Horoskop tygodniowy 18.05. - 24.05.

Co czeka Cię w tym tygodniu? Sprawdź swój horoskop!
Horoskop tygodniowy 18.05. - 24.05.
18.05.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W twoim życiu wiele się nie zmieni, ale mimo to poczujesz się spełniona i szczęśliwa. Drobne przyjemności i miłe wydarzenia będą dla ciebie wystarczającym powodem do radości. Zaczniesz się uśmiechać i cieszyć każdym dniem.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zaczyna się zastanawiać, czy sprostasz roli przyszłej żony. Udowodnij mu, że radzisz sobie również w domu i w kuchni. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio się widziałaś, wyśle ci zaskakującą wiadomość. Twoje zadnie na jego temat diametralnie się zmieni.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej spokoju. Nauczysz się radzić sobie ze stresem i panować nad emocjami podczas rozmów z kontrahentami. Czwartek to dobry dzień na podpisanie umowy.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Twój nastrój pozostawia wiele do życzenia? Zapanuj nad chaosem w najbliższym otoczeniu. Tyczy się to zarówno spraw osobistych, jak i bałaganu w domu. Robiąc gruntowne porządki, zyskasz na wolnej przestrzeni i dobrym samopoczuciu.

Miłość i seks: W miłości więcej wrażeń. Twój partner nabierze ochoty na pieszczoty i łóżkowe igraszki. Wasze życie erotyczne rozkwitnie. Jesteś singielką? Poznasz faceta o gorącym temperamencie. Wasze spotkania z kawiarni bardzo szybko przeniosą się do sypialni. Nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia. Życie jest za krótkie, by z niego nie korzystać.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Tydzień roboczy upłynie przewidywalnie z dala od niecodziennych wydarzeń. W okolicach środy uważaj, by nie podpisać niewłaściwego dokumentu.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Zapragniesz mieć więcej wolności w życiu osobistym. Poczujesz w sobie odwagę, by wywalczyć więcej przestrzeni i stać się kobietą niezależną. Zaczniesz sama o sobie decydować i robić to, co uważasz za słuszne.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych zamieszanie. Poznasz temperamentnego mężczyznę z przeszłością, który zawładnie twoimi myślami. Nie będziesz potrafiła się od niego uwolnić, a świadomość, że robisz coś zakazanego, jeszcze bardziej podsyci twoje pożądanie. Zanim rzucisz się na głęboką wodę, zastanów się, czy relacja z innym, także bliskim ci mężczyzną, jest tego warta.

Kariera i pieniądze: W pracy dobra passa. Zapoczątkuje ją zdarzenie z okolic wtorku. Szef zmieni o tobie zdanie i zacznie cię wyróżniać na tle pozostałych pracowników. Na koniec tygodnia możesz spodziewać się premii.

 

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Twój nastrój pogorszył się? Nie zajadaj smutków, lecz wyjdź z domu i spędź czas aktywnie. Podczas ruchu wydzielają się endorfiny, czyli hormony szczęścia. Gdy porządnie się zmęczysz, zapomnisz o troskach i poczujesz się lżejsza – dosłownie i w przenośni.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zdobędzie się na odwagę i wyzna ci prawdę dotyczącą jego relacji z koleżanką. Fakty będą mniej zaskakujące niż się spodziewałaś. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio flirtowałaś, znów pojawi się na twojej drodze. Potraktuj to jako znak i kuj żelazo póki gorące.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym powodzenie. Zaczniesz odnosić drobne sukcesy, które zmotywują cię do dalszej pracy. Koniec tygodnia to dobry czas na ważną rozmowę z wpływową osobą. Będziesz miała szansę wywalczyć to, na czym ci zależy.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Przykre zdarzenie na polu towarzyskim negatywnie wpłynie na twój nastrój. Nie będziesz potrafiła się skupić, a najdrobniejsze niepowodzenie wprawi cię w stan rozdrażnienia. Ucierpią na tym bliscy, którym najbardziej na tobie zależy.

Miłość i seks: W miłości pozytywne zmiany. Wpłyniesz na swojego partnera, który zacznie się na tobie koncentrować. Znów będziesz dla niego najważniejsza. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ci się podoba, odwzajemni twoje zainteresowanie. Wasze spotkania nabiorą intymnego charakteru.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Współpracowniczka zajmie się tym, co do niej należy i przestanie cię kontrolować. Twoja efektywność wzrośnie.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Dobra wiadomość, którą dostaniesz na początku tygodnia, poprawi ci humor na wiele dni. Weekend sprzyja spontanicznym wyjazdom.

Miłość i seks: Twoja sytuacja miłosna poprawi się. Zaskoczy cię pozytywne nastawienie partnera do twoich niecodziennych zainteresowań. Zaakceptuje on twoją odmienność i fakt, że nie we wszystkim się zgadzacie. Jesteś singielką? Facet spod znaku Koziorożca zacznie o ciebie zabiegać. Umów się z nim choćby z ciekawości. Męskie towarzystwo dobrze ci zrobi.

Kariera i pieniądze: W pracy stresująco. Wydarzenie, w centrum którego się znajdziesz, wytrąci cię z równowagi. Zaczniesz wylewać żale do niewłaściwej osoby, a twoja współpracowniczka to wykorzysta.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Przed tobą nerwowy i pouczający tydzień. Czekają cię stresujące sytuacje, których przebieg i finał będą dla ciebie dydaktycznym przeżyciem. Wyciągnij wnioski na przyszłość.

Miłość i seks: W miłości bądź bardziej spontaniczna. Tyczy się to zarówno singielek, jak i kobiet w stałym związku. Zrób niespodziankę bliskiemu mężczyźnie i złóż mu niezapowiedzianą wizytę. Wyciągnij go z domu i zróbcie coś, czego do tej pory razem nie próbowaliście. Kieruj się zasadą: ma być wesoło i nieprzewidywalnie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym szansa wykazania się. Twoja wiedza okaże się bardzo przydatna. Zrobisz wrażenie na wpływowej osobie i zaskarbisz sobie jej przychylność.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Przed tobą udane dni. Będziesz miała dużo powodów do radości, zwłaszcza związanych ze sprawami rodzinnymi. Weekend spędzisz szampańsko, bawiąc się w gronie ludzi, których naprawdę lubisz.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasze relacje poprawią się, a poróżniające was do tej pory kłótnie ustąpią miejsca czułym słówkom. Staniecie się sobie bardzo bliscy. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę spod znaku Bliźniąt. To facet-kalejdoskop. U jego boku nie dowiesz się, czym jest nuda.

Kariera i pieniądze: Czeka cię więcej pracy. Przełożony powierzy ci nowy projekt, który będzie wymagał od ciebie całkowitego zaangażowania. Z trudem znajdziesz czas na inne zajęcia.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Nie wstydź się swoich emocji. Tłumiąc je w sobie, doprowadzasz do niepotrzebnych nieporozumień. Mów, co leży ci na sercu, a twoje kontakty towarzyskie naprawią się same.

Miłość i seks: W miłości dobra passa. Zaskoczy cię przyjacielska atmosfera między tobą a partnerem. Będziecie się wspierać i opiekować się sobą. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ci się podoba, zacznie się tobą interesować. Wkrótce dostaniesz zaproszenie na randkę.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym czas wyzwań i trudnych decyzji. Bądź samodzielna i postaraj się podołać wszystkiemu w pojedynkę. Będziesz miała większą satysfakcję i zyskasz w oczach osoby, na której opinii ci zależy.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Przed tobą intensywny tydzień. Będziesz musiała pogodzić wiele spraw i odłożyć na bok życie towarzyskie. Twoi znajomi poczują się zaniedbani. Postaraj się im to wynagrodzić w najbliższym czasie.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zapragnie mieć cię przy sobie na stałe i zacznie rozważać wspólne zamieszkanie, a nawet ślub. Jeśli nie jesteś na to gotowa, postaraj się mu wyperswadować ten pomysł. Składanie deklaracji bez pokrycia mija się z celem. Jesteś singielką? Wenus wróży ci flirt z mężczyzną spod znaku Strzelca. Gdy go poznasz, twoje podejście do związku diametralnie się zmieni.

Kariera i pieniądze: Atmosfera w pracy stanie się mniej napięta. Zaczniesz się dogadywać ze współpracownikami, a szef skupi się na własnych obowiązkach. Wreszcie będziesz miała więcej swobody.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Wciąż brakuje ci czasu? Nie żyj chwilą, lecz naucz się planować. Spisz najważniejsze zadania i wykonuj je sumiennie każdego dnia. Pod koniec tygodnia okaże się, że wreszcie masz wolny weekend.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych okres stabilizacji. Decyzje, które podjęłaś z partnerem, okażą się słuszne. Wasz związek rozkwitnie. Jesteś singielką? Nauczysz się być sama i przestaniesz chwytać się każdego mężczyzny, który okaże ci swoje zainteresowanie. Odzyskasz poczucie własnej wartości i wiarę, że wkrótce spotkasz tego jedynego.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dobre wiadomości. Będziesz miała okazję podnieść swoje kwalifikacje i sprawdzić się w ważnym projekcie. Daj z siebie wszystko, a twoja kariera ruszy z miejsca.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Odzyskasz pewność siebie i wiarę, że to, co robisz, jest słuszne. Przestaniesz ślepo słuchać innych i kierować nakazami oraz zakazami. Twoja postawa wobec siebie i innych okaże się receptą na szczęście.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Spędzisz udane chwile z partnerem. Znajdziecie czas na ważne rozmowy. Wreszcie dojdziecie do konsensusu w sprawie związanej z finansami. Jesteś singielką? W najbliższych dniach to się nie zmieni. Możesz za to liczyć na większe zainteresowanie ze strony mężczyzn. Jeden z adoratorów straci dla ciebie głowę.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dobra passa. Zaczniesz robić to, co lubisz i będziesz zarabiała na tym pieniądze. Zadowolenie z pracy uczyni cię czempionem.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.05.2015 21:06
Jestem w szoku, ten horoskop mi sie zawsze sprawdza! W tym tygodniu już się sprawdziło :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie