Horoskop 20.10. - 26.10.

Wróżka Nunila już wie, co czeka Was w nadchodzących dniach.
Horoskop 20.10. - 26.10.
20.10.2014

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Twój nastrój pogorszy się. Zaczną cię przytłaczać bieżące sprawy i poczujesz, że twoje starania idą na marne. Nie załamuj się. Wkrótce los się do ciebie uśmiechnie.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany stanie na wysokości zadania i obdarzy cię wsparciem, którego potrzebujesz. Doceń to. Jesteś singielką? Mężczyzna, który od dawna okazuje ci swoje zainteresowanie, jest szczery w swoich uczuciach. Warto pomyśleć o nim poważnie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym możesz spodziewać się zmian na dobre. Jeśli do tej pory narzekałaś na obecną pracę, zostaniesz zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną w rokującej firmie. Nie zmarnuj tej szansy.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Rozmowa z bliską osobą doda ci otuchy. Poczujesz się silniejsza i zaczniesz walczyć o swoje szczęście. W okolicach środy dostaniesz wiadomość, która pośrednio wpłynie na twoją przyszłość.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie pozwalaj mu wchodzić sobie na głowę. Jego regularne wyskoki są nie do zaakceptowania. Jesteś singielką? Mężczyzna, który o ciebie zabiega, nie jest do końca wobec ciebie szczery. Jak najszybciej postaraj się go rozszyfrować.

Kariera i pieniądze: Twoja praca znów zacznie przynosić ci satysfakcję. Zadowolenie z wykonywanych obowiązków podniesie twoją efektywność. Możesz spodziewać się pieniężnej nagrody.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Będziesz miała więcej energii i nabierzesz chęci do aktywnego wypoczynku. Sport pomoże ci rozładować napięcie i sprawi, że poczujesz się dobrze we własnej skórze. Okolice piątku sprzyjają rodzinnym spotkaniom.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany przestanie narzekać i spojrzy na wasz związek z innej perspektywy. Jego optymizm pomoże wam uporać się z bieżącymi problemami. Jesteś singielką? Spotkanie z kolegą z dawnych lat nabierze niespodziewanego charakteru. Zaiskrzy między wami.

Kariera i pieniądze: W pracy sukces. Twój pomysł spotka się z aprobatą szefa. Możesz spodziewać się premii.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Zbliżające się dni będą wyjątkowo udane. Wszystko potoczy się tak, jak sobie zaplanowałaś, a problemy związane ze sprawami rodzinnymi przestaną ci spędzać sen z powiek. Weekend sprzyja relaksowi w domowym zaciszu.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie dawaj mu niepotrzebnych powodów do zazdrości. Jego cierpliwość wisi na włosku. Jesteś singielką? Spotkanie z niedawno poznanym mężczyzną spod znaku Bliźniąt okaże się niezapomnianą randką. Stwórz dobre warunki do rozwoju tej znajomości.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Okolice czwartku sprzyjają ważnej rozmowie z wpływową osobą. Pokaż się z jak najlepszej strony.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Nadmiar pracy negatywnie wpłynie na twój nastrój. Opadniesz i zaczniesz odczuwać przygnębienie. Nie próbuj sama wszystkiego ze sobą pogodzić i poproś o pomoc bliską osobę.

Miłość i seks: W sprawach sercowych pozytywne zmiany. Będąc singielką, usłyszysz deklarację z ust mężczyzny, z którym od jakiegoś czasu się spotykasz. Masz faceta? Twój partner przestanie bujać w obłokach i stanie się bardziej przedsiębiorczy. U jego boku poczujesz się bezpiecznie i znów zaczniesz o nim myśleć w kategorii przyszłego męża.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie zmieni się. Będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość i nauczyć się żyć skromniej. W chwilach kryzysu schowaj dumę do kieszeni i poproś o pomoc przyjaciółkę.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Będziesz miała dużo na głowie. Spiętrzą się domowe obowiązki i nawarstwią zaległe sprawy urzędowe. Nie odkładaj niczego na później. Dzień zwłoki będzie kosztował cię dodatkową dawkę stresu.

Miłość i seks: Masz faceta? Porozmawiaj z nim na temat wspólnej przyszłości. Twój partner nie traktuje waszego związku tak poważnie jak ty. Jesteś singielką? Zbliżająca się impreza stworzy ci okazję do zawarcia interesującej znajomości. Bądź otwarta i nie bój się mówić o sobie.

Kariera i pieniądze: W pracy poczujesz się doceniona. Twoje zaangażowanie i koleżeńskość wobec współpracowników spotkają się z aprobatą szefa. Możesz spodziewać się gratyfikacji.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Projekty, które zaczęłaś realizować, staną w miejscu. Brak przychylności ze strony bliskich dodatkowo cię zdemotywuje. Nie sugeruj się innymi i konsekwentnie dąż do celu. Twój upór zostanie nagrodzony.

Miłość i seks: Masz faceta? Najbliższe dni sprzyjają szczerym rozmowom o trudnych sprawach. Warto poruszyć temat dotyczący waszego ostatnio mniej udanego życia seksualnego. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym okazjonalnie się spotykasz, będzie chciał czegoś więcej. Nie bój się zaangażować.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Dogadasz się ze współpracowniczką i stworzysz sobie warunki do swobodnego działania. Czwartek sprzyja zawieraniu ważnych transakcji.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Najbliższe dni to czas podjęcia trudnych decyzji. Nie chowaj głowy w piasek i wykaż się stanowczością. Czasem warto postawić wszystko na jednej szali.

Miłość i seks: W związku możesz spodziewać się ocieplania wzajemnych relacji. Twój partner okaże ci więcej zaufania i pozwoli ci na więcej swobody. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, z którym będziesz się doskonale dogadywać. Nie martw się, że nie ma między wami chemii. Wkrótce obudzą się w was uczucia.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym stagnacja. Obecna praca zacznie cię nudzić i na poważnie będziesz myśleć o zmianach. Piątek sprzyja rozmowom kwalifikacyjnym.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Najbliższe dni będą sprzyjały radykalnym działaniom. Nie sugeruj się krytyką innych i zawalcz o swoje. Szczęście leży u twoich stóp.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych zła aura. Będąc singielką, kolejny raz dasz się wykorzystać. Mężczyzna, któremu zaufałaś, okaże się kłamcą prowadzącym podwójne życie. Masz faceta? Nad twoim związkiem zawisną czarne chmury. Zaczniecie się kłócić z jeszcze większą częstotliwością i na poważnie pomyślicie o rozstaniu.

Kariera i pieniądze: Twoja kariera ruszy z miejsca. Wpływowa osoba zainteresuje się tobą i zapragnie mieć cię w sowim zespole. Nowe stanowisko pozwoli ci rozwinąć skrzydła.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Najbliższe dni spędzisz w spokoju otoczona bliskimi. Obecność rodziny i przyjaciół zadziała na ciebie kojąco. Przestaniesz niepotrzebnie się zamartwiać i dostrzeżesz jasne strony swojego życia.

Miłość i seks: Masz faceta? Wyjdziecie razem na weekend. Chwile spędzone sam na sam stworzą wam idealne warunki do szczerej rozmowy. Jesteś singielką? Na zbliżającej się imprezie poznasz interesującego mężczyznę. Nie spłosz go zbyt głośnym zachowaniem.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dobra passa. Wykorzystasz kontakty zawarte w przeszłości i zmienisz swoją dotychczasową sytuację. Twoja kariera zacznie się rozwijać.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Najbliższe dni zapowiadają się obiecująco. Jowisz będzie ci sprzyjał w każdej dziedzinie i pomoże ci rozwiązać dotychczasowe problemy. Okolice weekendu to czas dobrych wiadomości.

Miłość i seks: Masz faceta? Uda się wam dojść do porozumienia w ważnej sprawie. Czysta sytuacja między wami pozytywnie wpłynie na wzajemne relacje. Wasze uczucia rozkwitną. Jesteś singielką? Poznasz kogoś, kto oczaruje cię erudycją. Pozwól rozwinąć się waszej znajomości, okazując zainteresowanie.

Kariera i pieniądze: Twoje kontakty z szefem poprawią się. Przestaniecie się spierać i dojdziecie do konsensusu w ważnej sprawie. Podtrzymuj przyjazną atmosferę, a doczekasz się awansu.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Najbliższe dni nie wniosą nic nowego. Wykorzystaj spokojniejszy okres na nadrobienie zaległości w kontaktach towarzyskich. Twoja przyjaciółka czuje się bardzo zaniedbana.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek rozkwitnie i stanie się dla ciebie motorem napędzającym. Zapragniesz się rozwijać, by dotrzymać kroku swojemu partnerowi. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym kiedyś przeżyłaś przelotny romans, znów pojawi się w twoim życiu. Nie próbuj na siłę odnowić waszego kontaktu. To, co było, już nie powróci.

Kariera i pieniądze: W pracy pozytywne wibracje. Atmosfera w firmie stanie się przyjazna, a szef przestanie cię krytykować. W okolicach środy zostaniesz publicznie pochwalona. Miłe słowa jeszcze bardziej cię zmotywują.

 

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 4.43 / 5
Podpis... (Ocena: 5) 20.10.2014 18:58
Anonim z 18.31, też jestem naiwna... a utrzymujesz z nim kontakt? bo ja z moim niedoszłym nie, i właśnie nie mogę wytrzymać że on już z jakąś inną się spotyka. już nie jesteśmy w kontakcie prawie rok, ja od tego czasu nie zdążyłam się pozbierać. najgorsze jest to że nie umiem się otworzyć na innych. a co do osoby które mi odpowiedziała na moje pytanie, to właśnie on pare miesiecy wcześniej rozstał się z kimś
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2014 18:56
omg waga strzał w dziesiątkę xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2014 18:31
do Podpis... tez nie moge dac spokoju mojemu "niedoszlemu". Jest teraz z laska, ktora mi go odbila... Moze to naiwne, ale wierze w sprawiedliwosc. Dopoki cos sie nie wyjasni nie umiem pojsc dalej... Beznadziejna sptsea
odpowiedz
Podpis... (Ocena: 5) 20.10.2014 18:22
Wodnik: Nie próbuj na siłę odnowić waszego kontaktu. To, co było, już nie powróci. Tyle, że papilocie ja właśnie chcę z nim być i odnowić ten kontakt. Jak myślicie faceci są tacy, że potrafią wracać do byłych dziewczyn, nawet jeśli spotykają się z inną?
zobacz odpowiedzi (1)
ja (Ocena: 1) 20.10.2014 18:10
gówno prawda !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie