Horoskop 17.11. - 23.11.

Przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku.
Horoskop 17.11. - 23.11.
17.11.2014

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Przytłoczy cię nadmiar zajęć. Staniesz się rozdrażniona i przestaniesz dostrzegać sens w tym, co robisz. Okolice środy przyniosą nowe powody do radości. Odzyskasz dobry humor i wiarę w słuszność swoich wyborów.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner obdarzy cię wzmożonym uczuciem. Twoje wątpliwości znikną. Jesteś singielką? Czeka cię spotkanie z atrakcyjnym mężczyzną. Wasza randka zapoczątkuje przełomowy okres w twoim życiu.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bądź ostrożniejsza. Najbliższe dni nie sprzyjają radykalnym działaniom. Ciesz się z drobnych sukcesów, dzięki którym powoli, ale sukcesywnie pniesz się po drabinie kariery.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Twoje zdrowie zacznie szwankować. Staniesz się podatna na przeziębienia i alergie. Dokuczliwe dolegliwości negatywnie wpłyną na twoje samopoczucie.

Miłość i seks: Masz faceta? Zaczniesz poważniej traktować swój związek i myśleć o ustatkowaniu się. Twój ukochany podzieli twój plan na przyszłość. Jesteś singielką? Odzyskasz pewność siebie i poczujesz się atrakcyjna. Znów zaczniesz przyciągać do siebie mężczyzn.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym będziesz mogła liczyć na pomoc życzliwych ci osób. Ich rady uchronią cię od popełnienia błędu. Okolice piątku to dobry dzień na podpisanie umów dotyczących spraw materialnych.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Więcej odwagi w życiu, Wago. Twoja stateczna natura nie pozwala ci na śmiałe działania. Czasem warto zaryzykować.

Miłość i seks: Masz faceta? Czeka was spokojny okres, w którym wasze relacje zmienią się na lepsze. Znów będziecie dla siebie bliscy, a niepotrzebne kłótnie staną się przeszłością. Jesteś singielką? W weekend wyjdź z domu i zabaw się w klubie. Poznasz tam mężczyznę, który nie tylko lubi tańczyć, ale ma także coś do powiedzenia.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Koniec tygodnia sprzyja zawieraniu transakcji. Bądź skupiona i nie daj się wyprowadzić w pole przebiegłemu kontrahentowi.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Przed tobą ciężki okres. Merkury przestanie cię wspierać i odbierze ci życiową intuicję. Twoje decyzje okażą się niewłaściwe, a ich konsekwencje odbiją się echem w niedalekiej przyszłości.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany potrzebuje więcej swobody. Nie bój się zaufać i daj mu to, czego potrzebuje. Jesteś singielką? W okolicach piątku czeka cię randka. Bądź naturalna i nie zmieniaj stylu tuż przed spotkaniem. Zbyt skąpe ubrania sprawią, że poczujesz się skrępowana.

Kariera i pieniądze: W pracy dobre wibracje. Twój profesjonalizm zrobi wrażenie na szefie. Wykorzystaj to. Rozmowa o podwyżce skończy się sukcesem.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Poczujesz się przemęczona, a twój organizm zacznie się buntować. Nie dopuszczaj do sytuacji, w której zdrowie schodzi na drugi plan. Zadbaj o siebie i bez względu na zobowiązania weekend spędź do góry brzuchem.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie cię zaskakiwać. Doceń jego kreatywność, ale nie aprobuj pomysłów, które już na stracie wydają się irracjonalne. Jesteś singielką? Nie oglądaj się za siebie i poświęć się znajomościom zawartym w ostatnim czasie. Czekając na kogoś, z kim łączyło cię coś w przeszłości, skazujesz się na samotność.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym drobne niepowodzenie. Zgubi cię pewność siebie i fakt, że nie potrafisz przyjmować do siebie krytyki. Czasami warto posłuchać doświadczonej osoby.

 

horoskop

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Najbliższe dni to czas nowych wyzwań. Znajdziesz się w sytuacji, z którą wcześniej nie miałaś do czynienia. Nie panikuj. Twoja intuicja pomoże ci podjąć właściwą decyzję.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Wenus wpłynie na twój seksapil i śmiałość w stosunku do mężczyzn. Staniesz się atrakcyjna i otwarta na nowe znajomości. Masz faceta? Pokaż, że ci na nim zależy. Twoja nieco oschła postawa wzbudza w nim wątpliwości.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym perturbacje. Zachowaj spokój i uważaj na to, co mówisz, zwłaszcza jeśli rozmowa odbywa się przy świadkach. Jest ktoś, kto chętnie doniesie na ciebie do przełożonego.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Rodzina otoczy cię ciepłem, którego potrzebujesz. Ich wsparcie pomoże ci się uporać z problemem ciągnącym się od dawna. Okolice weekendu sprzyjają spontanicznym wyjazdom.

Miłość i seks: Masz faceta? W najbliższych dniach bądź dla niego bardziej wyrozumiała. Jego humory to nie przejaw złośliwości, lecz skutek problemów w pracy. Jesteś singielką? Zaproponuj spotkanie koledze, który od zawsze ci się podoba. Kameralne miejsce będzie sprzyjało rozwinięciu uczucia.

Kariera i pieniądze: W twoje sprawy zawodowe wkradnie się rutyna. Brak perspektywy zmian sprowokuje cię do działania. Zaczniesz myśleć o własnym biznesie i wcielisz w życie dalekosiężne plany.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nie oglądaj się na innych. Rób to, co dyktuje ci serce i nie przejmuj się, gdy twoje zachowanie nie spotka się z aprobatą. Masz prawo żyć tak, jak chcesz.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany kolejny raz cię rozczaruje. Pojawią się nowe wątpliwości i realne myśli o rozstaniu. Jesteś singielką? Daj szansę mężczyźnie spod znaku Bliźniąt. Jego wrażliwość stanie się dla ciebie inspirująca.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym okazja do zmiany. Nie bój się i zaryzykuj. Pamiętaj, że stojąc w miejscu, cofasz się. Postaw wszystko na jedną kartę i zawalcz o karierę.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Ze wszystkim radzisz sobie sama? To dobrze, że jesteś niezależna, ale nie warto męczyć się w pojedynkę, jeśli sytuacja dotyczy także kogoś innego. Zrób sobie wolne od obowiązków i przekaż swoje zadania bliskim.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany tęskni za romantyczną atmosferą. Będąc z nim, spróbuj zapomnieć o problemach. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który naprawdę ci się spodoba. Daj mu to do zrozumienia, ale posłuż się subtelnymi sygnałami. Dobitne wyznania spłoszą go.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała dużo pracy. W natłoku obowiązków nie zapomnij o samej sobie. Jeśli nie będziesz porządnie wypoczywać, twoja efektywność spadnie.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zachowaj spokój. Znajdziesz się w problemowej sytuacji, a nerwy w niczym ci nie pomogą. Myśl racjonalnie, a ze wszystkiego wyjdziesz obronną ręką.

Miłość i seks: Masz faceta? Zaufaj mu. Jego plany na przyszłość tylko na pozór zdają się być nierealne. Jesteś singielką? Koniec tygodnia to czas nowej szansy. Będziesz miała okazję poznać kogoś, z kim znajdziesz wspólny język.

Kariera i pieniądze: W pracy przyjazna atmosfera. Współpracownicy przestaną się kłócić i angażować cię jako arbitra niepotrzebnych sporów. Będziesz miała czas zająć się tym, co naprawdę ważne.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Wdasz się w niepotrzebny konflikt z bliską osobą. Padną przykre słowa, które głęboko cię urażą. Postaraj się nie chować w sercu urazy. Gdy emocje opadną, wyciągnij rękę na zgodę.

Miłość i seks: Masz faceta? Spędzisz udany tydzień w jego towarzystwie. Chwile sam na sam stworzą wam warunki do przeprowadzenia rozmowy, którą od dawna przekładasz w czasie. Jesteś singielką? Brat twojej koleżanki od dawna za tobą szaleje. Przejrzyj na oczy i dostrzeż w nim wartościowego mężczyznę. To facet, który obdarzy cię szacunkiem i szczerym uczuciem.

Kariera i pieniądze: Pieniądze przestaną być dla ciebie problemem. Nauczysz się dysponować pensją w sposób rozważny, poskramiając apetyt na chwilowe zachcianki w centrach handlowych. We wtorek zagraj w totolotka.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Będziesz miała dobry humor. Nabierzesz ochoty do zabawy i odezwiesz się do znajomych, z którymi kiedyś spędzałaś dużo czasu. Weekend zapowiada się szampańsko.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner sprawi ci drobną przykrość. Nie obrażaj się jak mała dziewczynka, lecz podejdź do sprawy poważnie. Wytłumacz mu, co ci przeszkadza i wyegzekwuj od niego zmianę zachowania. Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się mężczyzna spod znaku Wodnika. Wasz duet ma szansę przerodzić się w poważny związek. Zainwestuj w tę znajomość i pozwól się jej rozwinąć.

Kariera i pieniądze: W pracy szansa na awans. Wykaż się w firmowym projekcie i nie bój się innowacji. Twoja kreatywność wyróżni cię spośród konkurentów.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Wera (Ocena: 5) 23.11.2014 15:57
Gdzie... Jest... BYKKK!?
odpowiedz
dwht (Ocena: 5) 22.11.2014 20:19
No nie...ten horoskop naprawdę się sprawdza...
odpowiedz
... (Ocena: 5) 17.11.2014 22:58
przeraża mnie to, że mój horoskop zawsze się spełnia ..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.11.2014 17:10
ryby !!! WEEKEND SERIO ZAPOWIADA SIE NA GRUBO :DD jak zawsze 100 %
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo