Horoskop tygodniowy 19.01. - 25.01.

Najnowsze przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 19.01. - 25.01.
19.01.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Twoi bliscy przestają cię rozumieć? Naucz się mówić o tym, co leży ci na sercu. Ukrywając emocje, nie pozwalasz się poznać.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner zda sobie sprawę, że ostatnio cię zaniedbał. Usłyszysz przeprosiny i obietnicę poprawy. Zamiast się gniewać, daj mu szansę. Twój ukochany wykorzysta ją w stu procentach. Jesteś singielką? Koniec tygodnia to czas zawierania nowych znajomości. Jedna z nich przetrwa znacznie dłużej niż możesz przypuszczać.

Kariera i pieniądze: W pracy nastaw się na uzupełnienie wiedzy i zdobądź niezbędne informacje związane z twoją firmą. Twoje kompetencje okażą się najsilniejszym punktem podczas rozmowy z szefem. Masz szansę dopiąć swego.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Osoby z rodziny będą potrzebowały twojego wsparcia. Stań na wysokości zadania i zrób wszystko, co w twojej mocy. W niedalekiej przyszłości los odpłaci ci się  tym samym i wybawi cię z kłopotów w najmniej oczekiwanym momencie.

Miłość i seks: Najbliższe dni to dobry czas na pożegnanie się z przeszłością. Raz na zawsze wyrzuć ze swoich myśli mężczyznę, z którym kiedyś coś cię łączyło. Gdy zwalczysz dawny sentyment, otworzysz się na nowe znajomości i z łatwością nawiążesz silne relacje z kimś wartościowym.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetna passa. Mars doda ci odwagi podczas negocjacji z klientami. Zawrzesz atrakcyjne umowy i zyskasz uznanie szefa.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: W najbliższych dniach skup się na samej sobie. Trzymaj się z dala od spraw, które bezpośrednio cię nie dotyczą, i nie pouczaj bliskich, z których działaniem się nie zgadzasz. Odrobina egoizmu wyjdzie ci na dobre.

Miłość i seks: Bliski ci mężczyzna zmęczy cię swoją ciągłą obecnością. Zaczniesz szukać oddechu i spędzać czas w domowym zaciszu. Nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia. Każdemu należy się chwila samotności.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym zdobądź się na szczerość. Powiedz szefowi, co ci leży na sercu i zawalcz o lepsze warunki pracy. Twoja odwaga i bezpośredniość wzbudzą szacunek przełożonego. Staniesz się dla niego równorzędnym partnerem.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Nabierzesz dystansu do bieżących spraw i spojrzysz na swoje życie z innej perspektywy. Uświadomisz sobie, że niepotrzebnie zwracałaś uwagę na drobiazgi i jednocześnie zaniedbałaś to, co było ważne. Wyciągnij wnioski na przyszłość.

Miłość i seks: Masz faceta? Jeśli ostatnio przechodziliście kryzys, to możesz liczyć na odmianę sytuacji. Twój partner uświadomi sobie, że kłótnie niszczą wasze relacje i postara się, by wszystko wróciło do normy. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod znaku Lwa nie przerodzi się w związek. Mimo to nie rezygnuj. W życiu ważne są tylko chwile.

Kariera i pieniądze: W pracy czas pochwał. Przełożony doceni twoją dokładność i dbałość o szczegóły. Usłyszysz wiele komplementów na swój temat, które okażą się zwiastunem podwyżki.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Twoja otwartość wobec innych przyciągnie do ciebie kolejne osoby. Nawiążesz nowe znajomości i staniesz się duszą w każdym towarzystwie. Baw się dobrze, ale pamiętaj, by nie wykorzystywać swojej pozycji w grupie.

Miłość i seks: Jesteś w związku? Saturn wpłynie na wasze relację i zgodność w poglądach. Zaczniecie się rozumieć i dogadywać w ważnych sprawach. Nie masz faceta? Silne wibracje Wenus wpłyną na twoje powodzenie w miłości. Wkrótce poznasz kogoś, w kim zakochasz się z wzajemnością.

Kariera i pieniądze: Szef doceni twój trud i pasję, którą wkładasz w pracę. Staniesz się dla niego nie tylko świetnym pracownikiem, ale również osobą godną jego zaufania. Wtajemniczy cię w wiodące sprawy firmy i zacznie korzystać z twoich rad. Nie zawiedź go.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Twoje życie towarzyskie rozkwitnie. Znajomi zaczną o ciebie zabiegać i dołożą wszelkich starań, by się z tobą zobaczyć. Pamiętaj jednak, że spotkania z koleżankami nie zastąpią cię obecności rodziny. Warto znaleźć czas również dla bliskich, którzy czują się przez ciebie zaniedbani.

Miłość i seks: Masz faceta? Nauczysz się czerpać przyjemność z samego przebywania z partnerem. Przestaniesz się przy nim nudzić, a chwile spędzone razem w domowych zaciszu staną się dla ciebie czymś naprawdę ważnym. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym łączą cię zawodowe stosunki, zacznie zabiegać o twoje względy. Nie odprawiaj go z kwitkiem zbyt pochopnie.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Będziesz miała sporo obowiązków, ale punktualność i dobra organizacja pomogą ci się ze wszystkim uporać w terminie. Czeka cię weekend bez nadgodzin.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Zaczniesz czuć się źle we własnym domu. Zapragniesz samotności i oddalisz się od bliskich. Może watro pomyśleć o wyprowadzce? Wyfrunięcie z rodzinnego gniazda wyjdzie ci na dobre.

Miłość i seks: Masz faceta? Najbliższe dni sprzyjają wspólnym wyjazdom. Znajdźcie czas na podróż, choćby weekendową. Z dala od domu zbliżycie się do siebie i rozbudzicie uśpioną namiętność. Jesteś singielką? Otworzysz się na nowe znajomości i zaczniesz flirtować. Jeden z nowo poznanych mężczyzn odwzajemni twoje zainteresowanie. Wasza randka będzie niezapomniana.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym korzystne zmiany. Ważna osoba doceni twoje kwalifikacje i zaproponuje ci stanowisko w jego firmie. Zanim podpiszesz umowę, wynegocjuj jak najlepsze warunki. Pamiętaj, że samą satysfakcją nie opłacisz rachunków.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Narzekasz na mankamenty swojej figury? Zamiast zatapiać smutki w kubku gorącej czekolady, zacznij się ruszać. Jeśli brakuje ci motywacji, pamiętaj, że sport nie musi się wiązać jedynie z wysiłkiem. Wybierz ćwiczenia zgodne z twoimi upodobaniami.

Miłość i seks: W miłości dobra karta. Przekonasz partnera do swoich racji i wyegzekwujesz to, na czym ci najbardziej zależało. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod znaku Wodnika zacznie się rozwijać w dobrym kierunku. Nie psuj tego nadmierną zapalczywością. Ten facet potrzebuje czasu, by dojrzeć do związku.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym sukces. Przekonasz do swojego pomysłu wpływową osobę i zrobisz milowy krok w stronę kariery. Środa to dobry dzień na podpisanie ważnych dokumentów.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zwróć uwagę na sprawy zdrowotne. Zrób profilaktyczne badania i chroń gardło oraz struny głosowe. Twoje drogi oddechowe będą teraz szczególnie narażone na infekcje.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie uzależniaj się od niego w dziedzinach, w których sama jesteś w stanie sobie poradzić. Twoja nieuzasadniona bezradność pcha go w stronę silnych kobiet. Jesteś singielką? Weź sprawy w swoje ręce i zaproponuj spotkanie sam na sam z kolegą, z którym czujecie wzajemną chemię. Kameralne miejsce dodadzą mu odwagi i wykrzeszą z niego romantyzm.

Kariera i pieniądze: Pluton wpłynie na twoją kreatywność. Staniesz się błyskotliwa i niezwykle pomysłowa. Twoje innowacyjne rozwiązania spotkają się z aprobatą przełożonego.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Staniesz się nerwowa i zaczniesz działać pochopnie. Pośpiech w podejmowaniu decyzji okaże się najgorszym doradcą. Postaraj się jak najszybciej naprawić popełniony błąd i jeszcze raz przyjrzyj się sprawom, które wymagają większej koncentracji.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych nowe wątpliwości. W twoim życiu pojawi się ktoś, do kogo poczujesz coś więcej niż zwykłą sympatię. Nie ignoruj głosu serca. Wasz związek tylko na pierwszy rzut oka wydaje się niemożliwy.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym pojawi się rywal. Jego obecność wpłynie na ciebie mobilizująco. Zaczniesz się bardziej przykładać do pracy i podniesiesz swoje kwalifikacje. Twoja efektywność się zwiększy, co zostanie zauważone przez przełożonego.

 

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Najbliższy tydzień nie sprzyja podróżom. Los nie będzie dla ciebie zbyt łaskawy i nie uchroni cię od perturbacji, które z pewnością cię spotkają. Dmuchaj na zimne i przełóż weekendowy wyjazd na inny termin.

Miłość i seks: Jesteś singielka? Miej oczy szeroko otwarte. Na horyzoncie pojawi się mężczyzna z poczuciem humoru. U jego boku wszystko wyda się łatwiejsze i piękniejsze. Warto zainwestować w ten związek. Masz faceta? W okolicach weekendu dojdzie do starcia w ważnej sprawie. Pokaż klasę i zaproponuj kompromis.

Kariera i pieniądze: W pracy staniesz się przedsiębiorcza i konkretna. Twoja nieprzejednana postawa pozwoli ci osiągnąć zawodowy cel. Nie osiadaj na laurach. Masz szansę wspiąć się na sam szczyt.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: W życiu towarzyskim perturbacje. Różnica poglądów spowoduje przykrą wymianę zdań z bliską koleżanką. Ta kłótnia na długo ochłodzi wasze relacje. Nie próbuj na siłę wyjaśniać sprawy i zaczekaj, aż czas sam załagodzi sytuację.

Miłość i seks: Saturn i Wenus wpłyną na twoje emocje. Otworzysz się na swojego partnera i pozwolisz rozkwitnąć waszemu uczuciu. Jesteś singielką? Staniesz się teraz kochliwa i każdą minutę będziesz poświęcać sprawom damsko-męskim. Twoja otwartość i spontaniczność zapewnią ci powodzenie w miłości.

Kariera i pieniądze: Jeśli planowałaś założenie własnego biznesu, nie wahaj się. Urzędnicy będą teraz bardzo przychylni i pójdą ci na rękę. Watro wykorzystać ten moment w stu procentach.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2015 19:03
Bliźnięta- Ależ bym chciała, aby ten horoskop się sprawdził!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo