Horoskop na 2015 rok

Horoskop wróżki Nunili na cały 2015 rok! Sprawdź, co cię czeka w pracy, związku i życiu osobistym.
Horoskop na 2015 rok
01.01.2015

Baran (21.03-19.04)

Nadchodzący rok przyniesie dużo radości. Uda ci się rozwiązać problem związany ze sprawami rodzinnymi i dojść do porozumienia z bliskim, z którym od dawna żyjesz w konflikcie. To także dobry czas dla finansów. Twoja pracowitość i smykałka do interesów przyniosą pożądane rezultaty. Zaczniesz zarabiać więcej niż do tej pory i staniesz się w pełni niezależna. W miłości nie będzie tak łatwo. Skup się na niej i poświęć więcej czasu mężczyźnie, z którym obecnie łączy cię zażyła znajomość. Warto w nią zainwestować, bo ten facet jest wart twojego poświęcenia. Jeśli jesteś singielką, nie zostawiaj wszystkiego w rękach losu. Książę sam nie zapuka do twoich drzwi – musisz wskazać mu do nich drogę. Bądź otwarta na nowe znajomości i nie bój się zaufać. Będąc szczerą i bezpośrednią, masz szansę na stworzenie udanego związku. 

 

Miles Aldridge

Ryby (21.02-20.03)

Rok 2015 to czas rozkwitu twojej kariery. Jeszcze przed końcem zimy zostaniesz zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną, która okaże się pierwszym stopniem na szczyt zawodowego sukcesu. Twoja elokwencja i nieodparty urok pomogą ci pokonać konkurencję i dostać pracę związaną z twoim wykształceniem. Nowe zajęcie będzie strzałem w dziesiątkę. W ekspresowym tempie pokonasz napotkane trudności i zdobędziesz awans. Bądź z siebie dumna, ale nie osiadaj na laurach. Postaw na rozwój intelektualny, czytaj i ucz się języków. Znajomość angielskiego przyda ci się w najmniej spodziewanym momencie. W sprawach miłosnych bez zmian. Jeśli do tej pory nie udało ci się znaleźć drugiej połowy, musisz uzbroić się w cierpliwość. Zawrzesz kilka znajomość, ale żadna z nich nie przerodzi się w stały związek. Nie zadręczaj się z tego powodu i korzystaj z uroków bycia singielką. Płomienny romans, który przeżyjesz w okolicach jesieni, będzie niezapomnianą i wzbogacającą przygodą. Masz faceta? Wasze relacje poprawią się i staną się bardziej przyjacielskie. Przestaniecie ze sobą rywalizować i spierać się o drobiazgi. Koniec roku przyniesie rozkwit uczuć i pożądania. Zakochacie się w sobie na nowo, a chwile spędzone razem staną się motorem napędzającym do życia pełną parą.

Miles Aldridge

Waga (23.09-22.10)

Najbliższe miesiące to czas pełen wyzwań. Spotkasz się z sytuacjami, które będą wymagały od ciebie odwagi i umiejętności zachowania zimnej krwi. Twoje decyzje, zwłaszcza te dotyczące spraw zawodowych, okażą się słuszne. Sfinalizujesz ważny projekt i wyjdziesz na prowadzenie w walce o awans. Przełom wiosny i lata przyniesie nową propozycję pracy. Nie odrzucaj jej zbyt pochopnie. Warto spróbować sił w konkurencyjnej firmie. W sprawach sercowych nie zapominaj o zdrowym rozsądku. Staniesz się jeszcze bardziej atrakcyjna i przyciągniesz do siebie kolejnych adoratorów. Jeden z nich zapragnie być z tobą na stałe. Jeśli jesteś już w związku, nie działaj pochopnie. Ryzyko w tym wypadku się nie opłaci. Pod koniec roku zadbaj o sprawy rodzinne i poświęć czas bliskiemu, którym nikt się nie interesuje. Twoja pomoc i wsparcie zostaną nagrodzone w niespodziewany sposób.

Miles Aldridge

Skorpion (23.10-21.11)

Twoje życie będzie współgrało z porami roku. Zima nie przyniesie wielu zmian, możesz natomiast odczuć spadek pożądania i obojętność w stosunku do mężczyzn. Na pierwszy plan wysuną się sprawy zawodowe i to im poświęcisz najwięcej czasu. Staniesz się bardziej ambitna i zaczniesz odczuwać satysfakcję z wykonywanej pracy. Wiosna zwiastuje odrodzenie uczuć. W związku znów spojrzysz na partnera jak na obiekt swoich westchnień. Romantyczna aura powróci, a wszelkie wątpliwości, które wobec niego odczuwałaś, znikną. Jeśli jesteś singielką, staniesz się kochliwa i skłonna do romansowania. Zawrzesz atrakcyjną znajomość, która rozkwitnie w okolicach lata. Nie będziecie potrafili się od siebie oderwać, a wspólnie spędzone noce staną się bodźcem do zbudowania związku. Jesień obrodzi w postaci nadprogramowej gotówki. Inwestycja z dawnych lat niespodziewanie zacznie przynosić zyski. Nie wydaj tych pieniędzy od razu, lecz zachowaj je na koniec roku. Będą ci wtedy bardzo potrzebne.

Miles Aldridge

Byk (20.04-20.05)

Jowisz otoczy cię opieką, a Mars doda odwagi w walce o szczęście i spełnienie. Staniesz się ambitna i zdeterminowana. Upór w dążeniu do celu i przychylność planet pozwolą ci osiągnąć to, o czym od dawana marzysz. Twoja sytuacja zawodowa całkowicie się odmieni. Awansujesz na kierownicze stanowisko, które okaże się twoim powołaniem. Wyższa pensja przełoży się na zadowolenie z życia codziennego. Będziesz mogła pozwolić sobie na odrobinę luksusu i sprawianie przyjemności bliskim. W sprawach sercowych bądź bardziej otwarta. Nie bój się zaryzykować i postaw na miłość. Jeśli obecnie tworzysz z kimś związek, pozbądź się niepotrzebnych oporów. Twój partner to facet godny oddania i poświęcenia. Jesteś singielką? Zaufaj intuicji. Mężczyzna, którego poznasz na początku roku, okaże się twoją drugą połową. Nie trzymaj go zbyt długo w niepewności, bo możesz go stracić.

Miles Aldridge

Strzelec (22.11-21.12)

Przed tobą burzliwy czas pełen niespodzianek. Od samego początku roku twoje życie przyśpieszy, a ty będziesz musiała się dostosować do nowego tempa. Znajdziesz się w centrum ważnych wydarzeń związanych zarówno ze sprawami towarzyskimi, jak i zawodowymi. Twój przełożony zacznie cię traktować jak swoją prawą rękę i powierzy ci bardzo odpowiedzialne zadania. Czekają cię liczne konferencje i wyjazdy służbowe. Postaraj się stanąć na wysokości zadania i wykaż profesjonalizmem. Twoja wzorcowa postawa zostanie nagrodzona. W miłości pełno emocji i zaskakujących sytuacji. W twoim życiu pojawi się mężczyzna, z którym łączyło cię kiedyś gorące uczucie. Dawna namiętność odżyje ze zdwojoną siłą. Pod wpływem impulsu podejmiesz pochopną decyzję i postanowisz wejść drugi raz do tej samej rzeki. Niezależnie od tego, czy będziesz wtedy w stałym związku, czy nie, jak najszybciej się wycofaj. Z tym facetem przeżyjesz niezapomniane chwile, ale nigdy nie zaznasz przy nim stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa.

Miles Aldridge

Koziorożec (22.12-19.01)

Znajdziesz się w korzystnym układzie względem Saturna i Wenus. Już na przełomie zimy i wiosny odczujesz przypływ energii i sił witalnych. Dolegliwości zdrowotne znikną i znów nabierzesz ochoty do życia. Na polu zawodowym dobra passa. Saturn rozbudzi w tobie ambicję i intelekt. Staniesz się rezolutna i nastawiona na sukces. Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona w połowie wiosny okaże się przełomowa. Pokonasz konkurentów bez trudu i zdobędziesz pracę, w której się spełnisz. W sprawach miłosnych pomoże ci Wenus. Dzięki niej staniesz się jeszcze bardziej atrakcyjna i nauczysz się postępować z mężczyznami. W stałym związku wyegzekwujesz od partnera to, na czym ci najbardziej zależy; bez kłótni i późniejszych pretensji. Jeśli jesteś singielką, możesz spodziewać się wzmożonej adoracji, zwłaszcza ze strony Strzelców i Byków. Z mężczyzną, którego żywiołem jest ogień, przeżyjesz ekscytujące chwile pełne namiętności. Wasz romans skończy się wraz z pojawieniem się w twoim życiu Byka. To z nim będziesz nadawała na tych samych falach, a nić porozumienia stanie się podstawą do zbudowania udanego związku.

Miles Aldridge

Wodnik (20.01-20.02)

Nadchodzące miesiące sprzyjają budowaniu więzi i naprawieniu relacji z bliskimi. Warto uświadomić sobie, że życie w ciągłym konflikcie negatywnie wpływa nie tylko na samopoczucie, ale także na emocjonalny i intelektualny rozwój. Niezależnie od tego, po której stronie leży wina, wyciągnij rękę na zgodę. Odczujesz ulgę i natychmiastową poprawę nastroju. Twój dobry humor pozytywnie wpłynie na znajomość z bliskim mężczyzną. Staniesz się bardziej otwarta, szczera i skłonna do zabawy. Nabierzesz ochoty na podróżowanie, a wspólne wyjazdy sprawią, że między wami naprawdę zaiskrzy. Poczujecie coś wyjątkowego i trwałego. Pod koniec roku usłyszysz od niego deklarację, na którą bardzo długo czekałaś. Na polu zawodowy stabilnie i bez perturbacji. Będziesz mogła pracować w swoim tempie, a stresujące sytuacje będą cię omijać szerokim łukiem. W okolicach jesieni zwróć większą uwagę na zdrowie. Zrób badania, skupiając się na sprawach kariologicznych. W tym wypadku lepiej dmuchać na zimne.

Miles Aldridge

Bliźnięta (21.05-21.06)

Nadchodzą miesiące pełne wrażeń. Czeka cię dużo zmian zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Dostaniesz propozycję pracy w branży, z którą do tej pory nie miałaś do czynienia. Uwierz w siebie i w swoje możliwości. Twoja zdolność szybkiego uczenia się w krótkim czasie uczyni cię liderem. W miłości perturbacje zwieńczone szczęściem i spełnieniem. Jeśli jesteś singielką, poznasz kogoś, w kim zakochasz się od pierwszego wejrzenia. Obiekt twoich westchnień okaże się być dystansowany i ostrożny w uczuciach. Nie odpuszczaj i zawalcz o niego. W związku czeka cię trudny okres. W twoim życiu pojawi się nowy mężczyzna, do którego poczujesz coś więcej niż zwykłą sympatię. Dokonując wyboru, idź za głosem serca. Tylko w ten sposób podejmiesz właściwą decyzję.

Miles Aldridge

Rak (22.06-22.07)

Najbliższe miesiące przyniosą więcej spokoju i dobrą aurę. Rozwiążesz problem, który wprowadzał zamęt do twojego życia i zakończysz okres ciągłej niepewności. Uda ci się także uporządkować sprawy towarzyskie i wyjaśnić nieporozumienie z bliską osobą. Na polu zawodowym okres stabilizacji. Twój przełożony zmieni nastawienie do ciebie i obdarzy cię kredytem zaufania. Będziesz mogła działać samodzielnie, a twoje decyzje okażą się słuszne. Dobre relacje z szefem umocnią twoją pozycję w firmie. W okolicach jesieni niewykluczony awans. W miłości pozytywne zmiany. W związku dogadasz się z partnerem w ważnej dla was sprawie i przywrócisz przyjazną atmosferę. Staniecie się dla siebie bliżsi i bardziej wyrozumiali. Jeśli do tej pory nie udało ci się znaleźć drugiej połowy, możesz liczyć na uśmiech losu. Poznasz mężczyznę, z którym będziesz nadawała na tych samych falach. Będziecie się rozumieli bez słów, a zgodność charakterów i upodobań stanie się podstawą do zbudowania trwałego i szczęśliwego związku.

Miles Aldridge

Lew (23.07-22.08)

To twój rok, Lwico! Czeka cię pasmo sukcesów zarówno zawodowych, jak i tych związanych ze sferą uczuć. Twoja kreatywność i niebanalne zdolności pomogą ci pobić konkurentów na głowę. Zostaniesz zauważona i wyróżniona przez wpływową osobę. Twoja kariera ruszy w ekspresowym tempie. W sprawach miłosnych przełomowe wydarzenie, które wpłynie na twoją przyszłość. W związku usłyszysz deklarację od partnera i zaskakujące wyznanie. Jego stanowczość i nieprzejednana postawa nie pozostawią ci pola manewru. Nie bój się zaryzykować i postaw wszystko na jedną kartę. Jeśli jesteś singielką, poznasz mężczyznę, przy którym pozbędziesz się hamulców. Wasz flirt szybko przerodzi się w płomienny romans. Namiętność i emocjonalna chemia sprawią, że nie będziecie potrafili bez siebie żyć.

Miles Aldridge

Panna (23.08-22.09)

Początek roku przywita cię miłą wiadomością. Informacja dotycząca spraw zdrowotnych rozwieje twoje wątpliwości i pomoże ci odzyskasz dobry humor. Znów staniesz się uśmiechnięta i pełna optymizmu. Nabierzesz ochoty do życia, zabawy i poznawania nowych ludzi. Przełom wiosny i lata upłynie pod znakiem podróży. Na jednym z wyjazdów poznasz mężczyznę, który namiesza w twoim życiu. Wasza znajomość zacznie się rozwijać w kierunku stałego związku. Jeśli masz już partnera, trzymaj emocje na wodzy i nie rób nic pod wpływem impulsu. Krótka chwila przyjemności okaże się nie być warta późniejszych łez i wyrzutów sumienia. Na polu zawodowym spokojny okres. Dojdziesz do perfekcji w wykonywanej pracy, czym zaskarbisz sobie uznanie szefa. W okolicach jesieni możesz spodziewać się awansu, który będzie się wiązał z większą pensją. Twoje problemy związane ze sprawami finansowymi znikną raz na zawsze.

Komentarze (8)

Ocena: 4.88 / 5
Anonim (Ocena: 4) 05.01.2015 16:04
Dla byka za różowy ten horoskop.No niech się sprawdzi,ale ten u góry lubi dawać mi kopniaki od urodzenia,to jakim cudem ma się to wszystko stać,co piszą.
odpowiedz
inga (Ocena: 5) 02.01.2015 17:01
Do znalezienia ukochanego mężczyzny w Nowym Roku polecam darmowy portal dyskoteka.co
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2015 02:36
te horoskopy się sprawdzają ,niekiedy co do joty!
odpowiedz
GoodForYou blog (Ocena: 5) 01.01.2015 17:19
Fajnie,jakby mój horoskop się sprawdził :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2015 15:02
nie wiem po co czytam te pierdoły. aczkolwiek gdyby się sprawdziły, to płakać nie będę :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo