Horoskop tygodniowy 12.01. - 18.01.

Najnowsze przepowiednie dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 12.01. - 18.01.
12.01.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Osoba, która jest dla ciebie autorytetem, doceni twoją metamorfozę. Usłyszysz wiele komplementów na swój temat i poczujesz się dobrze w swojej skórze. W wolnej chwili odezwij się do przyjaciółki z dawnych lat. Wystarczy krótki telefon, by odnowić zanikający kontakt.

Miłość i seks: Wenus wpłynie na twój seksapil i doda ci zmysłowej pewności siebie. Zaczniesz przyciągać do siebie mężczyzn i dostaniesz kilka propozycji randek. Jeśli jesteś w związku, uważaj na Wodnika i Koziorożca. Ci faceci zawrócą ci w głowie. Nie ulegaj pokusie bez zastanowienia. Możesz wiele stracić przy minimalnej korzyści.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nowa okazja do zarobku. Projekt, w który będziesz miała szansę się zaangażować, okaże się wyjątkowo lukratywnym przedsięwzięciem. Daj z siebie wszystko i pokonaj konkurentów.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: To świetny czas dla spraw towarzyskich. Znajomi zaczną o ciebie zabiegać i zapraszać cię na spotkania i imprezy. Na jednej z nich poznasz kogoś, kto wpłynie na twoją przyszłość. Pamiętaj, by ciekawość nie wygrała ze zdrowym rozsądkiem.

Miłość i seks: Masz faceta? Doceń jego starania i pochwal dotychczasowe osiągnięcia. On czeka na twoją aprobatę. Jesteś singielką? Poznasz sympatycznego mężczyznę spod znaku Bliźniąt. Nie skreślaj go tylko dlatego, że jego wygląd odbiega od ideału. Ważne jest to, że dobrze się przy nim czujesz.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nie składaj obietnic bez pokrycia. Jeśli podświadomie wiesz, że nie jesteś w stanie spełnić oczekiwań przełożonego, nie wstydź się i powiedz to wprost. Twoja szczerość zostanie doceniona.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Twój optymizm wyprowadzi cię w pole. Zaczniesz bagatelizować ważne sytuacje i wynikające z nich problemy. Jak najszybciej spójrz na sprawy realnym okiem i zainterweniuj, póki nie jest za późno.

Miłość i seks: W związku możesz spodziewać się dobrej passy. Wykorzystaj sprzyjający okres i wyjaśnij nieporozumienia, które nie pozwalały wam w pełni sobie zaufać. Oczyszczająca rozmowa przyniesie wam ogromną ulgę. Jesteś singielką? Koleżeńskie potkanie z mężczyzną spod znaku Wagi przerodzi się w randkę. Nie czuj się skrępowana i oczaruj swojego adoratora wrodzonym wdziękiem. Twój urok i seksapil sprawią, że straci dla ciebie głowę.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W okolicach czwartku unikaj konfrontacji z szefem. Luźna rozmowa może przerodzić się w kłótnię brzemienną w skutkach.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Pierwsza połowa tygodnia to czas zasłużonego relaksu. Będziesz miała mniej obowiązków i więcej okazji do odpoczynku w towarzystwie przyjaciół. W okolicach weekendu poczujesz przypływ energii. Wykorzystaj ją w pożytecznym celu.

Miłość i seks: Masz faceta? Wenus zaopiekuje się twoim związkiem i zadba o romantyczną aurę. Będziecie dla siebie czulsi i znów nabierzecie ochoty na wzajemne pieszczoty. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym niezobowiązująco się spotykasz, zacznie wymagać od ciebie jasnych deklaracji. Jeśli nie żywisz do niego silnych uczuć, postaw na swoim i zaproponuj przyjaźń. Składanie obietnic bez pokrycia wiąże się z podwójnym rozczarowaniem.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym korzystne zmiany. Przełożony powierzy ci obowiązki, które do tej pory były specjalnością twojego rywala. Wykaż się, a zyskasz wiele w oczach szefa.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Przed tobą wyjątkowo udany tydzień. Planety będą ci sprzyjać w każdej dziedzinie i pomogą ci rozwiązać bieżące problemy. Koniec tygodnia to czas miłych niespodzianek związanych ze sferą miłosną.

Miłość i seks: W sprawach sercowych dużo szczęścia i radości. W związku usłyszysz z ust partnera deklarację, która rozwieje twoje wątpliwości i zapewni ci poczucie stabilizacji. Jesteś singielką? Mężczyzna, który od dawna ci się podoba, wyzna ci miłość. Okres niepewności skończy się raz na zawsze, a ty odnajdziesz spokój i miłosne spełnienie.

Kariera i pieniądze: Dostaniesz szansę na zrealizowanie swoich zawodowych zamierzeń i pomysłów. Nie trać czasu i jak najszybciej weź się do pracy. Koniec tygodnia sprzyja zwieraniu ważnych umów.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zwróć uwagę na zdrowie. Fakt, że jesteś w dobrej formie, nie oznacza, że możesz się zaniedbywać. Wybieraj pełnowartościowe posiłki i nie zapominaj o odpowiedniej dawce snu.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie cię rozpieszczać. Możesz spodziewać się wielu miłych niespodzianek, a jedna z nich okaże się po części spełnieniem twoich marzeń. Jesteś singielką? Na zbliżającej się imprezie poznasz mężczyznę, który zachwyci cię swoim tanecznym talentem. Przetańczysz z nim całą noc, a wasza znajomość nie skończy się na jednej zabawie.

Kariera i pieniądze: Merkury będzie sprzyjał twoim interesom. Jeśli do tej pory nie wiodło ci się w biznesie, to sytuacja diametralnie się odmieni. Zaczniesz zarabiać więcej, wkładając mniej wysiłku niż do tej pory.

 

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: W najbliższych dniach skup się na wdrażaniu w życie noworocznych planów. Będziesz miała szansę wytrwać we wszystkim, zwłaszcza w postanowieniach związanych pośrednio ze zdrowiem. Początki będą trudne, ale nie poddawaj się, dopóki nie zauważysz konkretnych efektów.

Miłość i seks: Masz faceta? Przed wami romantyczny, pełen ciepła tydzień. Twój ukochany stanie się jeszcze bardziej troskliwy i obdarzy cię większą dawką miłości. Przy jego boku poczujesz się naprawdę szczęśliwa. Jesteś singielką? Okolice weekendu to okazja do zawarcia atrakcyjnej znajomości. Zrób się na bóstwo i udaj się na łowy. Upolujesz przystojnego Byka, z którym spędzisz niezapomniane chwile.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. W połowie tygodnia poczujesz zmęczenie i zniechęcisz się do pracy. Nie eksploatuj się ponad miarę i zrób sobie wolne.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Nie będziesz miała powodów do narzekania. Los będzie dla ciebie łaskawy i oszczędzi ci problemowych sytuacji. W okolicach weekendu pomyśl o bliskich, zwłaszcza o rodzeństwie, i złóż im wizytę.

Miłość i seks: Masz faceta? Poczujesz w sobie chęć ustatkowania się. Zapragniesz zrobić krok do przodu w swoim związku i zaczniesz wymagać tego samego od partnera. Przeprowadź z nim szczerą rozmowę, ale nie wywieraj na nim presji. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio flirtowałaś, zaproponuje ci spotkanie. Nie wahaj się. Wasza randka okaże się przełomowa.

Kariera i pieniądze: Ktoś ważny zauważy drzemiący w tobie potencjał. Pojawi się przed tobą możliwość podniesienia kwalifikacji i zdobycia niezbędnej wiedzy. Nie usprawiedliwiaj się brakiem czasu i skorzystaj z tej okazji. Drugi raz może się nie powtórzyć.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: W najbliższych dniach odłóż absorbujące zajęcia na kiedy indziej. Nie będziesz teraz w najlepszej formie, a przemęczenie i stres dodatkowo cię obciążą. Znajdź czas na porządny odpoczynek i ruch na świeżym powietrzu.

Miłość i seks: W miłości dobra passa. Możesz spodziewać się samoistnego poprawienia relacji z partnerem. Okolice czwartku sprzyjają ważnym rozmowom dotyczącym wspólnego mieszkania. Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się mężczyzna spod znaku Panny. Zaangażuj się w tę znajomość. Z tym facetem znajdziesz wspólny język.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym zacznie ci się układać. Naprawisz swoje relacje ze współpracownikami i zdobędziesz zaufanie szefa. Okolice środy to dobry czas na podpisanie umowy kredytowej.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Odkryjesz tajemnicę swojej koleżanki. Prawda będzie zaskakująca i zarazem przygnębiająca. Zanim zainterweniujesz, przemyśl dokładnie to, co chcesz zrobić. Twoje dobre chęci mogą zostać źle odebrane.

Miłość i seks: Jeśli do tej pory skakałaś z kwiatka na kwiatek, będziesz miała szansę się ustatkować. Znajomość z mężczyzną, którego znasz od dawna, rozwinie się w niespodziewanym kierunku. Staniecie się sobie bliżsi i zapragniecie być ze sobą na stałe. Jesteś w związku? Najbliższe dni to spokojny, pełen ciepła okres. Nie psuj romantycznej atmosfery kłótnią o drobiazgi.

Kariera i pieniądze: Poczujesz większy zapał do pracy. Zawodowe obowiązki przestaną cię przytłaczać, a nadgodziny spędzone w biurze potraktujesz jak dodatkową praktykę. Środa sprzyja zawieraniu transakcji.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Pragniesz, by twojej życie zmieniło się na lepsze? Zamiast przechodzić na kolejną dietę, zastanów się, czego tak naprawdę chcesz. Szczęście jest w zasięgu twoich rąk i czeka, byś je odkryła.

Miłość i seks: Sprawy miłosne przestaną być dla ciebie najważniejsze. Skupisz się na samej sobie, a tematy damsko-męskie odstawisz na drugi plan. Mężczyzna bliski twojemu sercu poczuje się jak piąte koło u wozu i zacznie szukać pocieszenia w ramionach innej kobiety.

Kariera i pieniądze: Merkury doda ci sił i energii do pracy. Stawisz czoła zadaniom, z którymi do tej pory sobie nie radziłaś, i wykonasz je perfekcyjnie. Twoja zwiększona efektywność przełoży się na lepszą pensję.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Nerwowy okres zakończy się, a w twoim życiu zagości spokój. Mimo to skutki stresujących wydarzeń wciąż będą ci dokuczać. Staniesz się nadpobudliwa i skora do kłótni. Uważaj, by pod wpływem impulsu nie urazić kogoś, na kim ci zależy.

Miłość i seks: To świetny czas dla spraw miłosnych. W związku czeka cię upragniony okres stabilizacji przy jednoczesnym wzroście pożądania. Razem z partnerem stworzycie szczęśliwą i kochająca się parę. Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się mężczyzna spod znaku Barana. Jego ognisty temperament i twoje łagodne usposobienie to idealnie uzupełniająca się mieszanka.

Kariera i pieniądze: W pracy staniesz się samodzielna i niezależna. Twoje decyzje okażą się słuszne, a pomysły warte ryzyka. Szef zauważy twoje zaangażowanie i odpowiednio je nagrodzi.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
joaśka;) (Ocena: 5) 12.01.2015 17:20
Ahh niech dla skorpiona sie sprawdzi! :D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo