Horoskop 25.05. - 31.05.

Najnowsze przepowiednie dla 12 znaków zodiaku na cały tydzień.
Horoskop 25.05. - 31.05.
25.05.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Staniesz się niezdecydowana, a twoim bliskim będzie trudno za tobą nadążyć. Często będziesz zmieniać zdanie i odkryjesz, że tak naprawdę sama nie wiesz, czego chcesz. Może warto się zastanowić, kto jest odpowiedzialny za twój mętlik w głowie?

Miłość i seks: W miłości szansa na naprawę tego, co kiedyś samo się zepsuło. W związku razem z partnerem zaczniecie pracę nad waszą relacją bez obarczana siebie winą. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym jakiś czas temu przestałaś się spotykać, bez konkretnego powodu znów pojawi się w twoim życiu. Tym razem nie odpuszczaj tej znajomości. Macie szansę stworzyć dobraną parę.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym ryzyko, które się opłaci. Postawisz wszystko na jedną kartę i ugrasz to, na czym ci od dawna bardzo zależy. Twoja kariera zacznie się rozwijać.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W najbliższych dniach mądrze rozkładaj siły. Tydzień rozpocznij spokojnie i rozplanuj obowiązki po równo na każdy dzień. Dzięki temu w sobotę nie padniesz ze zmęczenia i będziesz miała ochotę aktywnie spędzić wolny czas.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych odrobina niepewności. Mężczyzna bliski twojemu sercu będzie dawał ci sprzeczne sygnały. Jednego dnia da ci do zrozumienia, że jesteś jego drugą połową, a drugiego potraktuje cię, jakby nic do ciebie nie czuł. Nie interweniuj i daj mu czas na przemyślenie waszej znajomości. Wkrótce sytuacja się wyklaruje.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Tydzień roboczy upłynie tak, jak mogłaś się tego spodziewać. Jedynie w okolicy czwartku spotka cię nieplanowana sytuacja. Działaj ostrożnie, a unikniesz błędu.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Spotkasz na swojej drodze życzliwą osobę, która pomoże ci się uporać z problemami rodzinnymi. Jej uczestnictwo w twoim życiu będzie korzystne również dla twojego psychicznego komfortu. Poczujesz, że masz przy sobie kogoś, komu naprawdę na tobie zależy.

Miłość i seks: Masz faceta? Przed wami burzliwy okres. Ciche dni będą przeplatały się z emocjonującymi momentami i chwilami miłosnego uniesienia. Wahania temperatury waszej relacji tym razem wyjdą wam na dobre. Jesteś singielką? Flirt z mężczyzną, którego żywiołem jest ziemia, przerodzi się w coś poważnego i stałego. Zanim się obejrzysz, staniesz u progu prawdziwego związku.

Kariera i pieniądze: W pracy będzie się działo. Jeśli narzekałaś na nudę, to w najbliższych dniach zaczniesz za nią tęsknić. Z trudem będziesz się wyrabiała z rutynowymi obowiązkami, a nadgodziny staną się normą.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Rozmowa z życzliwą osobą uświadomi ci, że tracisz czas na rozpamiętywanie popełnionych błędów. Zaakceptujesz dawną siebie i równocześnie skupisz się na przyszłości. Odzyskasz pewność siebie i zaczniesz działać konstruktywnie.

Miłość i seks: Pokaż bliskiemu mężczyźnie, że jest dla ciebie ważny i że się o niego troszczysz. Wystarczą drobne gesty jak kanapka do pracy czy poprawienie kołnierzyka przy koszuli. To nie słowa, a drobiazgi świadczą o uczuciu. Będąc czułą i opiekuńczą, zyskasz w jego oczach znacznie więcej niż możesz przypuszczać.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała dużo pracy, ale ze wszystkim poradzisz sobie przed końcem terminu. Niestety szef nie doceni twojej systematyczności i obciąży cię dodatkowymi zadaniami. Jeśli czujesz, że to cię przerasta, nie bój się i powiedz mu o tym.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Przed tobą czas nowych doświadczeń. Znajomy, który ma oryginalne zainteresowania, „zarazi cię” swoją pasją. Spróbujesz czegoś, co do tej pory było dla ciebie obce i bardzo ci się to spodoba. Nowe hobby okaże się lekarstwem na codzienne smutki.

Miłość i seks: Masz faceta? Poróżnisz się z nim, a wasza kłótnia będzie miała związek ze sprawami finansowymi. Jeśli wiesz, że masz rację, nie ulegaj tylko dlatego, by oczyścić atmosferę. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, z którym połączy cię ten sam gust muzyczny. Wspólne słuchanie ulubionych kawałków stworzy grunt pod bardziej intymną relację.

Kariera i pieniądze: Chcesz zrobić karierę w zawodzie? Nie bój się ciężkiej pracy. Działając po linii najmniejszego oporu, nie osiągniesz zbyt wiele. Pokaż samej sobie, że ci zależy i daj z siebie wszystko.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: W najbliższych dniach spędzaj jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Jeśli uprawiasz sport, to zamiast ćwiczyć na siłowni, biegaj po parku. Kontakt z przyrodą okaże się zbawienny dla twojego ciała i duszy.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zrozumie, że pomylił się w kwestii, o którą się spieraliście, i przyzna ci rację. Doceń ten gest z jego strony i zakończ sporny temat raz na zawsze. Jesteś singielką? Wenus wróży ci gorąca znajomość z mężczyzną, którego pasją jest taniec. Dopomóż losowi i na zbliżającą się imprezę załóż wygodne buty. Szpilki to niezawodny wabik, ale nie dotrzymasz w nich kroku na parkiecie.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Nie będziesz musiała się przemęczać i użerać z natrętnymi klientami. Tydzień roboczy upłynie szybko bezstresowo.

 

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Znajdziesz się w przykrej sytuacji, a jej przebieg i finał zweryfikuje twoje przyjaźnie. Okaże się, że osoba, której najbardziej ufałaś, nie zachowa się tak, jakbyś sobie tego życzyła. Zachowaj swoje przemyślenia dla siebie, ale wyciągnij wnioski na przyszłość.

Miłość i seks: Masz faceta? To dobry czas dla waszego związku. Nauczycie się szanować waszą odrębność i przestaniecie wchodzić sobie w drogę tylko po to, by wywalczyć coś z czystego egoizmu. Wasze uczucia staną się głębsze. Jesteś singielką? Zbliżający się weekend zaskoczy cię ilością okazji do flirtów i romansów. Mężczyźni będą o ciebie zabiegać i komplementować cię na każdym kroku. Baw się dobrze!

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Koniec tygodnia to dobry czas na szczerą rozmowę ze współpracowniczką. Będziesz miała duże szanse, by przekonać ją do swoich racji i zakończyć okres bezsensownych strać.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Poniedziałek przywita cię dobrą wiadomością związaną ze sprawami rodzinnymi. Szczęście twoich krewnych będzie zaraźliwe i przez cały tydzień nie opuści cię dobry humor. Okolice weekendu sprzyjają samotnym wyjazdom. W podróży spotkasz kogoś, z kim nawiążesz znajomość.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zachowa się w sposób, którego nie będziesz potrafiła zrozumieć. Uświadomisz sobie, że twoje wyobrażenie o nim nie do końca zgadza się z rzeczywistością. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ci się ostatnio spodobał, okaże się byłym partnerem twojej znajomej. Zanim zaczniesz się o niego starać, upewnij się, że nic już ich nie łączy.

Kariera i pieniądze: To świetny czas dla twojej kariery. Zrobisz wrażenie na wysoko postawionej osobie, która zapamięta cię i poleci wypływowemu znajomemu z twojej branży. Masz szansę osiągnąć to, o czym od dawna marzyłaś.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: To dobry czas na zmiany. Radykalne kroki, które podejmiesz w tym tygodniu, zaowocują w niedalekiej przyszłości. Poczujesz się szczęśliwsza i nabierzesz wiatru w żagle.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zacznie cię denerwować bez konkretnego powodu. Jego przyzwyczajenia i sposób, w jaki odreagowuje po ciężkim dniu, staną się dla ciebie nie do zniesienia. Nie tłum tego w sobie i przeprowadź z nim na ten temat rozmowę. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym poznała cię przyjaciółka, okaże się wielkim rozczarowaniem. Nie wstydź się jej tego powiedzieć i odmów mu kolejnej randki. Umawianie się z kimś z grzeczności to strata czasu.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja materialna poprawi się. Wreszcie będziesz mogła sprawić sobie przyjemności, na które wcześniej nie było cię stać. Zbliżający się weekend będzie obfitował w rozrywki.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Zacznie na ciebie oddziaływać energia Marsa. Staniesz się wojownicza i nie cofniesz się przed niczym, by osiągnąć cel. Dopniesz swego, ale ucierpią na tym twoje znajomości.

Miłość i seks: Masz faceta? W najbliższych dniach skup się na nim i zaoferuj mu swoją pomoc w codziennych sprawach. Fakt, że jesteś dla niego nie tylko kochanką, ale i prawdziwą przyjaciółką, sprawi, że twój ukochany zacznie rozważać oświadczyny. Jesteś singielką? Na najbliższej imprezie nie zwracaj uwagi na mężczyzn, tylko po prostu się baw. Twoja radość życia stanie się lepszym wabikiem niż dwuznaczna rozmowa.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym zwiastun zmian. Dopiero pod koniec tygodnia będziesz mogła stwierdzić, czy wyjadą ci one na dobre. Póki co uzbrój się w cierpliwość i rób swoje.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Zaczniesz popełniać te same błędy co twoi rodzice. Gdy sobie to uświadomisz, będzie już za późno, by zmienić bieg zdarzeń. Nie załamuj się tym i dołóż wszelkich starań, by twoje kolejne decyzje i działania były słuszne.

Miłość i seks: W sprawach sercowych planetarna wibracja. Przeciwstawna energia Marsa i Wenus pozytywnie wpłynie na twoją intuicję i relacje z mężczyznami. Staniesz się  kokieteryjna, a bystrość umysłu i zacięcie do walki o miłość sprawią, że osiągniesz to, na czym ci zależy. Bliski ci mężczyzna padnie u twoich stóp i zakocha się w tobie na zabój.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym spokojnie. Pokonasz lenia, który w tobie drzemie, i nauczysz się pracować systematycznie. Bycie skrupulatną oszczędzi ci dużo stresów i zapewni weekend wolny od zawodowych obowiązków.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Czeka cię udany tydzień. Będziesz miała dużo obowiązków, ale pogoda ducha i wsparcie przyjaciół sprawią, że rutynowe obowiązki przestaną być dla ciebie ciężarem. Każdy dzień będziesz witała z uśmiechem, a pozytywne myślenie stanie się twoją tarczą ochronną przed problemami.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Jeśli jesteś singielką, będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość, bo twój książę tak szybko się nie zjawi. Czekanie urozmaici ci nowy adorator, którego zafascynujesz. Wasze spotkania będą dla ciebie bardzo miłym wydarzeniem. Masz faceta? Coraz mniej czasu będziecie spędzać w sypialni. Zamiast tego skupicie się na budowaniu więzi poprzez przebywanie ze sobą w codziennych sytuacjach. Wyjdzie wam to na dobre.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym stresujące wydarzenie. Postaraj się wyciszyć i podejdź do sprawy „na chłodno”. Kierując się emocjami, możesz popełnić poważny błąd.

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 4.73 / 5
arczop (Ocena: 5) 26.05.2015 12:11
Ludzie Giganci w Wisconsin z 1912 roku. Ludzie mierzący nawet 5 metrów wysokości, odkryto szkielet takiego człowieka. Więcej na: ulubione.blutu.pl/
odpowiedz
anonimowa Grażyna (Ocena: 2) 26.05.2015 10:33
o Boże, o Boże! moje życie się zmieni, DIAMETRALNIE! Bendzie supii juhuuu! ja z moim bendziemy mieli dobry okres! fjufju
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.05.2015 21:45
Lew- WTF? :D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 25.05.2015 16:55
nie wiem czemu ale to jedyny dobry horoskop. Serio
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.05.2015 16:31
Beznadziejny
odpowiedz

Polecane dla Ciebie