Horoskop tygodniowy 20.07. - 26.07.

Co wywróżyła wam wróżka Nunila na najbliższe dni? Warto sprawdzić!
Horoskop tygodniowy 20.07. - 26.07.
20.07.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W najbliższych dniach bądź realistką. Nie działaj pod wpływem emocji, zwłaszcza gdy w grę wchodzi podejmowanie decyzji. Pod koniec tygodnia możesz spodziewać się dobrej wiadomości związanej ze spawami urzędowymi.

Miłość i seks: Będąc singielką, czeka cię miła niespodzianka. Mężczyzna, z którym rozmawiałaś na ostatniej imprezie, zaprosi cię na randkę z prawdziwego zdarzenia. Spędzisz z nim wyjątkowy wieczór. Masz faceta? Twojego ukochanego od dawna coś trapi. Zachęć go do zwierzeń.

Kariera i pieniądze: W sferze finansowej poprawa. Warto jednak zabezpieczyć się na gorsze czasy, które przyjdą wraz z końcem tygodnia. W najbliższych dniach nie szalej na zakupach, a na spotkania towarzyskie zamiast w restauracji umawiaj się w domu.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przed tobą dużo pozytywnych wydarzeń, zwłaszcza tych związanych z życiem rodzinnym. Staniesz się pokorniejsza i naprawisz swoje relacje z rodzeństwem. Środa to twój szczęśliwy dzień, możesz spodziewać się miłej niespodzianki.

Miłość i seks: Możesz liczyć na przychylność Wenus. Miłosna aura sprawi, że staniesz się bardziej wyrozumiała wobec partnera, a twój ukochany odwdzięczy ci się większą troską w sypialni. Jesteś singielką? Naucz się odczytywać sygnały zainteresowania, które regularnie wysyłają ci mężczyźni. Atrakcyjny Koziorożec od dawna stara się o twoje względy.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym stagnacja. Wykorzystaj „martwy” okres na poprawienie kwalifikacji. Na naukę nigdy nie jest za późno.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Ktoś bliski poprosi cię o pomoc. Nie odmawiaj i zrób wszystko co w twojej mocy, by sytuacja wróciła do normy. Weekend to czas towarzyskich spotkań i wyjątkowo udanych zabaw w gronie przyjaciół.

Miłość i seks: Masz faceta? Zorganizuj wasz wspólny wyjazd w miejsce bliskie waszym sercom. Romantyczna aura przypomni wam, jak bardzo się kochacie. Jesteś singielką? Odnotujesz większe powodzenie, zwłaszcza u mężczyzn spod znaku Panny. Ciesz się ich towarzystwem, bo to pociągający intelektualiści i niezwykle czuli kochankowie.

Kariera i pieniądze: W pracy perturbacje. Dyskusja ze współpracowniczką przerodzi się w kłótnię. Usłyszysz coś, o czym wolałabyś się nigdy nie dowiedzieć.

 

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Będziesz pełna energii i zaczniesz robić kilka rzeczy naraz. Niestety, zabraknie ci koncentracji i podzielności uwagi. Sprawa, do której zabierzesz się na początku tygodnia, przez twoje zaniedbanie spełźnie na niczym.

Miłość i seks: W miłości dobra karta. Masz faceta? Twój partner zapanuje nad nerwami i nauczy się z tobą rozmawiać na trudne tematy. Uda się wam wyjaśnić nieporozumienia, które działały na was negatywnie. Jesteś singielką? Na najbliższej imprezie poznasz mężczyznę, z którym przetańczysz całą noc. Odważ się i weź od niego numer telefonu. Ten facet tylko na pierwszy rzut oka jest śmiały wobec kobiet, więc przejmij inicjatywę.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej spokoju. Będziesz miała mniej obowiązków, a nieobecność szefa jeszcze bardziej cię rozluźni. Odpoczniesz psychicznie i naładujesz akumulatory na przyszły tydzień.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Staniesz się odrobinę leniwa i zaczniesz zaniedbywać domowe obowiązki. Wdasz się w konflikt z członkiem rodziny, ale nie zadręczaj się z tego powodu. Każdy ma prawo mieć gorsze dni i po prostu nic nie robić.

Miłość i seks: W miłości okres potrzebnej stabilizacji. Wyjaśnisz nieporozumienia z partnerem i zaczniecie wszystko od nowa. Jesteś singielką? Zaakceptujesz ten stan rzeczy i przestaniesz wywierać presję na mężczyznach, z którymi się okazjonalnie widujesz. Zaczniesz czerpać przyjemność z samych spotkań, traktując je jako czystą rozrywkę.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym gwiazda pomyślności. Zaangażujesz się w ważny projekt, który otworzy przed tobą drzwi do kariery. Pokonasz konkurentów i udowodnisz wszystkim niedowiarkom, że jesteś kobietą sukcesu.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Nadrobisz zaległości w sporcie i powrócisz do zdrowej diety. Silna wola będzie ci towarzyszyć przez cały tydzień, dzięki czemu w okolicach weekendu poczujesz się jak nowo narodzona. Niedziela to czas rodzinnych spotkań i sentymentalnych rozmów.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie być o ciebie zazdrosny. Zastanów się, czy tak naprawdę nie dajesz mu ku temu powodów. Twoje zachowanie na imprezach nie jest do końca w porządku. Jesteś singielką? Mężczyzna, który nieraz dawał ci do zrozumienia, że mu się podobasz, przy zbliżającej się konfrontacji potraktuje cię jak zwykłą znajomą. Zrób to samo i postaraj się nie zwracać na niego większej uwagi.

Kariera i pieniądze: W pracy szansa na awans. Twój konkurent będzie w kiepskiej formie i zacznie popełniać błędy. Wykorzystaj ten moment i pokaż się z jak najlepszej strony.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Planety będą ci sprzyjać, zwłaszcza Mars, który doda ci pewności siebie. Staniesz się asertywna i nie pozwolisz, by inni wchodzili ci na głowę.

Miłość i seks: Masz faceta? Zanim podejmiesz dotyczącą was obojga decyzję, upewnij się, czy twój ukochany naprawdę chcę tego samego co ty. Do tej pory godził się na wiele, bo chciał cię uszczęśliwić. Tym razem zrób coś dla niego. Jesteś singielką? Nie rywalizuj z przyjaciółką o tego samego chłopaka. Jeśli nie jesteś w nim zakochana, odpuść. Ten facet i tak nie jest dla ciebie stworzony. 

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Okolice czwartku to dobry dzień na rozmowę z szefem w sprawie zmniejszenia liczby twoich obowiązków. Jeśli przełożony nie będzie chciał ustąpić, poproś o podwyżkę.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Czeka cię spokojny tydzień, w którym znajdziesz czas na relaks. Będziesz mogła porządnie wypocząć i okaże się, że długi sen był najlepszym sposobem na regenerację ciała i umysłu. W okolicach wtorku dostaniesz wiadomość, na którą długo czekałaś.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Nie czekaj, aż facet zrobi pierwszy krok i wyjdź z inicjatywą. Jeśli nie czujesz się pewnie w sztuce flirtowania, weź korepetycje u pewnej siebie koleżanki. Dobre rady przydadzą się, gdy stres weźmie górę. Masz faceta? Przesadna szczerość nie popłaca. Niektóre sprawy watro przemilczeć – zwłaszcza te, które mogą uderzyć w męskie ego.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym pozytywne zmiany. Będziesz mogła liczyć na przychylność kolegów z branży i ich poparcie na firmowym zebraniu. Twoje pomysły wreszcie zostaną wcielone w życie z korzyścią zarówno dla ciebie, jak i dla szefa.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Przestaniesz być zbyt wymagająca i nauczysz się akceptować obecny stan rzeczy. Większa wyrozumiałość i dystans do rzeczywistości okażą się lekarstwem na zły humor. Nagle poczujesz się dobrze we własnej skórze i nabierzesz ochoty do beztroskiej zabawy.

Miłość i seks: W miłości więcej skrajnych emocji. Twój partner da ci wiele powodów do radości, ale również nie powstrzyma się od niepotrzebnych komentarzy na temat drażliwej dla ciebie sprawy. Jesteś singielką? Poznasz faceta, który zafascynuje cię i zarazem zaniepokoi. Będziesz musiała wybrać między głosem serca a rozsądkiem.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym karta sukcesu. Twoja ambicja i konsekwencja przyniosą rezultaty. Otworzą się przed tobą drzwi do prawdziwej kariery.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Nie zabraknie ci nowych pomysłów na życie. Nabierzesz wiatru w żagle i przestaniesz zwracać uwagę na drobne porażki. Nauczysz się patrzeć w przyszłość i zobaczysz ją w optymistycznych barwach.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Będzie dopisywało ci szczęście. Mężczyzna, z którym niedawno prowadziłaś intelektualną rozmowę, zainteresuje się tobą na poważnie. Możesz spodziewać się zaproszenia na randkę. Masz faceta? Dojdzie między wami do spięcia. Tym razem wina będzie leżała po twojej stronie. Schowaj dumę do kieszeni i przyznaj się do błędu.

Kariera i pieniądze: Zapanujesz nad sprawami finansowymi. Uregulujesz zaległości i nauczysz się mądrze dysponować pieniędzmi. W środę zagraj w totolotka.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Na co dzień bądź bardziej pewna siebie. Nie słuchaj rad bliskich, nawet jeśli mają dobre intencje. Najwyższy czas, byś zaczęła żyć tak, jak uważasz za słuszne. W piątek bądź bardziej skoncentrowana, prowadząc samochód.

Miłość i seks: Masz faceta? W twoim związku zagoszczą miłość i zrozumienie. Staniecie się bardziej tolerancyjni i nauczycie się akceptować niedoskonałości drugiej połówki. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Barana to idealny kompan zarówno do zabawy, jak i rozmowy. Przy nim nawet przez chwilę nie będziesz się nudzić.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym ożywienie. Pojawią się nowe propozycje pracy i uda ci się umówić na kilka rozmów kwalifikacyjnych. Jedna z nich zapoczątkuje nowy, dobrze rokujący etap w twojej karierze.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Odśwież stare znajomości z osobami, z którymi łączy cię ta sama zawodowa branża. Niewykluczone, że wkrótce będziesz potrzebowała na tym polu pomocy. Weekend sprzyja spontanicznym podróżom w miejsce związane z twoim dorastaniem.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Spędzisz spokojny czas z partnerem. Cieszcie się swoim towarzystwem, ale uważajcie, by nuda nie zabiła między wami namiętności. Jesteś singielką? W najbliższych dniach to się nie zmieni, możesz jednak spodziewać się większego powodzenia, zwłaszcza u mężczyzn, których żywiołem jest woda. Randka z atrakcyjnym Rakiem będzie niezapomniana.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej luzu. Zawodowe obowiązki nie będą wymagały aż takiego zaangażowania jak do tej pory. Znajdziesz czas na nadrobienie zaległości i zapewnisz sobie wolny weekend.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo