Horoskop tygodniowy 15.09. - 21.09.

Przepowiednie dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 15.09. - 21.09.
15.09.2014

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Masz wrażenie, że ludzie wykorzystują twoją dobroć? Naucz się asertywności i bądź bardziej stanowcza. Twoja uległość odbierana jest jako słabość.

Miłość i seks: Masz faceta? Najbliższe dni będą wyjątkowo udane. Twój partner stanie się romantyczny i zacznie cię rozpieszczać. Jesteś singielką? Nie bój się zaryzykować i zawalcz o miłość. Twoja inteligencja i naturalność pomogą ci pokonać twoją największą rywalkę.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dużo szczęścia. Znajdziesz się w odpowiednim miejscu i czasie, a znajomość z wpływową osobą pozwoli ci wyjść na prowadzenie. Masz szansę dostać pracę, o jakiej marzyłaś.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Najbliższe dni będą obfitowały w wydarzenia. Przybędzie ci obowiązków przy jednoczesnym rozkwicie życia towarzyskiego. Nie próbuj na siłę godzić przyjemnego z pożytecznym i zrezygnuj ze zbliżającej się imprezy.

Miłość i seks: Masz faceta? Uda cię wam znaleźć dla siebie więcej czasu. Chwile spędzone razem sprawią, że zapomnicie o problemach, które dzielą was na co dzień. Jesteś singielką? Zaproponuj spotkanie mężczyźnie spod znaku Wodnika. W jego towarzystwie poczujesz się dowartościowana i pełna seksapilu.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie zmieni się. Będziesz musiała się pozbyć dawnych nawyków i przywyknąć do nowej sytuacji. Wyjdzie ci to na dobre.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym humorze. Przestaniesz zwracać uwagę na mankamenty i pozbędziesz się niepotrzebnych kompleksów. Uśmiechnięta i pełna optymizmu zwojujesz świat.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie rezygnuj dla niego ze swoich pasji i bądź niezależna. Koniec tygodnia sprzyja trudnym rozmowom. Jesteś singielką? Najbliższy weekend spędź w gronie przyjaciół. Dzięki jednemu z nich poznasz mężczyznę, z którym zaczniesz się umawiać.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Druga połowa tygodnia to dobry czas na rozwiązanie konfliktu ze współpracowniczką. Wyciągnij pierwsza rękę na zgodę i zaproponuj uczciwy kompromis.

 

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają drobnym zmianom. Podążaj za duchem czasu i wprowadź w życie innowacje. Warto skorzystać z technologicznych dóbr, dzięki którym zmniejszysz do minimum rutynowe obowiązki.

Miłość i seks: Marzysz o wielkiej miłości? Otwórz oczy i zobacz, że stworzony dla ciebie mężczyzna jest tuż obok ciebie. Pozbądź się uprzedzeń i weź pod uwagę to, co naprawdę jest ważne.

Kariera i pieniądze: W pracy nowe wyzwania. Wykaż się sprytem i idź na skróty. Szczegóły dopracujesz wtedy, gdy zrobi się mniej nerwowo.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: W najbliższych dniach działaj szybko. Nie warto zastanawiać się nad sprawami, które nie wymagają wnikliwej analizy. Okolice środy sprzyjają rodzinnym spotkaniom.

Miłość i seks: Masz faceta? Skup się na waszym życiu seksualnym. Brak inicjatywy z twojej strony może ostudzić najgorętszy temperament. Zrób się na bóstwo i zaskocz ukochanego inicjatywą. Jesteś singielką? Przełam pierwsze lody i zainicjuj rozmowę z mężczyzną, który ci się podoba. Twoja otwartość i żartobliwa natura sprawią, że twój wybranek zaproponuje ci spotkanie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dobra passa. Twoja ambicja i upór zostaną wynagrodzone. Dostaniesz propozycję pracy w firmie, w której rozwiniesz skrzydła.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Czeka cię ważny tydzień. Decyzje, które podejmiesz w najbliższych dniach, będą miały wpływ na twoją przyszłość. Nie zastanawiaj się jednak zbyt długo. Twoja intuicja to najlepszy doradca.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie nadużywaj jego wyrozumiałości. Twoje regularne ekscesy zaczynają wymykać się spod kontroli. Jego cierpliwość wisi na włosku. Jesteś singielką? Pod koniec tygodnia czeka cię spotkanie, po którym wiele się spodziewasz. Uważaj, bo możesz się rozczarować.

Kariera i pieniądze: To świetny czas dla spraw zawodowych. Wykorzystaj dobrą passę i złóż swoje CV w firmie, w której chciałabyś pracować. Rozmowa kwalifikacyjna okaże się wstępem do nowego etapu w twojej karierze.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Będziesz w dobrej kondycji psychofizycznej. Staniesz się silniejsza i pełna wigoru. W weekend zmień otoczenie i odwiedź przyjaciółkę, która mieszka w innym mieście.

Miłość i seks: Masz faceta? W najbliższych dniach unikaj stresujących tematów. Na ważne rozmowy przyjdzie czas, gdy twój partner upora się z problemami w pracy. Jesteś singielką? Zrób remanent ze sprawami z przeszłości. Zakończ znajomości, które ciągną się od dawna i nic ci nie dają poza permanentnym rozczarowaniem.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja materialna poprawi się. Uda ci się zaoszczędzić pieniądze i uregulować zaległe opłaty. W sobotę zagraj w totolotka.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Uwierz w siebie i w swoje pomysły. Masz szansę zrealizować nawet najśmielszy plan. Czwartek to dobry dzień na podpisywanie umów.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany weźmie sobie do serca twoje przestrogi i zmieni się na lepsze. Od tej pory będziecie tworzyć idealną parę. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ostatnio ci się spodobał, okaże się być chodzącą górą lodową. Nie trać dla niego czasu.

Kariera i pieniądze: Możesz liczyć na poprawę sytuacji finansowej. Życzliwa osoba zaproponuje ci dodatkową pracę. Nadprogramowa gotówka pomoże ci spłacić długi.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Poczujesz w sobie siłę, by rozpocząć walkę z nałogami. Staniesz się konsekwentna i nie zboczysz z wytyczonej ścieżki. W okolicach środy unikaj niepotrzebnych konfrontacji z osobą, od której jesteś zależna.

Miłość i seks: Masz faceta? Pozwól mu iść na jedną imprezę bez ciebie. Twój ukochany nie nadszarpnie twojego zaufania. Jesteś singielką? Mężczyzna, który zaproponował ci spotkanie, nie dotrzyma obietnicy. Nie dzwoń do niego.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym stabilnie. Uda ci się dojść do porozumienia z szefem i wywalczyć sobie więcej przestrzeni. Swoboda działania zwiększy twoją efektywność.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Otoczenie bliskich pomoże ci się uprać z bieżącymi problemami i naładuje cię pozytywną energią. Weekend sprzyja podróży w znane i lubiane miejsce.

Miłość i seks: W najbliższych dniach zwróć uwagę na sprawy sercowe. W związku przeanalizuj swoje zachowanie i zastanów się, czy problem, który przerodził cię w poważny konflikt, nie wynika z twojego zaniedbania. Jesteś singielką? Nie oszukuj się, że jesteś szczęśliwa w pojedynkę. Otwórz się na damsko-męskie znajomości i daj szansę komuś, kto o ciebie zabiega.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała dużo pracy. Szef powierzy ci nowe obowiązki, a goniące terminy sprawią, że zaczniesz odczuwać presję czasu. Działając w pośpiechu, popełnisz błąd.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Zdobądź się na więcej luzu i naucz się podchodzić do życia z przymrużeniem oka. Traktując wszystko poważnie, obciążasz się psychicznie. Okolice środy sprzyjają szczerym rozmowom z rodzicem.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Brat twojej koleżanki od dawna się w tobie podkochuje. Nie skreślaj go tylko dlatego, że dzieli was różnica wieku. W miłości metryka nie ma żadnego znaczenia. Masz faceta? Najbliższe dni upłyną w spokojnej atmosferze. Przestaniecie się kłócić i nauczycie się ze sobą rozmawiać bez potrzeby podnoszenia głosu.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała mniej pracy. W wolnych chwilach nie spoczywaj na laurach. Weź udział w szkoleniu, które pomoże ci uzupełnić luki w wiedzy.

horoskop

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Nie wierz we wszystko, co ci mówią inni. Większość ludzi ma naturę plotkarza. Warto samemu poznać fakty i mieć własne zdanie.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zapewni ci spokój i poczucie bezpieczeństwa. Odpłać się mu tym samym. Jesteś singielką? Watro rozejrzeć się za mężczyzną spod znaku Byka. Przy nim przestaniesz skakać z kwiatka na kwiatek.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym czeka cię dylemat. Będziesz musiała wybrać: satysfakcja z wykonywanej pracy albo pieniądze. Nie działaj pochopnie. Twoja sytuacja finansowa pozostawia wiele do życzenia.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.09.2014 22:41
wszystko sie sprawdzilo. doslownie wszystko!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.09.2014 08:41
Pokonam moją największą rywalkę - pracę? Szczerze wątpię
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo