Horoskop tygodniowy 10.11. - 16.11.

Wróżka Nunila już wie, co cię czeka w najbliższym tygodniu. Sprawdź!
Horoskop tygodniowy 10.11. - 16.11.
10.11.2014

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym humorze. W okolicach piątku spotka cię niemiła sytuacja, która wytrąci cię z równowagi. Trzymaj nerwy na wodzy i udowodnij samej sobie, że nad wszystkim panujesz.

Miłość i seks: To dobry czas dla spraw sercowych. W związku możesz liczyć na miłosną aurę, która pozytywnie wpłynie na wasze życie seksualne. Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się atrakcyjny Lew. Zarzuć na niego swoje sidła. To twoja druga połowa.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Zachowaj równowagę między pracą a odpoczynkiem i nie przemęczaj się bez potrzeby. Nadmierny wysiłek i tak nie zostanie doceniony.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Twój system nerwowy stanie się jeszcze bardziej wrażliwy. Najmniejszy drobiazg będzie w stanie wytrącić cię z równowagi. To efekt przemęczenia. Jak najszybciej zrób sobie wolne od wszystkiego.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie wyżywaj się na nim, gdy coś pójdzie ci nie tak. Twój partner to przyjaciel, a nie wróg. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym spędziłaś ostatnią imprezę, nie odezwie się do ciebie. Gdy wasze drogi znów się splotą, nie poruszaj tego tematu.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym pomyślnie. Merkury będzie ci sprzyjał i obdarzy cię intuicją. Twoje decyzje okażą się bezbłędne.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Zaczniesz podchodzić do codziennych problemów z dystansem i nauczysz się cieszyć drobiazgami. Środa to dzień miłych niespodzianek.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner odczuje, że spychasz go na drugi plan. Znajdź równowagę między życiem osobistym a zawodowym. Pamiętaj, że pieniądze nie zastąpią ci ciepła, które daje odwzajemnione uczcie. Jesteś singielką? Zaufaj intuicji. Ona pomoże ci wybrać właściwego adoratora.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie jest najlepsza? Pieniądze same nie spadną z nieba. Rozejrzyj się za dodatkowym zajęciem.

 

horoskop

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Odczujesz zmęczenie i brak entuzjazmu. Zaczniesz tęsknić za minionym okresem w twoim życiu i dodatkowo popadniesz w melancholię. Postaraj się przezwyciężyć ten stan i popraw sobie humor weekendowym wyjazdem.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany stanie na głowie, by cię rozweselić. Nie krytykuj jego błazeństw, lecz doceń to, że zależy mu na twoim samopoczuciu. Jesteś singielką? Wkrótce poznasz mężczyznę, którego wygląd będzie dorównywał inteligencji. Postaraj się, by wasza znajomość rozwinęła się w kierunku związku.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. W okolicach czwartku będzie sprzyjało ci szczęście. Podpisz tego dnia ważną umowę.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Przestaniesz przywiązywać wagę do wyglądu i uwierzysz w siebie. Zapomnisz o kompleksach i znów zaczniesz czuć się dobrze we własnej skórze. W okolicach weekendu zrób remanent w garderobie.

Miłość i seks: Masz faceta? Daj mu odczuć, że jest dla ciebie atrakcyjny. Podnosząc męskie ego, zapewnisz sobie więcej przyjemności w życiu codziennym i w łóżku. Jesteś singielką? Daj sobie szansę na miłość. Bądź otwarta i nie bój się zawierać nowych znajomości.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja materialna poprawi się. Uporasz się z finansowymi zaległościami i uniezależnisz się od osoby, na której pomoc musiałaś liczyć. W okolicach czwartku zagraj w totolotka.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: W najbliższych dniach możesz liczyć na sprzyjającą aurę. Los stanie się dla ciebie łaskawy, a transcendentna moc Saturna doda ci siły i życiowej energii. W okolicach piątku dostaniesz wiadomość, która rozwiąże jeden z twoich problemów.

Miłość i seks: Mężczyzna bliski twojemu sercu stanie się kapryśny jak małe dziecko. Tym razem przymknij na to oko. To wina przeziębienia. Gdy wyzdrowieje, znów stanie się stuprocentowym facetem.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym perspektywa zmiany. Nie bój się i podejmij wyzwanie. Masz szansę dostać wymarzoną pracę.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Więcej wiary w siebie! Jesteś piękna i inteligentna, a ewentualne mankamenty to tylko nieistotne drobiazgi. Skup się na swoich zaletach, a odzyskasz utraconą pewność siebie.

Miłość i seks: Masz faceta? Najbliższe dni spędźcie tylko we dwoje, ale inaczej niż zwykle. Ruszcie się z domu i bądźcie aktywni. Zwyczajny wypad na basen może okazać się świetną zabawą, która wypędzi marazm z waszego związku. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę spod znaku Skorpiona. Wasze szczere rozmowy staną się podstawą do zbudowania przyjaźni i być może czegoś więcej.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Pod koniec tygodnia bądź bardziej skoncentrowana. Chaotyczne działanie może zaowocować błędem.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Brakuje ci towarzystwa znajomych? Zorganizuj imprezę i zaproś przyjaciół, z którymi dawno się nie widziałaś. Zabawa w gronie bliskich poprawi ci humor na wiele dni.

Miłość i seks: Masz faceta? Zaczniecie się od siebie oddalać bez konkretnego powodu. Jeśli zależy ci na obecnym partnerze, jak najszybciej zainterweniuj. Gdy przegapisz ten moment, może się okazać, że nie ma już czego naprawiać. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę spod znaku Ryb. Połączy was moc wody, waszego wspólnego żywiołu.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej luzu. Wykorzystaj spokojniejszy okres na ewentualne poprawki. Świadomość, że nie masz zaległości, poprawi twoją efektywność.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Czeka cię trudny tydzień. Zachowaj spokój i nie daj się wyprowadzić z równowagi złośliwym ludziom. Weekend spędź z bliską osobą z dala od miejskiego zgiełku. 

Miłość i seks: Masz faceta? Zaufaj mu w życiu codziennym. Jego decyzje mogą być bardziej trafne od twoich. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio się widziałaś, nie jest przekonany do ciebie. Bądź sobą, a udowodnisz mu, że jesteś wyjątkowa.

Kariera i pieniądze: Twoja praca przełoży się na pieniądze. Suma na koncie bankowym przywróci uśmiech na twojej twarzy i wiarę w sens tego, co robisz. Wynagrodź sobie trud, który włożyłaś w zawodowe obowiązki, i zaszalej na zakupach.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Najbliższe dni to czas rodzinnego pojednania. Znajdź czas dla bliskich i zakop topór wojenny z kimś, z kim od dawna żyjesz w konflikcie. Warto dać sobie wzajemnie szansę.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany stanie się przygnębiony i oschły. Nie oddalaj się od niego tylko spraw, by znów zaczął cieszyć się życiem. Jesteś singielką? Zaakceptuj swój wygląd i ubieraj się tak, jak lubisz. Kusa sukienka jest seksowna, ale nie czując się w niej komfortowo, stracisz na pewności siebie.

Kariera i pieniądze: Mars będzie sprzyjał twoim sprawom zawodowym. Jeśli obecna praca hamuje twój rozwój, jak najszybciej umów się na rozmowę kwalifikacyjną. Masz szansę dostać wymarzone stanowisko.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Przestaniesz narzekać i nauczysz się dostrzegać pozytywy. Dodatkowa dawka optymizmu przełoży się na twój nastrój. Będziesz radosna, a twój uśmiech stanie się zaraźliwy.

Miłość i seks: Masz wrażenie, że twój ukochany cię nie rozumie? Bądź mniej enigmatyczna i naucz się mówić wprost. Pamiętaj, że mężczyźni odbierają jedynie jasne komunikaty. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym się przyjaźnisz, chce od ciebie czegoś więcej. Może warto spróbować?

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym odrobina stresu. Staniesz naprzeciw problemowej sytuacji, której będziesz musiała samodzielnie zaradzić. Zdaj się na racjonalne myślenie, ale nie ignoruj intuicji.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Dręczy cię wciąż nierozwiązany problem? Zdaj się na opanowanie i cierpliwość. Chłodna dedukcja pomoże ci znaleźć wyjście z sytuacji.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie krytykuj jego szalonych pomysłów. Weź z niego przykład i bądź bardziej spontaniczna. Jesteś singielką? W okolicach weekendu zawrzesz interesującą znajomość. Twój partner będzie tajemniczy i szalenie pociągający. Korzystaj z życia, ale nie rób niczego, co wiąże się ze złamaniem twoich zasad.

Kariera i pieniądze: Twoja kariera zacznie się rozwijać. Dostaniesz propozycję ciekawej pracy, w której będziesz miała szansę wykorzystać swoje umiejętności. Nie wahaj się, nawet jeśli nowe zajęcie będzie wiązało się z radykalnymi zmianami.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2014 10:24
Dzięki, Nunilo!!!!!!!!!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo