Horoskop tygodniowy 13.04. - 19.04.

Najnowsze przepowiednie od wróżki Nunili.
Horoskop tygodniowy 13.04. - 19.04.
13.04.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: To dobry czas dla spraw rodzinnych. Uda ci się zachować spokój podczas burzliwych dyskusji i dogadasz się z rodzicami w ważnej kwestii. Ciepło domowego ogniska stanie się twoim lekarstwem na smutek.

Miłość i seks: Masz faceta? Najbliższe dni nie wniosą nic nowego. Możesz za to liczyć na więcej uwagi ze strony partnera. Jesteś singielką? Wysłuchaj rad koleżanki i zmień swój sposób uwodzenia. Podrywanie na „kumpelę” pozwala ci pokonać bariery, ale już na samym stracie zabija pożądanie.

Kariera i pieniądze: W pracy dobra passa. Twoje rozwiązania okażą się niezwykle skuteczne. Przełożony zacznie rozpatrywać twój awans.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Poczujesz się dobrze w swojej skórze. Zadowolenie z wyglądu doda ci pewności siebie w kontaktach międzyludzkich. Czwartek to dzień dobrej wiadomości.

Miłość i seks: Skupisz się na sprawach sercowych i zaczniesz podchodzić do mężczyzn bardzo emocjonalnie. Drobne niepowodzenia na tym polu urosną do patowych sytuacji, które będą cię kosztować bardzo dużo nerwów. Może warto zachować dystans? Ktoś ci bliski reaguje zupełnie inaczej niż ty. Warto spojrzeć na sprawę oczami drugiej osoby.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym kolejne wyzwanie. Mimo zmęczenia, weź udział w tym projekcie. Okaże się łatwiejszy niż sądziłaś.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Przed tobą czas pełen wyzwań i trudnych decyzji. Nie działaj pod wpływem impulsu i jeśli nie jesteś pewna, co masz robić, zaufaj radom bliskich. Czwartek to dzień miłej niespodzianki związanej z finansami.

Miłość i seks: W miłości pozytywne zmiany. Dogadasz się z partnerem w sprawie dotyczącej waszej wspólnej przyszłości. Twój ukochany przestanie się spierać i pójdzie ci na rękę. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym niedawno się widziałaś, odezwie się do ciebie i zaproponuje kolejne spotkanie. Tym razem wybierz bardziej kameralne miejsce. Romantyczna aura będzie sprzyjać większej bliskości.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym szansa rozwoju. Koleżanka z branży poinformuje cię o kursie, który podniesie twoje kwalifikacje. Daj się namówić.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Najbliższe dni ułożą się pomyślnie. Los oszczędzi ci problemowych sytuacji i będzie tak, jak sobie zaplanowałaś. Okolice weekendu sprzyjają spontanicznym podróżom. 

Miłość i seks: Masz faceta? Zawierz jego intuicji w sprawie związanej z waszą wspólną przyszłością. Tym razem to on ma rację. Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się mężczyzna spod znaku Raka. Jego inteligencja zrobi na tobie ogromne wrażenie. Niestety to ktoś odrobinę despotyczny.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Na przekór monotonii poświęć się obowiązkom, które do tej pory przekazywałaś współpracowniczce. Nauczysz się czegoś nowego i poczujesz się pewniej na swoim stanowisku.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Chcesz się poczuć lepiej? Nie ulegaj presji otoczenia. Masz prawo żyć jak chcesz, nawet jeśli nie wszyscy się z tym zgadzają. Tylko akceptacja samej siebie zapewni ci spokój i szczęście.

Miłość i seks: W miłości więcej romantyzmu. Jeśli do tej pory nie znalazłaś drugiej połówki, to wkrótce poznasz kogoś, kto się tobą zauroczy. Wasze spotkania upłyną na rozmowach i czułych słówkach. Jesteś w związku? Twój partner stanie się bardziej uczuciowy i zacznie cię adorować. U jego boku poczujesz się jak księżniczka.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym szansa na awans. Bądź skoncentrowana, a bez trudu pokonasz konkurencję. Czwartek to dobry dzień na podpisanie ważnej umowy.

 

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Twoje życie zwolni i wreszcie znajdziesz czas dla samej siebie. Uda ci się zrobić profilaktyczne badania i zadbać o urodę. Koniec tygodnia sprzyja podróżom. Odwiedź przyjaciółkę, która niedawno miała urodziny.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasze uczucia zakwitną na nowo, ale pożądanie wciąż będzie znikome. Nie róbcie nic na siłę. Wkrótce w waszej sypialni znów zapłonie ogień. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym kiedyś byłaś na randce, odezwie się do ciebie. Jego zainteresowanie twoją osobą będzie jeszcze większe. Daj się namówić na kolejne spotkanie. Tym razem będziesz się świetnie bawić.

Kariera i pieniądze: Myślisz o własnym biznesie? Samej będzie ci bardzo trudno. Spółka z członkiem rodziny to teraz najlepsze rozwiązanie.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Staniesz się obiektem plotek. Twój specyficzny sposób bycia spotka się z krytyką i zainspiruje złośliwą koleżankę do tworzenia na twój temat wyssanych z palca historii. Nie reaguj. Każdy, kto cię zna, i tak w to nie uwierzy.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zrobi wszystko, byś poczuła się przy nim bezpieczna. Doceń jego starania i odwdzięcz się lojalnością. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Bliźniąt od dawna się tobą interesuje. Zwróć na niego uwagę. Przy nim nigdy nie będziesz się nudzić.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym sukces. Rozmowa, którą przeprowadzisz pod koniec tygodnia, otworzy przed tobą furtkę do świata biznesu. Twoja sytuacja finansowa diametralnie się zmieni.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Niewyjaśniona sprawa z przeszłości nie będzie dawała ci spokoju. Może warto się tym zainteresować i raz na zawsze rozwiązać towarzyską zagadkę? Zaufaj intuicji, ale nie ignoruj tego, co mówią na ten temat przyjaciele.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Spędzisz udane chwile z partnerem, choć nie będzie ich zbyt wiele. Postarajcie się znaleźć dla siebie więcej czasu. Jesteś singielką? Na najbliższej imprezie pozbądź się wianuszka koleżanek i baw się w pojedynkę. Tylko w ten sposób nieśmiały Wodnik odważy się do ciebie zbliżyć.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja materialna poprawi się. Nie wydawaj nadprogramowych pieniędzy zbyt pochopnie. W niedalekiej przyszłości bardziej ci się przydadzą.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Przytłaczają cię problemy? Postaraj się podejść do życia z większym luzem. To, co wydaje ci się ważne, tak naprawdę wkrótce nie będzie miało żadnego znaczenia.

Miłość i seks: Wenus pozytywnie wpłynie na twoje sprawy sercowe. Zmienisz stosunek do partnera i staniesz się bardziej wyrozumiała. Twój ukochany to doceni i obdarzy cię większym zaufaniem. Jesteś singielką? Zaproponuj spotkanie znajomemu spod znaku Byka. Wybierz tego, z którym łączą cię podobne zainteresowania. Nie będziecie mogli się nagadać, a wspólne rozmowy okażą się początkiem miłosnej historii.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Nie przybędzie ci obowiązków, ale napięta atmosfera w firmie negatywnie wpłynie na twoją efektywność. Nie narażaj się i w najbliższych dniach unikaj przełożonego.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Staniesz się bardziej podatna na stres. Najmniejsze niepowodzenie wytrąci cię z równowagi i sprawi, że przestaniesz cieszyć się życiem. Nie lekceważ swojego stanu i porządnie wypocznij.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zrozumie, jak ważna jest dla ciebie bliskość i zacznie ci poświęcać więcej czasu. Będziecie ze sobą rozmawiać i wyjaśnicie kilka nieporozumień. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę spod znaku Barana. Jego przeciwstawna do ciebie natura zapewni ci dużo wrażeń. Wasze spotkania będą pełne nowych dla ciebie emocji.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Dni upłyną przewidywalnie, a przełożony stanie się bardziej wyrozumiały. Wykorzystaj jego pozytywne nastawienie i porozmawiaj z nim na temat podwyżki.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Poznasz osobę, która zmieni twoje radyklane poglądy. Otworzysz się na świat i ludzi i pozwolisz sobie na więcej zaufania. Twoja przyjazna postawa przyciągnie do ciebie dobre dusze.

Miłość i seks: W miłości pozytywne wibracje. Możesz liczyć na większe powodzenie i łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Pozbędziesz się skorupy nieśmiałości i zaczniesz flirtować. Masz faceta? Spędzisz z nim radosne chwile pełne beztroskiej zabawy. Będziecie sobie sprawiać przyjemność, śmiać się razem i korzystać z uroków życia.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni to czas wytężonej pracy. Nawarstwione obowiązki spiętrzą się, ale będziesz mogła liczyć na pomoc ze strony współpracowniczki. Odwdzięcz się i spraw jej drobny podarunek.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Dążenie do upragnionego celu zacznie cię kosztować coraz więcej wyrzeczeń. Pomimo trudności, nie rezygnuj. Gdy zdobędziesz to, na czym ci zależy, twoje życie zmieni się na lepsze.

Miłość i seks: W sprawach sercowych dużo się wyjaśni. Przeprowadzisz ważną rozmowę z bliskim mężczyzną i dowiesz się, co on tak naprawdę czuje i jakie ma wobec ciebie plany. Jego wyznanie nie do końca pokryje się z twoimi oczekiwaniami, ale wreszcie pozwoli ci zrobić krok do przodu. Cała sytuacja wiele cię nauczy i sprawi, że w miłości przestaniesz zapominać o samej sobie.

Kariera i pieniądze: Wywiążesz się ze wszystkich zawodowych obowiązków przed terminem. Twoja sumienność zrobi wrażenie na przełożonym. Niewykluczony awans.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.04.2015 21:46
Bez przepowiedni od wróżki Nunili nie wiedzialabym jak zyc!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo