Miłosny horoskop na lato 2015

Wróżka Nunila zajrzała w gwiazdy i ułożyła dla was miłosny horoskop na tegoroczne lato!
Miłosny horoskop na lato 2015
26.06.2015

Baran (21.03-19.04)

Dla wszystkich zodiakalnych Baranów lato to czas miłosnej eksplozji. Jeśli znajdujesz się w stałym związku, to czekają się podwójne korzyści. Twój partner nie zmieni się, lecz nawet przez chwilę nie poczujesz stagnacji. Staniecie się wobec siebie czulsi i obdarzycie się większym zaufaniem zarówno w codziennym życiu, jak i w sprawach łóżkowych. Nabierzecie ochoty na eksperymenty, a seks zbliży was jeszcze bardziej niż wcześniej. Przełom lipca i sierpnia to okres rozkwitu wzajemnych uczuć. Twój ukochany uświadomi sobie, że jesteś kobietą jego życia i zapragnie podjąć kroki zmierzające ku waszej wspólnej przyszłości.

Jesteś singielką? Lipiec to czas rozkwitu życia towarzyskiego. Słońce doda ci więcej energii, a ty nabierzesz ochoty do zabawy. Odnowisz dawne kontakty i znów zaczniesz spędzać czas z przyjaciółmi. Czekają cię liczne imprezy i wyjazdy z ludźmi, których lubisz. Na jednym z nich zaczniesz flirtować z mężczyzną spod żywiołu ognia. Będzie to znajomy, którego znasz od dawna, jednak nigdy nie mieliście okazji ze sobą dłużej porozmawiać. Okaże się, że łączą was te same zainteresowania i podobne poglądy. Zaskrzy między wami, a romantyczna atmosfera, w której się znajdziecie, podsyci w was pożądanie. Bardzo szybko zapomnisz o rozsądku i pójdziesz na całość. Ten odważny krok okaże się katalizatorem waszej znajomości. Zanim się obejrzysz, stworzycie udany związek.

Byk (20.04-20.05)

Najbliższe miesiące będą okresem pełnym wrażeń, ale również i wątpliwości. Możesz spodziewać się metamorfozy, która samoistnie dokona się na twoim partnerze. Twój ukochany nabierze ochoty do życia i stanie się spontaniczny. Wasze spotkania przestaną ograniczać się do kanapy i oglądania filmów. Zaczniecie podróżować, bawić się i aktywnie spędzać czas. Na jednym z wyjazdów poznacie nowych ludzi i zaprzyjaźnicie się z nimi. Nowo poznany mężczyzna zainteresuje cię zarówno wizualnie, jak i od strony intelektualnej. Zaczniesz o nim fantazjować i porównywać go ze swoim partnerem. Pod wpływem impulsu zrobisz coś, co rzuci cień na waszą wspólną przyszłość.

Jesteś singielką? Wakacje to dla ciebie czas zabawy, flirtowania i romansowania. Słońce napełni cię pozytywną energią i wpłynie na twoją urodę. Będziesz wyglądała pięknie i podobnie się czuła. Twoja pogoda ducha i radość życia sprawią, że mężczyźni będą do ciebie lgnąć jak muchy do miodu. Zaczniesz umawiać się na randki, na których usłyszysz tysiące komplementów. Mimo to nie będziesz się czuła w pełni szczęśliwa. Adoracja ze strony mężczyzn doda ci pewności siebie, ale nie zapełni pustki, którą czujesz w sercu. Może przyszedł najwyższy czas, byś związała się z kimś na stałe?

miłość

Bliźnięta (21.05-21.06)

Przełom czerwca i lipca to okres miłosnej stabilizacji. Dojdziesz do porozumienia z partnerem w sprawach finansowych. Uda się wam również ustalić plan na najbliższą przyszłość i podjąć konkretne działania. Okres kłótni i słownych potyczek odejdzie w zapomnienie. Skupicie się na budowaniu silnych relacji i staniecie się sobie bliżsi. Okolice sierpnia przyniosą więcej zmian. Twój partner zaproponuje ci wspólne zamieszkanie lub oświadczy ci się. Jeśli czujesz, że nie jesteś na to w pełni gotowa, delikatnie odmów. Robiąc coś wbrew sobie tylko dlatego, by nie urazić drugiej osoby, unieszczęśliwisz obie strony.

Jesteś singielką? Początek lata nie przyniesie nic nowego. Będziesz okazjonalnie spotykać się z mężczyznami, ale do żadnego nie poczujesz nic poza koleżeńską sympatią. Przełom lipca i sierpnia to czas miłosnego ożywienia. Będzie on  się wiązał z wakacyjnym  urlopem, który spędzisz bardzo intensywnie. Poznasz nowych ludzi, amatorów szaleństwa i zabawy. Przy nich pozbędziesz się zahamowań i staniesz się spontaniczna. Otworzysz się na mężczyzn i zapomnisz o wstydzie. Twoja szczerość i bezpretensjonalność w damsko-męskich  kontaktach okażą się receptą na powodzenie. Będziesz flirtować i randkować do końca lata.

Rak (22.06-22.07)

Lato to czas zmian i ważnych wyborów. Uświadomisz sobie, że to, co oferuje ci partner, nie jest spełnieniem twoich marzeń. Podejmiesz próby, by naprawić wasze relacje, jednak twoje starania staną się bezowocne. Twój ukochany złoży ci wiele obietnic, ale żadnej nie wcieli w życie. Pod wpływem zdenerwowania zrobisz coś, co wpłynie na twoją miłosną sytuację. Zaczniesz odczuwać jeszcze więcej wątpliwości i oddalisz się od partnera. Twoje radykalne zachowanie zmusi twojego ukochanego do refleksji. Uświadomi sobie, że może cię stracić i dołoży wszelkich starań, by wszystko wróciło do normy. Otoczy cię opieką i troską, na które wcześniej nie było go stać. Poczujesz, że znów jesteś dla niego najważniejsza i przestaniesz zwracać uwagę na innych mężczyzn.

Jesteś singielką? Randki z mężczyzną, z którym okazjonalnie się spotkasz, zaczną cię nudzić. Przestaniesz się z nim umawiać i skupisz się na zawieraniu nowych znajomości. Wpadniesz w wir imprez, na których poznasz wielu atrakcyjnych mężczyzn. Flirt z jednym z nich przerodzi się w płomienny romans. Mimo namiętności w łóżku nie poczujesz do niego nic poza pożądaniem. Próby nawiązania intelektualnej więzi zakończą się fiaskiem. Zaczniesz tęsknić za szczerymi rozmowami i żywymi dyskusjami. Wpadniesz w melancholię, z której wyciągnie cię dobrze ci już znany mężczyzna. Mimo odrzucenia nie będzie czuł do ciebie urazy. Powoli zaczniecie odbudowywać nadszarpnięte relacje, a wasza znajomość rozkwitnie.

miłość

Lew (23.07-22.08)

Początek lata to czas miłosnej eksplozji. Słońce naładuje cię pozytywną energią, będziesz czuła się świetnie i tak samo wyglądała. Nabierzesz apetytu na miłość, a twoje libido gwałtownie podskoczy. Twoimi myślami zawładną mężczyźni i fantazje na ich temat. Jeśli do tej pory nie mogłaś znaleźć drugiej połowy i nikt nie był w stanie cię sobą zainteresować, to sytuacja diametralnie się zmieni. Okaże się, że wokół ciebie jest mnóstwo fajnych facetów, a ty zaczniesz ich dostrzegać. Twój miłosny temperament i bezpośredniość w kontaktach sprawią,  że staniesz się obiektem fascynacji wielu mężczyzn. Zaczniesz chodzić na randki, flirtować i romansować. Twoje życie seksualne stanie się bogate i w pełni satysfakcjonujące. Pokochasz swoje ciało i zapomnisz o kompleksach.

W związku uda ci się skoncentrować na partnerze, poskramiając swoją skłonność do flirtu. Twoje uczucia względem ukochanego odżyją, co znajdzie odbicie w waszym życiu seksualnym. Każdą wolną chwilę będziecie spędzać w łóżku z obopólną satysfakcją. Nabierzecie ochoty na eksperymenty i odkryjecie nowe sposoby sprawiania sobie przyjemności. Spełnienie w sferze erotycznej samoistnie rozwiąże wiele waszych problemów. Przestaniecie się ze sobą kłócić o błahostki i uparcie stawiać na swoim. Staniecie się sobie bliżsi i zapomnicie o egoizmie. Pod koniec lata dostaniesz niezwykły prezent w postaci dowodu miłości. Twój partner postara się dla ciebie i wygra walkę z nałogiem, który był dla ciebie nie do zniesienia. Jego metamorfoza zapoczątkuje nowy, cudowny okres w waszym związku.

Panna (23.08-22.09)

W sferze miłosnej czas pozytywnych zmian. Możesz spodziewać się większego zaangażowania partnera w wasze wspólne sprawy. Zacznie się interesować tym, czego do tej pory nawet nie zauważał. Poczujesz, że masz w nim wsparcie, a twoje wątpliwości dotyczące waszej przyszłości znikną. Przełom lipca i sierpnia to okres bardzo korzystny dla waszego związku. Będzie się wiązał z urlopowym wyjazdem, który spędzicie w wyjątkowo romantycznej atmosferze. Chwile spędzone z dala od codziennych problemów zbliżą was do siebie i pozwolą zapomnieć o tym, co było.

Jesteś singielką? Los się do ciebie uśmiechnie i sprawi, że twoje problemy związane ze sprawami sercowymi same się rozwiążą. Mężczyzna, z którym okazjonalnie się spotykasz, zacznie traktować się poważnie i zapragnie być z tobą w stałym związku. Wasza znajomość przestanie być tylko nieobwiązującym romansem i nabierze bardziej obiecujących kształtów. Wyznanie, które usłyszysz w połowie lipca, potwierdzi zaangażowanie twojego adoratora. Okaże się jednak, że choć długo na to czekałaś, to wcale nie tryskasz z radości. Uświadomisz sobie, że zależało ci na tych słowach jedynie z pobudek ambicjonalnych. Nie wstydź się swoich odczuć, nawet jeśli nie są zbyt szlachetne. Najważniejsze, żebyś była szczęśliwa, więc nie rób czegoś tylko dlatego, że tak wypada. Zdarzenie z końca sierpnia wyrwie cię z miłosnej melancholii. Poznasz zodiakalnego Lwa, który ujmie cię swoją spontanicznością. Poczujesz do niego coś więcej niż koleżeńską sympatię i zrobisz wszystko, by zdobyć jego serce. Twoja determinacja zostanie nagrodzona.

miłość

Waga (23.09-22.10)

Dla Wag w stałym związku lato nie przyniesie wielu zmian. Czeka cię spokojny i szczęśliwy czas, który spędzisz u boku partnera. Przełom lipca i sierpnia sprzyja wspólnym podróżom w nieznane miejsca. Planując urlop, wybierzcie egzotyczny kraj i nie zabierajcie ze sobą znajomych. Kontakt z obcą kulturą, poznawanie nowych smaków i zapachów wpłynie na wasze libido. Zapragniecie cieszyć się sobą w łóżku i sprawiać sobie jeszcze więcej przyjemności. Wspólny wyjazd, bogaty w przygody i doświadczenia, przegoni z waszego związku marazm, który ostatnio zaczął psuć wasze relacje. Koniec lata to romantyczny i sentymentalny czas. Będziecie spędzać ze sobą każdą wolną chwilę, z dala od kłótni i niepotrzebnych spięć.

Jesteś singielką? Jeżeli do tej pory nie miałaś szczęścia w sprawach sercowych, to sytuacja diametralnie się zmieni. Przed tobą czas erotycznych podbojów i przeżywania miłosnych przygód. Polubisz swoje ciało i zaczniesz podkreślać swoje atuty. Kobiecy styl i olśniewający uśmiech przyciągną do ciebie wielu mężczyzn. Początek lipca przywita cię miłą niespodzianką – na twojej drodze pojawi się ktoś, z kim kiedyś przeżyłaś coś fascynującego. Wasze uczucia odżyją na nowo, jednak wasz romans nie potrwa zbyt długo. Uświadomisz sobie, że skoro jeden raz wam nie wyszło, to z pewnością historia się powtórzy. Sierpień to czas zawierania nowych znajomości. Poznasz elokwentnego mężczyznę spod znaku Skorpiona. Wieczory spędzone na pasjonujących dyskusjach staną się podstawą do nawiązania trwałej relacji.

Skorpion (23.10-21.11)

Twój partner zajdzie na drugi plan, a ty nabierzesz ochoty do flirtowania. Przestaniesz być obojętna na adorację innych mężczyzn i zaczniesz wysyłać im niewerbalne sygnały zainteresowania. Jeden z adoratorów poczuje do ciebie coś więcej niż sympatię. Zaczniesz się z nim spotykać, tłumacząc się, że koleżeńskie spotkanie to nie zdrada. Niestety, bardzo szybko wpadniesz we własną pułapkę. Mężczyzna zawładnie twoimi myślami, a ty nie będziesz mogła przestać o nim fantazjować. Twój partner zacznie coś podejrzewać i pod wpływem desperacji przeczyta twoją prywatną korespondencję. Podczas przykrej rozmowy zostaniesz przyparta do muru. Będziesz musiała zdecydować, który z mężczyzn jest dla ciebie ważniejszy.

Jesteś singielką? Wenus wpłynie na twoją urodę i samopoczucie. Przestaniesz czuć się gorzej tylko dlatego, że nie masz partnera i polubisz samą siebie. Uświadomisz sobie, jak wiele korzyści oferuje życie w pojedynkę i zaczniesz się nim cieszyć. Staniesz się otwarta na nowe znajomości i zaczniesz pierwsza wychodzić z inicjatywą. Twój kalendarz zapełnią terminy randek. Odważysz się zrobić pierwszy krok w stronę kogoś, kto od dawna ci się podoba. Będzie to dobry ruch z twojej strony, który pozwoli waszej znajomości się rozwinąć. Pamiętaj jednak, że ten facet jest nieśmiały i źle się czuje w towarzystwie nachalnych kobiet. Flirtuj z nim, ale bądź subtelna i przede wszystkim uzbrój się w cierpliwość. Ten facet odwzajemni twoje uczucia, ale zanim to sobie uświadomi, minie trochę czasu. Pozwól mu myśleć i działać w swoim tempie. Na tego mężczyznę warto zaczekać.

miłość

Ryby (21.02-20.03)

Jeśli do tej pory nie mogłaś znaleźć drugiej połówki, to przestaniesz się tym przejmować i zaakceptujesz sytuację, w której się znajdujesz. Nadal będziesz się spotykać z mężczyznami, ale przestaniesz od nich wymagać więcej niż mogą ci dać. Traktując randki jak przyjemną rozrywkę, zaczniesz się bawić i cieszyć chwilą. Staniesz się bardziej spontaniczna i odważysz się robić to, na co wcześniej nie mogłaś się zdobyć. Twoja radość życia i beztroska spodobają się mężczyźnie spod znaku Bliźniąt. Spędzicie ze sobą wspaniałe chwile, a twój adorator bardzo szybko się w tobie zakocha. W sierpniu usłyszysz wyznanie miłości, które cię przerazi. Świadomość, że możesz stracić wolność, którą tak polubiłaś, będzie nie do zaakceptowania. Okaże się, że nie jesteś jeszcze gotowa na związek i wycofasz się z tego układu.

Masz faceta? Pierwsze tygodnie lata spędzicie spokojnie i przewidywalnie. Dokończycie wspólnie zaczęte sprawy i zaczniecie wdrażać w życie plany związane z niedaleką przyszłości. Skupicie się także na bieżących sprawach i wyjaśnicie problem związany ze sferą finansową. Sierpień przyniesie więcej emocji. Niespodziewanie na horyzoncie pojawi się twój były chłopak. Wasze drogi znów się przetną, a czas, który razem spędzicie, negatywnie wpłynie na twój obecny związek. Twój partner stanie się zazdrosny i zacznie cię kontrolować. Nie potępiaj go jednak za takie zachowanie i zrób wszystko, by sytuacja wróciła do normy. Koniec lata stworzy wam warunki do naprawy tego, co się między wami popsuło. Dołożysz wszelkich starań, by odbudować nadszarpnięte relacje i odzyskać utracone zaufanie.

miłość

Strzelec (22.11-21.12)

Przed tobą czas miłosnych rewolucji. Uświadomisz sobie, że relacje między tobą a partnerem pozostawiają wiele do życzenia i postanowisz to zmienić. Przeprowadzisz szczerą rozmowę z ukochanym, która otworzy wam oczy na wiele spraw. Okaże się, że nie do końca się rozumiecie i przede wszystkim nie tolerujecie swoich denerwujących przyzwyczajeń. Zaczniecie nad sobą pracować, jednak zmiana nawyków okaże się bardzo trudna. Atmosfera w waszym związku stanie się napięta, a kłótnie będą wisieć w powietrzu. Będzie to jedynie okres przejściowy, który potrwa do końca lipca. Sierpień to czas nagrody za trud, który włożycie w pracę nas sobą i waszym związkiem. Wyeliminujecie z niego wszystko, co do tej pory was blokowało i staniecie się wobec siebie bardziej tolerancyjni. Uświadomicie sobie, że związek to sztuka kompromisu, a problemy, które do tej pory psuły wasze relacje, znikną.

Jesteś singielką? Za sprawą Wenus staniesz się atrakcyjna i pełna życia. Twój ognisty temperament przyciągnie do ciebie adoratorów, zwłaszcza tych, których żywiołem jest woda. Z mężczyzną spod znaku Ryb połączy cię intelektualna znajomość, a z zodiakalnym Rakiem spędzisz pasmo upojnych nocy. Koniec lata to czas ważnych wyborów. Naprzeciw siebie stanie dwóch, diametralnie różniących się od siebie panów, którzy będą chcieli stworzyć z tobą stały związek. Podejmując decyzję, nie kieruj się sugestiami koleżanek, lecz zawierz intuicji.

Koziorożec (22.12-19.01)

Będziesz cieszyć się powodzeniem wśród mężczyzn i szczęściem w miłości. Jeśli do tej pory nie mogłaś znaleźć nikogo, kto spełniłby twoje oczekiwania, to sytuacja się zmieni. Na twojej drodze pojawi się temperamentny Baran, z którym zawiążesz atrakcyjną znajomość. Będziesz się z nim świetnie bawić i równie dobrze dogadywać. Wasze relacje bardzo szybko się zacieśnią, a ty poczujesz, że jest to facet, z którym mogłabyś się związać na stałe. Wasza wspólna podróż na przełomie lipca i sierpnia stworzy wam okazję do sprawdzenia się w łóżku. Okaże się, że w sferze seksualnej idealnie do siebie pasujecie. Zapomnisz o kompleksach i będziesz czerpać maksymalną przyjemność z waszych zbliżeń.

Masz faceta? Twój partner zacznie zwracać uwagę na inne kobiety i flirtować z koleżankami. Na jeden z imprez poczujesz się jak piąte koło u wozu i uświadomisz sobie, że zachowanie twojego ukochanego to alarm nawołujący do zmian. Ostatnio zaniedbałaś swój wygląd, a wasze życie seksualne zamieniło się w rutynę. Jako zodiakalny Koziorożec nie osiądziesz na laurach, lecz zaczniesz działać. Zaczniesz uprawiać sport, zdrowiej się odżywiać, a w twojej garderobie pojawi się więcej kobiecych strojów. Świadomość, że ładnie wyglądasz, doda ci pewności siebie. Partner zauważy twoją metamorfozę i doceni fakt, że się dla niego starasz. Odstawi inne kobiety na bok i znów skoncentruje się na tobie. Sierpień to cudowny okres dla waszego związku. Wasze uczucia odżyją, zwłaszcza namiętność i pożądanie. Będziecie spędzać ze sobą więcej czasu, rozmawiając i planując wspólną przyszłość.

miłość

Wodnik (20.01-20.02)

Dla wszystkich Wodników lato to czas skrajnych emocji. Chwile miłosnego spełnienia będą przeplatały się z uczuciem gniewu i zazdrości. Przeżyjesz wiele romantycznych chwil u boku partnera. Poczujesz, że jesteś rozumiana i kochana. Wybranek obdarzy cię poczuciem bezpieczeństwa, którego wcześniej nie miałaś. To wszystko uśpi twoją czujność. Nie będziesz dostrzegała niepokojących sygnałów i przymkniesz oko na jego niewłaściwe zachowanie. Rozmowa z przyjaciółką uświadomi ci wiele rzeczy. Dowiesz się, że twój partner nie jest czysty jak łza i ma wiele na sumieniu. Nie bój się z nim o tym porozmawiać. Tłumiąc to w sobie, pozwalasz, by wasz konflikt narastał.

Jako singielka nawiążesz znajomość z zajętym mężczyzną. Wasze początkowo koleżeńskie spotkania bardzo szybko nabiorą charakteru randek. Zanim się zorientujecie, sytuacja wymknie się spod kontroli. Uświadomisz sobie, że ten facet naprawdę ci się podoba i nie potrafisz o nim zapomnieć. Twój adorator będzie czuł to samo do ciebie i zacznie oszukiwać swoją partnerkę. Świadomość, że żyjecie w kłamstwie, wpędzi cię w frustrację. Koniec sierpnia to czas podjęcia radykalnych kroków. Nie będziesz potrafiła ciągnąć dłużej takiego układu i postawisz wszystko na jedną kartę. Twój wybranek ucieknie przed odpowiedzialnością, odkładając swoją decyzję w czasie.

 

Polecane wideo

Komentarze (10)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.01.2016 22:53
Zadzwoniłam na ezowymiar.pl do wróżki Irminy , oczekiwałam rzetelnej pomocy i się nie zawiodłam. Wcześniej korzystałam z usług innych wróżek, ale w rozmowach z nimi nie było tyle konkretów. Na pewno jeszcze zadzwonię.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2015 23:39
Moim zdaniem najlepszym specjalistą od wróżb i horoskopów jest wróżbita Paulus (wrozbitapaulus.pl) kilkukrotnie korzystałam z jego uslug i za każdym razem wszystko się sprawdzało.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.06.2015 15:37
Sprzedam zestaw z Women On Web, zestaw sklada sie z 1 tab Mifepristonu + 8 tab Misoprostolu Zestaw sprzedam za 390zł, mozliwa jest wysylka kurierska lub poczta polska lub odbior osobisty! Moj numer to 697564trzy10.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.06.2015 13:04
mam nadzieje ze sprawdzi sie to co jest dla ryb !! moj byly jest spod znaku blizniat a ja za nim tesknie !
odpowiedz
M (Ocena: 5) 27.06.2015 12:59
Nie no... horoskop dla singielki wodnika taki, że nic tylko lepiej w żaden związek nie wchodzić...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie