Horoskop tygodniowy 22.09. - 28.09.

Wróżka Nunila rozkłada karty i już wie, co czeka Was w najbliższych dniach!
Horoskop tygodniowy 22.09. - 28.09.
22.09.2014

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Twoje życie towarzyskie umrze śmiercią naturalną. Znajomi zapomną o tobie, tak jak ty zapominałaś o nich. Ratuj sytuację i zorganizuj wspólne spotkanie.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie działać ci na nerwy bez powodu. Nie szukaj zaczepki i nie prowokuj awantury. Kłótnia może skończyć się tragicznie. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Raka nie jest dla ciebie. Różnice charakteru nie pozwolą wam stworzyć udanej pary.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym doskonale. Wszystko będzie szło po twojej myśli, a przychylność wpływowych ludzi ułatwi ci drogę do sukcesu. Piątek sprzyja zawieraniu ważnych umów. 

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Twój niekonwencjonalny tryb życia zacznie wzbudzać kontrowersje. Usłyszysz negatywne opinie na swój temat i przykre słowa z ust bliskiej osoby, na której zdaniu ci zależy. Postaraj się tym nie przejmować. Masz prawo postępować tak, jak dyktuje ci serce.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner odczuje marazm. Urozmaić wasze spotkania i wcześniej zaplanuj czas, który razem spędzicie. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na to, jak się ubierasz. Może warto założyć czasem coś bardziej kobiecego?

Kariera i pieniądze: Pod koniec tygodnia czeka cię ważne wydarzenie. Jego przebieg będzie miał wpływ na twoją karierę. Nie popełnij błędu.

candice

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: W najbliższych dniach postaraj się unikać stresujących sytuacji. Twoja psychiczna odporność spadnie, a najdrobniejsze niepowodzenie wytrąci cię z równowagi. Nie nadwyrężaj swojego organizmu i rób sobie wolne od wszystkiego.

Miłość i seks: Masz faceta? Porozmawiaj z nim na temat wspólnego mieszkania. Wasze nawyki mogą być nie do pogodzenia. Jesteś singielką? Nie oglądaj się za siebie i zamiast rozpamiętywać przeszłość, skup się na budowaniu nowych relacji. Jedna ze znajomości przerodzi się w coś wyjątkowego.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Uzbrój się w cierpliwość i nie osiadaj na laurach. Pod koniec tygodnia będziesz miała więcej czasu, by nadrobić zaległości.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Staniesz się przygnębiona bez powodu. Spadek samopoczucia potrwa przez cały tydzień. Postaraj się nie przytłaczać swoim pesymizmem bliskich w twoim otoczeniu.

Miłość i seks: Masz faceta? Postaraj się wyperswadować mu pomysł dotyczący wspólnego wyjazdu. Ta podróż nie będzie należała do udanych. Jesteś singielką? Flirtując, patrz rozmówcy w oczy. Kontakt wzrokowy i uśmiech to oznaki szczerego zainteresowania.

Kariera i pieniądze: To dobry czas na rozwój kariery. Zawalcz o swoją przyszłość i umów się na rozmowę kwalifikacyjną. Twoja wszechstronność zrobi imponujące wrażenie.

candice

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: To dobry czas dla Strzelców. Jowisz zaopiekuje się twoimi sprawami osobistymi i sprawi, że wszystko będzie układało się po twojej myśli. W okolicach wtorku zaufaj intuicji.

Miłość i seks: Masz faceta? Najbliższe dni spędzicie w radosnej atmosferze. Zabawne sytuacje, w których będziecie uczestniczyć, przypomną wam, jak bardzo lubicie spędzać ze sobą czas. Jesteś singielką? Spodobasz się przystojnemu bratu twojej koleżanki. Nie zważaj na różnicę wieku.

Kariera i pieniądze: Fortuna będzie ci sprzyjać. Masz szansę wygrać duże pieniądze w konkursie związanym z twoją zawodową branżą. Uwierz w swoje możliwości i ciesz się nagrodą.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Najbliższe dni to czas rozwiązywania problemów rodzinnych. Przeprowadź ważną rozmowę, która oczyści atmosferę między skłóconymi osobami.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Odważ się i zaproponuj koledze z pracy spotkanie sam na sam. Zaiskrzy między wami. Masz faceta? Pozbądź się kompleksów w sypialni. Akceptując swoje ciało, przełamiesz bariery, które do tej pory nie pozwalały ci osiągnąć pełnej satysfakcji w łóżku.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym marazm. Przestaniesz odczuwać satysfakcję z wykonywanej pracy i zaczniesz myśleć o innym zajęciu. Piątek sprzyja rozmowom kwalifikacyjnym.

candice

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Twoje życie zmieni się na lepsze. Staniesz się silniejsza i odważniejsza w codziennych konfrontacjach. Okolice piątku sprzyjają metamorfozom. Idź do fryzjera.

Miłość i seks: Masz faceta? Zrób przyjemność swojemu ukochanemu i rozpieść go w łóżku. Gorący maraton w sypialni pozwoli wam rozładować napięcie. Jesteś singielką? Nie odrzucaj zalotów swojego kolegi z pracy. Poza firmą to zabawny i czarujący mężczyzna.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym drobne zmiany. Zostaniesz zaangażowana w projekt, który pokaże, w czym naprawdę jesteś dobra. Wyciągnij wnioski i wykorzystaj drzemiący w tobie potencjał.

candice

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Zaczną ci dokuczać drobne dolegliwości zdrowotne. Nie lekceważ ich i zapisz się na badania. W weekend daruj sobie huczne imprezy i wypocznij porządnie w domowym zaciszu.

Miłość i seks: To świetny czas dla spraw sercowych. Bliski ci mężczyzna zacznie o ciebie zabiegać i otoczy cię miłością, której brakuje ci na co dzień. U jego boku poczujesz się jak w siódmym niebie.

Kariera i pieniądze: W pracy bądź wytrwała i wykaż się inicjatywą. Oglądając się na współpracowników, odbierasz sobie szansę na wyróżnienie się. Okolice wtorku sprzyjają ważnym rozmowom z przełożonym.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Odkryjesz w sobie nowe zdolności. Zacznij jej rozwijać pod okiem specjalisty. Bez nadzoru przegrasz z lenistwem.

Miłość i seks: Masz faceta? Na zbliżającej się imprezie rozmawiajcie i bawcie się z innymi ludźmi. Trzymając się siebie kurczowo, odbieracie sobie szansę na powiększenie grona znajomych. Jesteś singielką? Nie umawiaj się z każdym facetem, który zaprosi cię na randkę. Zaufaj intuicji i odmów, jeśli czujesz, że nic z tego nie będzie.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała szansę zademonstrować swoje umiejętności. Zaprezentuj się z jak najlepszej strony, a wywalczysz awans. Okolice czwartku sprzyjają ważnym rozmowom z szefem.

candice

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Nie bój się zaryzykować i zrób to, na co od dawna miałaś ochotę. Odrobina szaleństwa przypomni ci, że wciąż jesteś młoda, a świat stoi przed tobą otworem. W weekend możesz spodziewać się miłej niespodzianki.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany to romantyk, który wstydzi się okazywać swoje uczucia. Wyjdź z inicjatywą i naucz go, jak się to robi. Jesteś singielką? Poznasz inteligentnego mężczyznę z głową pełną pomysłów. Nie pozwól mu uciec. Razem stworzycie kreatywną parę.

Kariera i pieniądze: Czeka cię dużo pracy. Koniec tygodnia będzie wykańczający. Nie poddawaj się. Twój trud zostanie wynagrodzony.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Przybędzie ci obowiązków i ubędzie czasu. Będziesz musiała sprostać trudnym zadaniom i wykazać się doskonałą organizacją. Nie panikuj. Ze wszystkim sobie poradzisz.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zaczyna mieć przy tobie kompleksy. Dowartościuj go drobnymi pochwałami na co dzień. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Barana sprosta twojemu temperamentowi. Poznasz go w miejscu związanym ze sportem.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym miła niespodzianka. Życzliwa osoba pochwali ci przy wpływowej osobie. Możesz spodziewać się zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.

candice

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Będziesz w dobrej kondycji psychofizycznej. Uporasz się z dokuczliwymi dolegliwościami i znów zaczniesz dbać o urodę. Świadomość wewnętrznego i zewnętrznego piękna doda ci pewności siebie w każdej dziedzinie życia.

Miłość i seks: W sprawach sercowych zawierz samej sobie. Nie sugeruj się opinią innych, nawet jeśli osobami, które ci doradzają, są twoi bliscy. Nikt nie wie, co ci w duszy gra i jakiego faceta potrzebujesz. Jeśli czujesz, że bliski ci mężczyzna jest twoją drugą połową, walcz o niego każdego dnia.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała dużo pracy, ale wciąż nie zabraknie ci motywacji. Przestaniesz skupiać się na porażkach i zaczniesz odczuwać satysfakcję z drobnych sukcesów. Twoja wzorowa postawa zaimponuje szefowi.

 

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Nataliaia (Ocena: 5) 22.09.2014 20:03
"Jesteś singielką? Nie odrzucaj zalotów swojego kolegi z pracy. Poza firmą to zabawny i czarujący mężczyzna." u mnie w pracy pracuja same kobiety, i co teraz? hahahahaha
odpowiedz
nn (Ocena: 5) 22.09.2014 13:26
kto wymyśla te pierdoły i serio ktoś w to wierzy? :D
odpowiedz
xolo (Ocena: 5) 22.09.2014 11:27
a dlaczego to ja mam rozpieszczac faceta w lozku??? co on takiego robi dla mnie? pf... żałosne
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 22.09.2014 10:41
czas umierac :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.09.2014 08:08
JUZ CZUJE,ZW SIE SPELNI, POWAZNIE.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo