Horoskop tygodniowy 09.02. - 15.02.

Wróżka Nunila zagląda w gwiazdy i już wie, co czeka was w tym tygodniu.
Horoskop tygodniowy 09.02. - 15.02.
09.02.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Jowisz doda ci pewności siebie. Staniesz się duszą towarzystwa, a twój nieodparty urok pomoże ci załatwić sprawy, które wymagają przychylności innych. Czwartek to twój szczęśliwy dzień.

Miłość i seks: W miłości nie poddawaj się zbyt szybko. Jeśli czujesz, że mężczyzna, który ci się podoba, nie odwzajemnia twoich uczuć, zawalcz o niego. Ten facet potrzebuje więcej czasu, by się zakochać. Jesteś w związku? Czeka cię ostra wymiana zdań, którą zacznie twój partner. Nie przyznawaj mu racji dla świętego spokoju. W przeciwnym wypadku nigdy nic od niego nie wyegzekwujesz.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Pod koniec tygodnia nieco opadniesz z sił. Nie eksploatuj się i zrób sobie wolne.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przestaniesz słuchać innych i staniesz się arogancka. Twoja pewność siebie zostanie odebrana jak zarozumialstwo. Twoje relacje ze znajomymi ochłodzą się.

Miłość i seks: W miłości dobre wibracje. Jeśli do tej pory nie potrafiłaś się zakochać, to sytuacja diametralnie się zmieni. Pod wpływem Saturna zaczniesz zwracać uwagę na mężczyzn i staniesz się kochliwa. Masz faceta? Twój partner będzie poświęcał ci więcej uwagi i dołoży wszelkich starań, byś poczuła się przy nim bezpiecznie. Przed wami wspaniałe chwile.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym możliwość zmiany. Bliska ci osoba zaproponuje ci spółkę. Nie odmawiaj zbyt pochopnie. Bycie szefem dla samej siebie to zajęcie, które przyniesie ci satysfakcję.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: W najbliższych dniach skup się na sprawach rodzinnych. Twój bliski ma problem, z którym nie potrafi sobie sam poradzić. Zainicjuj szczerą rozmowę i zaproponuj pomoc.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie cię denerwować bez powodu. Postaraj się trzymać nerwy na wodzy i najbliższy weekend spędź bez niego. Krótka chwila rozłąki przypomni ci, jak bardzo go kochasz. Jesteś singielką? Saturn ześle na twoją drogę mężczyznę spod żywiołu ziemi. U jego boku poczujesz się spełniona.

Kariera i pieniądze: W pracy dobry okres. Wywalczysz sobie przestrzeń i zaczniesz działać bez potrzeby konsultacji z wyżej postawionymi pracownikami. Pod koniec tygodnia możesz spodziewać się premii.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym humorze. Przestaniesz skupiać się na mankamentach i zaczniesz czerpać przyjemność z drobiazgów. Środa to dzień kompromisu. Postaraj się dogadać z bliskim, z którym od dawna prowadzisz bezsensowną kłótnię.

Miłość i seks: W miłości dobre wibracje. Czeka cię udany tydzień, który spędzisz u boku partnera. Twój ukochany znajdzie dla ciebie więcej czasu niż zwykle. Jesteś singielką? Poczujesz w sobie seksapil i zaczniesz go umiejętnie używać. Twoja seksowna kobiecość przyciągnie do ciebie nowych adoratorów.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa pogorszy się. Będziesz musiała zrezygnować z luksusowych produktów na rzecz tańszych substytutów. Nie czuj się z tego powodu gorsza do koleżanek.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Czeka cię wiele wrażeń, zwłaszcza tych związanych z życiem towarzyskim. Weekend to czas odpoczynku do świata. Zrób sobie domowe spa.

Miłość i seks: W miłości nowe bodźce. Rozbudzisz w sobie namiętność i zaczniesz dominować w łóżku. Twój ukochany będzie w siódmym niebie. Jesteś singielką? Odkryjesz w sobie talent do flirtowania. Zalotne rozmowy, które przeprowadzisz pod koniec tygodnia, staną się początkiem romantycznej przygody.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym drobne perturbacje. Osoba, na której przychylności ci zależy, zacznie faworyzować twojego konkurenta. Pokaż klasę i nie uciekaj się do nieczystych zagrywek.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: W najbliższym czasie zwróć uwagę na sprawy towarzyskie. Twoje koleżanki czują się przez ciebie zaniedbane. Pielęgnuj dobre relacje i poświęć czas znajomym, dla których jesteś ważna. Nigdy nie wiesz, kiedy będziesz potrzebowała ich pomocy.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych kolejna dawka emocji. Mężczyzna bliski twojemu sercu wytrąci cię z równowagi. Dojdzie do burzliwej wymiany zmian, która przerodzi się w kłótnię. Niezgoda nie będzie trwała zbyt długo. W okolicach weekendu dojdziecie do kompromisu, skutecznie godząc się w sypialni.

Kariera i pieniądze: Praca znów zacznie przynosić ci satysfakcję. Poczujesz, że znajdujesz się we właściwym miejscu i czasie. Twoja efektywność wzrośnie.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Przed tobą nerwowe chwile. Nadmiar stresu popchnie cię w stronę szkodliwych nawyków. Zapanuj nad tym, zanim zrujnujesz swoje zdrowie i urodę. Nadchodzący weekend spędź z dala od zgiełku i przede wszystkim używek.

Miłość i seks: Wenus będzie sprzyjała Koziorożcom pozostającym w stałym związku. Jeśli do tej pory nie potrafiłaś się dogadać z partnerem, to sytuacja diametralnie się zmieni. Zaczniecie czytać sobie w myślach i dbać o zadowolenie drugiej strony. Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się mężczyzna, który będzie podzielał twój punkt widzenia na tematy natury egzystencjalnej. Zaangażuj się w tę znajomość. Nie codziennie można spotkać swoją bratnią duszę.

Kariera i pieniądze: To dobry czas dla twoich finansów. Jeśli do tej pory ciężko ci było zapanować nad rozrzutnością, to wreszcie uda ci się zaoszczędzić. We wtorek zagraj w totolotka.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Poczujesz, że robisz coś wbrew sobie. Nie męcz się dłużej i postaw sprawę na ostrzu noża. Najwyższy czas podjąć kroki zmierzające ku całkowitej niezależności.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Spędzisz spokojny czas z partnerem. Cieszcie się wspólnymi chwilami, ale uważaj, by marazm nie ochłodził waszych relacji. Jesteś singielką? Postaraj się zaakceptować ten stan i znaleźć jasne strony życia w pojedynkę. Niezobowiązujący flirt i całonocna zabawa w ramionach nieznajomego to coś, czego zazdrości ci każda zajęta dziewczyna.

Kariera i pieniądze: W pracy świetna passa. Przełożony powierzy ci nowe zadanie, z którym z łatwością sobie poradzisz. Zyskasz w oczach szefa i staniesz się pretendentką do awansu.

 

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Korzystny układ Słońca i Wenus napełni cię energią i dobrym humorem. Staniesz się mniej nerwowa, a odrobinę luzackie podejście do życia sprawi, że przestaniesz się przejmować rzeczami, na które nie masz wpływu. Piątek to dzień dobrych wiadomości.

Miłość i seks: W miłości perturbacje. Zaczniesz odczuwać wątpliwości w stosunku do partnera. Jego nad wyraz obrończa postawa utwierdzi cię w podejrzeniach o zdradę. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Lwa to wolny strzelec. Łatwo się w nim zakochać, ale jeszcze trudniej stworzyć stały związek. Nie oczekuj od niego zbyt wiele.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym szansa rozwoju. Wykorzystaj tę okazję w stu procentach. Czwartek sprzyja zawieraniu dalekosiężnych transakcji.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Spotkasz na swojej drodze nieszczerą osobę. Twoje udane życie wzbudzi w niej zazdrość, a nawet zawiść. Zastosuj zasadę ograniczonego zaufania i nie zwierzaj się z sekretów, które mogą później zostać wykorzystane przeciwko tobie.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zmieni się na lepsze. Będziesz mogła liczyć na niego zarówno w życiu codziennym, jak i w kryzysowych stacjach. Jego zaradność i logika w myśleniu zapewnią ci poczucie bezpieczeństwa. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Ryb to facet, na którego zawsze będziesz mogła liczyć. Nie skreślaj go pochopnie.

Kariera i pieniądze: W pracy okres stabilizacji. Poczujesz się pewnie na swoim stanowisku i staniesz się bardziej samodzielna. Świadomość, że nie potrzebujesz pomocy współpracowników doda ci pewności siebie.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Poczujesz, że należy ci się od życia dużo więcej. Nie wstydź się swoich przemyśleń i podziel się nimi z bliską osobą. Twój przyjaciel utwierdzi cię w przekonaniu, że masz w sobie ogromny potencjał. Wykorzystaj go.

Miłość i seks: W miłości zamieszanie. Na horyzoncie pojawi się mężczyzna, któremu bardzo się spodobasz. Adoracja z jego strony sprawi, że będziesz chciała z nim jak najczęściej przebywać. Wasze spotkania staną się czymś, czego będziesz wyczekiwać. Wkrótce i ty się zakochasz.

Kariera i pieniądze: W pracy mozolnie. Stracisz zapał do działania i zaczniesz wymigiwać się od obowiązków. Pamiętaj, by robić to z głową. W przeciwnym wypadku podpadniesz swojemu przełożonemu.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają wdrożeniu w życie dalekosiężnych planów. Merkury będzie ci sprzyjał i obdarzy cię silną wolą. Masz szansę osiągnąć swój cel szybciej niż przypuszczasz.

Miłość i seks: W sprawach sercowych okres stabilizacji. Mężczyzna, na którym ci zależy, przestanie skakać z kwiatka na kwiatek i skupi się tylko na tobie. Wspólnie nadrobicie utracone chwile i staniecie się sobie bardzo bliscy. Koniec tygodnia to czas deklaracji. Usłyszysz wyznanie, na które długo czekałaś.

Kariera i pieniądze: W pracy staniesz się samodzielna i stanowcza. Twoja bezkompromisowość wzbudzi uznanie szefa. Przełożony zacznie się liczyć z twoim zdaniem podczas firmowych negocjacji.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2015 23:39
Panna :..."Koniec tygodnia to czas deklaracji. Usłyszysz wyznanie, na które długo czekałaś." Mój facet ma mi się oświadczyć w Walentynki, jaki ten horoskop prawdziwy :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.02.2015 22:36
Musi sie spelnic! Jestem Lwem:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.02.2015 14:32
mam wrazenie, ze to wszystko sie spelni :)))
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo