Horoskop tygodniowy 27.04. - 03.05.

Kończy się kwiecień, a zaczyna maj - wróżka Nunila już wie, co czeka was w tym tygodniu!
Horoskop tygodniowy 27.04. - 03.05.
27.04.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Przed tobą wspaniały czas. To, czego do tej pory nie mogłaś osiągnąć, okaże się być na wciągnięcie twoich rąk. Wystarczy jeden solidny krok do przodu, a zdobędziesz wszystko, o czym marzyłaś.

Miłość i seks: Masz faceta? Poróżni was sprawa związana z finansami. Ostra wymiana zdań pomoże wam wyjaśnić nieporozumienia i oczyści atmosferę między wami. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio byłaś na randce, wciąż o tobie myśli. Zadzwoń do niego i zaproponuj spontaniczne spotkanie.

Kariera i pieniądze: Szef będzie z ciebie zadowolony i zmieni zdanie na twój temat. Przestanie cię kontrolować i da ci większe pole manewru. Nie zawiedź go.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przed tobą czas zawierania nowych znajomości. Ludzie będą tobą zaintrygowani i zapragną poznać cię bliżej. Na weekendowej imprezie będziesz królową balu. Tylko nie przesadź z alkoholem.

Miłość i seks: W miłości dużo wrażeń. Poznasz mężczyznę o ognistym temperamencie. Wasze kawiarniane spotkania bardzo szybko przeniosą się do łóżka. Masz faceta? Twój ukochany zapała do ciebie ogromnym pożądaniem i zacznie namawiać cię na eksperymenty. Odważ się i zrób to, na co zawsze miałaś ochotę.

Kariera i pieniądze: Jeśli myślałaś o zmianie pracy, właśnie przyszedł na to najlepszy moment. Będziesz zdeterminowana, a twoje wybory okażą się słuszne. Czwartek sprzyja zawieraniu nowych umów.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: W najbliższych dniach czekają cię liczne spotkania towarzyskie i rodzinne uroczystości. Obecność bliskich poprawi ci nastrój i sprawi, że przestaniesz popadać w melancholię. Weekend sprzyja spontanicznym podróżom.

Miłość i seks: W miłości okres stabilizacji. Zakończysz nierokujące znajomości i pogodzisz się z faktem, że nie masz partnera. Akceptacja samej siebie pomoże ci w dalszych poszukiwaniach drugiej połówki. Masz faceta? Dogadasz się z ukochanym w życiowej sprawie – zaczniecie nowy rozdział w waszym związku.

Kariera i pieniądze: To świetny czas dla spraw zawodowych. Będziesz przebierać w ofertach, a jedna z nich otworzy ci drzwi do kariery. Sukces gwarantowany.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Usłyszysz na swój temat dużo komplementów. Ciepłe słowa z ust bezinteresownych osób dodadzą ci pewności siebie. Weekend sprzyja rodzinnym spotkaniom.

Miłość i seks: W najbliższych dniach zaangażuj się bardziej w sprawy sercowe. Będąc w związku, poświęć ukochanemu więcej czasu i uwagi – zwłaszcza w łóżku. Jesteś singielką? Czekając biernie, aż książę zapuka do twoich drzwi, skazujesz się na samotność. Weź los w swoje ręce i zawalcz o prawdziwą miłość. Opłaci się.

Kariera i pieniądze: Twój szef będzie wymagał od ciebie więcej niż od innych. Nie czuj się z tego powodu dyskryminowana. Przełożony powierza ci trudne zadania, bo tobie ufa najbardziej.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Przed tobą ciężkie dni. Będziesz musiała się bardziej natrudzić, bo nic nie będzie ci przychodziło łatwo. Pod koniec tygodnia zostaniesz za to nagrodzona.

Miłość i seks: W sprawach sercowych więcej namiętności. Będąc singielką, poznasz kogoś, kto rozgrzeje cię do czerwoności. Wasze randki bardzo szybko nabiorą intymnego charakteru. Masz faceta? Twój ukochany nie będzie potrafił się od ciebie oderwać. Wasz związek rozkwitnie, a uczucia zapłoną jak na początku waszej znajomości.

Kariera i pieniądze: To dobry czas dla spraw finansowych. Uda ci się zaoszczędzić, a odłożone pieniądze przydadzą ci się w okolicach weekendu. Będziesz mogła się pobawić, nie zwracając uwagi na zawartość portfela.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszej formie. Przemęczenie da ci się we znaki, więc będziesz musiała nauczyć się gospodarować swoimi siłami. W weekend daruj sobie całonocne wypady i porządnie wypocznij.

Miłość i seks: W miłości powodzenie. Będąc singielką, poznasz mężczyznę, z którym będziesz się świetnie bawić i dogadywać w życiowych sprawach. Twoje serce zabije mocniej. Masz faceta? W twoim związku zagości spokój i harmonia. Okres kłótni o błahostki przeminie raz na zawsze.

Kariera i pieniądze: Twoja sumienność i zaangażowanie w sprawy firmowe zostaną docenione. Szef pochwali cię i nagrodzi premią. Piątek to dobry dzień na negocjacje z ważnym klientem.

 

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Dobry humor nie opuści cię przez cały tydzień. W środę spotka cię miła niespodzianka, która jeszcze bardziej cię rozweseli. Pogodny nastrój pomoże ci zachować dystans do problemowych sytuacji.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie wyręczaj go w domowych czynnościach i naucz go po sobie sprzątać. Przymykając oko na bałaganiarstwo, dokładasz sobie obowiązków. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, którego żywiołem jest woda. Uważaj na niego. Ten facet jest nieprzewidywalny.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała dużo pracy, ale nie zabraknie ci zapału. Twój entuzjazm spodoba się przełożonemu. Możesz spodziewać się premii.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Twoje siły życiowe wzrosną. Poczujesz się dobrze w swojej skórze i znajdziesz nową pasję. Rozwijanie zainteresowań w tym kierunku okaże się najlepszym lekarstwem na melancholię.

Miłość i seks: W sprawach sercowych więcej romantyzmu. Poznasz mężczyznę, który będzie cię adorować w niedzisiejszy sposób. U jego boku poczujesz się jak dama. Masz faceta? Twój ukochany zacznie się o ciebie troszczyć i sprawi, że każdy twój dzień będzie wyjątkowy.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Będziesz miała mniej obowiązków i więcej czasu na nadrobienie zaległości. Pod koniec tygodnia odczujesz znużenie. Może warto rozejrzeć się za nowym zajęciem?

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Staniesz się kreatywna i zaczniesz realizować się w artystycznych działaniach. Twoje rękodzieła zrobią wrażenie na przyjaciołach. Weekend sprzyja podróżom w nieznane.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner potrzebuje więcej przestrzeni. Zróbcie sobie wolne od siebie i spędźcie kilka wieczorów osobno. Gdy znów się spotkacie, nie będziecie potrafili się od siebie oderwać. Jesteś singielką? Zawierz intuicji. Jeśli czujesz, że nowo poznany mężczyzna nie jest z tobą szczery, to z pewnością coś przed tobą ukrywa.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym pozytywne zmiany. Zbliżająca się rozmowa kwalifikacyjna otworzy przed tobą drzwi do kariery. Środa to dobry dzień na zawarcie transakcji.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: W najbliższych dniach będziesz skazana na samą siebie. Twoi przyjaciele zajmą się swoimi sprawami, a ty poczujesz się bardzo samotnie. Nie rób im z tego powodu wyrzutów. Najwyższy czas się usamodzielnić.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zrozumie, że ostatnio cię zaniedbał i postara się zrekompensować miniony okres. Twoje wątpliwości dotyczące jego uczyć znikną. Jesteś singielką? Czeka cię randka z mężczyzną, który cię onieśmiela. Dodaj sobie pewności siebie, zakładając kobiecą sukienkę w odcieniu seksownej czerwieni.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym zabłyśniesz. Twoja elokwencja zrobi wrażenie na wpływowej sobie. Możesz spodziewać się nowej propozycji pracy w dobrze prosperującej firmie.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Poczujesz w sobie siłę, by zdrożyć w życie śmiałe plany. Jowisz będzie ci sprzyjać i doda ci odwagi, byś przed niczym się nie cofnęła. Piątek to dzień dobrych wiadomości.

Miłość i seks: Masz faceta? To dobry czas na wspólne zamieszkanie. Jeśli do tej pory nie potrafiliście się dogadać w tej kwestii, weź sprawy w swoje ręce i zadecyduj za was oboje. Jesteś singielką? Zainteresuje się tobą mężczyzna, z którym znasz się od bardzo dawna. Daj mu szansę. Przyjaźń to dobry grunt pod zbudowanie udanego związku.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym monotonia. Nie marnuj energii i potencjału w pracy, która nie pozwala ci się rozwijać. Koniec tygodnia sprzyja rozmowom kwalifikacyjnym.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zwróć uwagę na zdrowie, zwłaszcza na układ pokarmowy. Mogą dokuczać ci problemy trawienne wynikające ze źle zbilansowanej diety. Warto wyeliminować z jadłospisu słodycze, które negatywnie wpływają na twoją cerę.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Na zbliżającej się imprezie poznasz mężczyznę, który zafascynuje cię swoim stylem ubierania się. Zanim stracisz dla niego głowę, pamiętaj, że nie ocenia się książki po okładce. Masz faceta? Nie unikajcie trudnych tematów, zwłaszcza tych związanych ze sprawami finansowymi. Najwyższy czas rozwiązać ten problem raz na zawsze.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dobra passa. Wykorzystaj ją i umów się na rozmowę kwalifikacyjną. Masz szansę dostać pracę, o której marzyłaś.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo