłość i seks: Masz faceta? W najbliższych dniach będziecie dla siebie bardzo życzliwi. Okaże się, że to, w jaki sposób się do siebie zwracacie i ogólnie traktujecie, ma ogromny wpływ na wasze relacje. Jesteś singielką? Wybierając spośród dwóch adoratorów, zawierz intuicji. Posłuchaj wewnętrznego głosu, nawet jeśli przyjaciółki radzą ci inaczej.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Koniec tygodnia to dobry czas na rozwiązanie sporu ze współpracowniczką. Schowaj dumę do kieszeni i pierwsza wyciągnij rękę na zgodę. 

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Przed tobą urlopowy wyjazd. Planety będą ci sprzyjać w podróży i sprawią, że bezpiecznie dotrzesz do celu. Koniec tygodnia to czas zabawy i zawierania nowych znajomości.

Miłość i seks: W miłości dobra passa. Spędzisz wesołe chwile z partnerem, a dobry humor pozwoli wam spojrzeć na wiele spraw z dystansu. Jesteś singielką? Wkrótce twoje serce zabije mocniej na widok atletycznego Koziorożca. Niewykluczony gorący flirt, a nawet wakacyjny romans.

Kariera i pieniądze: Zapanujesz nad wydatkami i uregulujesz finansowe zaległości. Mądre gospodarowanie pieniędzmi zapewni ci życie bez stresu. W sobotę zagraj w totolotka.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Uporasz się z problemami zdrowotnymi i poczujesz się dobrze w swojej skórze. Usłyszysz na swój temat wiele komplementów, dzięki którym zaczniesz ubierać się odważniej i bardzo kobieco. Środa to twój szczęśliwy dzień.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany znajdzie sobie irytujące hobby. Sposób, w jaki zacznie spędzać wolny czas, skutecznie wytrąci cię z równowagi. Jak najszybciej porozmawiaj z nim na ten temat. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Byka to ktoś, kto dotrzyma ci w kroku w każdej dziedzinie życia. Rozpoznasz go po ambicji i czarującym uśmiechu.

Kariera i pieniądze: To dobry czas dla spraw zawodowych. Wiele ludzi będzie cię wspierać i w ciebie wierzyć. Odzyskasz pewność siebie i zawalczysz o awans, który ci się należy.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Poczujesz się świetnie, a w twojej głowie zrodzą się nowe pomysły. Wykorzystaj przypływ energii i wciel je w życie. Okolice weekendu to czas rodzinnych spotkań. Znajdź czas dla bliskich.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner uświadomi sobie, że ostatnio nie był wobec ciebie w porządku i zacznie się starać. Odciąży cię w domowych obowiązkach i zadba o twoje dobre samopoczucie. Doceń to. Jesteś singielką? Mężczyzna, którego darzysz sympatią, już dawno temu stracił dla ciebie głowę. Ośmiel go i pokaż, że też jest ci bliski.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach uważaj z wydatkami. Staniesz się rozrzutna i zaczniesz nierozsądnie wydawać pieniądze. Jeśli trudno ci nad tym zapanować, powierz swoje oszczędności komuś zaufanemu.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Nie jesteś w najlepszym nastroju. Najwyższy czas zweryfikować swoje myślenie. Skupiając się na wadach i mankamentach otoczenia, wpędzasz się w przygnębienie. Postaraj się patrzeć na świat przez różowe okulary i co najważniejsze – polub samą siebie.

Miłość i seks: Jesteś w związku? Najbliższe dni sprzyjają eksperymentom w łóżku. Najwyższy czas zwalczyć rutynę i zmienić swoje erotyczne przyzwyczajenia. Metodą prób i błędów znajdziecie nowe źródło przyjemności. Jesteś singielką? Wenus wróży ci flirt z namiętnym Strzelcem. Jego ognisty temperament pokona twój zdrowy rozsądek.

Kariera i pieniądze: Przed tobą bardzo twórczy tydzień. Staniesz się kreatywna i nabierzesz wiatru w żagle. Twoje oryginalne pomysły spodobają się wpływowej osobie. Twoja kariera ruszy z miejsca.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają podróżom. Tym razem wybierz miejsce tętniące życiem. Próbuj nowych rzeczy i otaczaj się radosnymi ludźmi pełnymi energii. Dobre wibracje otoczenia wpłyną na ciebie uzdrawiająco.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Pozbądź się nieuzasadnionych lęków i otwórz się na nowe znajomości. Zamykając się w skorupie, nie pozwalasz innym się poznać. Zdobądź się na odrobinę dobrej woli i postaraj się zaufać innym. Masz faceta? Twój partner stanie się marudny i krytyczny. Usłysz od niego słowa, które cię urażą. Nie ukrywaj swoich emocji i sprowadź go do parteru.

Kariera i pieniądze: Męczy cię praca pod dyktando innych? Twoja kreatywność i smykałka do interesów to gwarancja sukcesu. Odważ się i załóż własny biznes. Spełnisz się zawodowo i więcej zarobisz.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.08.2015 16:15
ludzie.... te śmieszne horoskopy są tak pisane że właściwie każdy może coś sobie przypisać. Zacznijcie myśleć samodzielnie....
odpowiedz
olaola (Ocena: 5) 03.08.2015 02:29
Zawsze mi się sprawdza:p
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo