Horoskop 29.06. - 05.07.

Oto najnowszy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku!
Horoskop 29.06. - 05.07.
29.06.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Nauczysz się cieszyć życiem i doceniać to, co masz. Twój optymizm udzieli się bliskim z twojego otoczenia. Staniesz się przykładem na to, że jesteśmy na tyle szczęśliwi, na ile sobie pozwalamy. Weekend sprzyja podróżom w rodzinne strony.

Miłość i seks: W miłości rozwiązanie problemów. W związku wyjaśnisz nieporozumienie z partnerem, dochodząc do zadowalającego cię konsensusu. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym się spotykasz, uwolni się od swojej byłej partnerki. Przestaniecie się ukrywać, a wasze randki nabiorą bardziej intymnego charakteru.

Kariera i pieniądze: Konflikt między twoimi współpracownikami wpłynie na twoją korzyść. Koledzy z firmy skupią się na plotkowaniu, zamiast pracować. Ich efektywność spadnie, a ty wyjdziesz na prowadzenie w walce o awans.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: To czas ożywienia w sprawach towarzyskich. Będziesz korzystała z zaproszeń na imprezy, na których zawrzesz nowe znajomości. Rozmowa z inteligentnym Wodnikiem zmobilizuje cię do działania. Wdrożysz w życie śmiały plan, który od dawna spędzał ci sen z powiek.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Poznasz sympatycznego Bliźniaka o duszy romantyka. Jego kultura i uczuciowość przywrócą twoją wiarę w mężczyzn. Daj mu szansę, nawet jeśli z wyglądu odbiega od twojego ideału. Masz faceta? Spędzisz udane chwile u boku partnera. Uważaj jednak, by do waszego związku nie wkradł się marazm i w weekend zróbcie coś spontanicznego.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dobra passa. Rozmowa z doświadczoną osobą z twojej branży zmobilizuje cię do wytężonej pracy. Twój trud przyniesie nieoczekiwane rezultaty. Na twoim koncie pojawią się pieniądze, o których nie śniłaś.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Czekają cię spokojniejsze dni. Znajdziesz czas na odpoczynek i rozwijanie zainteresowań. Jeśli planowałaś weekendowy wyjazd, zamiast miasta tętniącego życiem wybierz kameralne miejsce blisko natury.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę spod znaku Bliźniąt, który będzie myślał i czuł podobnie do ciebie. Wasze porozumienie dusz okaże się doskonałym wstępem do wartościowej i rokującej na przyszłość znajomości. Masz faceta? Spędzisz z nim romantyczne chwile pełne wspomnień i wzruszeń. Wspólne historie i przeżyte zdarzenia uświadomią wam, jak wiele was łączy.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie poprawi się. Wciąż będzie ci brakować pieniędzy na rozrywki, a osoby, wobec których jesteś dłużnikiem, zaczną pomału tracić cierpliwość. Może najwyższy czas nauczyć się oszczędzać?

 

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Uważaj, komu powierzasz swoje sekrety. Ktoś, komu za bardzo ufasz, będzie chciał wykorzystać zdobyte informacje przeciw tobie. Pamiętaj, że ostrożności nigdy za wiele.

Miłość i seks: W miłości dobre wibracje. Przestaniesz kłócić się z partnerem o nieistotne sprawy i staniecie się wobec siebie bardziej tolerancyjni. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na zodiakalnego Wodnika. Połączy was ten sam żywioł i nieokiełznana namiętność. Spotkasz go w miejscu związanym z muzyką.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej spokoju. Atmosfera w firmie stanie się mniej nerwowa, a szef przestanie być aż tak wymagający. Środa nie sprzyja negocjacjom z ważnymi klientami.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Nie pozwól, by inni wtrącali się w twoje sprawy. Masz prawo się wyżalić, ale ingerencja bez twojej zgody to znaczna przesada. Zainterweniuj, zanim cała sytuacja wymknie się spod twojej kontroli.

Miłość i seks: W miłości więcej zaufania. Twój partner przestanie się kontrolować i sprawdzać na każdym kroku. Da ci więcej swobody, a ty przestaniesz odczuwać wrażenie, że jesteś zamknięta w złotej klatce. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym od dawna się spotykasz, stanie się mniej tajemniczy. Będzie wobec ciebie szczery i zacznie mówić ci o wszystkich sprawach.

Kariera i pieniądze: Dostaniesz nową propozycję pracy, jednak zachowasz wobec niej dystans. Twoja intuicja kolejny raz cię nie zawiedzie.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Twój nastrój się pogorszy. Przez cały tydzień będziesz miała huśtawkę nastrojów, przez co ucierpią twoje relacje z bliskimi. Przyczyna będzie ściśle związana z twoim układem hormonalnym. Idź do endokrynologa.

Miłość i seks: W miłości dużo powodów do radości. Twój partner zrobi wszystko, byś poczuła się szczęśliwa. Możesz spodziewać się bardzo miłej niespodzianki. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie spod znaku Byka. Jego ambicja i upór w dążeniu do celu zaimponują ci. Nie pozwól mu odejść, bo ten facet to dobry materiał na przyszłość.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym wreszcie odrobina spokoju. Wykorzystaj ten czas na naładowanie akumulatorów.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: To dobry czas na wyjaśnienie nieporozumień. Warto, byś wreszcie się dowiedziała, jakie jest źródło problemu związanego ze sprawami towarzyskimi. Piątek nie sprzyja wyjazdom biznesowym.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Wenus wróży ci romans, który potrwa dłużej, niż mogłabyś przypuszczać. Twoim kochankiem okaże się znajomy z dawnych lat. Masz faceta? Spędźcie trochę więcej czasu tylko we dwoje z dala od komórek i internetu. Wtedy nic was nie rozproszy.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym ryzyko, które może się opłacić. Będziesz musiała dużo postawić, ale wygrana przerośnie twoje oczekiwania. Podejmując ostateczną decyzję, weź pod uwagę rady życzliwych ci osób.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Bądź bardziej wyrozumiała i życzliwa dla bliskich. Krewni chcą dla ciebie dobrze, nawet jeśli nie zgadzasz się z niektórymi poglądami. W weekend zrezygnuj z imprezy na rzecz rodzinnej uroczystości.

Miłość i seks: Masz faceta? Pozwól mu być sobą, nawet jeśli jego przyzwyczajenia cię drażnią. Możesz zwrócić jego uwagę na szkodliwe nawyki, ale nie próbuj na siłę go zmieniać, bo to nic nie da. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Lwa uwiedzie cię swoim temperamentem. Przetańczysz z nim całą noc, a wasza znajomość z parkietu przeniesie się do sypialni.

Kariera i pieniądze: W pracy dużo szczęścia. Drobny sukces z początku tygodnia zakończy okres złej passy. Zyskasz w oczach szefa i staniesz się pretendentką do awansu.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Przyjaciółka zarzuci ci, że nie interesujesz się jej sprawami. Wyciągnij wnioski i zadbaj o waszą relację. Czwartek to twój szczęśliwy dzień. Możesz spodziewać miłej niespodzianki.

Miłość i seks: W miłości koniec samotności i partnerskich kłopotów. Dojdziesz do porozumienia z ukochanym w sprawie związanej z życiem towarzyskim. Wspólnie znajdziecie rozwiązanie, które raz na zawsze zakończy okres kłótni. Jesteś singielką? Początek lata nie będzie obfitował w romanse, ale wkrótce się to zmieni. Miej oczy szeroko otwarte.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bądź bardziej pewna siebie. Wychodząc z pozycji przegranej, odbierasz sobie szansę na sukces. Myśl pozytywnie, a osiągniesz swój cel.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: To dobry czas na zamiany. Planety będą ci sprzyjać i pomogą zakończyć negatywny okres w twoim życiu związany z toksyczną znajomością. Odzyskasz pewność siebie i dobre samopoczucie.

Miłość i seks: W związku przejściowe problemy. Twoja skłonność do flirtu wzbudzi uzasadnioną zazdrość. Twój partner zrazi się do ciebie i emocjonalnie oddali. Postaraj się odzyskać utracone zaufanie. Jesteś singielką? Zachowaj dystans wobec nowo poznanego mężczyzny. On coś przed tobą ukrywa.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej luzu. Szef przestanie aż tak wiele od ciebie wymagać i przekaże część twoich obowiązków współpracowniczce. Możesz spodziewać się wolnego weekendu.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Mimo codziennych problemów nie zabraknie ci optymizmu. Będziesz wierzyła, że wszystko ci się uda, a wsparcie i otucha rodziny utwierdzą cię w tym przekonaniu. Wkrótce osiągniesz swój cel.

Miłość i seks: Masz faceta? Spędzisz z nim udane chwile pełne namiętnych zbliżeń. Wasze uczucia rozkwitną. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie spod znaku Ryb. To silna osobowość z mocnym charakterem. Bywa despotyczny, ale przy nim poczujesz się naprawdę bezpiecznie.

Kariera i pieniądze: Będziesz roztargniona i zaczniesz zwracać uwagę na sprawy, które wcale nie są ważne. Przeoczysz najbardziej istotne projekty i zdenerwujesz tym przełożonego. Dyskutując z szefem, jak najszybciej przyznaj się do błędu.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Czeka cię udany tydzień. W okolicach wtorku dostaniesz dobrą wiadomość, która poprawi ci humor. Okaże się, że twoje dotychczasowe obawy były mocno przesadzone. Weekend to czas rodzinnych imprez. Jeśli wybierasz się na wesele, załóż skromniejszą kreacje – będziesz czuła się swobodniej.

Miłość i seks: Dopadnie cię stagnacja. Twój partner zacznie cię nudzić i podświadomie będziesz szukać nowych wrażeń. Pilnuj, by sytuacja nie wymknęła się spod kontroli. Jesteś singielką? Uważaj na mężczyznę spod znaku Panny. Ten błyskotliwy przystojniak jest seryjnym uwodzicielem. Jeśli szukasz stałego związku, wybierz mężczyznę, którego żywiołem jest powietrze.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej luzu. Współpracowniczka przejmie część twoich obowiązków, a ty będziesz miała czas na uzupełnienie braków w wiedzy związanej z twoją branżą. Bądź jej wdzięczna i zrewanżuj się, wyświadczając jej podobną przysługę.

Komentarze (1)

Ocena: 1 / 5
Anonim (Ocena: 1) 29.06.2015 09:21
Ciągle to samo....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo