Horoskop tygodniowy 22.06. - 28.06.

Wróżka Nunila już wie, co czeka was w tym tygodniu. Warto się przekonać!
Horoskop tygodniowy 22.06. - 28.06.
22.06.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W twoim życiu znów zapanuje chaos. Niedokończone sprawy z ubiegłego tygodnia spiętrzą się, a ty ze wszystkim zostaniesz sama. Wyciągnij wnioski na przyszłość i naucz się nie odkładać na później tego, co nie cierpi zwłoki.

Miłość i seks: Masz faceta? Pogodzisz się z faktem, że twój partner nie jest ideałem i zaczniesz zwracać większą uwagę na jego mocne strony. Docenisz to, co masz i uświadomisz sobie, że twój ukochany to dobry materiał na męża. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym lubisz rozmawiać, zacznie dawać ci do zrozumienia, że mu się podobasz. Daj mu zielone światło.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym odrobinę nerwowo. Nie wszystko będzie szło po twojej myśli, ale uda ci się doprowadzić do końca ważny projekt. Możesz spodziewać się premii.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Zaczną ci dokuczać drobne problemy zdrowotne. Będzie to wierzchołek góry lodowej, więc jak najszybciej postaraj się zregenerować i uzupełnić niedobór snu. Życie towarzyskie odłóż na boczny tor i zwróć większą uwagę na dietę.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany odważy się i przeprowadzi z tobą rozmowę na temat waszej wspólnej przyszłości. To, czego się od niego dowiesz, pozytywnie cię zaskoczy. Okaże się, że myślicie w podobny sposób. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym łączy cię wirtualna znajomość, zapragnie poznać cię bliżej. Nie bój się spotkania; to odpowiedni czas, byś dowiedziała się, na czym stoisz.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała dużo pracy, ale systematyczność przyniesie pożądane rezultaty. Ze wszystkim uporasz się w terminie i zapewnisz sobie wolny weekend. Jeśli koleżanka poprosi cię, byś ją zastąpiła, nie wstydź się odmówić.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Planety będą po twojej stronie i obdarzą cię opieką. Dzięki astralnemu wsparciu wszystko będzie układało się po twojej myśli, a ty raz na zawsze uporasz się z problemami natury finansowej. Wtorek to twój szczęśliwy dzień.

Miłość i seks: Masz faceta? Nabierzesz ochoty na erotyczne eksperymenty i zaczniesz wcielać w życie swoje fantazje. Ukochany będzie wniebowzięty. Jesteś singielką? W nieoczekiwanych okolicznościach spotkasz mężczyznę, z którym niedawno flirtowałaś. Naucz się odczytywać znaki i nie pozwól mu odejść bez słowa.

Kariera i pieniądze: W pracy nowe wyzwanie. Początkowo cię ono przerośnie, ale pomoc życzliwych współpracowników okaże się bezcenna. Ich rady i wsparcie pomogą ci się ze wszystkim uporać szybciej, niż zakładał twój przełożony.

 

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Będziesz pełna energii i optymizmu. Nabierzesz ochoty do życia pełną parą i zapragniesz zmienić to, z czym do tej pory na siłę się godziłaś. Weekend to czas rodzinnych spotkań. Obecność bliskich i ich troska sprawią, że poczujesz się bezpiecznie.

Miłość i seks: W miłości więcej adrenaliny. Poznasz mężczyznę, który w okamgnieniu cię w sobie rozkocha. Jego temperament i uwielbienie ryzyka udzielą się także tobie. Przestaniesz słuchać głosu rozsądku i całkowicie poddasz się chwili. Ciesz się życiem, ale pamiętaj, że każda decyzja niesie ze sobą określone konsekwencje.

Kariera i pieniądze: W pracy bądź bardziej zaangażowana i skup się na szczegółach. Działaj skrupulatnie i nie zostawiaj niczego na później. Będąc systematyczną i dokładną, ze wszystkim uporasz się przed terminem.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: W najbliższych dniach pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Zastanów się, co tak naprawdę sprawia ci przyjemność i zrób to niezależnie od kosztów. Życie jest za krótkie, by wszystkiego sobie odmawiać.

Miłość i seks: Masz faceta? Staniesz się bardziej romantyczna i obdarzysz swojego partnera szczerym uczuciem. W twoim sercu znów zakwitnie prawdziwa miłość. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod znaku Bliźniąt zacznie się rozwijać w błyskawicznym tempie. Wasze spotkania bardzo szybko nabiorą charakteru randek. Wkrótce zakochasz się do nieprzytomności.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym perturbacje. W firmie pojawi się nowa pracownica, która zacznie z tobą konkurować. Jej ambicja i opanowanie okażą się najskuteczniejszą bronią. Niezależnie od sytuacji zachowaj zimną krew i nie daj jej powodów, by czuła się od ciebie lepsza.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Przestaną ci dokuczać problemy alergiczne i odzyskasz siły witalne. Dobra kondycja psychofizyczna sprawi, że poczujesz się szczęśliwa i zaczniesz cieszyć się życiem. Pod koniec tygodnia możesz spodziewać się miłej niespodzianki związanej ze sprawami towarzyskimi.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Przed tobą czas erotycznych podbojów i zawierania przelotnych, ale ekscytujących znajomości. Nowo poznany mężczyzna spod znaku Panny okaże się zarówno namiętnym kochankiem, jak i atrakcyjnym partnerem do rozmów. Masz faceta? Wasz związek się umocni, a uczucia rozkwitną. Staniecie się wobec siebie czuli, wyrozumiali i troskliwi. Okres kłótni i niepewności odejdzie w niepamięć.

Kariera i pieniądze: Czeka cię ważna rozmowa z przełożonym. Szef będzie chciał ci wytknąć twoje niekompetencje, więc przygotuj się do tej dyskusji i nie daj się wytrącić z równowagi. Bądź kulturalna i mów tylko tyle, ile potrzeba.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają wyjazdom. Mars zaopiekuje się tobą w podróży i sprawi, że nie spotka cię żadna przykra przygodna. Możesz za to liczyć na obecność życzliwych ludzi, którzy chętnie nawiążą z tobą znajomość.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie dziel się z nimi swoimi wątpliwościami, zwłaszcza jeśli dotyczą jego osoby. Pewne kwestie lepiej przemilczeć. Porozmawiaj na ten temat z kimś bliskim. Warto, by ktoś spojrzał na całą sprawę z innej perspektywy. Jesteś singielką? Jeśli mężczyzna mówi, że zadzwoni, a potem tego nie robi, wniosek nasuwa się sam. Teorie o zgubieniu numeru telefonu to bajki dla naiwnych.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej spokoju. Twoi współpracownicy przestaną ze sobą konkurować i zabiegać o względy szefa. Atmosfera w firmie stanie się przyjazna i sprzyjająca wytężonej pracy.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Czeka cię miłe wydarzenie związane ze sprawami towarzyskimi. Twoje drogi znów splotą się z koleżanką, z którą kiedyś byłaś bardzo blisko. Wasze relacje odżyją na nowo.

Miłość i seks: W miłości więcej zrozumienia. Dogadasz się z partnerem w sprawie związanej z finansami. Przestaniecie się spierać podczas zakupów, a wydawanie pieniędzy nie będzie stanowić dla was problemu. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym się spotykasz, zrozumie twoją sytuację i przestanie na ciebie naciskać. Poczujesz, że nie jesteś do niczego przymuszana i robisz to, na co naprawdę masz ochotę.

Kariera i pieniądze: Twoja erudycja i spryt pomogą ci pokonać konkurentów. Wyjdziesz na prowadzenie w walce o awans, a twój urok osobisty sprawi, że współpracownicy nie będą czuć wobec ciebie zawiści. Wkrótce osiągniesz to, na czym od dawna ci zależy.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Najbliższe dni to czas rodzinnych imprez. Nie stroń od spotkań z bliskimi, nawet jeśli nie ze wszystkimi czujesz silną więź. Pewne rzeczy trzeba po prostu potraktować jak obowiązek niepodlegający dyskusji.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych więcej rozsądku. Przestaniesz działać impulsywnie i słuchać jedynie głosu serca. Racjonalne podejście do mężczyzn uchroni cię przed popełnieniem kolejnego błędu. Podejmiesz właściwą decyzję i uwolnisz się od toksycznej znajomości.

Kariera i pieniądze: Merkury będzie sprzyjał Wagom szukającym stałego zatrudnienia. Jeśli do tej pory nie udawało ci się znaleźć pracy na cały etat, to los się do ciebie uśmiechnie. Zostaniesz zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną, a twoje umiejętności i urok osobisty przekonają wpływową osobę, że jesteś kimś, kogo warto mieć w swoim zespole.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Pierwsze dni tygodnia przywitają cię niespodzianką. Miłe wydarzenie związane ze sprawami rodzinnymi zapewni ci dobry humor aż do niedzieli. W połowie tygodnia bądź bardziej skoncentrowana na drodze i postaraj się jeździć mniej brawurowo.

Miłość i seks: W miłości aura spokoju. Spędzisz udane chwile z partnerem w przyjaznej, pełnej ciepła atmosferze. Weekend to dobry czas na romantyczny wyjazd we dwoje. Jesteś singielką? W najbliższych dniach to się nie zmieni. Pogodzisz się za to ze swoją sytuacją i przestaniesz czuć się gorzej w towarzystwie „zajętych” koleżanek. Odzyskasz pewność siebie i poczujesz się dobrze we własnej skórze.

Kariera i pieniądze: W pracy postaraj się nie budzić kontrowersji. Ubieraj się stosownie do okoliczności i nie poruszaj z szefem niewygodnych tematów. Będąc stonowaną i powściągliwą, wywalczysz znacznie więcej, niż możesz przypuszczać.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Czeka cię tydzień obfity w wydarzenia. W twoim życiu będzie się działo, zwłaszcza na polu zawodowym. Piątek to twój szczęśliwy dzień. Wykorzystaj go najlepiej, jak potrafisz.

Miłość i seks: W związku czekają cię trudne chwile. Twój partner stanie się drażliwy, a ty ochoczo będziesz dolewać oliwy do ognia. Czeka was poważna kłótnia, podczas której padną przykre słowa. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ci się podoba, zacznie interesować się twoją koleżanką. Unieś się dumą i nie interweniuj. Ten facet sam musi dojść do wniosku, że to ty jesteś dla niego stworzona.

Kariera i pieniądze: Staniesz się bystrzejsza i szybciej zaczniesz przyswajać nowe informacje. Okaże się, że twoje obawy związane z pracą, którą wykonujesz, wynikały z braku pewności siebie. Uświadomisz sobie, że drzemie w tobie potencjał i opanujesz to, z czym do tej pory miałaś największe problemy.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Twój spryt pomoże ci dokończyć ważne sprawy. Pozbędziesz się problemu związanego z finansami i staniesz na nogi. Okolice weekendu sprzyjają podróżom w damskim gronie. Zaplanuj wyjazd z przyjaciółkami i bawcie się jak za dawnych czasów.

Miłość i seks: W miłości szczęście. Twoje relacje z bliskim mężczyzną poprawią się, a twój wybranek zacznie okazywać ci więcej zainteresowania i uczucia. Pod koniec tygodnia usłyszysz z jego ust słowa, które raz na zawsze rozwieją twoje wątpliwości. Okaże się, że macie wobec siebie te same oczekiwania i zamiary związane z przyszłością.

Kariera i pieniądze: W pracy poczujesz się niedoceniona. Uświadomisz sobie, że twoja dokładność i zarazem kreatywność nie robią na przełożonym wrażenia. Zniechęcisz się i zaczniesz dawać z siebie o połowę mniej.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.06.2015 20:06
zaluje ze przeczytalam
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo