Horoskop tygodniowy 02.03. - 08.03.

Najnowsze przepowiednie od wróżki Nunili dla wszystkich znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 02.03. - 08.03.
02.03.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Z energią i zapałem przystąpisz do działania. Chwile apatii odejdą w niepamięć, a ty bez trudu uporasz się ze wszystkimi zaległościami. Los będzie ci sprzyjał. Uda ci się osiągnąć cel, który jeszcze niedawno wydawał ci się nierealny.

Miłość i seks: W miłości bądź mniej krytyczna. Pamiętaj, że nie ma ideałów, więc nie wymagaj od mężczyzn niemożliwego. Postaraj się być bardziej wyrozumiała i odpuść, jeśli sprawa nie jest śmiertelnie poważna. Szkoda czasu na kłótnie, które nic nie zmieniają, a jedynie psują wzajemne relacje.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym licz tylko na siebie. Zdając się na znajomości, tracisz jedynie czas. Weź sprawy w swoje ręce i sama zapracuj na swój sukces.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Ktoś, kogo znasz od dawna, zdopinguje cię do działania. Zaczniesz pracować nad samodyscypliną i podejmiesz kroki zmierzające ku dorosłości. Wkrótce osiągniesz to, na czym od dawna ci zależało.

Miłość i seks: Masz faceta? To dobry czas na wspólne zamieszkanie. Jeśli do tej pory nie podjęliście tej decyzji, to warto o tym porozmawiać i podjąć zmierzające ku temu kroki. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio byłaś na randce, nie odezwie się do ciebie. Schowaj dumę do kieszeni i zadzwoń do niego. Jeśli nie odbierze, wykasuj go z książki adresowej i własnych myśli.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym sukces. Pokonasz konkurencję i osiągniesz to, o czym marzyłaś. Nie osiadaj na laurach i idź za ciosem.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Twoja odporność spadnie. Poczujesz się przemęczona i znudzona. Twoja apatia okaże się konsekwencją nieregularnego trybu życia. Rozpocznij walkę ze szkodliwymi nawykami. Jowisz wpłynie na twoją determinację.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany uświadomi sobie, że jesteś jego drugą połową. Chwile niepewności odejdą w niepamięć. Wasz związek przejdzie reaktywację. Jesteś singielką? Przed tobą czas pełen flirtów i randek. Mężczyzna spod znaku Panny okaże się nie tylko doskonałym rozmówcą, ale również zmysłowym kochankiem. Czekają cię wieczory pełne namiętności.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym szansa na awans. Będziesz miała okazję wziąć udział w firmowym projekcie i pokonać konkurencję. Sukces jest bliżej niż myślisz.

 

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Będziesz miała więcej energii i zapału do pracy. Nadrobisz zaległości i nie będziesz odkładać kolejnych spraw na później. Weekend sprzyja podróżom. Pojedź do przyjaciółki, z którą dawno się nie widziałaś.

Miłość i seks: Jesteś w związku? Przed tobą okres długo wyczekiwanej stabilizacji. Czas niepewności odejdzie w niepamięć i razem zaczniecie budować wspólną przyszłość z dala od bezsensownych kłótni. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, z którym połączy cię to samo hobby. Wielogodzinne rozmowy staną się podstawą do zbudowania trwałej relacji.

Kariera i pieniądze: Zawistny współpracownik będzie czekał na twoje potknięcie. Nie daj mu satysfakcji i bądź bardziej skoncentrowana. Wtorek to dobry dzień na podpisanie długoterminowej umowy.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Pogoda ducha nie opuści cię przez cały tydzień, a weekend przyniesie ci kolejne powody do radości. Możesz spodziewać się miłej niespodzianki związanej ze sprawami finansowymi.

Miłość i seks: Masz faceta? Poświęć czas swojemu związkowi. Zadbaj o dobre relacje z ukochanym i nie bój się trudnych rozmów. Unikając niewygodnych tematów, sprawiasz, że wasze konflikty narastają. Jesteś singielką? Zamiast skakać z kwiatka na kwiatek, skup się na mężczyźnie, który naprawdę jest tobą zainteresowany. Reszcie chodzi tylko o dobrą zabawę.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Jedynie okolice czwartku zwiastują większą dawkę stresu. Zachowaj zimną krew i nie działaj pod wpływem impulsu.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Przed tobą życiowe zmiany. Nie cofaj się, nawet jeśli nie wszystko będzie układało się po twojej myśli. Początki zawsze są trudne. 

Miłość i seks: W miłości marazm. Zaczniesz się nudzić w towarzystwie partnera i staniesz się bardziej otwarta na nowe znajomości. Rozmowy z innymi mężczyznami to nic złego, ale uważaj, by nie przekroczyć granicy, za którą nie będzie już odwrotu. Jesteś singielką? Wiele się w tej kwestii nie zmieni. Uzbrój się w cierpliwość i zajmij się sobą. Wkrótce spotkasz kogoś, w kim zakochasz się z wzajemnością.

Kariera i pieniądze: To świetny czas dla twojej kariery. Zaczniesz odnosić sukcesy, które z każdym dniem będą przybliżały cię do awansu. Czwartek sprzyja negocjacjom z ważnym klientem.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Twoja przyjaciółka będzie potrzebowała psychicznego wsparcia. Poświęć jej czas i zapewnij ją, że trzymasz jej stronę. Weekend sprzyja metamorfozom. Jaśniejszy kolor włosów pozytywnie wpłynie na twoje samopoczucie.

Miłość i seks: Przed tobą ważne decyzje miłosne. Mężczyzna, z którym się okazjonalnie spotykasz, przyprze cię do muru. Zaryzykuj. Masz faceta? Życie „na kocią łapę” przestanie wystarczać twojemu partnerowi. Zapragnie zrobić krok do przodu i zacznie na ciebie naciskać. Nie rób nic wbrew sobie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym korzystne zmiany. Twoja kariera ruszy z miejsca, a ty wreszcie poczujesz, że znajdujesz się we właściwym czasie i miejscu. Wykorzystaj swoje pięć minut.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Życie wymknęło ci się spod kontroli? Zacznij słuchać innych i weź do serca rady życzliwych ci osób. One patrzą na wszystko z dystansu, którego tobie brakuje.

Miłość i seks: W miłości spokój i spełnienie. Poczujesz, że twój partner zapewnia ci bezpieczeństwo i stara się, byś była szczęśliwa. Odwdzięcz mu się tym samym. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, przy którym będziesz się czuła sobą. Dołóż wszelkich starań, by wasza znajomość się rozwinęła.

Kariera i pieniądze: Twoja niezależność w pracy wzbudzi kontrowersyjne odczucia. Współpracownicy staną się wobec ciebie wrogo nastawieni, a przychylność szefa doleje oliwy do ognia. Nie daj się sprowokować i rób swoje.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Najbliższe dni nie sprzyjają podróżom. Jeśli planowałaś wyjazd, przełóż go na inny termin. Wolny weekend spędź z rodziną, którą ostatnio zaniedbałaś.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się ktoś bardzo interesujący. Poznasz go w najmniej oczekiwanym momencie i miejscu. Bądź zapobiegawcza i w najbliższych dniach spójrz w lustro, zanim wyjdziesz z domu. Masz faceta? Twój ukochany będzie rozdrażniony. Nie prowokuj go i postaraj się nie mówić wszystkiego, co ci ślina przyniesie na język.

Kariera i pieniądze: W pracy sukces. Twój innowacyjny pomysł okaże się strzałem w dziesiątkę. Szef doceni twoją kreatywność i oprócz pochwał nagrodzi cię premią.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zwróć uwagę na sprawy zdrowotne; zwłaszcza na układ pokarmowy. Będziesz teraz szczególnie narażona na zatrucia, więc jedz w domu. Wizyta w barze szybkiej obsługi może się skończyć dla ciebie bardzo nieprzyjemnie.

Miłość i seks: W miłości nie daj się zwieść pozorom. Mężczyzna, który wydaje się być idealny, nie do końca spełnia twoje oczekiwania. Zepchnij powierzchowność na drugi plan i spójrz w jego wnętrze. Gdy przejrzysz na oczy, bardzo szybko dostrzeżesz, że rzeczywistość mija się z twoimi wrażeniami.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dobra aura. Los będzie łaskawy i wszystko, za co się weźmiesz, dopniesz na ostatni guzik. Sobota to dzień nadrabiania zaległości.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Twoje życie osobiste skomplikuje się. Spotka cię niejednoznaczna sytuacja, którą źle zinterpretujesz. Podejmiesz niewłaściwą decyzję i wpędzisz się w kłopoty.

Miłość i seks: To świetny czas dla spraw sercowych. Staniesz się bardziej otwarta na mężczyzn i podatna na uczucia. Jeśli do tej pory nikt nie był w stanie cię sobą zainteresować, to sytuacja się zmieni. Poznasz intrygującego Byka, który zawładnie twoimi myślami. W związku pozbędziesz się zahamowań w łóżku i nabierzesz ochoty na eksperymentowanie. Twój partner będzie w siódmym niebie.

Kariera i pieniądze: Wysiłek włożony w pracę nie pójdzie na marne. Zaczniesz odnosić sukcesy zawodowe, które przełożą się na lepszy zarobek. Dodatkowa gotówka pomoże ci uporać się z nieoczekiwanymi problemami finansowymi.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Nie jesteś zadowolona ze swojej figury? Zamiast katować się dietami, zacznij się ruszać. Będziesz nie tylko zdrowsza, ale i szczęśliwsza.

Miłość i seks: W miłości dobre wibracje. Uporasz się ze swoją zazdrością i dasz partnerowi więcej luzu. Twój ukochany doceni to i zrobi wszystko, by nie nadszarpnąć twojego zaufania. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, do którego poczujesz coś więcej niż sympatię. Otwórz się na miłość i nie bój się zaangażować. Ten facet to ktoś, na kogo długo czekałaś.

Kariera i pieniądze: To świetny czas na wzmacnianie pozycji zawodowej. Przyłóż się do pracy i pokaż się z jak najlepszej strony. Twój przełożony zacznie traktować cię jak swoją prawą rękę. Wkrótce doczekasz się awansu.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gul (Ocena: 5) 05.03.2015 00:08
Czekałam 5 lat,aż mnie zauważy,odezwie się i wtedy w te walentynki w 2015 czar prysł ----- niestety nie zaiskrzyło.Myślę,że się nie odezwie,czyli,że horoskop się sprawdzi.Wróżył mi dobry astrolog i mówił oględnie,żeby mnie nie zranić
odpowiedz

Polecane dla Ciebie