Horoskop tygodniowy 13.07. - 19.07.

Sprawdź najnowsze przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku!
Horoskop tygodniowy 13.07. - 19.07.
13.07.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W twoim życiu wydarzy się coś spektakularnego. Zaskakująca sytuacja uświadomi ci, że nawet gdybyś się bardzo starała, to nie przewidzisz pewnych okoliczności. Wyciągnij wnioski i nie trać czasu na planowanie każdego posunięcia.

Miłość i seks: W miłości bądź bardziej spontaniczna. Czekając na odpowiedni moment, by powiedzieć to, co czujesz, możesz wpaść we własną pułapkę. Słuchaj głosu serca i rób to, co ci podpowiada, nawet jeśli rozsądek próbuje cię zahamować.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetna passa. Staniesz się ambitna i zrobisz wszystko, by osiągnąć cel. Środa sprzyja rozmowom kwalifikacyjnym. Tego dnia będziesz skoncentrowana i odporna na stres. Rozmówca będzie zachwycony twoim profesjonalizmem.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Staniesz się bardziej otwarta i z łatwością zaczniesz nawiązywać kontakty. Nowe znajomości przydadzą się zarówno w życiu osobistym, jak i w zawodowym. Okolice weekendu to czas spontanicznych podróży w nieodkryte miejsca.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym okazjonalnie się spotykasz, da ci do zrozumienia, że bardzo mu się podobasz. Zapragnie być z tobą na stałe i powie ci to w najmniej oczekiwanym momencie. Nie podejmuj pochopnej decyzji. Masz faceta? Najbliższe dni spędzicie w spokojnej, leniwej atmosferze. Chwile wspólnego odpoczynku dobrze wam zrobią.

Kariera i pieniądze: W pracy bądź dyplomantką. Mów tylko tyle, ile trzeba i nie powierzaj sekretów współpracownikom. Bycie szczerą i prostolinijną popłaca w życiu, ale nie na polu zawodowym.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Będziesz miała mniej obowiązków i więcej czasu na siebie. Wolne chwile spędź racjonalnie, równoważąc lenistwo z aktywnym wypoczynkiem. Ruch na świeżym powietrzu okaże się najlepszym lekarstwem na stres i kiepski nastrój.

Miłość i seks: W miłości staniesz się bardzo kapryśna. Zaczniesz wymagać od mężczyzn więcej niż od siebie i przestaniesz godzić się na kompromisy. Twoja huśtawka nastrojów negatywnie wpłynie na relacje z bliskim mężczyzną. Twój ukochany przestanie poświęcać ci każdą chwilę i zajmie się swoimi sprawami.

Kariera i pieniądze: W pracy spotka cię miła niespodzianka. Twoja współpracowniczka odwdzięczy ci się za to, co kiedyś dla niej zrobiłaś i odciąży cię z kilku najbardziej mozolnych zadań. Piątek to dobry dzień na rozmowę z szefem w sprawie urlopu.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Planety będą ci sprzyjać w każdej dziedzinie życia, a ty poczujesz się spełniona i pełna energii. Najbliższe dni to również dobry czas na urlopowy wyjazd. Będzie dopisywało ci szczęście w podróży, dzięki któremu dotrzesz bezpiecznie do celu.

Miłość i seks: Masz faceta? Pozwól mu na spędzanie wolnego czasu tak jak lubi, nawet jeśli oznacza to maraton gry komputerowej. Pamiętaj, że związek to sztuka ciągłego kompromisu. Jesteś singielką? Zawierz intuicji. Jeśli czujesz, że nowo poznany mężczyzna jest dla ciebie stworzony, zrób wszystko, by go zdobyć.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym odpuść sobie rywalizację. Pracuj w swoim tempie, nie pomijając szczegółów. Skup się na detalach i na pobijaniu własnych rekordów. Fakt, że koleżanka z branży jest szybsza, nie oznacza, że także jest lepsza.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają realizacji zaczętych już planów. Poświęć im więcej uwagi, a nowe pomysły odłóż na przyszły tydzień. Świadomość, że kończysz to, co zaczynasz, da ci bardzo dużo satysfakcji.

Miłość i seks: W miłości dużo szczęścia. Wenus będzie ci sprzyjać i sprawi, że każde twoje marzenie dotyczące mężczyzn spełni się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Problemy, które do tej pory spędzały ci sen z powiek, znikną, a ty będziesz się cieszyć towarzystwem bliskiego ci mężczyzny.

Kariera i pieniądze: W pracy będziesz zdana na samą siebie. Koledzy z branży znów nie znajdą dla ciebie czasu, więc unieś się dumą i więcej ich nie proś. Działanie w pojedynkę okaże się łatwiejsze i przyjemniejsze niż sądziłaś. Ze wszystkim poradzisz sobie śpiewająco.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: W twoim życiu wydarzy się coś, co pozytywnie wpłynie na twoją samoocenę. Staniesz się pewniejsza siebie i uwierzysz, że świat stoi przed tobą otworem. Okolice weekendu to dobry czas na rozpoczęcie diety lub treningu. Tym razem nie zabraknie ci silnej woli.

Miłość i seks: W miłości kolejna niewiadoma. Na twojej drodze pojawi się czarujący mężczyzna spod żywiołu ziemi. Będzie to indywidualista, który nie potrafi mówić o uczuciach. Wsłuchaj się w głos intuicji, a dowiesz się, czy mu na tobie zależy.

Kariera i pieniądze: Fortuna będzie ci sprzyjać. Każda zawarta przez ciebie finansowa transakcja zaprocentuje w niedalekiej przyszłości. Koniec tygodnia sprzyja zawieraniu umów kredytowych.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Uporasz się z zaległymi sprawami i ze spokojem spojrzysz w przyszłość. Nagle wszystko wyda ci się jasne i bardzo proste. Uświadomisz sobie, że szczęście to stan umysłu i wystarczy tylko trochę dobrej woli, by spełnić marzenia.

Miłość i seks: Masz faceta? Jeśli dysponujesz wolnym czasem, pomóż mu w jego obowiązkach. Fakt, że się o niego troszczysz i chcesz go odciążyć, znaczy dla niego więcej niż słowne wyznania miłości. Jesteś singielką? Flirtując z mężczyznami, nie odsłaniaj od razu wszystkich kart. Bądź tajemnicza i pod żadnym pozorem nie zwierzaj się z miłosnych niepowodzeń. Pamiętaj, że faceci to odkrywcy, a przesadna szczerość jedynie ich odstraszy.

Kariera i pieniądze: Szef uświadomi sobie, że źle cię ocenił i zmieni zdanie na twój temat. Zacznie cię traktować tak jak na to zasługujesz i da ci więcej swobody w działaniu. Przestaniesz się bać o swoją przyszłość w firmie, a twoja efektywność wzrośnie.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Twój nastrój nie jest najlepszy? Źródłem twojego przygnębienia jest stagnacja. Jako zodiakalny Bliźniak potrzebujesz ciągłych zmian. Działaj spontanicznie, a odzyskasz dobry humor.

Miłość i seks: Pozytywne myślenie okaże się najlepszym sposobem na rozwiązanie problemów miłosnych. Zaufasz partnerowi i uwierzysz, że to, co robi i jaki jest, zaowocuje w przyszłości. Przestaniesz martwić się o wspólne jutro i skupisz się na teraźniejszości. Jesteś singielką? Uświadomisz sobie, że jesteś atrakcyjna i możesz mieć każdego faceta, który ci się podoba. Przestaniesz chować się w tłumie koleżanek i opanujesz sztukę flirtu do perfekcji.

Kariera i pieniądze: W sprawach finansowych bądź większą optymistką. Kup to, co uważasz za wartościowe, a potem spróbuj sprzedać. Twój interes bardzo szybko się rozkręci.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Staniesz się przewrażliwiona na swoim punkcie. Najdrobniejszą uwagę zaczniesz odbierać jako krytykę, a dobre rady bliskich zinterpretujesz jako słowny przytyk. Niewykluczona kłótnia, która poróżni cię z przyjaciółką na wiele dni.

Miłość i seks: Najbliższy tydzień to dobry czas dla twojego związku. Staniesz się bardziej tolerancyjna, a twój partner odpłaci ci się wyrozumiałością i szczerością. Jesteś singielką? Relacja z mężczyzną, którego znasz od dawna, stanie się bardziej intymna. Między wami wydarzy się coś, czego nie mogłaś przewidzieć. Nie bój się uczucia, które zaczyna tobą kierować. Najwyższy czas się zakochać!

Kariera i pieniądze: W pracy więcej spokoju. Szef skupi się na obowiązkach menedżera i przestanie przesadnie interesować się tym, co robią jego pracownicy. Mniejsza kontrola pozwoli ci odetchnąć.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Najbliższe dni pozytywnie cię zaskoczą. Wszystko będzie układało się po twojej myśli i wreszcie uda ci się zakończyć dawne sprawy urzędowe. Weekend spędź kretynie, rozwijając zainteresowania – da ci to więcej przyjemności niż całonocna impreza.

Miłość i seks: Masz faceta? Wenus pomoże ci odkryć, czego tak naprawdę potrzebujesz i o czym marzy twój partner. Miłosna intuicja sprawi, że zaczniecie się rozumieć bez słów zarówno w życiu codziennym, jak i w łóżku. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, z którym przegadasz cały wieczór. Będzie to pierwszy krok zmierzający do trwałej znajomości.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Czwartek to dobry dzień na rozmowę z szefem w sprawie zawarcia umowy lub jej zmiany. Bądź stanowcza, a ugrasz swoje.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: W najbliższych dniach staniesz się chaotyczna i rozkojarzona. Dmuchaj na zimne i zamiast jazdy samochodem, wybierz rower. Będziesz bezpieczniejsza i zdrowsza.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Życzliwy uśmiech to lepszy wabik niż krótka sukienka. Wychodząc na imprezę, zostaw troski w domu i nastrój się pozytywnie. Dobra energia przyciągnie do ciebie rzeszę adoratorów. Masz faceta? Jeśli czujesz, że między wami nie dzieje się najlepiej, zainterweniuj. Szczera rozmowa to jedyny sposób na wyjaśnienie nieporozumień.

Kariera i pieniądze: Twoje zawodowe osiągnięcia zostaną zauważone. Zostaniesz publicznie pochwalona i pieniężnie nagrodzona. Czwartek to dobry dzień na podpisanie ważnej umowy. Podczas negocjacji trzymaj się obranego wcześniej toru.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: To dobry czas dla spraw rodzinnych. Problem, który spędzał ci sen z powiek, sam się rozwiąże, a ty wreszcie będziesz mogła zająć się swoim życiem. Weekend sprzyja zabawie w gronie znajomych z dawnych lat.

Miłość i seks: Twoje życie miłosne pozostawia wiele do życzenia? Szukaj towarzystwa Bliźniaka i Wagi. Łączy was ten sam żywioł i podobne spojrzenie na świat. Pamiętaj, że ludzie przyciągają się na zasadzie przeciwieństw, ale dobierają w pary dzięki podobieństwu. Mężczyzna spod znaku Wagi okaże się tak samo ambitny jak ty, a pan Bliźniak dotrzyma ci kroku podczas wycieczek i spontanicznych podróży.

Kariera i pieniądze: W pracy będziesz mogła liczyć na wsparcie życzliwej osoby. Podczas sporu z szefem ktoś wstawi się za tobą i pomoże załagodzić sytuację. Odwdzięcz się i pomóż współpracownikowi w jego zadaniach.

 

Polecane wideo

Komentarze (8)
Ocena: 4.5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2015 23:38
Moim zdaniem najlepszym specjalistą od wróżb i horoskopów jest wróżbita Paulus (wrozbitapaulus.pl) kilkukrotnie korzystałam z jego uslug i za każdym razem wszystko się sprawdzało.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.07.2015 14:42
ooo jestem kretynem :) strzelec pozdrawia :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 14.07.2015 00:24
DyplomaNtką? Serio?
odpowiedz
D (Ocena: 5) 13.07.2015 15:50
Może to głupie i naiwne, ale czytam ten horoskop co tydzień i w większości utożsamia on to co się dzieje w moim życiu. Dzisiaj przed wejściem tutaj powiedziałam sobie, że będzie on miał znaczenie na moją dzisiejszą decyzję. Zastanawialam się czy napisać do chłopaka z którym już od kliku miesięcy nie mam kontaktu, a jednak ciągle o nim myślę, Jednak nie miałam odwagi i mówiłam sobie, że to on powinien napisać. Wchodząc tutaj przeczytałam to: W miłości bądź bardziej spontaniczna. Czekając na odpowiedni moment, by powiedzieć to, co czujesz, możesz wpaść we własną pułapkę. Słuchaj głosu serca i rób to, co ci podpowiada, nawet jeśli rozsądek próbuje cię zahamować. Tak więc, jeszcze dzisiaj do niego napiszę, bo przecież nic nie tracę, a żyje się raz.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.07.2015 15:14
Mój chłopak to strzelec. Nie mogłam mu tego nie przeczytać :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie