Horoskop tygodniowy 23.03. - 29.03.

Oto najnowsze przepowiednie dla 12 znaków zodiaku!
Horoskop tygodniowy 23.03. - 29.03.
23.03.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W najbliższych dniach skup się na zdrowiu i fizycznie przygotuj się do wiosny. Popracuj nad sylwetką i zmień nawyki żywieniowe. Gdy słońce zaświeci i zdejmiesz kurtkę, nie stracisz pewności siebie.

Miłość i seks: W miłości powodzenie zwłaszcza dla samotnych Baranów. Jeśli nie udało ci się do tej pory nawiązać znajomości z kimś interesującym, to możesz liczyć na odmianę losu. Poznasz kogoś wartościowego w najmniej oczekiwanym momencie. Masz faceta? Spędzisz udane chwile u jego boku. Mimo napiętego kalendarza znajdziecie sporo czasu dla siebie.

Kariera i pieniądze: W pracy bądź wytrwała i nie zniechęcaj się, nawet jeśli ktoś podcina ci skrzydła. Twój upór zostanie wynagrodzony.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Do decyzji, które mogą wpłynąć na twoje życie, podejdź ostrożnie. Dotychczas działałaś spontanicznie, ale tym razem dokładnie przemyśl każdy swój krok. W tym wypadku błąd może cię zbyt wiele kosztować.

Miłość i seks: W miłości szczęśliwa karta. W związku czeka cię dużo radości, a wspólny wyjazd z ukochanym okaże się strzałem w dziesiątkę. Jesteś singielką? Nie angażuj się w znajomość z mężczyzną spod znaku Panny. To człowiek niegodny zaufania, a przy tym wyjątkowo arogancki.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej nerwów. Spotka cię sytuacja, która udowodni ci, że masz w pracy wrogów. Nie podejmuj pochopnych działań.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Uwierzysz w swoje możliwości. Zapomnisz o kompleksach i słowach krytyki, które kiedyś usłyszałaś. Nabierzesz wiatru w żagle i zaczniesz realizować najskrytsze marzenia.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zaczyna zwracać uwagę na inne kobiety. Nie mniej do niego pretensji. Fakt, że jesteś zapracowana, nie zwalania cię z obowiązku dbania o wygląd. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Barana uwiedzie cię pewnością siebie, ale nie mniej co do niego zbyt wielkich oczekiwań. Jego despotyczna natura i twoja bezkompromisowość nie pozwolą się wam dogadać.

Kariera i pieniądze: Obecna praca nie przynosi ci satysfakcji? W najbliższych dniach nie podejmuj pochopnych decyzji. Znalezienie nowej posady okaże się trudniejsze niż myślałaś.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Nie będzie dla ciebie rzeczy niemożliwych i wszystko, za co się weźmiesz, dopniesz na ostatni guzik. Weekend spędź z rodziną. Twój krewny ma ci coś ważnego do powiedzenia.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych dobre wibracje. Niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy wciąż szukasz drugiej połowy, poczujesz się spełniona. Zaczniesz czerpać przyjemność z przebywania z kimś bliskim twemu sercu i przestaniesz czegokolwiek od niego oczekiwać. Twoja mniej roszczeniowa postawa okaże się receptą na dobre relacje z mężczyznami.

Kariera i pieniądze: W pracy postaw na pokojowe rozwiązania. Negocjuj i rozmawiaj jak równy z równym. Życzliwość i szczerość opłacą się podwójnie.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Twój apetyt na życie stanie się zaraźliwy. Znajomi będą do ciebie lgnąć i traktować cię jak wyrocznię w wielu kwestiach. Postaraj się zachować dystans i nie doradzaj, jeśli nie jesteś pewna swoich racji.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany nauczy się mówić o tym, co go dręczy. Dowiesz się o wielu sprawach, o których istnieniu nie miałaś pojęcia. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę spod żywiołu powietrza. Spędzicie razem niezapomniane chwile, a weekendowy wyjazd stanie się początkiem gorącego romansu.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Okolice środy sprzyjają negocjacjom z przełożonym. Bądź kulturalna, ale konsekwentna, a dopniesz swego.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Trudno będzie ci usiedzieć w miejscu, a zapał do pracy zaowocuje zmianami w twoim otoczeniu. Być może zdecydujesz się na remont, a nawet przeprowadzkę. W okolicach czwartku spotka cię miła niespodzianka związana z finansami.

Miłość i seks: Masz faceta? Zanim zaczniecie się kłócić, zastanów się, czy cała sprawa jest warta waszych nerwów. Warto pójść na kompromis, zwłaszcza gdy chodzi o błahostki. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę o ognistym temperamencie. Twoje życie erotyczne nabierze rumieńców. Nie miej wyrzutów sumienia, nawet jeśli usłyszysz na swój temat słowa krytyki.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Koniec tygodnia sprzyja zawieraniu transakcji. Podpisując dokumenty, zastosuj zasadę ograniczonego zaufania.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: W twoim życiu będzie się dużo działo. Nie próbuj ze wszystkim zmagać się sama. Od czego są przyjaciele? Warto się teraz do nich zwrócić.

Miłość i seks: Jesteś w związku? Twój partner stanie się drażliwy i zacznie cię krytykować. Nie usprawiedliwiaj go stresem w pracy. Gdy będziesz mu pobłażać, odwróci się to przeciwko tobie. Nie masz faceta? Staniesz się otwarta na nowe znajomości i zaczniesz flirtować z każdym mężczyzną, który ci się spodoba. Masz prawo korzystać z uroków bycia singielką, ale zareaguj, gdy ktoś złośliwy publicznie cię skrytykuje.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dobra karta. Twój upór w dążeniu do celu zapewni ci sukces. Od tej pory będzie tylko lepiej.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju i nabierzesz ochoty do towarzyskich spotkań. W okolicach weekendu spotka cię nerwowa sytuacja. Zamiast zajadać stres słodyczami, wyżyj się w sporcie.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Flirtuj, ale poza miejscem pracy. Nie warto ryzykować dobrej opinii na rzecz kogoś, kto nie potrafi postawić sprawy na ostrzu noża. Masz faceta? Twój ukochany jest wyrozumiały, ale jego cierpliwość się kończy. Zastanów się, co jest dla ciebie tak naprawdę ważne i zmień swoje zachowanie.

Kariera i pieniądze: W pracy bądź cierpliwa i zapanuj nad chaosem w najbliższym otoczeniu. Porządek i większa przestrzeń pozytywnie wpłyną na twoje myślenie. Twoje pomysły okażą się strzałem w dziesiątkę.

 

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Przed tobą czas niespodzianek. Koniec tygodnia będzie wyjątkowo obfity w niespodziewane sytuacje. Nie panikuj i zdaj się na wrodzoną intuicję.

Miłość i seks: Masz faceta? Dodaj waszemu związkowi odrobinę pikanterii. Skup się na waszym życiu erotycznym i zacznij eksperymentować. Twój ukochany będzie wniebowzięty. Jesteś singielką? Spotkanie z wysportowanym Wodnikiem pozytywnie cię zaskoczy. Twój adorator, oprócz ładnego ciała, będzie miał także coś do powiedzenia.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym powrót do przeszłości. Spróbujesz sił w branży, z którą kiedyś już miałaś do czynienia. Paradoksalnie krok w tył okaże się skokiem w stronę sukcesu.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Najbliższe dni spędzisz w melancholijnym nastroju. Będziesz ospała i zniechęcona do rutynowych działań. Nie przejmuj się, gdy ktoś zarzuci ci lenistwo. Każdy ma prawo do gorszych dni.

Miłość i seks: W miłości przełom. Wyjdziesz ze skorupy nieśmiałości i nauczysz się rozmawiać z mężczyznami. W okolicach weekendu zawrzesz atrakcyjną znajomość, która rozwinie się w niespodziewanym kierunku. Masz faceta? Nauczysz się z nim rozmawiać i od razu wyjaśniać wszelkie nieporozumienia. Burzliwy okres ciągłych kłótni odejdzie w niepamięć.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym niespodzianka. Przez przypadek poznasz wpływową osobę, z którą będą cię łączyły te same zainteresowania. Wkrótce zostaniesz zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Życie towarzyskie zepchnij na drugi plan. Zamiast interesować się cudzymi sprawami, zadbaj o siebie. Wyjdzie ci to na dobre.

Miłość i seks: Pozbędziesz się nieuzasadnionych kompleksów w łóżku i otworzysz się na nowe doświadczenia. Udane życie erotyczne rewelacyjnie wpłynie na codzienne relacje między tobą a partnerem. Jesteś singielką? W najbliższy weekend odwiedź przyjaciółkę, która mieszka w innym mieście. Jej dobry kolega okaże się twoją drugą połową.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym będziesz bardziej energiczna i przestaniesz się łatwo zniechęcać. Zaczniesz traktować porażki jak lekcje, z których nauczysz się wyciągać wnioski. Nowe podejście do pracy okaże się receptą na sukces.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: W najbliższych dniach unikaj ludzi, których nie lubisz. Będziesz wyjątkowo drażliwa, a dyskusja z kimś, z kim zawsze się nie zgadzasz, może przerodzić się w kłótnię. Szkoda czasu na niesnaski, gdy za oknem świeci słońce.

Miłość i seks: Masz faceta? To dobry czas dla twojego związku. Staniecie się sobie bliżsi i bardziej wyrozumiali. Weekend spędźcie tylko we dwoje; najlepiej poza miastem. Jesteś singielką? Zawierz intuicji. Jeśli czujesz, że twój adorator nie do końca jest z tobą szczery, to z pewnością masz rację. Zrób wywiad środowiskowy, a unikniesz późniejszych rozczarowań.

Kariera i pieniądze: Skup się na sprawach zawodowych i przygotuj się do rozmowy z wpływową osobą. To, jak wypadniesz, wpłynie na twoją karierę. Nie zmarnuj szansy na awans.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie