Horoskop 04.05. - 10.05.

Dowiedz się, co czeka cię w tym tygodniu.
Horoskop 04.05. - 10.05.
04.05.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Uda ci się dokończyć ważną sprawę pomimo przeciwności losu. Pozbędziesz się psychicznego balastu i udowodnisz bliskim, na co naprawdę cię stać. Weekend nie sprzyja zbyt dalekim podróżom. Lepiej zostać na miejscu.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie nad tobą dominować. Będzie ci narzucał swój punkt widzenia, a jego problemy staną się najważniejsze. Nie pozwól mu wchodzić sobie na głowę. Jesteś singielką? Poznasz romantycznego mężczyznę, który nie będzie potrafił się przed tobą otworzyć. Zachęć go do zwierzeń, inicjując szczerą rozmowę.

Kariera i pieniądze: W pracy szansa na wykazanie się w trudnym projekcie. Nie zmarnuj jej i daj z siebie wszystko. Wysiłek się opłaci.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Osoba, z którą już dawno zakończyłaś znajomość, ponownie pojawi się w twoim życiu. Wasze spotkanie nie będzie zwiastowało niczego dobrego. Postaraj się drugi raz nie popełnić tych samych błędów.

Miłość i seks: W miłości dobre wibracje. Obdarzysz partnera większym zaufaniem, a on nie zmarnuje danej mu szansy. Wasz związek umocni się. Jesteś singielką? Przed tobą randka z wygadanym Koziorożcem. Jego wszechstronna wiedza zaimponuje ci. Wasze spotkania będą dla ciebie bardzo inspirujące.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa ustabilizuje się. Spłacisz długi, które spędzały ci sen z powiek. Koniec tygodnia to dobry czas na zawarcie umów kredytowych.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Poczujesz się wyczerpana, a napięta atmosfera w domu dodatkowo cię przytłoczy. Nie męcz się i wyjedź na weekend. Wybierz miejsce, które zachwyciło cię w ubiegłe lato. Miłe skojarzenia podziałają na ciebie odprężająco. 

Miłość i seks: Masz faceta? Przestań go kontrolować i daj mu więcej luzu. Twoja podejrzliwość bywa bardzo męcząca. Gdy mu zaufasz, wasze relacje znacznie się ocieplą. Jesteś singielką? Zbliżającą się imprezę potraktuj jako miejsce zdobywania pożytecznych umiejętności. Zainicjuj rozmowę z otwartym mężczyzną i potrenuj sztukę konwersacji.

Kariera i pieniądze: To dobry czas dla twojej kariery. Z łatwością wyrobisz sobie pozycję w firmie, a współpracownicy zaczną traktować cię jak autorytet. Szef zauważy twój potencjał i rozważy twój awans.

 

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Twoja pozytywna energia przyciągnie do ciebie ciekawych ludzi. Nawiążesz nowe znajomości, a jedna z nich da ci wiele korzyści. Koniec tygodnia sprzyja metamorfozom związanym z wizerunkiem.

Miłość i seks: W miłości dobre fluidy. Spędzisz udane chwile u boku partnera. Znajdziecie czas na szczerą rozmowę, która pozytywnie wpłynie na wasze relacje. Jesteś singielką? Wyjdziesz ze skorupy nieśmiałości i zaczniesz rozmawiać z mężczyznami. Nowo poznany Strzelec zauroczy się tobą. Nie pozwól, by jego zainteresowanie twoją osobą osłabło – kuj żelazo póki gorące.

Kariera i pieniądze: Szef będzie z ciebie zadowolony i zacznie cię publicznie chwalić. Sympatia, którą cię obdarzył, wzbudzi zazdrość wśród współpracowników. Nie przejmuj się tym i rób swoje.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Będziesz w dobrej formie. Dolegliwości zdrowotne, które ostatnio ci dokuczały, wreszcie ustąpią. Koniec tygodnia to czas towarzyskich spotkań. Wykaż się jako gospodyni i zaproś przyjaciół do siebie.

Miłość i seks: Masz faceta? Zarówno ty jak i twój partner zaczniecie kierować się negatywnymi emocjami. Bezsensowne sprzeczki ochłodzą relacje między wami. Jesteś singielką? Postaw na kobiecość. Odśwież garderobę i sprawdź na własnej skórze, jaką moc mają krótkie sukienki.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nowe możliwości. Wykorzystaj sprzyjające warunki i zmień to, co do tej pory nie pozwalało ci się rozwijać. Czwartek sprzyja zawieraniu transakcji.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Znajdziesz się w sytuacji, która będzie wymagała od ciebie zachowania zimnej krwi. Zapomnij o emocjach i działaj rozważnie, biorąc pod uwagę swoje dobro. Idąc za głosem tłumu, popełnisz poważny błąd.

Miłość i seks: W sprawach sercowych dużo wrażeń. W związku możesz spodziewać się ożywienia uczuć, zwłaszcza tych związanych ze sferą seksualną. Twój partner nie będzie chciał wypuścić cię z łóżka. Jesteś singielką? Wenus wróży ci gorący flirt, który w okamgnieniu przerodzi się w romans. Nie przejmuj się tym, co mówią inni i chwytaj dzień.

Kariera i pieniądze: Marzysz o prawdziwej karierze? Bądź bardziej ambitna i mierz wysoko. Nie ma stanowiska, na którym byś się nie sprawdziła. Uwierz w siebie i mów się na rozmowę kwalifikacyjną w firmie, w której widzisz swoją przyszłość.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Najbliższe dni upłyną spokojnie i przewidywalnie. Okolice weekendu to czas spotkań towarzyskich. Na jednym z nich dowiesz się czegoś o swojej przyjaciółce. Zachowaj ten fakt dla siebie.

Miłość i seks: W miłości dużo dobrego. Zauważysz pozytywną zmianę w zachowaniu twojego partnera. Twoje wątpliwości znikną. Jesteś singielką? Twój odrobinę ekstrawagancki wizerunek przyciągnie do ciebie mężczyznę o artystycznej duszy. Wasza znajomość rozwinie się w niespodziewanym kierunku.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa poprawi się. Pomnożysz swoje oszczędności, nie wkładając w to wiele wysiłku. W czwartek zagraj w totolotka i zdaj się na ślepy traf.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie:  Najbliższe dni przywitają cię miłą niespodzianką. Bliska osoba sprawi ci prezent, o którym marzyłaś. Odwdzięcz się i zaoferuj pomoc w rutynowych obowiązkach.

Miłość i seks: W sferze uczuć zmiany. Usłyszysz deklarację z usta partnera, która będzie oznaczała rozpoczęcie nowego rozdziału w waszej miłosnej historii. Nie bój się zaangażować i zrób to samo, co twój partner. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod znaku Barana nabierze tempa. Zanim się obejrzysz, wasze relacje nabiorą intymnego charakteru.

Kariera i pieniądze: Jowisz będzie sprzyjał twoim finansom. Inwestycje podjęte w najbliższych dniach będą wyjątkowo korzystne. Wdróż w życie swój pomysł na biznes, a osiągniesz wielki sukces.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Los będzie ci przychylny. Rozwiążesz sprawy, które spędzały ci sen z powiek, i wyjaśnisz nieporozumienia w kręgu bliskich znajomych. Sobota to dzień dobrych wiadomości.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Bądź bardziej spontaniczna. Zamiast zastanawiać się, co zrobić i powiedzieć, po prostu daj się ponieść emocjom. Masz faceta? Wasz związek umocni się. Zaakceptujesz wady swojego partnera i nabierzesz większego dystansu do problemowych sytuacji. Era bezsensownych kłótni odejdzie w niepamięć.

Kariera i pieniądze: To dobry czas na poszerzenie wiedzy związanej z twoim zawodem. Zdobyte umiejętności pomogą ci przetrwać trudny okres w firmie. Zyskasz w oczach szefa i zachowasz swoje stanowisko.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Przed tobą czas pełen wrażeń. W twoim życiu będzie się działo, choć los nie uchroni cię od problemowych sytuacji. Jedno jest pewne – nie będziesz się nudzić.

Miłość i seks: W miłości perturbacje. Zdarzenie z przeszłości, które do tej pory utrzymywałaś w sekrecie, ujrzy światło dzienne. Dowie się o nim mężczyzna bliski twojemu sercu i zrazi się do ciebie. Wasze relacje ulegną ochłodzeniu, a niekorzystną sytuację między wami wykorzysta twoja konkurentka.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowy sukces. Powrót do dawnych pomysłów okaże się strzałem w dziesiątkę. Wysoko postawiona osoba zapragnie mieć cię w swoim zespole.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: To dobry czas na walkę z nałogami. Jowisz obdarzy cię silną wolą i sprawi, że przestaniesz ulegać pokusom. Osiągniesz to, co do tej pory wydawało ci się nierealne.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych dużo szczęścia. Znajdziesz się we właściwym czasie i miejscu, dzięki czemu utorujesz sobie drogę do serca ukochanego mężczyzny. Twój wybranek przestanie odczuwać jakiekolwiek wątpliwości i zapomni o innych kobietach. Staniesz się dla niego numerem jeden, co udowodni ci zarówno w słowach, jak i w czynach.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Będziesz miała dużo pracy, ale pozytywne nastawnie szefa do twojej osoby sprawi, że tydzień roboczy upłynie szybko i bezstresowo. Środa sprzyja zespołowemu działaniu.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Pierwsze dni tygodnia przywitają cię dobrą wiadomością związaną ze spawami zdrowotnymi. Odzyskasz pogodny nastrój i chęć do życia. Okolice weekendu sprzyjają spontanicznym podróżom z bliskimi.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany poczuje się zepchnięty na boczny tor. Nie utwierdzaj go w tym przekonaniu i poświęć mu więcej uwagi, zwłaszcza w łóżku. Jesteś singielką? W towarzystwie mężczyzny spod znaku Wodnika poczujesz się doceniona. Spotkania z nim przypomną ci, jak przyjemnie jest być kobietą. Znajdziesz go w miejscu związanym z literaturą.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa pogorszy się. Osoba, od której jesteś ekonomicznie uzależniona, zacznie więcej od ciebie wymagać. Nie pozwalaj sobie wchodzić na głowę.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2015 16:47
bliznieta : "zachowasz swoje stanowisko" -właśnie straciłam swoja pracę ... moze chociaz w milosci sie poszczesci ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.05.2015 12:13
skorpion najlepszy z ta ambicja :)) bardzo fajny, oby prawdziwy :D
odpowiedz
wiola (Ocena: 5) 04.05.2015 12:08
Dla bliźniąt, mogłoby się sprawdzić.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie