Horoskop 20.04. - 26.04.

Sprawdź, co spotka Cię w tym tygodniu!
Horoskop 20.04. - 26.04.
20.04.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Przed tobą czas pełen wyzwań. Będziesz musiała zmierzyć się z przeciwnościami losu i mimo trudności nie rezygnować. Upór się opłaci.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zaczyna odczuwać przy tobie kompleksy. Pokaż mu, że są dziedziny, w których jest od ciebie lepszy. Jesteś singielką? Na twoim horyzoncie pojawi się ktoś bardzo nieśmiały. Zrób pierwszy krok, a wasza znajomość przerodzi się w coś wyjątkowego.

Kariera i pieniądze: W pracy perturbacje. Powiesz o jedno słowo za dużo i zrazisz do siebie szefa. Postaraj się jak najszybciej odzyskać jego sympatię.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Czekają cię towarzyskie spotkania i miłe niespodzianki związane z życiem rodzinnym. Weekend spędź aktywnie. Sport i kontakt z naturą pozwolą ci naładować wewnętrzne akumulatory.

Miłość i seks: W sprawach sercowych dobra passa. Dojdziesz do porozumienia z parterem w kwestii związanej z finansami. Okres bezowocnych kłótni wreszcie się zakończy. Jesteś singielką? Daj szansę mężczyźnie spod znaku Barana. Przy nim nigdy nie będziesz się nudzić.

Kariera i pieniądze: Chcesz osiągnąć sukces? Nie pozwalaj innym sobą rządzić. Będąc samodzielną i świadomą swoich decyzji, dopniesz swego.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Chcesz się poczuć lepiej? Nie przejmuj się opinią innych. Najważniejsze jest to, co sama o sobie myślisz, niezależnie od krytyki. W weekend wyjedź w miejsce związane z twoim dzieciństwem. Wrócisz szczęśliwa i zdystansowana.

Miłość i seks: W miłości powodzenie. Będziesz w romantycznym nastroju i zwrócisz większą uwagę na sprawy damsko-męskie. Twoje zainteresowanie płcią przeciwną zostanie odwzajemnione. Na twojej drodze pojawią się nowi adoratorzy, którzy zrobią wszystko, by się z tobą umówić.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W okolicach czwartku bądź bardziej skoncentrowana i uważnie czytaj umowy. Podpisując niewłaściwy dokument, możesz się wpędzić w tarapaty.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Nadchodzący tydzień przywita cię miłą niespodzianką. Pozytywne wydarzenie, którego nie mogłaś się spodziewać, sprawi, że przez najbliższe dni będziesz tryskać humorem. Weekend to czas zasłużonej zabawy.

Miłość i seks: W miłości pozytywne wibracje. Możesz spodziewać się rozkwitu uczuć i przypływu pożądania ze strony partnera. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio flirtowałaś, odezwie się do ciebie i zaproponuje spotkanie. Wasza randka będzie początkiem romantycznej historii.

Kariera i pieniądze: W pracy stresujący okres. Kiepska sytuacja w twojej firmie zmusi szefa do redukcji etatów. Bądź skoncentrowana i skuteczna, a zachowasz swoje stanowisko.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Staniesz się melancholijna i najlepiej będziesz się odnajdywała we własnym towarzystwie. Nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia. Twoi przyjaciele rozumieją, że każdy czasami potrzebuje odrobiny samotności.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany podaruje ci coś, na co długo czekałaś. Wymarzony prezent będzie dowodem na to, że twój partner naprawdę cię kocha. Jesteś singielką? Zaproponuj spotkanie mężczyźnie, z którym często rozmawiasz w wirtualnej przestrzeni. Randka na żywo okaże się wyjątkowym przeżyciem dla was dwojga.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Będziesz miała mniej pracy i niestety także pieniędzy. Jak najszybciej zacznij oszczędzać.

 

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Spotkasz się z życzliwością ze strony nieznanych ci osób. Ich sympatia pomoże ci zakończyć sprawy urzędowe. Czwartek to dzień dobrych wiadomości.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner będzie cię wspierał w trudnych chwilach. Jego obecność pomoże ci się uprać z problemami natury emocjonalnej. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który będzie podzielał twój gust muzyczny. Daj mu zielone światło. Wasze spotkania będą wyjątkowe.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym szansa rozwoju. Skorzystaj z niej i podnieś swoje kwalifikacje. Bogate CV to dobra karta przetargowa.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Twoje życie zwolni. Zamiast na siłę szukać rozrywek, zajmij się domem i zadbaj o dobre relacje z rodziną. Piątek to dzień miłej niespodzianki.

Miłość i seks: W sprawach sercowych dużo szczęścia. Jeśli do tej pory nie spotkałaś nikogo, kto by cię zainteresował, to sytuacja się zmieni. Poznasz mężczyznę, którym zauroczysz się po pierwszej rozmowie. Masz faceta? Twój partner zapragnie zrobić krok naprzód. Zaproponuje ci coś, co będzie świadczyło o jego uczuciu i zaangażowaniu w wasz związek.

Kariera i pieniądze: W pracy bądź minimalistką. Dając z siebie wszystko, przyzwyczajasz szefa do standardu, za który należy ci się większa zapłata. Jeśli czujesz, że nie dostaniesz podwyżki, rób tyle samo, co inni.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Najbliższe dni to czas odpoczynku i regeneracji sił. Bliska ci osoba przejmie część twoich obowiązków, a ty znajdziesz czas dla siebie. Leniuchuj bez wyrzutów sumienia.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zajmie się sprawami, którymi do tej pory obarczał ciebie. Pokaż mu, że to zauważyłaś, ale nie przesadzaj z aprobatą. Jesteś singielką? Nie oczekuj zbyt wiele po mężczyźnie spod znaku Wodnika. To samotnik, który ceni sobie niezależność.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym zmiany. Zaczniesz się rozwijać i brać udział w ważnych transakcjach. Twoja kariera ruszy z miejsca.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Twój nastrój poprawi się. Odzyskasz humor i nabierzesz ochoty do zabawy. Weekend sprzyja rodzinnym wyjazdom.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zrekompensuje ci ostatnie wydarzenia. Jego zachowanie będzie dowodem na to, że naprawdę cię kocha. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który zawróci ci w głowie. Nie walcz z uczuciami i daj się ponieść emocjom. Pamiętaj, że w życiu ważne są tylko chwile.

Kariera i pieniądze: W pracy niepowodzenie. Zawistny współpracownik doniesie na ciebie przełożonemu. Jak najszybciej wyjaśnij tę sprawę.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Przed tobą podróż związana ze sprawami zawodowymi. Wyjazd okaże się nie tylko służbowym obowiązkiem, ale również przełomowym wydarzeniem w twoim życiu osobistym. Poznasz kogoś, kto wpłynie na twoją przyszłość.

Miłość i seks: Masz faceta? Poświeć mu więcej uwagi, zwłaszcza w sypialni. Partner zaczyna wątpić w twoje uczucia. Zapewnij go, że wciąż go kochasz w sposób najbardziej sugestywny dla mężczyzn. Jesteś singielką? Wenus wpłynie na twój seksapil. Zaczniesz przyciągać do siebie adoratorów, a jeden z nich straci dla ciebie głowę.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa ustabilizuje się. Uregulujesz zaległe rachunki i wyjdziesz na prostą. W sobotę zagraj w totolotka – fortuna będzie ci sprzyjać.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Będziesz musiała podjąć ważną decyzję. Zamiast słuchać innych, zaufaj intuicji. Twoje przeczucia są słuszne.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zacznie się troszczyć o wasz związek. Stanie się bardziej zaangażowany i przestanie przedkładać nad ciebie swoje życie towarzyskie. Jesteś singielką? To dobry czas na stabilizację. Mężczyzna, z którym okazjonalnie się spotykasz, już od dawna pragnie być z tobą na stałe.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej szczęścia. Znajdziesz się we właściwym czasie i miejscu, a twoja elokwencja pomoże ci pokonać konkurencję. Będziesz miała co świętować.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Twoi znajomi nie mają dla ciebie czasu? Wykorzystaj samotne wieczory na rozwijanie zainteresowań. Da ci to więcej radości niż zabawa w klubie.

Miłość i seks: W miłości okres stabilizacji. W związku doczekasz się ważnej deklaracji ze strony partnera. Wasze relacje umocnią się. Jesteś singielką? Zaakceptujesz ten stan i przestaniesz na siłę szukać faceta. Pogodzona z samą sobą odzyskasz pewność siebie.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach zadbaj o sprawy finansowe. Skontroluj swoje konto i przeanalizuj ostatnie wydatki. Najwyższy czas zacząć oszczędzać.

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2015 20:36
Bliznieta ; "Mężczyzna, z którym okazjonalnie się spotykasz, już od dawna pragnie być z tobą na stałe." - Ojjj chciałabym!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.04.2015 14:32
który to już horoskop dla byka się nie sprawdza,zamiast zdrowia niespodziewane przeziębienie,w sprawach sercowych cisza,żadnego barana nie znam,ale może to i dobrze,bo to głupole.....nieobliczalne
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo