Horoskop tygodniowy 30.03. - 05.04.

Sprawdź, co czeka Cię w tym tygodniu.
Horoskop tygodniowy 30.03. - 05.04.
30.03.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Uda ci się zrealizować ważny plan. Będziesz miała powody do dumy, ale otoczenie zacznie ci tego zazdrościć. Nie przejmuj się brakiem przychylności ze strony innych. Liczy się to, że dopięłaś swego.

Miłość i seks: W miłości dobra karta. Poczujesz się dobrze u boku partnera. Twoje wątpliwości znikną. Czeka was czas zacieśniania więzi. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie spod znaku Strzelca. Wasze ogniste temperamenty stworzą wybuchową mieszankę.

Kariera i pieniądze: Twoje sprawy finansowe będą wymagały więcej uwagi. Ostatnio zbyt dużo wydałaś, a brak oszczędności nie pozwala ci się poczuć bezpiecznie. Zapanuj nad rozrzutnością i naucz się sobie domawiać chwilowych zachcianek.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zapomnij o znajomych i zajmij się ważnymi sprawami. Gdy uporasz się z zaległościami, będziesz mogła się bawić bez wyrzutów sumienia. Niedziela to dzień pojednania. Wyciągnij rękę na zgodę w stronę krewnego, z którym nieustannie toczysz boje.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany będzie potrzebował więcej troski. Skup się na jego potrzebach i spraw mu przyjemność drobnymi gestami. Pamiętaj, że czyny, a nie słowa świadczą o uczuciu. Jesteś singielką? Wenus weźmie cię pod swoje skrzydła. Czas miłosnych niepowodzeń odejdzie w niepamięć, a ty spotkasz kogoś wartościowego.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Pod koniec tygodnia będziesz miała szansę zawrzeć lukratywną umowę. Wykorzystaj tę okazję.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Wciąż nie możesz uporać się z niektórymi sprawami? Zacznij je od nowa. Świeże spojrzenie na ten sam problem okaże się najlepszą receptą.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod znaku Koziorożca rozwinie się w dobrym kierunku. Zaczniecie spędzać z sobą coraz więcej czasu i obdarzycie się wzajemnym zaufaniem. Masz faceta? Twój partner przestanie szukać rozrywek na imprezach i skoncentruje się na tobie. Wspólnie spędzone wieczory i noce ponownie zbliżą was do siebie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dobra passa. Rozwiążesz problem, który spowalniał twoją karierę. Wkrótce osiągniesz to, na czym od dawna ci zależało.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Jowisz napełni cię optymizmem i dynamiką w działaniu. Podejmiesz się nowych wyzwań, a wiara w powodzenie swoich planów zdziała cuda. Uda ci się zrealizować najtrudniejsze zadania i spełnić jedno z marzeń.

Miłość i seks: W twoim związku nie dzieje się najlepiej? Być może brakuje wam wspólnych priorytetów. Ten sam cel i wspólne dążenie do niego scali was i umocni wasze relacje. Jesteś singielką? Nie umawiaj się z mężczyznami, którzy już na starcie wydają ci się nudni. Twoja zrównoważona natura potrzebuje kogoś, kto pociągnie cię za sobą.

Kariera i pieniądze: Znajomy zaproponuje ci wspólny interes. Zanim się zdecydujesz, zastanów się, jakie naprawdę będziesz miała z tego korzyści. Być może okaże się, że ty sama niewiele na tym ugrasz.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Wdasz się w konflikt z przyjaciółką. Wasze odmienne zdanie na temat jej faceta poróżni was na wiele dni. Zastanów się, czy warto tracić kontakt z kimś bliskim z powodu mężczyzn, których się tak często zmienia.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany dołoży wszelkich starań, by wasze życie seksualne rozkwitło. Poświęci ci w łóżku więcej czasu i uwagi, a jego zaangażowanie przyniesie niespodziewane rezultaty. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który nie będzie potrafił oderwać od ciebie rąk. Nie pozwalaj mu na zbyt wiele, jeśli podświadomie czujesz, że to coś przelotnego.

Kariera i pieniądze: W pracy dobra passa. Twój profesjonalizm zostanie zauważony i doceniony. Możesz spodziewać się niewielkiego, ale znaczącego awansu.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Najwyższy czas zadbać o zdrowie. W tygodniu roboczym pracujesz, a gdy przychodzi weekend, zamiast odpocząć, bawisz się do białego rana. To dobrze, że cieszysz się życiem, ale nie będziesz mogła tego robić, gdy twój organizm się zbuntuje i opadniesz z sił.

Miłość i seks: To dobry czas dla spraw miłosnych. Zaczniesz panować nad emocjami – zwłaszcza nad zazdrością. Twój partner zauważy twoją przemianę i odwdzięczy ci się większym zaangażowaniem w wasze wspólne życie. Jesteś singielką? Twój urok i seksapil staną się wabikiem dla pana spod znaku Raka. Wasz flirt przerodzi się w płomienny romans.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. W połowie tygodnia będziesz miała szansę przeprowadzić rozmowę z szefem bez nerwów i niepotrzebnych spięć. Wreszcie się dogadacie.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Merkury stworzy ci warunki do osiągnięcia ważnych celów. Spotkasz na swojej drodze życzliwych ludzi, a szczęśliwe zbiegi okoliczności pozwolą ci ominąć długoterminowe formalności. Wkrótce zrealizujesz swój życiowy plan.

Miłość i seks: Czeka cię rozłąka z mężczyzną bliskim twojemu sercu. Będzie ona miała związek ze sprawami zawodowymi. Być może wyjedziesz w delegację lub twój partner otrzyma zlecenie w innym mieście. Niezależnie od sytuacji wasze rozstanie wyjdzie wam na dobre. Po powrocie nie będziecie potrafili się od siebie oderwać. 

Kariera i pieniądze: W pracy przyjazna atmosfera. Konflikt między tobą a współpracowniczką zostanie rozwiązany. Ktoś zaproponuje wam kompromis, który okaże się korzystny dla każdej ze stron.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: W najbliższych dniach podejdź do życia z większym entuzjazmem. Postaraj się znaleźć dobre strony w zaistniałych sytuacjach i nie zniechęcaj się, jeśli coś ci nie wyjdzie. Daj sobie szansę, a poczujesz się lepiej.

Miłość i seks: W miłości dużo wrażeń. Jeśli do tej pory nie spotkałaś nikogo, kto by cię zafascynował, to sytuacja się zmieni. Poznasz mężczyznę, który nie będzie potrafił usiedzieć w miejscu. Czas spędzony u jego boku upłynie pod znakiem przygód. Masz faceta? Wasz związek nie należy do łatwych, ale spójrz na to z innej perspektywy. Ważne jest to, że w waszym wspólnym życiu zawsze się coś dzieje i mimo upływu czasu nigdy się ze sobą nie nudzicie.

Kariera i pieniądze: Nie lubisz się długo zastanawiać? Bądź spontaniczna w życiu codziennym, ale nie w pracy. Twoje nieprzemyślane działania mogą cię wiele kosztować.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają porządkom i drobnym remontom w domu. Zrób przemeblowanie i pozbądź się rzeczy, których nie używasz. Większa przestrzeń pozwoli ci odetchnąć dosłownie i w przenośni.

Miłość i seks: Masz faceta? Twoje zauroczenie przerodzi się w prawdziwą miłość. Uświadomisz sobie, że jesteś z właściwym człowiekiem i zaczniesz wiązać z nim swoje przyszłe życie. Jesteś singielką? Poznasz faceta, którego nie będziesz potrafiła rozgryźć. Jego tajemnicza natura i niejasne sygnały nie pozwolą ci się w pełni zaangażować. Może warto zdobyć się na szczerą rozmowę?

Kariera i pieniądze: W pracy polegaj na samej sobie, ale nie stroń od grupowego działania. Warto skorzystać z pomysłów innych, nawet jeśli masz inne zdanie. Pamiętaj, że nie zawsze musisz mieć rację.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Przemęczenie i braki snu nie popsują ci humoru. Energia przestanie cię rozpierać, ale mimo to będziesz potrafiła cieszyć się życiem. Niezależnie od nastroju znajdź czas na odpoczynek. Twój organizm tego bardzo potrzebuje.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Uda ci się zbliżyć do mężczyzny, który od dawna ci się podoba. Wzbudzisz jego zaufanie i ogromną sympatię. Wkrótce jego koleżeński stosunek do ciebie zmieni się w coś poważniejszego. Masz faceta? Porozmawiaj z nim na temat, który nie daje ci spokoju. Gdy wyjaśnisz zaistniałe nieporozumienie, wasze relacje same się naprawią.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nie działaj pochopnie. Lepsze efekty przyniosą teraz dobra taktyka i sumienna praca. Czwartek sprzyja zawieraniu transakcji.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Przed tobą stresująca sytuacja. Nie bagatelizuj jej i przygotuj się do tego psychicznie. Zachowując spokój i racjonalne myślenie, masz szansę wyjść ze wszystkiego obronną ręką.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner uświadomi sobie, że narozrabiał i zapragnie ci to wynagrodzić. Będzie się o ciebie starał i zrobi wszystko, byś przestała być wobec niego chłodna. Doceń jego starania. Jesteś singielką? Znajomy twojej przyjaciółki zacznie się tobą interesować. Daj mu szansę, nawet jeśli koleżanka ci go odradza. Warto, byś miała na jego temat własne zdanie.

Kariera i pieniądze: Spotkasz na swojej drodze osobę, która zmotywuje cię do nauki. Uzupełnisz luki w wiedzy związanej z twoją branżą i poczujesz się pewniej w pracy. Twoja efektywność zrośnie.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: W najbliższych dniach skup się na umacnianiu więzi z przyjaciółmi. Ostatnio ich zaniedbałaś, a twój brak zainteresowania ich życiem wzbudził żal i pretensję. Niezależnie od zmęczenia i potrzeby samotności weekend spędź w ich towarzystwie.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Ktoś bardzo ci bliski odwzajemni twoje uczucia i postanowi ci o tym powiedzieć. Usłyszysz słowa, na które długo czekałaś. Masz faceta? Pokaż mu w subtelny sposób, że podobasz się innym mężczyznom. Zdziwisz się, jak szybko twój partner przestanie zwracać uwagę na inne kobiety i skupi się na tobie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nerwowo. Czeka cię ważna rozmowa z przełożonym, która przesądzi o twoim losie. Zachowaj spokój i przemilcz kontrowersyjne kwestie.

 

Polecane wideo

Komentarze (16)
Ocena: 4.5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2015 16:23
Miłość dla Panny. Cóż za gorzki żart. Mój facet mnie zostawił.
odpowiedz
lato wie (Ocena: 5) 31.03.2015 01:07
Jestem bykiem i mogę się założyć z autorem horoskopu o flaszkę,że w sferze uczuć opowiada bajki,jak zwykle oni wszyscy
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2015 00:00
Koziorozec: pisza ze czeka mnnie rozlaka z ukochanym.. nigdy jeszcze tak nie trafili bo akurat wyjechalam z kraju i nie widze sie z chlopakiem na 2 tygodnie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2015 22:18
Mam nadzieję, że miłość dla singielki w rybach się spełni
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2015 17:17
Wodnik - Ktoś bardzo ci bliski odwzajemni twoje uczucia i postanowi ci o tym powiedzieć. Usłyszysz słowa, na które długo czekałaś - jeju ale bym chciała ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie