Horoskop tygodniowy 08.06. - 14.06.

Sprawdź najnowszą wróżbę dla swojego znaku zodiaku!
Horoskop tygodniowy 08.06. - 14.06.
08.06.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Odezwie się do ciebie osoba, z którą od dawna nie miałaś kontaktu. Będzie to dla ciebie miła niespodzianka, a jej pozytywne nastawienie i chęć naprawienia waszych relacji poprawi ci humor na wiele dni. Weekend zapowiada się szampańsko.

Miłość i seks: Masz faceta? Bądź bardziej tajemnicza. To dobrze, że jesteś wobec niego szczera, ale mówienie o wszystkim sprawia, że twój partner przestaje być o ciebie zazdrosny. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na kolegę swojej przyjaciółki. Od dawna się tobą interesuje i robi, co może, by zwrócić twoją uwagę.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej spokoju. Koniec tygodnia to okres zasłużonego urlopu. Odłóż na ten czas wszystkie sprawy związane z firmą i porządnie wypocznij.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Osiągniesz stan równowagi w każdej dziedzinie życia. Zapanujesz nad chaosem w sprawach osobistych i wyznaczysz sobie nowe priorytety. Spokój i niezależność sprawią, że poczujesz się szczęśliwa.

Miłość i seks: W miłości kolejny dylemat. Uświadomisz sobie, że twój partner nie dotrzymuje ci kroku, i zaczniesz brać pod uwagę rozstanie. Pamiętaj, by nie podejmować decyzji pod wpływem zdenerwowania. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym się spotykasz, nie będzie okazywał ci nic więcej poza koleżeńską sympatią. Zamiast się zastanawiać, odważ się i zapytaj, jakie ma wobec ciebie zamiary.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Okolice środy zapoczątkują  bardziej stresujący okres. Dbaj o siebie i przede wszystkim się wysypiaj, a wytrwasz do końca tygodnia bez szwanku.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Będziesz podenerwowana i skora do kłótni. Zaczniesz reagować na problemowe sytuacje na wyrost, na czym ucierpią twoi bliscy. Winę za twój stan będzie ponosiło zmęczenie. Weekend spędź w domu, relaksując się przy optymistycznej książce.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek ustabilizuje się. Chwile niepewności i obaw przed rozstaniem odejdą w niepamięć. Skupicie się na odnowieniu waszych relacji i dołożycie wszelkich starań, by wasze uczucia odżyły na nowo. Jesteś singielką? Wenus ześle na twoja drogę interesującego mężczyznę spod znaku Wagi. Nie czekaj na to spotkanie. Poznasz go w najmniej oczekiwanym momencie.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa unormuje się. Nauczysz się mądrze gospodarować pieniędzmi i przestaniesz żyć na ciągłym debecie. Świadomość, że masz w rezerwie pieniądze, zapewni ci spokój ducha.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Skoncentrujesz się na obowiązkach i skupisz na najpilniejszych zadaniach. Dobra organizacja czasu sprawi, że ze wszystkim uporasz się przed terminem. Okolice weekendu sprzyjają wyjazdom z przyjaciółką.

Miłość i seks: Masz faceta? Postaraj się wynagrodzić mu swoją ciągłą nieobecność. Fakt, że wciąż nie masz dla niego czasu, zmusza go do przykrych refleksji. Najbliższy wolny wieczór spędź tylko z nim i wyłącz telefon. Jesteś singielką? Zwróć uwagą na mężczyznę spod znaku Lwa. Jego ognisty temperament i twój spokój ducha to idealnie uzupełniająca się kompozycja.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Okolice wtorku sprzyjają negocjacjom z klientami. Pod koniec tygodnia uważaj, by nie popełnić gafy w czasie rozmowy z przełożonym.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: W najbliższych dniach uważaj na to, co mówisz. Koleżanka spod znaku Byka chętnie wykorzysta przeciwko tobie zdobyte informacje. Zwróć uwagę, komu się zwierzasz, a pikantne szczegóły zachowaj dla siebie.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Nabierzesz ochoty na flirtowanie i zapragniesz przeżyć miłosną przygodę. Twój wrodzony seksapil sprawi, że bez trudu znajdziesz mężczyznę, który straci dla ciebie głowę. Masz faceta? Nabierzecie ochoty na eksperymenty, a wzajemne sprawianie przyjemności i odkrywanie nieznanego jeszcze bardziej pobudzi waszą wyobraźnię. Wasze życie seksualne rozkwitnie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym koniec marazmu. Pojawią się nowe oferty pracy i uda ci się umówić na kilka rozmów kwalifikacyjnych. Jedna z nich zakończy się sukcesem.

 

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Zacznie cię dręczyć niewyjaśniona sprawa z przeszłości. Trudno będzie ci się skupić na czymkolwiek, a twoje myśli będą krążyć wokół osoby, o której już dawno powinnaś zapomnieć. Może warto przeprowadzić oczyszczającą rozmowę?

Miłość i seks: W miłości więcej beztroski. Przestaniesz traktować mężczyzn aż tak serio i pozwolisz sobie na więcej luzu. Twoje mniej zasadnicze podejście okaże się receptą na udane relacje. Ktoś bliski twojemu sercu poczuje, że ma pole manewru i uświadomi sobie, że jest w twoim życiu z własnego wyboru. Wasza znajomość rozkwitnie.

Kariera i pieniądze: Będziesz rozkojarzona i z trudem podołasz zawodowym obowiązkom. Koniec tygodnia to czas wyjątkowo stresujący. Konfrontacja z przełożonym zakończy się ostrą wymianą zdań.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: To czas zawierania nowych znajomości. Staniesz się bardziej otwarta i przestaniesz wstydzić się swoich poglądów. Twój sposób myślenia okaże się bardzo interesujący. Rozmowy z ciekawym świata Lwem staną się podstawą do zbudowania interesującej relacji.

Miłość i seks: Masz faceta? Zaufaj mu w sprawach, na których się nie znasz. Twój ukochany nie jest aż tak zaradny jak ty, ale również ma pojęcie o świecie. Zdając się w męskich dziedzinach na partnera, podbudowujesz go, a sobie samej oszczędzasz dużo pracy. Jesteś singielką? Zawierz intuicji. Jeśli czujesz, że niedawno poznany facet nie jest dla ciebie, nie marnuj swojego czasu. Z tego i tak nic poważnego nie będzie.

Kariera i pieniądze: To świetny czas dla kariery. Uda ci się porozmawiać z wpływową osobą, która poruszy swoje znajomości, by ci pomóc. Spotkanie w okolicy czwartku otworzy przed tobą drzwi do spektakularnego awansu.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Pokonaj swoje lęki i bariery. Twoje nieuzasadnione obawy i kompleksy nie pozwalają ci dostrzec, że jesteś szczęśliwa. Zacznij lubić swoje życie, a przede wszystkim samą siebie.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Twoja cierpliwość w czekaniu na miłość zostanie nagrodzona. Poznasz mężczyznę spod znaku Wodnika, a jego oryginalna osobowość sprawi, że bardzo szybko się w nim zakochasz. Twoje uczucia zostaną odwzajemnione. Masz faceta? Usłyszysz od niego deklarację, na którą długo czekałaś. Uspokoisz się i poświęcisz większą uwagę waszemu związkowi. Wasze relacje umocnią się.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bądź bardziej skrupulatna. Przyłóż się do tego, co robisz i zwróć wagę na detale. Diabeł tkwi w szczegółach.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Bycie szczerą wobec siebie i innych zacznie przynosić rezultaty. Bliscy przestaną mieć do ciebie pretensje, a ty przestaniesz się oceniać na wyrost i spojrzysz na siebie bardziej obiektywnie. Większy dystans okaże się kluczem do zadowolenia i szczęścia.

Miłość i seks: W miłości więcej niewiadomych. Mężczyzna, na którym ci zależy, stanie się tajemniczy i przestanie ci mówić o tym, co najbardziej cię interesuje. Zaczniesz się zastanawiać, czy plotki na jego temat nie są jedynie historyjkami wyssanymi z palca. Prawda okaże się zaskakująca.

Kariera i pieniądze: Uświadomisz sobie, że pracujesz ponad siły. Będziesz przemęczona i przestaniesz czerpać satysfakcję z tego, czym się zajmujesz. Zamiast się katować, weź kilka dni wolnego. Pracuje się po to, aby żyć, a nie na odwrót.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Początek tygodnia przyniesie ważne informacje. Dostaniesz wiadomość, która pomoże ci ruszyć z twoim odważnym projektem. Świadomość, że realizujesz swoje plany, doda ci pewności siebie i poprawi samopoczucie.

Miłość i seks: W miłości więcej romantyzmu. Spędzisz słodkie chwile z partnerem pełne czułych rozmów i rozkoszy w sypialni. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który będzie cię adorował w klasycznym stylu. Kwiaty, czekoladki i komplementy sprawią, że poczujesz się jak księżniczka.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym stabilnie. Tydzień roboczy upłynie tak jak zaplanowałaś, z dala od problemowych sytuacji. W okolicach czwartku unikaj konfrontacji z przełożonym. Twój szef będzie zmęczony i stanie się bardzo drażliwy.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Rodzina i przyjaciele będą przy tobie, a ich obecność sprawi, że poczujesz się naprawdę szczęśliwa. Okolice weekendu nie sprzyjają dalekim podróżom. Jeśli chcesz wypocząć, pojedź do lasu.

Miłość i seks: Otworzysz się na miłość i zaczniesz czerpać więcej przyjemność z przebywania z mężczyznami. Staniesz się namiętna i czarująca, a twój seksapil przyciągnie do ciebie całą rzeszę adoratorów. Flirtuj, ale nie dawaj złudnych nadziei. Składając puste obietnice, możesz wiele stracić.

Kariera i pieniądze: Zaczniesz czerpać korzyści finansowe z projektu, który został zbagatelizowany przez twoich znajomych. Twoja sytuacja materialna znacznie się poprawi, a świadomość, że sama zapracowałaś na swój sukces, dodatkowo cię zmotywuje.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: To dobry czas na rozwój intelektualny. Pokonaj swoje nie do końca dobre przyzwyczajenia i znajdź czas na naukę lub czytanie książek. Świadomość, że się kształcisz, doda ci pewności siebie.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie będziesz się nudzić. Twój partner stanie się energiczny i spontaniczny zarówno w życiu codziennym, jak i w łóżku. Znów spojrzysz na niego przez różowe okulary. Jesteś singielką? Merkury wkroczy w twój znak i wpłynie na twoje sprawy sercowe. Wszystko zacznie się układać po twojej myśli, a wątpliwości dotyczące mężczyzny, który ci się podoba, znikną.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym zdaj się na starszych i doświadczonych pracowników. Bierz z nich przykład i nie trać czasu na jałowe dyskusje z nowicjuszami. Wdając się w sojusze z nieodpowiednimi osobami, możesz wiele stracić.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.06.2015 12:22
Oj twój poziom inteligencji mnie przeraża
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.06.2015 02:38
no i co zadowolone prostaczki!?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie