Horoskop tygodniowy 02.02. - 08.02.

Co czeka nas w tym tygodniu?
Horoskop tygodniowy 02.02. - 08.02.
02.02.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Przed tobą tydzień pełen wrażeń. Twoje życie rodzinne i towarzyskie dostarczy ci wiele atrakcji. Weekend to czas emocji związanych z ważnymi decyzjami. Posłuchaj rady bliskiej osoby.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych zamieszanie. Twoja specyficzna więź z bliskim kolegą zacznie wykraczać poza przyjacielską sferę. Staniecie się dla siebie kimś więcej niż znajomymi. Pojawi się między wami erotyczne napięcie, nad którym nie będziecie potrafili zapanować.

Kariera i pieniądze: W pracy dobra passa. Nauczysz się postępować w stresujących sytuacjach i zapanujesz nad nerwami podczas dyskusji z szefem. Czwartek to dzień motywujących pochwał.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Czekają cię chwile pełne nostalgii. Sytuacja związana ze sprawami rodzinnymi na długo utkwi ci w głowie i nie pozwoli cieszyć się dniem dzisiejszym. Mimo problemów postaraj się nabrać dystansu.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych dużo radości. W związku możesz liczyć na wsparcie partnera i jego większą troskę o twoje dobre samopoczucie. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Wodnika zrobi krok w twoją stronę. Daj mu zielone światło. To ktoś naprawdę wartościowy.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym zapanuj nad emocjami. Decyzje podjęte pod wpływem impulsu okażą się niewłaściwe. Działaj racjonalnie, a wyegzekwujesz swoje.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają eksperymentom, zwłaszcza związanym z wizerunkiem. Potraktuj swój wygląd mniej serio i zabaw się modą. Zakładając coś ekstrawaganckiego, poprawisz sobie humor i wzbudzisz podziw wśród przyjaciółek.

Miłość i seks: W miłości postaw na lojalność. Bądź szczera wobec bliskiego mężczyzny, nawet jeśli prawda zdaje się być brutalna. Ukrywanie emocji, uczuć i związanych z nimi działań prowadzi do rychłego konfliktu. Nie bój się reakcji innych i niezależnie od ryzyka mów, co ci leży na sercu.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa poprawi się. Zaczniesz zarabiać więcej, wkładając w pracę taki sam wysiłek. W sobotę zagraj w totolotka.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Staniesz się melancholijna i zaczniesz stronić od ludzi. Twoje pragnienie samotności będzie wiązało się z żalem, którego nie możesz się pozbyć. Weekend spędzony z dala od domu okaże się lekiem na całe zło.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zastosuje się do twoich próśb i stanie się bardziej systematyczny. Jego metamorfoza pozytywnie wpłynie na wasz związek. Jesteś singielką? Twoje drogi skrzyżują się z mężczyzną spod znaku Lwa. Jego ognisty temperament nie pozwoli ci o nim zapomnieć. Zakochasz się w nim, zanim zdążysz się zorientować.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Nie tkwij biernie w martwym punkcie i weź sprawy w swoje ręce. Każdy jest kowalem własnego losu.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Będziesz w dobrej kondycji psychofizycznej. Staniesz się odporna na stres i zapanujesz nad negatywnymi emocjami. Twoje łagodne usposobienie przyciągnie do ciebie pozytywnych ludzi.

Miłość i seks: W miłości zła passa. W związku staniesz się oschła względem partnera i zaczniesz się nudzić w jego towarzystwie. Nie szukaj rozrywki w ramionach innego faceta. Niepozorny flirt przerodzi się w romans, nad którym nie zapanujesz. Jesteś singielką? Nie traktuj zbyt serio znajomości zawartej na imprezie, nawet jeśli przetańczysz z kimś całą noc. Ten facet nie zadzwoni.

Kariera i pieniądze: Merkury będzie sprzyjał twoim finansom. Staniesz się bardziej gospodarna i spłacisz długi u znajomych. W czwartek zagraj w totolotka.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszym humorze. Braki snu dadzą o sobie znać. Staniesz się nerwowa i skłonna do płaczu. Postaraj się jak najszybciej odzyskać emocjonalną równowagę i porządnie wypocznij.

Miłość i seks: W sprawach sercowych dużo szczęścia. Możesz spodziewać się rozkwitu uczuć i wzrostu pożądania. Weekend upłynie wam w wyjątkowo namiętnej atmosferze. Jesteś singielką? Mężczyzna, którego ostatnio poznałaś, poczuje do ciebie coś więcej niż koleżeńską sympatię. Adoracja z jego strony stanie się katalizatorem waszych miłosnych relacji.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dobre nowiny. Dostaniesz ważną informację, która wpłynie na twoją karierę. Okres marazmu przeminie, a ty staniesz się kobietą sukcesu.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Najbliższe dni to czas rodzinnych spotkań i poprawy relacji z bliskimi. Twoja obecność i szczere rozmowy pomogą ci zażegnać ciągnące się od dawna konflikty. Sobota to dzień miłej niespodzianki związanej z finansami. 

Miłość i seks: W sprawach miłosnych stabilnie. Jeśli jesteś singielką, to uda ci się zaakceptować ten stan rzeczy i polubisz życie bez zobowiązań. Twoja otwarta postawa wobec mężczyzn przyciągnie do ciebie nowego adoratora.

Kariera i pieniądze: W pracy powodzenie. Twoje decyzje okażą się trafne, a dobry kontakt z klientami pozytywnie wpłynie na twoją efektywność. Twój szef to zauważy i doceni.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Spotkasz na swojej drodze dobrych ludzi. Ich wsparcie i ciepłe słowa pomogą ci uporać się z problemami natury emocjonalnej. Odzyskasz spokój i radość życia.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Dogadasz się z partnerem w ważnej sprawie, ale nie ocieplisz waszych relacji. Postaraj się odbudować waszą więź, zanim będzie za późno. Jesteś singielką? Zamiast narzekać na samotność, odważ się i zrób pierwszy krok w stronę mężczyzny, który okazuje ci zainteresowanie. Nie będziesz żałować.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym możliwość gratyfikacji. Zostaniesz zaangażowana do projektu, którego finalizacja będzie wiązała się z twoim awansem. Wykorzystaj tę szansę.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Więcej wiary w siebie! Twoje nieuzasadnione kompleksy nie pozwalają ci w pełni cieszyć się życiem. Spójrz na siebie mniej krytycznie i nie bagatelizuj komplementów, które tak często słyszysz.

Miłość i seks: W miłości dobra passa. Znajdziesz wspólny język z bliskim mężczyzną i pokażesz się z bardziej kobiecej strony. Twój nieodparty urok stanie się niezawodnym wabikiem. Twój wybranek nie będzie mógł oderwać od ciebie rąk.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym zmiany. Obecna praca przestanie przynosić ci satysfakcję i na poważnie zaczniesz rozpatrywać swoje odejście. Rozglądając się za nowym zajęciem, nie podejmuj decyzji pod wpływem impulsu.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Merkury wpłynie na twoją witalność. Staniesz się energiczna i zapragniesz czerpać z życia garściami. W twoich ambitnych planach dotyczących przyszłości pomoże ci bratnia dusza. Razem dokonacie czegoś wyjątkowego.

Miłość i seks: Mężczyzna, którego niedawno poznałaś, zawładnie twoimi myślami. Nie będziesz potrafiła o nim zapomnieć, a brak wiadomości od niego wpędzi cię we frustrację. Postaraj się zachować względny spokój i zdobądź się na cierpliwość. Wkrótce ukochany zapuka do twoich drzwi.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość i zaakceptować obecny stan rzeczy. Koniec tygodnia to dobry czas na podjecie rozmowy kwalifikacyjnej.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Najbliższe dni pozytywnie cię zaskoczą. Los będzie ci sprzyjał, dzięki czemu ominą cię stresujące sytuacje. Okolice weekendu to czas spontanicznych podróży. Odwiedź przyjaciółkę, która mieszka w innym mieście.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie narzekać na twoją oschłą postawę. Udowodnij mu, że wciąż go kochasz i spraw mu miłą niespodziankę. Jesteś singielką? Zacznij przywiązywać większą wagę do wyglądu. Inteligencja i poczucie humoru są seksowne, ale nie zapominaj, że faceci są wzrokowcami. Przykuj ich uwagę ładną sukienką, a reszta potoczy się sama.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja nie zmieni się. Zamiast się zadłużać, naucz się oszczędzać. Odłożone pieniądze pozwolą ci zakończyć ciągnący się od dawna problem.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Niedawno poznana osoba zainspiruje cię do działania. Zapragniesz osiągnąć jeszcze więcej i podejmiesz kroki zmierzające do celu. Twój zapał zostanie nagrodzony.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany czuje się przez ciebie zaniedbany. Bądź mniej egoistyczna w miłości i zamiast wymagać – dawaj. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Raka to ktoś, przy kim poczujesz się sobą. Czas spędzony u jego boku napełni cię spokojem, którego potrzebujesz.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni sprzyjają rozwojowi i udoskonalaniu się. Połóż nacisk na edukację i uzupełnij wiedzę z dziedziny związanej z twoją branżą. Zdobyte informacje pomogą ci pokonać konkurentów w drodze do awansu.

 

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.02.2015 14:13
Bliźnięta.. miłosc.. całkowicie sie zgadza co do słowa..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.02.2015 19:56
jeszcze 2 tyg i zapuka do mych drzwi :))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.02.2015 17:13
PAPILOCIE ZRÓB COŚ Z TYMI STRONAMI BO TO KLIKANIE ABY DOTRZEĆ DO MOJEGO HOROSKOPU NA STRONIE 6 MNIE WYKOŃCZY!!!!!!!!!!!!
zobacz odpowiedzi (2)
Byk (Ocena: 5) 02.02.2015 10:03
A właśnie poznałam Wodnika :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.02.2015 01:22
fajne ilustracje, Hayden Williams
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo