Horoskop tygodniowy 26.01. - 01.02.

Wróżka Nunila już wie, co czeka Was w najbliższym tygodniu.
Horoskop tygodniowy 26.01. - 01.02.
26.01.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Przemęczenie da ci w kość. Nie będziesz miała siły na rutynowe obowiązki i zaniedbasz sprawy, które wymagają ciągłej uwagi. W weekend odpuść sobie imprezy i porządnie się wyśpij. Tylko w ten sposób umożliwisz swojemu organizmowi pełną regenerację.

Miłość i seks: W miłości pozytywne wibracje. Staniesz się bardziej otwarta w stosunku do mężczyzn i zachwycisz ich swoim urokiem. Jeśli do tej pory nie udało ci się stworzyć udanego związku, to będziesz miała szansę to zmienić. Masz faceta? Twój ukochany zacznie cię rozpieszczać. Chwile spędzone razem z nim będą dla ciebie czymś wyjątkowym.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja materialna ustabilizuje się. Spłacisz zaległe rachunki i uregulujesz długi u znajomych. W czwartek zagraj w totolotka. Fortuna uśmiechnie się właśnie do ciebie.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Saturn napełni cię pozytywną energią. Staniesz się radosna i skora do zabawy. Twoje życie towarzyskie rozkwitnie i zdominuje inne sprawy. Postaraj się znaleźć równowagę między imprezowaniem a obowiązkami.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Twoja nieśmiałość jest na swój sposób pociągająca. Nie staraj się na siłę emanować seksapilem, jeśli czujesz, że nie jesteś do tego stworzona. Masz faceta? Twój partner zacznie zwracać uwagę na inne dziewczyny. Zamiast robić mu awantury, poszukaj źródła problemu.

Kariera i pieniądze: To dobry czas dla spraw zawodowych. Sfinalizujesz ważny kontrakt i zwiększysz swoją efektywność. Pod koniec tygodnia zostaniesz zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Nie zmarnuj tej szansy.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Staniesz się zazdrosna o sukcesy bliskich. Osiągnięcia przyjaciół wpędzą cię w zakłopotanie i sprawią, że poczujesz się gorsza. Nie ulegaj złym emocjom. Wyciągnij wnioski i potraktuj całą sytuację jak motywację dla samej siebie.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany dołoży wszelkich starań, byś zmieniała zdanie na jego temat. Przestanie ulegać nałogom i poświęci ci więcej czasu. Nie chwal go zbyt wcześnie. W przeciwnym wypadku osiądzie na laurach. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który będzie podzielał twoje zainteresowania. Wykorzystaj wspólną pasję jako pretekst do kolejnego spotkania. Warto zainwestować w tego faceta.

Kariera i pieniądze: W pracy stabilnie. Atmosfera w firmie stanie się mniej napięta, a szef obdarzy cię większym zaufaniem. Okolice wtorku to czas zawierania korzystnych transakcji z klientami.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Czeka cię udany tydzień. Spotkasz na swojej drodze dobrą duszę, która pomoże ci rozwiązać problemy finansowe. Okolice weekendu sprzyjają podróżom. Wyjedź sama w miejsce znane ci z dzieciństwa. Powrót do przyjemnych wspomnień napełni cię pozytywną energią.

Miłość i seks: W miłości dobra passa. Nauczysz się rozmawiać z mężczyznami i mówić o swoich uczuciach, nie narzucając się im przy tym. Dobrze poprowadzony dialog pozwoli ci dowiedzieć się, na czym stoisz. Usłyszysz deklarację, która rozwieje twoje wątpliwości.

Kariera i pieniądze: Dostaniesz propozycję pracy w branży, na której się nie znasz. Nie odmawiaj zbyt pochopnie. Twoja zdolność szybkiego uczenia się pozwoli ci opanować tajniki zawodu wcześniej niż twoi konkurenci.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Znajdziesz się w problemowej sytuacji. Jej przebieg i finał pozwoli ci zweryfikować przyjaźnie. Przekonasz się, kto tak naprawdę stoi po twojej stronie i dla kogo jesteś ważna.

Miłość i seks: W miłości czas zmian. Uświadomisz sobie, że partner nie spełnia twoich oczekiwań. Zaczniesz zwracać uwagę na innych mężczyzn, a twoja otwartość przyciągnie do ciebie atrakcyjnego adoratora. Jesteś singielką? Niezobowiązujące spotkania z jednym i tym samym facetem zaczynają przypominać randki. Nie oszukuj się, że nic was nie łączy i podejmij decyzję dotyczącą waszej przyszłości.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Dopadnie cię marazm, a brak perspektyw sprawi, że zaczniesz się bać o swoją przyszłość. Nie panikuj i weź się w garść. Każdy jest kowalem własnego losu.

 

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: W najbliższych dniach pomyśl o sobie. Zadbaj o zdrowie i urodę i nie rób nic tylko dlatego, że głupio ci odmówić. Jesteś tak samo ważna jak twoi bliscy.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasze życie seksualnie wciąż kwitnie, ale watro zwrócić uwagę na bardziej przyziemne sprawy. Porozmawiaj z nim o waszej wspólnej przyszłości i sytuacji materialnej. Najwyższy czas, by twój partner się ustatkował. Jesteś singielką? Spodoba ci się mężczyzna, którego żywiołem jest ogień. Przyciągniesz go jak magnes i zanim się obejrzysz, stworzycie wybuchową parę.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nowa szansa. Dawne kontakty okażą się katalizatorem pozytywnych zmian. Wkrótce dostaniesz pracę, o której marzyłaś.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: W twoim życiu będzie się działo. Czeka cię wiele wrażeń, zwłaszcza tych związanych ze sprawami towarzyskimi. Pod koniec tygodnia dostaniesz zaproszenie na imprezę, na której poznasz wielu ciekawych ludzi.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner pragnie zrobić krok do przodu, ale boi się twojej reakcji. Nie krytykuj go, gdy tylko wspomni o wspólnym mieszkaniu lub zaręczynach. Podjęcie tej decyzji i tak cię nie minie. Jesteś singielką? Zawieraj nowe znajomości i nie oglądaj się za siebie. Rozpamiętując przeszłość, nie dajesz szansy ani sobie ani twoim adoratorom.

Kariera i pieniądze: Nauczysz się współpracy i zjednasz sobie sympatię kolegów z firmy. Dobre relacje i układy pomogą ci wybrnąć z problemów. Koleżanka przejmie część twoich obowiązków, a ty unikniesz nadgodzin.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Gwiazdy będą ci przychylne. Siła Oriona wpłynie na twoje życie, czyniąc cię kobietą sukcesu. Uporasz się z problemami rodzinnymi i poprawisz swoją sytuację finansową. Okolice piątku to czas bardzo miłej niespodzianki.

Miłość i seks: W miłości postaw na budowanie trwałych relacji. Przelotne znajomości dodają twojemu życiu pikanterii, ale nie pozwalają ci się ustabilizować. Jeśli jesteś w związku, postaraj się ograniczyć do swojego partnera. Pozornie niewinny flirt może przerodzić się romans, którego nie uda ci się zatrzymać w sekrecie.

Kariera i pieniądze: W pracy będzie się wiele działo. Najbliższe dni upłyną pod znakiem zawierania zawodowych znajomości i finalizowania ważnych umów. Koniec tygodnia to okazja do nadrobienia zaległości w papierach. Nie zniechęcaj się i poświęć temu czas.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Zaczniesz eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Zmiana wyglądu doda ci pewności siebie w kontaktach międzyludzkich. Staniesz się asertywna i nauczysz się negocjować w problemowych sytuacjach.

Miłość i seks: To świetny czas dla spraw miłosnych. W związku możesz spodziewać się większego zaangażowania partnera w wasze wspólne sprawy i przypływu namiętności z twojej strony. Jesteś singielką? Kolega, z którym lubisz rozmawiać, poczuje do ciebie coś więcej niż sympatię. Nie odrzucaj go zbyt pochopnie. Przyjaźń to dobry fundament pod stały związek.

Kariera i pieniądze: W pracy zaczniesz się sprawdzać. Przełożony zauważy twoją metamorfozę i postanowi cię nagrodzić. Możesz spodziewać się premii.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Staniesz się energiczna i kreatywna. Twoje pomysły okażą się lekarstwem na złe samopoczucie. Pochłonie cię artystyczne działanie i zarazisz swoją pasją bliskich. Atmosfera w twoim domu stanie się przyjazna i pełna pozytywnych uczuć.

Miłość i seks: Masz partnera? Zaufaj jego intuicji w problemowych sytuacjach. Twój facet jest nie tylko bystry, ale także potrafi zapomnieć o emocjach i zachować niezbędny dystans. Słuchając go uważniej, oszczędzisz sobie wielu kłopotów. Jesteś singielką? Mężczyzna spod żywiołu powietrza to facet stworzony dla ciebie. To urodzony sportowiec, który lubi pokonywać własne słabości.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nowe możliwości. Przedsiębiorczy znajomy zaproponuje ci wspólny biznes. Przemyśl tę propozycję na chłodno.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Wdasz się w konflikt z bliską osobą. Wasza kłótnia uświadomi ci, że nadajecie na zupełnie innych falach. Zaakceptuj ten fakt, zamiast z nim walczyć.

Miłość i seks: Przed przypadek natkniesz się na mężczyznę, z którym kiedyś przeżyłaś przelotny romans. Jego kokieteryjna postawa wprawi cię w zakłopotanie. Nie czuj się winna z powodu czegoś, co wydarzyło się w przeszłości. Wszystko, co kiedyś zrobiłaś, miało swój ukryty cel. Rozmawiając z nim, uświadomisz sobie, że jesteś na wygranej pozycji. Poczujesz się pewniejsza siebie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym pozytywne zmiany. Zaczniesz zarabiać więcej przy tej samej ilości obowiązków. Postaraj się zaoszczędzić te pieniądze. Przydadzą ci się na początku kolejnego miesiąca.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zwróć uwagę na sprawy zdrowotne – zwłaszcza na układ pokarmowy. Źle dobrana dieta negatywnie wpływa na twoje samopoczucie i obniża odporność organizmu. Wyeliminuj z jadłospisu wielokrotnie przetworzone produkty.

Miłość i seks: Bliski ci mężczyzna zainspiruje cię do działania. Powrócisz do rozwijania zainteresowań i zapragniesz osiągnąć w życiu jeszcze więcej. Doceń tego faceta. Warto mieć kogoś tak wartościowego u swojego boku.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Dojdziesz do porozumienia ze współpracowniczką, która przejmie część twoich obowiązków. Okolice środy to dobry dzień na ważną rozmowę z szefem.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2015 21:34
juz od kilku lat bardzo chcialabym miec faceta, nie jestem jakas brzydka, fajnie sie ubieram, jestem zgrabna, zdrowo jem, dbam o siebie ale dla chlopakow juz zawsze bede kumpelka. Amen. Horoskopie sprawdz sie prosze
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo