Horoskop 06.04. - 12.04.

Wróżka Nunila zagląda w przyszłość. Oto, co zobaczyła.
Horoskop 06.04. - 12.04.
06.04.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Twoja przyjaciółka z dawnych lat będzie potrzebowała psychicznego wsparcia. Poświęć jej czas i nie bagatelizuj problemów, które wydają ci się błahe. Nie każdy ma tak silny charakter jak ty.

Miłość i seks: W miłości dużo szczęścia. Spędzisz błogie chwile u boku partnera. Staniesz się dla niego czuła, a twój ukochany odwzajemni ci się romantycznymi gestami. Jesteś singielką? Zrób pierwszy krok w stronę mężczyzny spod znaku Panny. To inteligentny i zarazem skromny facet. Przy nim poczujesz się wyjątkowa.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym szansa na awans. Będziesz miała okazję zabłysnąć i pochwalić się pomysłowością. Twoja kreatywność okaże się kluczem do sukcesu.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Najbliższe dni spędzisz spokojnie z dala od nerwowych sytuacji. Zachowasz dystans do otaczających cię wydarzeń i przestaniesz się przejmować tym, co mało ważne. Piątek to dzień dobrych wiadomości.

Miłość i seks: Masz faceta? Porozmawiaj z nim na temat związany ze sprawami rodzinnymi. Udając, że nic się nie dzieje, pozwalasz na narastanie nieporozumień. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio się bawiłaś, odezwie się do ciebie. Umów się z nim, nawet jeśli dobrze go nie pamiętasz. Wasze spotkanie mile cię zaskoczy.

Kariera i pieniądze: W pracy dobra passa. Zmienisz swoje podejście do zawodowych obowiązków i staniesz się profesjonalistką. Twoja efektywność wzrośnie, co zostanie zauważone przez szefa.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Merkury napełni cię energią i dobrym humorem. Przestaniesz rozpamiętywać przeszłość i skupiać się na niepowodzeniach. Pozytywne nastawienie zmobilizuje cię do działania. Ruszysz z miejsca i zostawisz to, co już dawno skończone.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Spędzisz udane chwile z partnerem. Dbajcie o przyjazną atmosferę między wami, ale nie zapominajcie o rozbudzaniu pożądania. Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się mężczyzna spod znaku Strzelca. Jego ognisty temperament będzie nie do okiełznania. Wasz romans jest nieunikniony.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym szansa na awans. Bądź skoncentrowana i zwróć szczególną uwagę na to, co mówisz. Czasami bezpieczniej jest przemilczeć kontrowersyjne kwestie.

 

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Wdasz się w konflikt z bliską osobą. Wasz spór będzie dotyczył spraw finansowych. Będziesz miała w tej kwestii rację, ale zastanów się, czy warto za wszelką cenę dopiąć swego.

Miłość i seks: Masz faceta? Wenus będzie sprzyjać twojemu związkowi. Jej miłosny wpływ sprawi, że nauczycie się ze sobą rozmawiać i wspólnie dochodzić do kompromisu. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, w którym podkochuje się twoja koleżanka. Nie rezygnuj z tej znajomości. Między nimi i tak nigdy by nie zaiskrzyło.

Kariera i pieniądze: To świetny czas dla spraw zawodowych. Projekt, nad którym długo pracowałaś, okaże się kurą znoszącą złote jaja. Twój sukces będzie wiązał się z lepszym stanowiskiem i większymi pieniędzmi.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Staniesz się pogodna i życzliwie nastawiona do świata. Pozytywna energia, którą będziesz emanować, okaże się tarczą ochronną przed złośliwościami losu. Twoje problemy same się rozwiążą, a wszystko, za co się weźmiesz, będzie układało się po twojej myśli.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner stanie się niecierpliwy i zacznie wymagać od ciebie złożenia deklaracji. Nie rób nic wbrew sobie. Jeśli cię kocha, to da ci jeszcze trochę czasu. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę, który mieszka w twoim sąsiedztwie. On od dawna się tobą interesuje, a ty wciąż odprawiasz go z kwitkiem. Może warto dać mu wreszcie szansę?

Kariera i pieniądze: W pracy stagnacja. Jeśli czekasz na zmiany, to musisz sama wziąć sprawy w swoje ręce. Środa to dobry dzień na podpisanie umowy kredytowej.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Najbliższe dni upłyną spokojnie z dala od niesnasek. Nauczysz się rozmawiać z bliskimi i zapanujesz nad nerwami. Weekend będzie wyjątkowo bogaty w wydarzenia. Twoje życie znów przyśpieszy.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Jeśli do tej pory nie znalazłaś drugiej połówki, to będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość. Czeka cię za to pasmo randek, a nawet przelotny, ale bardzo gorący romans. Masz faceta? Spędzisz z nim romantyczne chwile z dala od kłótni i scen zazdrości. Momenty zwątpienia odejdą w niepamięć.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym ryzykowne wyzwanie. Nie bój się konsekwencji i weź udział w tym przedsięwzięciu. Nie będziesz żałować.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Najbliższe dni niczym cię nie zaskoczą. Wszystko będzie przewidywalne i sprawi, że poczujesz się znudzona. Może warto poszukać wrażeń na własną rękę? Weekend stworzy ci ku temu możliwości.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie wywieraj na nim presji. Fakt, że jeszcze się nie zdeklarował, nie oznacza, że cię nie kocha. Odpuść, a w krótce usłyszysz słowa, na których ci zależy. Jesteś singielką? Zbliżająca się randka to ważne i znaczące wydarzenie w twoim życiu. Przygotuj się do niej psychicznie, a nie popełnisz gafy.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dobra karta. Uporasz się z trudnym projektem i zdobędziesz uznanie szefa. Czwartek sprzyja zawieraniu transakcji ze stałym klientem.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Odkryjesz w sobie nowe możliwości. Poczujesz, że możesz żyć pełną parą i znajdziesz kolejną dziedzinę, która stanie się twoim hobby. We wtorek będzie sprzyjać ci szczęście. Nie cofaj się tego dnia przed niczym.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek przejdzie drobny kryzys. Nie panikuj. Gorsze chwile są po to, byś mogła docenić te dobre. Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się ktoś warty uwagi. Miej oczy szeroko otwarte i naucz się czytać niewerbalne sygnały.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym spokojnie. Będziesz mogła odetchnąć po ciężkim okresie i zająć się nawarstwionymi zaległościami. W piątek unikaj konfrontacji z szefem.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Odzyskasz energię i wiarę w siebie. Uświadomisz sobie, że nie osiągnęłaś jeszcze swojego celu tylko dlatego, że skupiłaś się na kompleksach. Nowe spojrzenie na samą siebie okaże się kluczem do spełnienia marzeń.

Miłość i seks: W związku dużo dobrego. Twój ukochany otoczy cię opieką i zrezygnuje z życia towarzyskiego, by zająć się tobą. Będziesz mogła na niego liczyć w każdej sytuacji. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Wagi to ktoś, z kim będziesz rozumieć się bez słów. Poznasz go w miejscu związanym z twoim hobby.

Kariera i pieniądze: W pracy odrobinę nerwowo. W okolicach środy spotka cię sytuacja, która będzie wymagała od ciebie profesjonalizmu i zimnej krwi. Nie daj ponieść się emocjom, a wyjdziesz z opresji obronną ręką.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Szukasz sposobu na poprawę humoru? Wyjdź z domu i spędź wolny czas aktywnie. Rower, bieganie, a nawet taniec ze słuchawkami w ogródku okażą się najlepszym lekarstwem na wszelkie smutki. A świadomość, że dodatkowo spalasz kalorie, jeszcze bardziej podniesie cię na duchu.

Miłość i seks: Masz faceta? Wczuj się w jego sytuację i zastanów się, czy w waszym sporze to ty masz rację. Upierając się przy swoim, popełniasz błąd. Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się atrakcyjny Strzelec. Uważaj, byś zbyt szybko nie straciła dla niego głowy. To seryjny podrywacz, który nie szuka stałego związku.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała okazję poprawić notowania u szefa. Wykorzystaj tę szansę, ale nie uciekaj się do nieczystych zagrywek. Sukces osiągnięty w taki sposób nie sprawi ci satysfakcji.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Będziesz miała więcej wolnego i znajdziesz czas dla przyjaciół. Rozmowy z osobami, które lubisz, poprawią ci humor. Odzyskasz dobry nastrój i chęć do życia.

Miłość i seks: W miłości galimatias. Poznasz kolejną osobę, w której się zauroczysz. W twoim życiu uczuciowym zrobi się tłok, a ty nie będziesz potrafiła zdecydować się na jednego mężczyznę. Twoi adoratorzy dowiedzą się o sobie wzajemnie, ale okażą się wyrozumiali. Dadzą ci czas na przemyślenia i zaakceptują twój wybór z godnością.

Kariera i pieniądze: Praca zacznie ci przynosić więcej satysfakcji. Polubisz to, co robisz, skupiając się na dobrych stronach swojego zawodu. Pozytywne podejście do codziennych obowiązków przełoży się na większą efektywność.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: W najbliższych dniach poświęć czas rodzinie. Twoje sprawy sercowe bardzo cię absorbują, ale w galimatiasie wydarzeń znajdź czas dla bliskich. Pamiętaj, że mężczyźni przychodzą i odchodzą, a rodzinę ma się tylko jedną.

Miłość i seks: Masz faceta? Twoja natura flirciary kolejny raz stanie się przyczyną konfliktu. Twój partner zrobi ci scenę zazdrości, ale jego zachowanie będzie jak najbardziej uzasadnione. Najwyższy czas zejść na ziemię. Jesteś singielką? Spotkania z mężczyzną spod znaku Koziorożca nabiorą bardziej intymnego charakteru. Będzie to kolejny krok w stronę stałego związku.

Kariera i pieniądze: Twoi współpracownicy okażą się bardziej kompetentni niż sądziłaś. Ich rady będą słuszne, a pomysł koleżanki z firmy pomoże ci uporać się z ważnym projektem. Doceń ich i wyciągnij wnioski na przyszłość.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Mak (Ocena: 5) 12.04.2015 14:28
oglądałam, specyficzny program, jeszcze czego takiego nie było w tv. Zobaczymy jak sobie poradzą z zadaniami od prowadzących?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.04.2015 00:16
8 kwietnia mam urodziny, oby sie ten horoskop sprawdzil :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo