Horoskop tygodniowy 24.11. - 30.11.

Świeżutki horoskop na nadchodzący tydzień.
Horoskop tygodniowy 24.11. - 30.11.
24.11.2014

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Czekają cię zmiany związane ze sprawami rodzinnymi. Niewykluczone, że zmienisz miejsce zamieszkania i staniesz się niezależna. W okolicach weekendu pozwól sobie na odskocznię i wyjedź za miasto.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój związek przejdzie kolejną próbę. Znów zaczniesz zwracać uwagę na innych mężczyzn, a flirt z jednym z nich przerodzi się w coś poważniejszego. Jesteś singielką? Znajomość z tajemniczym Wodnikiem nie rozwinie się tak, jak byś chciała. Pamiętaj, że facet, który oczekuje, byś robiła coś wbrew sobie, nie jest twoją drugą połową.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Druga połowa tygodnia to dobry czas na remanent w papierach. Odnajdziesz ważny dokument i zakończysz zaległą sprawę.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Odkryjesz drzemiący w tobie talent muzyczny. Twój słuch i zdolności wokalne to skarb, który powinnaś szlifować. Nie daj sobie wmówić, że jest już za późno. Na naukę zawsze jest odpowiedni moment.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Twój urok wewnętrzny i bezpretensjonalny sposób bycia zafascynują wrażliwego Raka. Nie oceniaj go po wyglądzie. To wartościowy mężczyzna. Masz faceta? Wasz związek zacznie trącić nudą. Przeciwdziałaj i zaplanuj weekend pełen atrakcji.

Kariera i pieniądze: Twoja pensja nie jest adekwatna do wykonywanej pracy? Nie łudź się, że sytuacja zmieni się bez twojej ingerencji. Weź sprawy w swoje ręce i jak najszybciej poproś szefa o podwyżkę.

candice

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Staniesz się mniej efektywna. Zmęczenie i problemy w domu przygnębią cię i odbiorą zapał do działania. Postaraj się zdystansować i zrób sobie wolne do codzienności. Weekend spędzony w miejscu, w którym nigdy nie byłaś, będzie najlepszą odskocznią.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Wspomnienia po bliskim mężczyźnie nie pozwalają ci stworzyć nowej relacji. Odetnij się od tego, co było i daj szansę temu, kto od dawna się o ciebie stara. Masz faceta? Twój ukochany czuje się zaniedbany. Poświęć mu więcej czasu i bądź dla niego bardziej czuła.

Kariera i pieniądze: W pracy sukces. Szef wrzuci cię na „głęboką wodę”, by sprawdzić twój potencjał. Ukryte zdolności, których wcześniej nie mogłaś zaprezentować, zrobią ogromne wrażenie na przełożonym. Możesz spodziewać się awansu.

candice

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: W najbliższych dniach postaraj się znaleźć czas dla rodziny. Twoi krewni czują się przez ciebie zaniedbani, a nawet ignorowani. Zmień postawę wobec bliskich. Krótka rozmowa w ciągu dnia nie wymaga wiele wysiłku.

Miłość i seks: To dobry czas dla spraw sercowych. Mężczyzna, na którym ci zależy, odwzajemni twoje zaangażowanie. Zacznie się o ciebie starać i swoim zachowaniem udowodni ci, że dobrze ulokowałaś swoje uczucia. Wykorzystaj sprzyjającą aurę i podejmij rozmowę na temat waszej wspólnej przyszłości.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dobra passa. Jowisz będzie ci sprzyjał i doda ci pewności siebie podczas publicznego wystąpienia. Twoja erudycja zrobi ogromne wrażenie.

candice

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Kolejny wieczór z rzędu spędzasz w domowym zaciszu? Wyjdź do ludzi i przypomnij sobie, jak bardzo lubisz się bawić. Muzyka, tańce i beztroskie plotkowanie z koleżankami to rozrywka, której najbardziej potrzebujesz.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który zachwyci się życiową energią i kreatywnością. Zanim stracisz dla niego głowę, zastanów się, czy chcesz grać drugie skrzypce. To facet, który zawsze i wszędzie musi brylować. Jesteś w związku? Twój mężczyzna kolejny raz udowodni ci, że jest wobec ciebie uczciwy. Odwdzięcz mu się tym samym.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Będziesz miała dużo pracy, która przyniesie ci satysfakcję. Okolice środy to dobry dzień na podpisanie ważnej umowy.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nadrób zaległości w domowych obowiązkach. Świadomość, że masz wokół siebie porządek, wpłynie na ciebie motywująco. Nabierzesz ochoty do działania i wprowadzisz w swoje życie kreatywne zmiany.

Miłość i seks: Nabierz dystansu do spraw sercowych. Rozpamiętywanie przeszłości i przeżywanie najdrobniejszych niepowodzeń mija się z celem. Odetnij się od dawnych wydarzeń i zacznij na nowo budować relacje.

Kariera i pieniądze: Rozmowa kwalifikacyjna, którą podejmiesz w okolicach czwartku, będzie przełomowa. Otworzą się przed tobą drzwi do kariery i pojawią szanse na odniesienie prawdziwego sukcesu. Wykorzystaj tę okazję i pokaż się z jak najlepszej strony.

candice

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Problemy rodzinne wpłyną na twój nastrój. Zaczniesz przejmować się sytuacją bliskich i zaniedbasz własne sprawy. W weekend znajdź czas dla samej siebie. Porządny wypoczynek pozwoli ci odzyskać dobry humor.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany potrzebuje więcej swobody. Zbliżający się wieczór spędźcie osobno. Tobie przyda się relaks w domu, a jemu spotkanie z przyjaciółmi. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Lwa to wymarzony partner dla ciebie. Jego temperament i twoja wewnętrzna harmonia to idealnie uzupełniająca się kombinacja.

Kariera i pieniądze: Praca zacznie przynosić ci satysfakcję. Twoje pozytywne nastawienie do służbowych obowiązków przełoży się na efektywność. Możesz spodziewać się premii.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Nabierzesz ochoty do działania. Z większą werwą podejdziesz do bieżących spraw i przestaniesz odkładać rutynowe obowiązki na później. Okolice czwartku to czas dobrych wiadomości związanych z finansami.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Mężczyzna, o którym udało ci się zapomnieć, odezwie się do ciebie. Nie wyolbrzymiaj tego zdarzenia. To zwyczajny przejaw sympatii, a nie wyznanie uczuć. Masz faceta? Naucz go mówić o tym, co go trapi. Ośmielisz go, gdy pierwsza zaczniesz się zwierzać.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Koniec tygodnia nie sprzyja dyskusjom z przełożonym. Powstrzymaj się od komentarzy na temat jego rządów.

candice

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Czeka cię udany tydzień. Będziesz miała mniej obowiązków i więcej czasu dla przyjaciół. Spotkania towarzyskie odprężą cię i pomogą nabrać dystansu do bieżących spraw.

Miłość i seks: Masz faceta? Libido twojego partnera zrówna się z zerem. Zamiast podejrzewać go o romans, przejmij inicjatywę w łóżku. Jesteś singielką? Zbliżająca się randka to zwiastun zmian. Masz szansę się zakochać i stworzyć udany związek. Nie zmarnuj tej szansy.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nowe szanse. Zostaniesz zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną, która otworzy przed tobą drzwi do kariery. Daj z siebie wszystko, a ewentualne braki nadrób uśmiechem.

 

candice

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Merkury ochroni cię przed niepowodzeniami. Pech, który ostatnio cię towarzyszył, opuści cię, a bieżące sprawy zaczną układać się po twojej myśli. Środek tygodnia to czas dobrych wiadomości.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę spod znaku Byka. Ten facet zapewni ci poczucie bezpieczeństwa i obdarzy szacunkiem, na jaki zasługujesz. Jesteś w związku? Twój ukochany stanie na wysokości zadania i dopnie na ostatni guzik ważną dla was sprawę. Doceń jego starania.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja materialna ustabilizuje się. Okolice piątku sprzyjają inwestycjom. Dobra decyzja finansowa przyniesie ci spore profity.

candice

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Najbliższe dni spędzisz z rodziną. Przebywanie z bliskimi wyjdzie ci na dobre. Uda ci się dojść do porozumienia z rodzeństwem i zakończyć okres ciągłych strać.

Miłość i seks: Masz faceta? Znajdziecie dla siebie czas i odzyskacie wzajemne zaufanie. Niepotrzebne kłótnie przestaną niszczyć wasz związek. Jesteś singielką? Zaufaj intuicji. Mężczyzna, który od razu ci się spodobał, to ktoś dla ciebie.

Kariera i pieniądze: W pracy nieuniknione zmiany. Będziesz do nich negatywnie nastawiona, a twoja niechęć nie pozwoli ci dostrzec jasnych stron całej sytuacji. Wkrótce przekonasz się, że niepotrzebnie się martwiłaś.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Twoje życie towarzyskie znów zacznie odgrywać ważną rolę. Odnowisz kontakty ze znajomymi i zaczniesz spędzać z nimi każdą wolną chwilę. Otoczenie ludzi, których lubisz, pozytywnie wpłynie na twoje samopoczucie.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Pojawi się przed tobą szansa nawiązania dłuższej relacji. Pozbądź się lęków i zaufaj mężczyźnie, który się przed tobą otworzył. Masz faceta? Nie obarczaj go winą za swoje niepowodzenia. Każdy jest kowalem własnego losu.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym daj z siebie wszystko. Wysiłek, który włożysz w pracę, zaprocentuje w niedalekiej przyszłości. Szef zwróci na ciebie uwagę i postanowi cię wyróżnić.

Polecane wideo

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2014 04:15
matko zmieńcie w końcu te obrazki do horoskopów, bo już mam ich dość (horoskop przeglądam regularnie :D)
odpowiedz
Skorpionica (Ocena: 5) 25.11.2014 20:44
Oby się do mnie odezwał :O
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.11.2014 13:00
jestem skorpionem w czwartek dobre informacje zwiazne z finansami - w czwarek mam wyplate huhu :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.11.2014 06:54
O kurcze nie wierzę, jestem strzelcem i akurat miałam rozmowę kwalifikacyjną, dokładnie tak jak jest napisane :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.11.2014 22:47
Trafilas kolezanko na faceta ktory szuka tylko seksu....niestety tez tak mialam,pozdrawiam
odpowiedz

Polecane dla Ciebie