Horoskop tygodniowy 27.07. - 02.08.

Sprawdź, co Cię czeka na przełomie lipca i sierpnia.
Horoskop tygodniowy 27.07. - 02.08.
27.07.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Wdasz się w konflikt z bliskim. Nie marnuj energii na udowodnienie swoich racji, lecz postaraj się spojrzeć na sprawę oczami drugiej osoby. Piątek to twój szczęśliwy dzień. Spotka cię miła niespodzianka.

Miłość i seks: Masz faceta? Skupisz się na budowaniu silnych i zdrowych relacji. Wyjaśnisz nieporozumienia związane ze sprawami finansowymi i poskromisz swoją skłonność do flirtu. Twój związek odżyje. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym kiedyś wdałaś się w romans, niespodziewanie pojawi się na twojej drodze. Zastanów się, czy warto drugi raz przerabiać to samo.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym możliwe zmiany. Przedsiębiorcza koleżanka zaproponuje ci wspólny interes. Nie odrzucaj tej propozycji zbyt pochopnie.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Znajdziesz sposób na utrzymanie w ryzach wszystkich ważnych spraw. Zapanujesz nad chaosem w życiu codziennym i zrealizujesz swój tygodniowy plan. Weekend to czas zasłużonego odpoczynku i beztroskiej zabawy.

Miłość i seks: Masz faceta? Zaczniesz odnosić wrażenie, że poświęcasz dużo więcej czasu i uwagi waszemu związkowi niż partner. Porozmawiaj z nim na ten temat. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który zaimponuje ci swoją ambicją. Skup się na tej znajomości, bo w dzisiejszych czasach tacy faceci są na wyginięciu.

Kariera i pieniądze: W pracy stresująca sytuacja, z której wybrniesz wzorcowo. Twój profesjonalizm zaimponuje przełożonemu. Możesz spodziewać się premii.

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Zapanuj nad brakiem cierpliwości. Nie od razu Kraków zbudowano. Niektórym sprawom potrzebny jest czas, a twój pośpiech niczemu dobremu nie służy.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod znaku Skorpiona znów się ożywi i zacznie zmierzać w kierunku związku. Tym razem zaczekaj, aż twój adorator wyjdzie z taką inicjatywą. Masz faceta? Nie wywieraj na nim presji, zwłaszcza w sprawie związanej z waszą wspólną przyszłością. Twój partner potrzebuje dużo więcej czasu na podjęcie radykalnych i nieodwracalnych kroków.

Kariera i pieniądze: W finansach stabilnie. Nie pomnożysz swoich dochodów, ale za to będziesz zarabiała z większą łatwością. W twoim portfelu nie zabraknie pieniędzy na opłacenie rachunków, a nawet na drobne przyjemności.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Nie jesteś w najlepszej formie? Zmiana otoczenia to najlepszy sposób na poprawnie humoru. Bądź spontaniczna i wyjedź chociaż tylko na weekend. Wybierz miejsce, które znasz i za którym podświadomie tęsknisz. Merkury będzie ci sprzyjał przez całą podróż.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Twoje serce zabije mocniej na widok atletycznego Wodnika. Krótka rozmowa wystarczy ci, byś całkowicie straciła dla niego głowę. Wakacyjna miłość przetrwa dłużej, niż mogłabyś przypuszczać. Masz faceta? Twój ukochany zacznie szukać kontaktu z twoją przyjaciółką. Zanim popadniesz w paranoję, sprawdź, czy to ty nie jesteś tematem ich rozmów.

Kariera i pieniądze: W pracy bądź bardziej asertywna. Nie bój się odmawiać, zwłaszcza współpracowniczce, która nadużywa twojej uprzejmości. Tobie też należy się wolny dzień.

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Czeka cię udany tydzień. Będziesz miała dużo wolnego i znajdziesz czas dla znajomych. Koniec tygodnia przyniesie jeszcze większe ożywienie w sprawach towarzyskich. Będzie to ważna impreza lub spontaniczny wyjazd z przyjaciółmi.

Miłość i seks: W miłości czas kompromisów. Czeka cię spięcie z partnerem, które uwypukli różnice w waszych poglądach. Dalsze spieranie się minie się z celem, a wy będziecie musieli podjąć wspólną decyzję. Jesteś singielką? Poznasz atrakcyjnego mężczyznę, który nie będzie do końca zgadzał się z twoim ideałem. Może warto przymknąć oko na mniej ważne aspekty?

Kariera i pieniądze: Jeśli nie jesteś zadowolona ze swojej sytuacji zawodowej, to najbliższe dni sprzyjają poszukiwaniu pracy. Dostaniesz kilka nowych propozycji, a jedna z nich będzie opierała się na korzystnych dla ciebie warunkach. Środa sprzyja rozmowom kwalifikacyjnym.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Przed tobą czas bogaty w wydarzenia, zwłaszcza te związane z życiem towarzyskim. Nie będziesz narzekać na nudę, wręcz przeciwnie – zaczniesz tęsknić za samotnymi wieczorami z dala od klubów i imprez. W weekend naładuj akumulatory, przebywając w otoczeniu przyrody.

Miłość i seks: To dobry czas dla Koziorożców w stałych związkach. Razem z partnerem znajdziecie nowe źródło namiętności i znów odkryjecie ogromną przyjemność płynącą z wzajemnego dawania sobie rozkoszy. Jesteś singielką? Wpadniesz w wir flirtów i randek. Nowe znajomości nie będą rokowały na przyszłość, ale za to będziesz się wyśmienicie bawić.

Kariera i pieniądze: Jeśli chodzi ci po głowie założenie własnego biznesu, odważ się i zacznij działać. Decyzje podjęte w tym tygodniu zapewnią ci powodzenie. Okolice środy sprzyjają podpisywaniu ważnych umów.

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Znajdziesz czas, by zadbać o siebie i swoją rodzinę. Chwile spędzone z bliskimi będą odskocznią od szarej codzienności. Uświadomisz sobie, jak ważna jest dla ciebie obecność bliskich i zaczniesz pielęgnować zaniedbane relacje.

Miłość i seks: W miłości szczęśliwa karta. Już nic nie zakłóci spokoju między tobą a partnerem. W twoim związku zagoszczą tylko szczere uczucia. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ci się podoba, pierwszy odezwie się do ciebie. Wasza randka będzie wyjątkowo udana.

Kariera i pieniądze: W pracy poczujesz się pominięta. Niektóre sprawy zaczną być poruszane bez twojego udziału, a twoje propozycje rozwiązania firmowych problemów spotkają się z obojętnością. Nie bagatelizuj tego i znajdź przyczynę sytuacji.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Uda ci się wdrożyć w życie plan, którego realizacja przywróci ci wiarę w siebie. Niezależnie, czy jest to rozpoczęcie odchudzania, czy nauka języka obcego, planety będą ci sprzyjać. Uda ci się osiągnąć to, o czym od dawna marzyłaś.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę spod znaku Raka. To ktoś stały w uczuciach, więc będziesz mogła liczyć na coś więcej niż przelotną znajomość. Masz faceta? Spędzisz miłe chwile u boku swojego partnera. Weekend sprzyja romantycznym wyjazdom. Wybierzcie spokojne miejsce z dala od miastowego zgiełku.

Kariera i pieniądze: Sprawy finansowe będą rozwijały się samoistnie, bez twojego nadzoru. Dobre decyzje z niedalekiej przeszłości zaowocują pomnożeniem twoich dochodów, a ty nie będziesz musiała nad wszystkim czuwać. W czwartek zagraj w totolotka.

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Miła niespodzianka z początku tygodnia zapewni ci dobry humor aż do weekendu. W sobotę spotka cię stresująca sytuacja, która na chwilę zabierze uśmiech z twojej twarzy. Okaże się, że znów możesz liczyć na tę samą osobę. Odwdzięcz się jej.

Miłość i seks: Jeśli brakuje ci śmiałości w kontaktach z mężczyznami, to Mars doda ci odwagi i pewności siebie. Zaczniesz mówić to, co myślisz i nauczysz się prowadzić rozmowy tak, byś to ty wiodła prym w dyskusji. Nie zabraknie ci przy tym powabu i kobiecego wdzięku. Inteligencja, otwartość i zalotny uśmiech okażą się twoją najlepszą bronią.

Kariera i pieniądze: Ostatnio osiadłaś na laurach – najwyższy czas to zmienić. Na naukę nigdy nie jest za późno, więc postaw na doskonalenie umiejętności i pomyśl o nabyciu nowych. Konkurencja nie śpi.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nie wydarzy się nic, co mogłoby cię zdenerwować. Sprawy będą układały się po twojej myśli i uda ci rozwiązać problem natury finansowej. Pod koniec tygodnia zabraknie ci cierpliwości, co doprowadzi do niepotrzebnego spięcia między tobą a domownikiem.

Miłość i seks: Czeka cię chwilowe ochłodzenie relacji. Na szczęście będzie to tylko okres przejściowy, który zakończy się wraz z weekendem. Spędźcie go z ukochanym we dwoje, najlepiej w sypialni. Jesteś singielką? Możesz spodziewać się ożywienia w sferze uczuć. Zainteresuje się tobą romantyk spod znaku Raka, a wasze spotkania będą dla ciebie wyjątkowym przeżyciem.

Kariera i pieniądze: W pracy nie broń się przed służbowymi wyjazdami. Nawet jednodniowa delegacja pozwoli ci się czegoś nauczyć i zainspiruje cię do aktywnego działania. Nowo zawarte znajomości z kolegami z branży przydadzą ci się w niedalekiej przyszłości.

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Czeka cię pracowity tydzień. Będziesz musiała nadrobić zaległości w domowych obowiązkach i zająć się sprawami, które do tej pory nie należały do ciebie. Okolice weekendu przyniosą rozluźnienie i więcej przyjemności związanych z życiem towarzyskim.

Miłość i seks: Masz faceta? Zwróć uwagę na relację między tobą a rodzicami twojego partnera. Być może jest coś, co warto zmienić lub naprawić. Pamiętaj, że dobre układy z potencjalnymi teściami pomogą rozwiązać ci wiele problemów. Jesteś singielką? Poznasz klasycznego podrywacza spod znaku Ryb. Bądź czujna i nie daj się zbyt łatwo omamić czułymi słówkami.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej spokoju. Konflikt między współpracownikami zostanie rozwiązany, a atmosfera w firmie stanie się przyjazna. Zniknie napięcie, które negatywnie wpływało na twoją efektywność.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Dobroczynny wpływ Marasa popchnie cię w dobrym kierunku. Zajmiesz się najważniejszymi sprawami i zaczniesz działać bardzo skuteczne. Decyzje, które podejmiesz w tym tygodniu, będą właściwe.

Miłość i seks: Masz faceta? W najbliższych dniach usłyszysz od niego deklarację, która rozwieje twoje wątpliwości. Jego słowne zapewnienia uśpią twoją czujność. Postaraj się znaleźć równowagę między zaufaniem a zdrowym rozsądkiem. Jesteś singielką? Daj szansę mężczyźnie, który od dawna stara się o twoje względy. Ten facet jest nie tylko inteligentny, ale również bardzo opiekuńczy.

Kariera i pieniądze: W finansach dobra passa. Twoja smykałka do interesów i dobre posunięcia zapewnią ci przypływ gotówki. Zaoszczędzone pieniądze odłóż na czarną godzinę.

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
Anonim (Ocena: 1) 21.08.2015 16:15
Nie polecam znać się na astrologii bo można ku*wicy dostać po przeczytaniu takich fenomenów.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2015 23:38
Moim zdaniem najlepszym specjalistą od wróżb i horoskopów jest wróżbita Paulus (wrozbitapaulus.pl) kilkukrotnie korzystałam z jego uslug i za każdym razem wszystko się sprawdzało.
odpowiedz
anonim (Ocena: 5) 27.07.2015 10:30
2 strona :D na dole
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.07.2015 10:20
No ja się pytam, gdzie jest ten mój Rak ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie