Horoskop 16.03. - 22.03.

Oto najnowszy horoskop, który stawia dla was Wróżka Nunila.
Horoskop 16.03. - 22.03.
16.03.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Przed tobą czas nowych inspiracji. Zaczniesz się interesować sprawami, które do tej pory były ci obojętne, i znajdziesz kolejne hobby. Pod koniec tygodnia bądź bardziej skoncentrowana. Możesz zgubić coś, na czym ci bardzo zależy.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. W związku nie czeka cię żadna rewolucja. Jeśli do tej pory nie potrafiłaś wyegzekwować od partnera tego, na czym ci zależy, to w najbliższych dniach też ci się nie uda. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Koziorożca zachwyci cię swoim podejściem do życia. W jego przypadku pozory mylą.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dobra passa. Okolice środy to czas ważnych rozmów z przełożonym. Bądź konsekwentna, a dopniesz swego.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Życie da ci w kość. Spotkają cię sytuacje, z którymi do tej pory nie miałaś do czynienia. Potraktuj to jako lekcję i postaraj się wyciągnąć wnioski. Pod koniec tygodnia spotka cię miła niespodzianka. Nie myśl o tym, co było i postaraj się cieszyć drobiazgami.

Miłość i seks: W miłości dużo wrażeń. W związku możesz spodziewać się przypływu uczuć i większej namiętności. Intymne chwile spędzone z partnerem okażą się dla ciebie lekarstwem na dręczące cię wątpliwości. Jesteś singielką? Nie bój się zaangażować w znajomość z mężczyzną spod znaku Ryb. To silna osobowość, która potrzebuje kogoś, kto jest delikatny tak jak ty.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Okolice środy to dobry czas na wdrożenie nowych postanowień. Bądź wytrwała, a osiągniesz sukces.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Staniesz się pełna życia i zaczniesz zachwycać wrodzonym czarem. Twój urok osobisty pomoże ci załatwić sprawy, z którymi do tej pory nie mogłaś sobie poradzić. W piątek spotka cię miła niespodzianka związana ze sferą towarzyską.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany będzie cię rozpieszczał i zrobi wszystko, byś przestała być wobec niego chłodna. Postaraj się dla waszego wspólnego dobra. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Byka zapewni ci poczucie stabilizacji, którego potrzebujesz. Zainwestuj w waszą znajomość.

Kariera i pieniądze: Do spraw materialnych podejdź z dystansem. Nie warto się zadręczać z tak przyziemnego powodu. Wkrótce twoja sytuacja się unormuje i wszystko będzie jak dawniej.

 

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Uda ci się uporządkować sprawy, które nie pozwalały ci się rozwijać. Uporasz się ze swoimi słabościami i zrobisz wielki krok do przodu. Koniec tygodnia to czas nowych możliwości. Odkryjesz w sobie nieznany dotąd potencjał.

Miłość i seks: Twój partner zacznie dawać ci w kość. Jego zachowanie będzie cię drażnić, a on stanie się bierny na twoje prośby. Nie pobłażaj mu i wyciągnij konsekwencje. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio się widziałaś, nie odezwie się do ciebie. Daj mu trochę czasu. On też potrzebuje coś przemyśleć.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym ciekawa propozycja pracy. Nie bój się zaryzykować, nawet jeśli wcześniej nie miałaś z tym zajęciem nic wspólnego. Do odważnych świat należy!

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Muzyka stanie się twoją nową inspiracją. Staniesz się bardziej wrażliwa i nabierzesz dystansu do spraw, na które nie masz wpływu. Środa to twój szczęśliwy dzień. Spotka cię coś bardzo przyjemnego.

Miłość i seks: W miłości czas stabilizacji. Dojdziesz do konsensusu z partnerem i poczujesz się spełniona. Jesteś singielką? Burzliwa znajomość z mężczyzną, którego żywiołem jest powietrze, stanie się bardziej przewidywalna. Odrobina spokoju pozwoli wam zbliżyć się do siebie na poziomie duchowym.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nowe możliwości rozwoju. Wykorzystaj je w stu procentach. Warto inwestować we własne kwalifikacje.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszym nastroju. Twoje życie przyśpieszy, a ty poczujesz, że nadal tkwisz w tym samym punkcie. Być może pragniesz czegoś, co nie istnieje?

Miłość i seks: Masz faceta? W twoim związku okazja do nadrobienia zaległości. Poświęć czas swojemu ukochanemu i okaż mu więcej uczucia. Watro pielęgnować wasze uczucie, bo jest wyjątkowe. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym regularnie się spotykasz, zacznie być o ciebie zazdrosny. Nie wiń go za to. Dajesz mu ku temu powody.

Kariera i pieniądze: W pracy stresujący monet. Poczujesz się mniej pewnie, a twoja konkurentka zacznie manifestować swoją pozycję. Nie daj się zbić z pantałyku. Bądź pewna siebie, a odzyskasz utraconą pozycję.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Przed tobą dobre dni. Rozłąka z bliskimi okaże się dobrą terapią dla każdej ze stron. Poczujesz silniejszą więź i przestaniesz odczuwać żal o to, co było kiedyś.

Miłość i seks: Masz faceta? Powiedz mu, co czujesz. Szczera rozmowa pomoże wam wyjaśnić wiele spraw. Jesteś singielką? Przed tobą randka z mężczyzną, z którym łączy cię to samo podejście do życia. Wasze spotkanie przedłuży się do rana.

Kariera i pieniądze: W pracy nowe możliwości. Będziesz miała szansę się wykazać i udowodnić osobom, które w ciebie nie wierzyły, że masz ogromny potencjał. Twój przełożony to zauważy i zmieni zdanie na twój temat.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Pierwsza połowa tygodnia upłynie spokojnie. Okolice weekendu przyniosą więcej wrażeń. Spotka cię niespodziewana sytuacja, która wpłynie na twoją przyszłość.

Miłość i seks: W miłości powodzenie. Znajdziesz wspólny język z partnerem i dogadasz się w ważnej sprawie. Jesteś singielką? Zaufaj intuicji. Twoje wrażenie odnośnie mężczyzny spod żywiołu wody jest zgodne z rzeczywistością. Razem macie szansę stworzyć coś wyjątkowego.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Okolice wtorku to czas podejmowania istotnych decyzji. Nie słuchaj innych, nawet jeśli masz pewność, że te osoby dobrze ci życzą. Sama wiesz najlepiej, co robić.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Będziesz przemęczona. Koniec tygodnia jeszcze bardziej da ci w kość. Nie walcz z wiatrakami i odłóż na później bieżące sprawy. Gdy odzyskasz siły, wszystko wyda ci się prostsze.

Miłość i seks: Więcej optymizmu w miłości! Zakładając z góry, że nie spodobasz się wymarzonemu mężczyźnie, stajesz się mniej atrakcyjna. Liczy się to, co masz w środku, a pewność siebie jest bardziej seksowna niż idealna figura.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała szansę pokazać się ważnym osobistościom. Twoje wystąpienie zaważy na dalszej karierze. Pamiętaj, że liczy się pierwsze wrażenie.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Staniesz się świadkiem przykrej sytuacji. Nie bój się zareagować, zwłaszcza jeśli winę ponosi twój bliski. Stojąc z boku wszystkich wydarzeń, godzisz się na to, co w głębi serca negujesz.

Miłość i seks: W miłości czas ważnych słów i obietnic. Usłyszysz od partnera deklarację, która rozwieje twoje wątpliwości. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym spotykasz się bez zobowiązań, zapragnie być z tobą na stałe. Wyzna ci to w najmniej oczekiwanym momencie.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa poprawi się. Zapanujesz nad rozrzutnością, a odmawianie sobie chwilowych zachcianek stanie się twoim nawykiem. Zaoszczędzisz bez wpadania we frustrację.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Twoje przyjaciółki podniosą cię na duchu. Chwile spędzone z nimi okażą się lekarstwem na całe zło. Weekend to czas upragnionej zabawy. Korzystaj z życia i nie przejmuj się krytyką.

Miłość i seks: Masz faceta? W najbliższych dniach zajmij się tylko nim. Twój ukochany czuje się zepchnięty na boczny tor. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym okazjonalnie się spotykasz, ma wobec ciebie poważne plany. Zastanów się, czego od niego oczekujesz. Szkoda czasu na mydlenie sobie oczu.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa poprawi się. Fortuna się do ciebie uśmiechnie i zarobisz sporą sumę pieniędzy. Spożytkuj ją mądrze.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Przed tobą czas pełen skrajnych emocji. Czekają cię chwile pełne radości i momenty, w których sięgniesz pamięcią do tego, co smutne. Piątek to twój szczęśliwy dzień. Wykorzystaj dobrą passę.

Miłość i seks: Jesteś w związku? Zadbaj o romantyczną atmosferę w sypialni. Warto poświęcić sobie czas i dać z siebie więcej mimo zmęczenia. Jesteś singielką? Flirt z mężczyzną spod znaku Byka dostarczy ci sporo wrażeń. Nie licz jednak na wiele. Ten facet nie potrafi się zaangażować.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym szansa na awans. Potknięcie konkurentki otworzy ci furtkę do zmiany obecnej sytuacji. Nie miej wyrzutów sumienia. W żaden sposób nie przyczyniłaś się do jej błędu.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
http://www.ciekawostkizeswiata.com/ (Ocena: 5) 18.03.2015 11:46
Zapraszam na strone Link w nicku codziennie nowe ciekawostki ze świata.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2015 16:59
Wróżka Nunila? Skąd one biorą te imiona? xD
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo